Maminy, tehuľky a snažilky zo Sekčova

nisa
25. jan 2007

🙂 ahoj baby,
o pár chvíľ nastupujem na MD a manžel ma už moc nechce nechať šoférovať aj keď ja sa zatiaľ cítim (vďaka bohu)v poho, a preto som myslela na vytvorenie tehotensko-maminovského gangu 😀 zmietajúceho sa po krásne zľadovatelom Sekčove.
čo vy na to? pridáte sa?

danielkapo
21. jan 2009

Ahojte, mozem sa k vam pridat? Kedze presovcanky akosi sa postupne odmlcali... 🙂 byvam na svaboch taktiez, kubanka teba myslim ze z videnia trosku registrujem, byvas par blokov odo mna

pekny den vsetkym

kubanka
21. jan 2009

ahoj danielka vitaj a pis kolko xces 🙂
Ja Ta registrujem iba z konika.......z videnie ee 😉

sarka211
21. jan 2009

kuby ja vie, ze to tam nieje naj ,ale nemame na vyber...tiez som vyrastala na sekcove, ale chvalabohu nieje to tak daleko...tu zas na trojke nemam tak vela kamosiek a som cele dni sama s malou...

sisi1
21. jan 2009

Ahojte,
danielka vitaj 😉 Simonka je zlatulinkaaa 🙂

Baby, podte vsetky na Sekcovik, tu je vyborne 😉 Ja som tiez byvala svojho casu na Svaboch a musim uznat, ze Sekcov mi je viac po chuti a nemenila by som za ziadne ine sidlisko....

Sarka, muzik nevedel ako sa ta realitka vola, ale brnkne tomu znamemu a dam ti potom vediet....

kubi, no je to uz lepsie, beriem uz aj od vcera vecera antibiotika, lebo to bolo uz neunosne a este nejake lieky na dutiny, musim poklopat, ale dnes mi je omnoho lepsie ako vcera...uz sa na vas strasne tesime, ale radsej az bud. tyzden, aby si ty alebo mala nieco nechytila....

nadzieja
21. jan 2009

Ahojte.........smiem sa k vam pridat?... Nemam v Presove ziadnu priatelku, nakolko som sa sem pred chvilou prestahovala, tak hadam aspon tu niekoho najdem .... 😉

kubanka
21. jan 2009

vitaj nadzieja a napis nieco o sebe 🙂

sisi tak predsa beries antibiotika?

nadzieja
21. jan 2009

Vdaka kubanka za privitanie, tak som stastne vydata a cochvila cakame prve babo ... pomaly si rekonstruujeme nas bytik, tak sa tesim, ze budeme vo svojom ........ ale akurat som troska chora, takze ziadna slava 😖

kubanka
21. jan 2009

nadzieja a byvate v priamo Presove? Kedy cakate babatko?

danielkapo
21. jan 2009

ahojte, nuz kubanka popravde ani ja teba som nejako nevnimala..ale myslim, ze minule som ta videla aj s malou🙂

sisi dakujem, ano simka je zlaticko

nadzieja
21. jan 2009

Kubanka ... ano mame bytik na sekcove........a cakame 22.2...... a mozno aj skor, uvidime ........

kubanka
21. jan 2009

nadzieja tak to uz nemate daleko do porodu.....a pekny datum 🙂 Ja si este pockam na ten svoj 🙂
A kde by si xcela rodit?

My sme vcera nevytiahli paty z domu, tak dnes sme uz museli ist na nakup a aj ku babke na chvilku sme skocili.

adypo
21. jan 2009

ahojte, ja len na skok, zijeme ... baby su super, Livka ma 9 kil, je to hlados brutalny .... Elly je super sestricka ...

zdravim vas, vsetky tehulky drzte sa .... ahojky ... 😉

nadzieja
21. jan 2009

kubanka ... ty si kde rodila?...ozaj, nevies poradit nejaku dobru detsku lekarku na sekcove?

