Maminy, tehuľky a snažilky zo Sekčova

nisa
25. jan 2007

🙂 ahoj baby,
o pár chvíľ nastupujem na MD a manžel ma už moc nechce nechať šoférovať aj keď ja sa zatiaľ cítim (vďaka bohu)v poho, a preto som myslela na vytvorenie tehotensko-maminovského gangu 😀 zmietajúceho sa po krásne zľadovatelom Sekčove.
čo vy na to? pridáte sa?

kubanka
20. feb 2008

sisi takze si plna sil na stredajsiu noc? 😀

sisi1
20. feb 2008

aneti, mne streda tiez vyhovuje a na siedmu by som to urcite stihala...

sisi1
20. feb 2008

no, kubi, mali sme dnes 2hodinovu prechadzku s malinkou, my sme sa este potom troska presli, lebo Malinka s Vaneskou boli skor vonku. Pekne nas ofukalo, Timimu som zabudla nakremovat tvaricku, tak som este v lekarni kupovala kremik...aj ja som mala lica pekne omrznute.... 😀

kubanka
20. feb 2008

no tak idem aj ja spat,ked ste uz polahali.

sisi1
20. feb 2008

Kubi, ta ty tiez este tu?

sisi1
20. feb 2008

Uz som ta asi nestihla, len som tu nahodu zakukla...

Tak dobru nuocku 😉

kubanka
21. feb 2008

dobre ranko......ponocujete a potom rano dlho spite hihi

sisi1
21. feb 2008

dobre kubi...ze rano dlho spite...toto ked povies mamine 11 mes. dietata, tak sa musi len zasmiat 😀 😀 Timo stale vstava o 7mej, prebalime, ranajkujeme, lenosime, hrame sa...potom ide spat a ja som tu 😎 Ale uz by som aj chcela dlho spat....
aneti: dokedy ti spia deturence? Uz ked su vacsie, hadam normalne budu spat... 😔

aneti78
21. feb 2008

ahojte

Sisi, spia do tej siedmej pol osmej tiez. ale od pol osmej vecer su v posteli a do rana spime. lenze uz nastava znovu obdobie vstavania aj v noci, lebo sa pytaju curat. ale dnes Tamarka celu noc prespala a rano mala suchu plienku 😵 tak by to mohlo byt stale 😀
Jakubko ma curanie v pate, nevstane na to, ale idu mu patky (obaja este nemaju ani jednu patku) a mal teraz par noci, ked ma volal kazde dve hodky. ale uz sa to lepsi, zuby vsak stale nevidno, takze si este uzijeme 🙄

aneti78
21. feb 2008

Sisi, inac moje telo po vcerajsku zareagovalo uplne strasne, na jednu stranu sa vobec nemozem otocit a svalovku mam prisernu, boli ma krk aj hlava. tak neviem, ci sa na to nevykaslem a budem chodit len plavat.

kubanka
21. feb 2008

aneti podla mna treba pred cvicenim ako je spining trosku aj doma pocvicit, ponatahovat svaly a tak, aby si nemala tu svalovku 🙂

aneti78
21. feb 2008

Kubi, neviem, dnes ideme plavat aj do sauny pojdem, tak snad sa to zlepsi.

alcapalca
21. feb 2008

Ahojte damy, ak dovolite rada by som sa pridala medzi Vas, volam sa Alena, byvam v lokalite opal, mozno ma niektore z Vas budu z videnia poznat,pretoze tiez mam poznavacie znamenie ako aneti78, dvojicky. Takze casto sa mi stava ze ma pozna kopec ludi, o ktorych nai neviem.
Budem rada, ak sa vezmete medzi seba 🙂 , a budem sa moct s Vami podelit o nejake skusenosti

aneti78
21. feb 2008

Ahooooj Aleni, tak ja Ta teda nepoznam, ale Ty uz mas chalanov velkych 😵 my ked uz nechodime s kocikom, tak si uz ani velmi ludia nevsimaju a nezistia hned, ze su to dvojicky. chodis do prace? a ake to je, ked su uz vacsi, lepsie, ci horsie 😀
prid aj do tejto temy
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

alcapalca
21. feb 2008

...ak sa vezmete, xixi..............malo tam byt ak ma vezmete......

aneti78
21. feb 2008

juuj, ale chlapci su zlati...su dvojvajecni? tak sa mi zda, ale neviem 🙂 a teraz kukam, ze im pribudne bratcek, tesia sa?

