Maminy, tehuľky a snažilky zo Sekčova

nisa
25. jan 2007

🙂 ahoj baby,
o pár chvíľ nastupujem na MD a manžel ma už moc nechce nechať šoférovať aj keď ja sa zatiaľ cítim (vďaka bohu)v poho, a preto som myslela na vytvorenie tehotensko-maminovského gangu 😀 zmietajúceho sa po krásne zľadovatelom Sekčove.
čo vy na to? pridáte sa?

danielkapo
19. feb 2009

to verim....ja som nechodila, v tom case som pisala diplomku a ucila sa na statnice, tak akosi nebolo kedy...ale inak by som isto chodila...a to je aj ako priprava predporodna? V porodnici ked som sa rozpravala s tymi studentkami co boli na praxi zo zdravotnej tak to velmi chvalili, ze je to obrovske plus, ked zena absolvovala tie pripravy.....no ale mne v podstate to pri samotnom porode by bolo jedno, kedze robili sekciu napokon....ale pre pohodu a relax to musi byt super 😉

kiert
19. feb 2009

Ahojte. Tak Danielka, na tvoje odporucanie, si dovolim pridat sa k sekcovskym tehulkam a maminkam, tak vsetky pozdravujem.
Kubanka akurat pises presne o tom, co som sa chcela spytat, kde presne to je na sidl. 2, je to tam ako je kardiofitness?

danielkapo
19. feb 2009

heh kiert no vsak viem, kde ta volam nie? som vedela, ze ta to bude zaujimat 😉 a viiitam ta

kiert
19. feb 2009

dakujem danik, ako sa mate inak? Ja teraz trcim cely den v praci... ☹

kubanka
19. feb 2009

kiert vitaj medzi nami 🙂
ohladom cvicenia je to asi ono, niekto to vola Antosovsky alebo tak nejako, je to na poschodi nad obchodami. Je to obchodne centrum Central.

My sme boli dnes okuknut skolku a Lalke sa tam taaaak pacilo, ze nexcela ist domov.....vsak sisi? 😀

kiert
19. feb 2009

Super kubanka, lebo uz som o tom nieco citala na nete a chcela som vediet ake to tam je, tak si ma navnadila, pridem tam mrknut bud. tyzden. Tusim je to niekedy v stredu, treba sa objednavat nejako vopred?
A dakujem za privitanie 🙂

kubanka
19. feb 2009

nemusis sa objednavat, len prides a cvicis heh .......streda 15:00

janazuza
19. feb 2009

Ahojte.
Kubi, aj nám sa začínajú kaziť veci ☹
včera umývačka a dnes som štaertovala PC asi na 5 krát som ho spustila. Dúfam, že ked ho vypnem tak aj naštartujem 😠
Kiert vitaj medzi nami ..dievčatami.. 😅

danielkapo
19. feb 2009

Ahojte

kiert mame sa fajn....kedy prides na kavu? 😉 jej pozeram, ze uz 18tt ti svieti...boze jak to letiiiii 😕
vsetkym pekny vecer...ja by som uz aj spala....len simku musim presvedcit 😖
😀

kiert
19. feb 2009

Janazuza, dakujem za privitanie.
Jaj, tesim sa, ze som konecne doam po dlhom dni.
Danielka, ani som si to pomaly nevsimla, ze uz 18 tt, fuha, o chvilu budem v druhej polovici. Zajtra mam volno, tak mozme dat rande 😉

ivana82
19. feb 2009

Ahojte 😉

tak my sme dnes boli na poradni - vazime 6 700 g 😉 ockovali nas, ale chvalabohu zatial mal najvyssiu teplotu 37, 2 - co je vraj v pohode, aj to bolo po 6 hodinach od uzitia cipku, teraz mal 36,99 😀 uvidime, co bude v noci, dufam, ze sa to nezhorsi, nebadam zeby bol nejaky divny, sprava sa rovnako, smeje sa, keca buuu , gggg a pod. bije svojho pantera ... proste klasika... 🙂 ja sa chystam na hodinku vonku na kavicku s byvalymi spoluziakmi a spoluziackami do maxu, taze keby daco tak som do 5 min. spat, snad to muzicek zvladne, ale verim mu... prajem pekny vecer a dobru nocku, keby som uz neprisla 🙂

ivana82
19. feb 2009

Kiert vitaj medzi nami 🙂

monky1
19. feb 2009

Ahojte babenky...... tak vas vsetky zase pozdravujem, aj kiert - vitaj!!!

a momentalne sa velmi vytesujem, lebo uz asi hodinu mame spojazdneny net.
Od nedele byvame!!! Aj sa tesim, aj mi je na figu, lebo este je tu kopec roboty a my gazdujeme uz len dvojka. Chlapa v dome uz nemame a vsetko sama nezvladnem - zatial neviem narabat s vrtackou, flexou, osadzovat zrubne 😀 .... Rano sme za tatinom zamkli dvere a ostala nam po nom len vôna reznov a oci pre plac 😢 .Teda to skor mne, Hanka si mysli, ze je v praci. Ale verim, ze zajtra to uz bude lepsie. A tiez, ked citam vase prispevky, prichadzam na ine myslienky. Aj vam vsetkym, co cakate bábo, trosku zavidim - SAMOZREJME V DOBROM. Aj ja by som sa rada pridala, ale do juna mozem len snivat a snivat a snivat... 😀

Tak ja idem snivat a vam ostatnym tiez sladke snicky 😵

...a dakujem, ze tu ste.

kubanka
20. feb 2009

kiert ako inac zvladas tehu? Vsetko v pohode?