kubanka
21. jan 2009

Aaaach adypo, pekne od Teba, ze si sa zastavila. Livka ma 9kg? Ved ta moja nema este ani 12kg 😀

nadzieja vacsina mamiciek tu rodila asi v starej porodnici a ja patrim k nim.............detsku lekarku Ti lepsie poradia ine mamicky ...... ja nechodim na sekcov s malou....byvam na inom (susednom) sidlisku

sarka211
21. jan 2009

sisi dakujem, uz neviem ako dalej......keby som vedela, tak kupime byt koncom roka ☹ strasne sa ceny zas vysplhali.... 🙂 a pozdravujeme vsetky kocky

kubanka
21. jan 2009

sarka byty isli zase hore? Ved v decembri isli pekne dole. 😒

alcapalca
21. jan 2009

Ahojte baby aj nove mamicky 🙂
konecne po 2 mesiacoch mam novy net, tak sa aj polepsim, ale chvalabohu dockali sme sa
tiez casu mam teraz pomenej , lebo Tedy uz lozi po vsetkych izbach, tak ho len nahanam, a sliedim aby sa nedoudieral, potreboval by prilbu taku mini by mohli vyrabat
zajtra mame poradnu aj prevenar, chudacik z sa bojim za neho, na 1. nie velmi dobre reagoval,,som zvedava kolko pribral tipujem do 10 kg
prestala som kojit od 7. mesiaca, lebo ma zacal hryzt, ale nie len sem tam bohuzial pri kazdom prisati, takze teraz sa k ciculke dostane iba rozospaty v noci
dvojicky sa striedaju doma, raz jeden sopli potom druhy, takze celkom pestre, tento tyzden su uz v skolke spolu, no ale pocko otras tak uvidim kedy zas nieco chytia 😠

kubi ako sa drzis? pridaj nejake fotky z bruska aj z mimi
sisi na kazdej prechadzke na teba myslim, ci sa nestretneme a ty si nam ochorela? tak sa rychlo uzdrav nech si tip top

alcapalca
21. jan 2009

nadzieja ja som pred polrokom rodila sekciou v novej, odporucam po vsetkych strankach a lekarku tiez doporucujem moju, ak chces blizsie info dam do IP

janazuza
21. jan 2009

Ahojte.Pozdravjem nové mamičky a detičky 😀
Sisi berieš ešte antibiotiká? možno máš ešte nejaký bacil, alebo zápal, možno by si mala ísť na krv.
Ja chodím každý deň na rehabilitácie do Sabinova- otras- ešteže ma vozí oco autom. Dnes som bola na skok v PO, pobehala po úradoch- schválili mi predlženie rd 😀 tak som musela na zdravotnú a sociálnu poisťovňu. 😖

sarka211
22. jan 2009

hej kubi ,ale prislo euro a ludia maju velke oci...ale zas by to malo klesnut, lebo uvery niesu take vysoke

sisi1
22. jan 2009

Jeeej, ako sa to tu rozprudilo, mne sa uz vecer nechcelo za comp,ale ako vidim, mala by som s kym pokecat 🙂

nadzieja- vitaj, dalsia Sekcovcanka, jupi.... 😉 Neviem kde byvas cca., ale my chodime k jednej Dr. do Opalu, aj Alcapalca tam chodi, su tam dve 😉

adypo: pozdravujeme bambulky, nech rastu do krasy... 😉

alenka: ahoooj, konecne si sa znova ozvala, chybala si nam... 😉 ako chodis na prechadzky? Zasa by sme sa mohli niekedy pridat, uz som Tedyho teda dlho nevidela, je to uz velky chlap 😵

kubi: hej, beriem a je mi omnoho lepsie, uz mam pocit, ze sa uzdravujem a nie ze je to len horsie a horsie....tak sa velmi tesim, veru aj naladu mam co den lepsiu 😅

Dnes sme mali nadherne rano, maly spal do 8,36... 😵 😵 😵 Take nieco sa nam nestalo teda uz poriadne dlho, bola to nadhera, trosku lepsie sa vyspat, dokonca uz ani v noci tolko nevyrevoval ako posledne dni....