alcapalca
21. feb 2008

Ahoj aneti, nakuknem aj tam, a ci je to lepsie teraz? Hm v niecom ano, ale zas na druhej strane asi od tych troch rokov maju take prve pubertacke obdobie, ze niekedy si neviem dat rady. Aj ked nechcem sa chvalit, ale su vychovani, u mna si hocico nedovolia, myslim v dobrom, ziadne drasticke metody. Prave ma tak vytocili, som sa natrapila nakreslila im do detskej trpaslikov na celu stenu, a teraz ju pocarbali s ceruzkami

alcapalca
21. feb 2008

dvojvajecni a nepodobaju sa ani ako surodenci, teraz mi je smiesne ked si predstavim ako sme sa s manzelom bali, ked sme ich cakali ze ci ich rozozname
a bracek? to je tema......s ktorou som uz neratala xixi.....ale tesime sa velmi

aneti78
21. feb 2008

hm...ale to patri k detstvu 🙂 ja hovorim, ze neexistuju rozmaznane dvojcata. maju celkom ine podmienky od mala,lebo su od prveho okamihu dvaja. niekedy je to vyhoda, niekedy nie, ako vo vsetkom, ale ja by som uz nemenila 😉 tiez mame obcas vzdorovite obdobia, ale zatial sa to da...

aneti78
21. feb 2008

hej, aj podla fotiek vidno ze sa nepodobaju. nasi ani nevyzeraju ako dvojcata, kedze aj vyskovo su rozdielni. a my sme s detmi skoncili uz naozaj 😀

alcapalca
21. feb 2008

no ty mas aspon parik,
a o tom ze ste skoncili naozaj, tak pomlcim, ja som si bola ista ze naozaj sme skoncili, dvojky sa nam podarilo mat po 6 rokoch a aj to s pomocou lekarky, a teraz po 4 rokoch sa nam stalo toto prekvapko, uplne prirodzene, este sa nemozem spamatat, fakt zazrak
a pritom som vsetky veci po chlapcoch popredala alebo rozdala, lebo som si bola ista ze ja uz ich potrebovat nebudem, ze skor sa nam zidu hocijake korunky
nikdy nehovor nikdy sa v mojom pripade osvedcilo

alcapalca
21. feb 2008

prepac odmlcim sa, niekto zvoni

aneti78
21. feb 2008

nuz ja poznam vela pripadov, kedy sa manzelia velmi dlho snazili, mali trebars aj dvojicky a potom sa im podarilo este jedno. aj nasi su s pomocou CAR, ale ja musim brat HAK, takze sme naozaj skoncili 😀 a myslim, ze by sme sa tak rozhodli, aj keby to nebol parik.

aneti78
21. feb 2008

a veci predavam tiez, ale tie uplne male som si nechala, vacsinou su to darceky, tie nepredavam a su take srdcove zalezitosti 😉 , predavam len vacsie veci, bundy, overaly, topanky....a predala som obidva fusaky, tak sme sa smiali s muzom, ze uz naozaj nemozme mat deti,lebo moja mama by sa tolko nahucala, ze nemohla si si nechat a teraz potrebujes 😀 aj ja som toho nazoru, ze skladovat to aj tak niet velmi kde a radsej im za to kupim nieco nove alebo hracku nejaku

alcapalca
21. feb 2008

asi to bol zly poplach, mozno letaky, nefunguje nam sluchadlo,tak nikdy neviem kto zvoni

aneti78
21. feb 2008

Aleni a ako zvladli deti skolku? pomohlo im, ze su dvaja? nasi idu v septembri, na dvojcatach su vacsinou mamicky mensich deti, tak nema mi kto velmi poradit. super, ze si dosla sem 🙂

alcapalca
21. feb 2008

ja som z tych malickych veci predala len plienky, ale niektore som rozdala lebo mam uz neter dospelu ktorej sa narodilo babo, tak niecim som jej pomohla, no a kocik som dala kamaratke, baldachyn a supravu do postielky som predala, a potom uz len vecsie veci takisto
ty mas svojich drobcov doma?

aneti78
21. feb 2008

hej, doma, akurat spia, tak preto som tu 🙂

alcapalca
21. feb 2008

ach ta skolka....to je tema na dlho, mam zle skusenosti
moji sa narodili v novembri a v marci, cize ked mali 2 roky aj 4-5 mesiace som ich supla do skolky, no a nezvykli si doteraz

aneti78
21. feb 2008

aj ja poziciavam veci kamaratkam a do rodiny a ludia su nadseni...vsetko krat dva 😀 a potom take kopky pre ruzove a modre babo 😉