Maminy, tehuľky a snažilky zo Sekčova

nisa
25. jan 2007

🙂 ahoj baby,
o pár chvíľ nastupujem na MD a manžel ma už moc nechce nechať šoférovať aj keď ja sa zatiaľ cítim (vďaka bohu)v poho, a preto som myslela na vytvorenie tehotensko-maminovského gangu 😀 zmietajúceho sa po krásne zľadovatelom Sekčove.
čo vy na to? pridáte sa?

danielkapo
2. mar 2009

Ahojte...
tak ako po vikende?
My stale rovnako....uz sa strasne nudime doma....mrzute sme - obe 😅
chodite s detickami von aj ked su riadne zasoplene? vyzera byt cez obed pekne slnecno tak ma to laka vziat ju von.... 😵

kubanka
2. mar 2009

Ahojte po vikende.... 🙂
Moja mala, ked sa nemohla vykakat, tak sme kupili krem Pupik a masirovali brusko s nim....je to taky mentolovy kremik. A tiez sme skusali teplomer do dupky.

ivana82
2. mar 2009

Dani, asi by som neriskovala vziat zasoplenu malu von, no mamka nech ti poradi ...ma viac skusenosti ...

Kubanka - malej kremik pomohol? Nam sa uz stalo, ze ked sme merali teplotku, tak sa vykakal ... celkom sranda ... a on sa iba smejkal ... 😀

kubanka
2. mar 2009

ivana masirovanie pomaha vzdy, no ved aj nam dospelym nie? A ten mentol by mal tiez uvolnovat krce a pomahat, aby sa nam smykali prsty po brusku a nedreli sme jemnu detsku pokozku.
Teraz zase, ked sa nemoze vykakat a stava sa nam to, tak ju dam do vany a pustime teplu vodicku na brusko.....ma z toho srandu trosku. 🙂

sisi1
2. mar 2009

Ahojte,
my este nie sme doma, poobede mam este s tetou doucovanie, studuje predsk. pedagogiku a ma skusku zo syntaxe, tak ma ziadala o pomoc. Vratime sa asi vecer. Pocko je dnes fakt krasne, sa vytesujeme.

Vsetkym choruckym detickam skore uzdravenie....

Dani, my ked sme mali soplik, isli sme obcas aj von...

My sme s kakanim mali len raz problemy, to sme pocvicili a pomasirovali brusko a bolo dobre...inak sme mali skor s hnackami problem, ked isli zubky.

alcapalca
2. mar 2009

Ahojte, sme doma z prechadzky, vonku je super, konecne moja sezona 😎
Sisi este nie ste doma? A ja som ti chcela volat ci nejdete vonku len som pozrela na hodinky a bolo pred 12 tak reku ze Timi spinka
Bola som v hypernove na sunar, a v gate chlapcom na ponozky 😀
Danielka ja chodim von aj ked mame sopliky, praveze ked sme vonku tak im zazrakom netecu a ked sme v byte tak len fukame. Aj doktorka odporuca ze chodit vonku aj v chorobe, kym nie je teplota tak cerstvy vzduch je len pozitivum
Tehulky ako sa mate? Vybava nakupena? UZ sa vytesujete? 🙂 Normalne zavidim........... 😵
Nebyva niekto z vas na Oravskej?

danielkapo
2. mar 2009

Ahojte...tak sme boli napokon aj u doktorky aj vonku.... dychanie ma nastastie ciste aj hrdielko oki...ze ak jej neprejde ta nadcha do piatku, tak jej spravi vyter...no konecne mala neplakala...az ked jej pozerala hrdielko, to sa jej nepacilo 😅 a boli sme potom aj na prechadzke, neskutocne teplo je...fajne pospala tak fajne 🙂

pekny dnik

deniskajakubko
2. mar 2009

ahojte holky, tak ja s manželom sme už zdraví, Jakubko ešte soplí a pokšlieva ale vonku chodíme stále. To sa nedá sedieť doma.