Baby, spia vam deticky dobre? Nas sa niekedy s placom budi, dokonca vykrikuje zo sna "mamina, tatik" 😀

kubanka
22. jan 2009

sisi nas spanok je o nicom. Vcera este o jedenastej nespala a to sme s nou lahli o deviatej. Tak som myslela, ze aspon rano dlhsie pospi, ale kde....pred osmou bola hore. Cely den sa tu len tak mota, mrnci a naraza vsade, potom vyrevuje a je z toho nestastna. Teraz sme prisli pozriet Bambulku. 😀

ivana82
22. jan 2009

Ahojte, mozem sa pridat aj ja? Ja aj manzel, aj malicky sme cistokrvni Sekcovcania 😝 Neviem, kto to tu napisal, ale ani my sme si nevedeli predstavit, ze budeme byvat niekde inde ako tu na Sekcove. Boli sme pozerat byty aj na Svaboch a na Sidlisku III, ale nebolo to ono ... 🙂

sisi1
22. jan 2009

Ahoj Ivanka, vitame ta, cim viac nas tu je, tym lepsie 😉 A veru Sekcovik je naj naj 😵

kubi: vies na co som ja prisla? Ked davam maleho spat aj neskor, vobec nespi dlhsie, ale zato ked ide vecer podla rezimu, tak krasne dlhsie spi...zaujimave....uz dva vecery isiel spat o 20,15 a pekne spinkal, dnes ako som spominala do 8,30....takze, aj ked vystrajal, nevybrala som ho vecer z postielky, po 5min. ho to prestalo bavit a zaspal....hadam nam to vydrzi....zase ked dlho vystraja a place, nemam to srdce ho nechat revat... 😝 Teraz uz spinka.
Ja som nejaka otapena z toho pocasia...hnus, hmla, mrholenie, to neznasam....s kocikom a plastenkou sa prechadzat to nie je nic moc a pesi tiez o nicom po tych mlakach...otras...
Dnes nevarim, mame zo vcera 🙂

kubanka
22. jan 2009

Tak a my mame za sebou uz aj obedny hodinovy spanok..........a to o takom case chodi este len spat ☹

soffi
22. jan 2009

ahojte abulky, my i momoentaln hladame podnajom, a povodne sme byvali obaja na sekcove, ja pri opale a manzel na lesnickej, resp.Solivarskej lici. Teraz ked hladame novy podnajom, ani jeden na sidl.III nam nesedi, pripadame si ako v inej obci alebo ja neviem, proste aj ked je ten sekcov uz riadne preludnení, je tam viac moznosti a zivota.... 🙂

soffi
22. jan 2009

kubanka ako ide tehu????vsetko ide podla planu???? 🙂 mozno sa stretneme v porodnici 😀

alcapalca
22. jan 2009

Ahojte
tak injekcia je v nozke, snad to nebude vecer zle ☹ , vaha 9 kil, horne zubadla vraj maju kazdy chvilu vystrelit 😨 Prechadzku tiez mame za sebou, a este jednu pred sebou....do skolky
Sisi aj mna boli dnes hlava, z toho pocasia, ty mas igelit na kociar? to je na kady kociar iny, ale univerzal? a kupim to v PO? lebo my chodime rovno po dazdi 😀
Vidim riesite byty........ja si dost vsimam inzeraty, a ceny isli paradne dolu, my by sme na nasom teda riadne stratili oproti jeseni minuleho roku. Ja som stale tvrdila ze chcem byvat len a len v byte, ale teraz cakam kym nasetrime nejake euriky a padaaam do domceka, s dvorom, travickou a detskym ihriskom. Snivam.......?????

alcapalca
22. jan 2009

pisem ako tatar, ked to teraz citam tak sama nerozumiem co som pisala 😀 😀 😀
sisi ty mas igelit na kočiar, to je na kazzdu znacku kociara iny alebo je to univerzal?

danielkapo
22. jan 2009

ahoj Ivi 😵

tak my mame dnes taky divny den, mala mrzuta....uz sa ukazuje prvy zubok (nacase) tak to pripisujem tomu....
ako zvladate toto pocasie? ja dost zle....uz sa STRASNE tesim na jar..leto....joooj...btw sekcov je fajn, no mne vyhovuju aj svaby 😉 co mi uz zostava, ze?