Ivana vela sil pri cviceni.

monky1, takze ste ostali dve baby? A nebolo by lepsie pockat so stahovanim, kym sa muzik vrati, ako ked ste teraz ostali same dve?

janazuza, tak aj vam sa kazia veci? 😒

danielkapo a kedy Ti chodi spinkat Simka?

ivana82
20. feb 2009

Ahoj Kubi, ako sa ma Lalka? Dufam, ze uz papa 🙂

teraz momentalne necvicime, kedze vcera bol ockovany proti detskej mozgovej obrne a po tomto ockovani sa nesmie 10 dni cvicit, takze maly ma este oddych...teraz sa bojime o teplotku, ale zatim je v pohode... uvidime ako dnes ...

danielkapo
20. feb 2009

Dobre ranko...

Ivana to maly dostal prvu davku hexa vakciny, vsak? nic neboj, chlap je to 😉 simonka teplotu vobec nemala po ockovani....a v marci nas caka tiez...3. davka. Ako bolo na kavicke?

Baby, davali ste deticky ockovat proti pneumokokom? Nasa pediatricka odporucala najprv tie zakladne ockovania a az potom ked chcem...ale co som pocula, tak vacsinou uz ockovali spolu s tou hexa...tak neviem teraz

monky tak fajne, ze ste uz vo svojom 😉 monky a kam siel manzel? niekam za pracou chodi? a az v juni pride? dobre som pochopila? 😅

Kubi, simka chodi spavat tak medzi 7 a pol8...vcera vsak zaspal uz nieco po siestej a zobudila sa rano 6:15...dobraaaaa 😵 v noci parkrat didku chcela, ale fajne vyspata som....

Kiert ozveme sa dnes...pojdeme na prechadzku okolo obeda, pridas sa? 😎

pekny den vsetkym

ivana82
20. feb 2009

Dani, bolo fantasticky, vratil sa Sano z Irska, videla som ho po asi zhruba troch rokoch, bolo nas asi 6, maly pocet, ale aj tak aspon sme pokecali ... ako Simka? prechadzku mozeme zopakovat najskor v pondelok, dnes ho nechame este doma, keby sa nahodou jeho stav zhorsil... pekny den 😀

danielkapo
20. feb 2009

oki ivi, kedykolvek 😉
dobre padlo trosku si vybehnut vsak?

ivana82
20. feb 2009

joj, ani nevies ako aj ked som sice bola stale na ihlach a kazde dve minuty pozerala na mobil, ci mi nevola Tono ako s malym...ale bolo fajne...

ivana82
20. feb 2009

Danka, nasho maleho bude proti pneumokokom ockovat o sest tyzdnov po tomto ockovani tesim sa 🙄 to zas bude placu v ordinacii

sisi1
20. feb 2009

Ahojte,

veru, Lalke a Timimu sa vobec zo skolky nechcelo ist, to sa ucitelky smiali, ze vacsinou maju opacny problem 😀
Kubi, Timo sa dnes zobudil a len Lalku spominal, sranda....nedavno sa pytal: "pa, Lala, chapci" to asi myslel chlapcov zo skolky, ci nepojdeme s vami znova 😅
Poobedie sme stravili s nasimi, aj v cukrarni sme boli a v Draciku nasi malemu kupili "Uja zemiaka" - to ho treba poskladat s rucickami nozickami, ciapkou....celkom sa mu to paci...taka tvoriva hracka.

vidim tu novu tvar, kiert vitaj a cit sa tu dobre 😉

Tonkovi prajeme dobre zvladnutie ockovania....

monky: tak pis castejsie, isto je vam smutno, je to dost dlho a ako kubanka pisala, nechceli ste radsej u rodicov zostat? My sme s Timom len jednu noc boli sami a nie je to nic moc veru....drz sa...

kubanka
20. feb 2009

sisi no konecne, ze si napisala.. 😀 Aj Lalka stale spomina Timiho......sa pooblieka a hovori, ze ide ku Timimu 🙂

kiert
20. feb 2009

Ahojte , dakujem vsetkym za privitanie 🙂

Kubanka - no tehotenstvo - prve 3 mesiace boli take vseliake, teraz mam pocit akoby som ani tehotna nebola (ak neratam nejake tie kilecka navyse 🙂 ), konecne si nemusim ist lahnut vecer o 7 a spat aspon 12 hod. denne, samozrejme ma zacinaju dost boliet krize a chodidla, ale myslim, ze to su len take drobnosti. S babatkom, je zatial vsetko ok a to je najdolezitejsie. Teraz akurat cakam na vysledky triple testu, tak dufam, ze to bude fajn 😉 .

