Maminy, tehuľky a snažilky zo Sekčova

nisa
25. jan 2007

🙂 ahoj baby,
o pár chvíľ nastupujem na MD a manžel ma už moc nechce nechať šoférovať aj keď ja sa zatiaľ cítim (vďaka bohu)v poho, a preto som myslela na vytvorenie tehotensko-maminovského gangu 😀 zmietajúceho sa po krásne zľadovatelom Sekčove.
čo vy na to? pridáte sa?

monky1
27. mar 2009

My to pozname. Teraz nedavno, ked mala Hanka chytene priedusky, tak to brala. Povodne sice mala predpisane nieco ine, ale nemali to v ziadnej lekarni, a tak lekarnicka telefonovala nasej Dr. a dohodli sa na tom Cefzile. Zaberal jej pekne, nemali sme ziadny problem. Je to sirokospektr. liek - ja som bola spokojna, aj chutny je...Hanka ho jedla jedna radost 😀 ... este 3 dni po dobrani si pytala

sisi1
27. mar 2009

Ahojte,
tak sme sa vratili z danoveho a este sme boli zarubnu kupit, idu nam murovat pivnicu v pondelok...este siel muzik dvere zohnat...
Ja sa idem pustit do prekladu abstraktu pre moju tetu do bakalarky....ako kazdy rok, vzdy sa najde niekto v rodine, kto pise nejaku pracu a potrebuje prelozit abstrakt....ta sa tesim...

Tu je videjko na dnes, sikovna to "modelica" 😀

https://www.youtube.com/watch?v=_q8M-Iax-BA

Kubi: to mi je luto lalky, aj jej nieco zistili ci nic? Mozno jej idu aj zadne stolicky si nepozerala? Timo ma stale prsty v ustach co si tam spara 😠

kubanka
27. mar 2009

monky Tebe chutil ten sirup? Ved je strasne horkyyyy, moja ho nexce ani kvapku. Uz ma teplotu 39, dala som jej cipok.

sisi1
27. mar 2009

Kubi, cipok by jej mal zabrat, spinka?

kubanka
27. mar 2009

sisi.....no uzneplace, ale ani nespi zatial, raz mala zavrete ocka a potom otvorila.......len lezi

deniskajakubko
27. mar 2009

ZADE - ďakujem ohľadom autosedačky

a k tej YAMAHE - ja som o tom počula už dávno, len ma štvalo, že tu v Prešove to nie je. Tá hudobná škola YAMAHA v Prešove zatiaľ nie je, tak ja na Tvojom mieste by som sa na to určite dala, podľa mňa bude o to určite záujem.

monky1
27. mar 2009

kubi, tak ja neviem, ja som lizla len kvapku a nezdalo sa mi to horke...mozno vo vacsej davke....ale Hanka nikdy nemala problem s liekmi, ona keby mohla, brala by ich 5x denne...a to vsetky lieky az na Hylak forte, z toho ju naplo.....a asi preto som si myslela, ze je to sladke. tak sory ☹

zatial sa majte, ideme von na nakup

kubanka
27. mar 2009

monky aj moja ma rada vselijake sirupceky, ale tento je samy penicilin........zatial som vzdala jeho podanie, ale vecer to vyskusame znova.

monky1
27. mar 2009

ludia, rozmyslam nad tufou - asi uz ma po 😵 i

kubanka
27. mar 2009

tufa uz ma urcite male babenko pri sebe a je stastna, ze to ma za sebou.............aj ja by som uz xcela 😉

monky1
27. mar 2009

neboj, kubi, ani sa nenazdas a aj ty budes mat svoje drobusiatko pri sebe...

ako je Lalke?

kubanka
27. mar 2009

Lalka hajala asi dve hodinky.....skusam jej dat ryzu, ale nexce......pred spanim mala riedku stolicu.

kiert
27. mar 2009

Ahojte mile maminky,
ako sa mate?
tak tufa, nam uz asi pestuje svoje babatko, to je uzasne 😀 😀 , dufam, ze aj nam tehulkam to rychlo zbehne..
Ja som sa dnes rano prebudila so silnymi bolestami v oblasti podbruska a krizov na pravej strane, akoby som nejaku strasnu svalovicu mala, nemohla som nai vstat z postele, ale po takej hodinke to uz trosku povolilo, no stale nie som fit. Drobcek kopka veselo dalej, tak dufam, ze to je ok.
Kubi, na prednaske v stredu sa rozoberala prva doba porodna, a co ja viem trosku ma to vystrasilo, co vsetko ma caka... 😒
Inak zajtra hlasia velke oteplenie, ze vraj 15 stupnov, tak sa tesim 🙂
Zatial pekny vecer 😉

monky1
27. mar 2009

ahoj kiert, no vitaj! uz som aj na teba myslela, ze si sa dlho neukazala 🙂

kubanka
27. mar 2009

ahoj kiert no dufam, ze najblizsie uz pridem na prednasku.