deniskajakubko
2. mar 2009

ALCAPALCA - ja bývam na Oravskej, prečo sa pýtaš?

deniskajakubko
2. mar 2009

Danielka - som tiež za to, že vonku môžte ísť, len keby boli teploty tak už nie.

kubanka
2. mar 2009

alenka a ja som niekedy byvala tam....co potrebujes? Idete tam kupit byt?

monky1
2. mar 2009

Ahoj dani. Aj my sme dnes vysli vonku, hoci soplime, lebo popravde - uz mi doma sibe. Uz 3 dni cez den tahame 13 -tky a dnes este aj v noci bola 2a pol hodky hore, no uz som na nu kricala. No naporazenie.
A zase som tu mala svokrovcov, tak som vyvarala a vypekala...na striedacku s utieranim si nosa 😀.
Joj, keby to pocasie uz zotrvalo. Vraj aj zajtra ma byt pekne, tak sa tesim, ako ju vonku "znicim", aby v noci nebuntosila..

alcapalca
2. mar 2009

pekny vecer, my mame dnes 9 mesiacikov 😵
sisi uz ste doma, kedy pojdeme na prechadzku?
vcera som bola na Nestydu, odporucam vsetkym, je to perfektny film, som sa urehlila, bolo nas asi 7 v sale, tak sme sa nasmiali, hned by som nanho este isla

sisi1
2. mar 2009

Ahojky,

Tadeaskovi prajme vsetucko dobre k vymesacniku, nech je zdravucky hlavne!!! 😵 😵
Aleni, uz sme doma, dosli sme vecer, som nejaka mrtva....prechadzku by sme mohli dat v stredu doobeda, ci az poobede?
Mam velku chut na domace parene buchty, heh...asi urobim tohto tyzdna...na veceru som si dala len zeleninkovy salat s tuniakom....mala som chut na nieco lahke a pritom o buchtach snivam 😀

No, bezim na Zufalky....

kubanka
3. mar 2009

Dobre ranko.....dnes v noci mala iba raz plakala, tak uvidime ci sa to zlesi alebo nie, ale vcera 2x kakala s tatikom......tak sme sa smiali, ze bude musiet vzdy vydrzat kym pride z prace 😀
Dnes sa chystame povozit na busiku do mesta.....malo by byt teplo vonku. Bola hore o 6:40, ale nastastie este zalahla 😉

sisi1
3. mar 2009

Dobre ranko, slniecko uz vonku vykukuje, my sme hore od 6,23 ale aspon v noci neplakal....uz par noci po sebe ani raz nezaplakal, aj ked clovek musi skor vstat, aspon v noci spime vkuse.

My sa chystame dnes do Kauflandu, uz sme tam dlho neboli a maju tam rozne celozrnne muky, co inde velmi nemaju. Polievocku varime dnes hlivovu a druhe este neviem co....

kubanka
3. mar 2009

sisi nevies co na druhe jedlo? Ved si spominala na buchty heh 🙂

monky1
3. mar 2009

Ahojte, tak na nas sa dnes nikto nechyta - my sme hore uz od 4h - plac, krik, truc...no naporazenie ☹ ☹ ☹ . Chytam osypky, infarkt a mrtvicu. Posledne dni je s malou na nevydrzanie. Donedavna sme spavali celu noc a co sa s nou teraz robi...... nechapem. Uz niekolko mesiacov cez den nespinka, ale dalo sa to vydrzat, lebo sme spali v noci. Celu nocAle teraz ... no nechapem, co ju to chyta. Dufam, ze je to len prechodne obdobie.
Ale nebudem si kazit den. Dnes mam narodky a vonku je taaaaak pekne uz od rana. Asi nieco podnikneme. Sranda, lebo dnes ma obklopuju styri trojky 😵

sisi, nepridete na kavejo, ked sa chystate do kaufu 😀 😀 . A ten obed ... my mame zapekane zemiaky so zeleninkou, smotanou a syrom. Vcera som chystala svokrovcom a pochvalovali si.