Monky, dufam, ze vam ten cas do juna rychlo zbehne. Ja zase trosku zavidim vsetkym co uz maju babo, aj ked je to kopec starosti, ale aspon vedia, ze ich drobec je v poriadku a teraz je vonku tak krasne, tak by som sla na prechadzku uz s kociarikom 🙂

Danik, joj mrzi ma to, ze ani dnes ta prechadzka nevysla. Tak mozno zajtra. Este musime aj niekedy do mesta vybehnut 😉

danielkapo
20. feb 2009

kiert jasne 😉 zajtra ti zavolam a bud skocite k nam, alebo vybehneme niekam aj s malou....

aneti78
21. feb 2009

ahojte

Sisi, Kubi, to uz take velke deti mate 😨 ved nedavno sme sedeli na vecernom stretku a kecali o prvych prikrmoch 😉 strasne to leti.
aj cukriky Vam davali v kazdej triede? 😀 nam vtedy ano a decka si mysleli, ze to tak stale bude 😀 😀 😀
vcera som konecne videla fotky z karnevalu,ale len taky vyber, ucitelky spravili taku kolaz na nastenku ju dali, boli podarene vsetky deticky a ta hostina potom aj licka im pomalovali....no vidno, ze ich maju fakt rady a ze ich to s tymi krpcami bavi 😉 skoda, ze to mali dopoludnia aj ja by som sla na taky karneval.

nasi boli vcielka a cmeliacik - Alenka mi poradila vcielka maja a vilko 🙂ale doslova tak nevyzerali, lebo Tamka mala saty a Jakubko take nohavicky - to sa uz skor podobalo.tusim mam fotky v albume. ale Tamarka bola nadsena z tych siat, lebo sa tocili az po hlavu a ona nema ani jednu taku suknu, co sa toci, tak ked sme boli po masky,tak sa potom do vecera v nich len tocila. 😀

jaj, konecne sobota a dalsi tyzden su prazdniny, tak si aspon spravim veget,ale aspon na dva dni ich budem musiet supnut babke, esteze ju mame 😅

sisi1
21. feb 2009

Pekny vikend vsetkym

jaj, nejde pridavat smajlikov....

anet:nedavali cukriky, nebolo to take hromadne, boli sme len Lalka a Timo obhliadnut "teren". Tvoji drobci museli byt zlati ako Majka a Vilko, pridala si aj pre nas fotky?

sisi1
21. feb 2009

Jeeej, uz som pozrela, su zlatulinkiiiiiiii woow...

kubanka
21. feb 2009

Ahojte ja len na skok. Dnes ideme na svadbu. Rano o osmej som uz sedela u kadernicky, potom bola u nas babka na kavu, trosku som relaxovala pri pleteni kosikov, tatik ulozil malu spinkat a spia teraz spolu. Ja som navarila polievku uz aj na zajtra a popritom som zehlila......teraz mi je taaaak horuco. 😉

aneti pekne kostymy.....to ste mali z pozicovne?

sisi uz mas muzika doma? Prezili ste to?

kiert
21. feb 2009

Ahojte, ako vikendujete? Vonku bola dnes taka zima, poriadne som vymrzla a uz si zacinam citit hrdlo, dufam ze ma
to cim skor prejde ☹ . Idem sa schovat pod deku a spravit teply caj, mozno to pomoze.
Krasny vecer

monky1
21. feb 2009

Ahojte dievcata,
konecne je vecer a ja mozem trochu vydychnut. Hanka spi, chudatko bola uz zmordovana a o sebe uz ani nehovorim. Rano o 7.30 sme uz boli v Potravinach, potom sme sa pustili do varenia - cestovinky s brokolicou, porom a syrovou omackou, porovu kremovu polievku a Hanke este rybku v cesticku so zemiakmi. Samozr. malá aktivne pomahala, stala na stolicke a vsetko ju náramne zaujimalo. Aj kolac sme piekli - vlastne zatial len korpus, trasenu plnku spravim zajtra cerstvu, lebo pridu nas mrknut svokrovci s mojou maminou - sa im cnie za vnuckou. Potom sme upratovali - presnejsie vybalovali a likvidovali krabice, mechy a vrecia, ktore ma uz nebavi preskakovat... Hanka behala s hadicou od vysavaca, s mopom...Vecer som ju okupala a uz aj sama mi hovorila, ze ide spinkat. Moja mala pomocnicka. Musim sa obracat, ale som rada, ze sme doma, vo svojom. 2 mesiace u svokrovcov a u nasich mi uuuuplne stacili. 😀