Lalka sa nam stihla aj poblinkat 😖

aneti78
27. mar 2009

Kubi a preco Vam dala ATB? ci to nebude len viroza 😒

sisi1
27. mar 2009

Dlho tu nik neboool...

kiert: ahoj, konecne si sa ozvala 🙂

Ivanka tu nejako neprispieva ☹

Ach, tufa ma isto uz babatienko v naruci..... 😵

janazuza
27. mar 2009

Ahojte. Akosi nestíham.dodatočne Timkovi všetko najlepšie a najkrajšie k sviatku 😀
Tak už je prírastok? tufa? 😀
Kubi ako na stavbe pokračujete?

deniskajakubko
27. mar 2009

Ahojte, tak my sme dnes mali rušný deň, ráno sme šli do mesta so sesternicou, ktorá prišla na víkend z Prahy na Sweet cup, organizuje to moja krstná, tak sme si pochutnali na tortičkách a koláčikoch a napili sa nejakých drinkov čo priamo stvárali pred nami súťažiaci, tak sme šli k babičke na obed dali sme si strapačky s bryndzou a keďže sme boli otrieskaní tak sme šli potom na Sekčov peši z Ľubotíc. Jakubkovi sa zdala cesta dlhá, ale vydržal.

deniskajakubko
27. mar 2009

Takže Tufa a aj Peťa už to majú určite za sebou. Aj ja by som už chcela. Už nevládzem s tým brušiskom.

deniskajakubko
28. mar 2009

😉
nemôžem spať 😠

zade
28. mar 2009

denisajakubko - dakujem za podporu. Rozhodla som sa, ze idem o doho. 🙂 Urcite vam potom dam vediet kde sa budu kurzy organizovat, ako to bude prebiehat a tak vsetko okolo....zacinam sa na to pomalicky tesit.
Povodne som uz chcela ist do prace, malicka bude mat v lete dva roky. No teraz mam celkom ine plany, ostat doma an nadalej a popri tom si troska financne vypomoct v tom, v com som "doma". Pracou s detickami.
Inac, ak by ste mala niektora zaujem na spolupracu - poslite mi IP. Potrebny je cisty intonacne presny spev, hra na klavir a flautu. A pochopitelne, vztah k detickam.

Viac o tom pisat nebudem, aby ma niekto nepochopil zle, ze si nedajboze robim reklamny nabor. Len som potrebovala sama v sebe zistit, ci je ten napad OK.

Vdaka 🙂

danielkapo
28. mar 2009

Ahiojkyb
kiert tak dufam, ze to nebolo nic vazne....vcera sme nejak prechadzku nestihli, ale ozveme sa 😉
tufa sa uz zrejme tesi z drobceka.... 😵
kubi, lalke skore uzdravenie...
zade ja by so sa pridala ale nesplnam ziadne kriterium, jedine ten vztah k detom 😀 s mojim "spevom" by to bolo vesele...tak ja len ked tak prihlasim moju simonku 😀 drzim palce

pekny vikend

kubanka
28. mar 2009

Dobre rano....dnes ma byt teplo.
My sme vstavali kazde dve hodiny v noci....Lalka mala riedke stolice.

zade ja nemam vztah k spevu ani hraniu na hudobne nastroje, tak neviem posudit......ale snad sa Ti to podari.

deniska ty co nespis?

janazuza pokracujeme pomaaaaaalicky....dnes budeme davat foliu a vatu na strop.

aneti neviem preco hned ATB......mozno je teraz nieco vo vzduchu.....aj bratrancov maly mal tyzden teploty a nic ine.

monky1
28. mar 2009

ahojte zienky, ale ste sa rozbehli.... 😉

deniska, aj my sme boli hore, ale az hodinu po vas - asi nas zacinaju trapit stolicky ☹

zade, 5.36 ??????? uff, tak to klobuk dole. ..aj ked sme niekedy hore, nedokazem rozlepit oci

kubi, viem, ze mas teraz perno okolo Lalky, ale neskusala si to znova? myslim to stahovanie

🙂 🙂 🙂 vsetkym posielam slniecko 🙂 🙂 🙂

kubanka
28. mar 2009

monky vecer som vyskusala, ale neslo 😒

sisi1
28. mar 2009

Ahojte,
pozdravujeme od nasich, dosli sme, lebo jednemu nasmu dobremu kamaratovi zomrela mamicka, tak kvoli pohrebu. Zostaneme do zajtra a potom hajde do PO.

Jani: dakujeme krasne!!

zade: aj ja sa tesim, ze sa do toho pustas, potom prihlasime Timka 😵 😉 Ja mam vztah k spevu a detickam, ale hrat na hud. nastroje neviem...hrala som na gitaru, ale nedopracovala som sa k lepsim vykonom 😅 Ale napad je to velmi fajn!!

kubi: pozdravuj Lalku, pozerala jej dr na tie zadne stolicky?

Baby, nedali by sme pocas tyzdna stretko?

aneti78
28. mar 2009

ahojte

Kubi, nasi teraz naposledy tiez dostali ATB, v nedelu na pohotovosti este nic a v stredu uz mal maly v hrdle "vyrazky" 😒

Zade, nasi chodia do Yamahy na tanecnu. v tom cisle, s ktorym vystupovali bol aj spev. tak teraz neviem, to su dve skoly yamahy? trochu divne, nie? 😀
nabuduci rok ich uz budem moct prihlasit aj na flautu v skolke, tento rok to tito najmensi este nemohli absolvovat.
kazdopadne drzim palce 😉

kubanka
28. mar 2009

aneti a mali tvoje deticky hnacky? Teplotu dnes uz nema, ale stale jej nechuti jest.

danielkapo
28. mar 2009

Ahojte....
sisi my by sme sli (na to stretko).... 😉
ja sa tesim, ze simka je zdravucka....snad jej to vydrzi...
lalka nech sa vylieci cim skor