sisi1
3. mar 2009

Monky - vsetko najlepsie k narodeninkaaaam, nech si vesela, zdrava a stastna....aj ked to mas teraz tazke, myslime na teba!!! 😵 😵 😵 😵

Kubi, nejako sa mi nechce dnes babrat s buchtami, asi urobim toto:http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=11788 do chlebika alebo zemliciek....

kubanka
3. mar 2009

sisi .......Nooo vyzera lakavo to jedenie. 🙂

monky1 vsetko najsamlepsie k styrom trojkam 😀 Zajdite si niekam na kolacik, ked Vam je uz lepsie.....aj my si dame v meste na tvoje zdravie.

monky1
3. mar 2009

kubi, urcite niekam zajdeme. Neviem, ci na kolacik - mame doma upeceny, ale nieco vymyslim 😉

sisi - dakujem 🙂

kubanka
3. mar 2009

monky aj my sme sa vcera namysleli a upiekli si kolacik heh 🙂 .....mali sme sladku veceru....pernik

monky1
3. mar 2009

mnam, dala by som si... my uz 4 dni jeme babovku. Nie ze by bola taka zla, ze ju jeme uz 4 dni, ale skusala som ju v hrnci hore na plyne a bolo jej neskutocne vela. no aspon usetrime na brumikoch, lebo hanka chodi ujedat babovku 😀 😀 😀

danielkapo
3. mar 2009

pekne ranko....
monky krasny narodeninovy den Ti zelame.....uzi si ho 😵

sisi1
3. mar 2009

monky: to som este nepocula, ze babovku v hrnci....to nejak specialne sa robi?

Pernik som uz dlho nerobila.....tiez mame radi...

monky1
3. mar 2009

sisi, nic specialne, robis ako normalnu babovku, len hrniec, v ktorom sa to pieklo, je titanovy. Jezisko priniesol, tak testujem, ako casto sa da. Da sa v nom piect aj hore na sporaku, aj v rure, a tak som si povedala, preco to neskusit na plyne. A cuduj sa svete - hrniec je velky 28 x 28 (je stvorcovy) a babovka narastla do 7 cm. A to len z 2 vajec. Tak preto tie 4 dni 😀

eldzina
3. mar 2009

Ahojte.
Pytala som sa aj v mamickach sidl. II a III, ale tam uz asi nik nechodi.
Nasla som, ze cvicenie pre tehulky je na sidl II v Centrale. Neviete nahodou, ci je to cvicenie + prednaska, alebo len cvicenie, lebo na samotne cvicenie sa mi zda vymedzeny cas cca 2 hod. vela pre tehule. Pisala som im, no neodpovedali mi, tak ci nahodou neviete... Vdaka

tufa
3. mar 2009

monky: vsetko najlepsie k narodkam, hlavne vela zdravicka a pevnych nervov 😀 😀 😀
aj moja kamoska a kamos maju dnes narodeniny, dobry datum je to 😀 😀
ja som uz opat na materskej, bola som odniest papierik do prace a dufam, ze to uz pojde vsetko pekne samo a nebudem musiet este niekde chodit a vybavovat.
Dnes sme u babky aj zajtra, kedze idem este na nejake vysetrenia, ale vonku je krasne, joj, uz nech je Terka hore a ideme vonku 😀
akurat mi je smutno, lebo sa nam doma stratil vcera nas hafan a nie je po nom ani chyru ☹ ☹

kubanka
3. mar 2009

Ahoj eldzina, je to na sidlisku II v Centrale a je hodinu prednaska a hodinu cvicenie. Kazdu stredu 15:00 - 17:00

tufa, takze si spokojna s nakupom? A aky kociarik ste kupili? Vladali si este chodit? 🙂

eldzina
3. mar 2009

Kubanka vdaka za info. Este ma zaujima, co je skor, prednaska a potom cvicenie alebo naopak a kolko sa plati? Dakujem