Maminy, tehuľky a snažilky zo Sekčova

nisa
25. jan 2007

🙂 ahoj baby,
o pár chvíľ nastupujem na MD a manžel ma už moc nechce nechať šoférovať aj keď ja sa zatiaľ cítim (vďaka bohu)v poho, a preto som myslela na vytvorenie tehotensko-maminovského gangu 😀 zmietajúceho sa po krásne zľadovatelom Sekčove.
čo vy na to? pridáte sa?

monky1
31. mar 2009

joj, ste ma navnadili....zeby som prekvapila draheho? 😀

alcapalca
31. mar 2009

sisi pekna postel , ale naozaj neprakticka, my aj teraz si lahame k detom ci cez den alebo navecer, ci len rozpravku precitat, alebo len tak maju chut sa mojkat,alebo su chori...............

alcapalca
31. mar 2009

monky s cim??????, so zemlovkou ? 😀 😀 😀

sisi a vcera som piekla este raz kinder zakusok, cez vikend sa nam vela neuslo lebo boli navstevy tak teraz maju chlapci pre seba cely plech , odporucam ten kolac, ono vyzera ten recept zlozito, ale tak rychlo a jednoducho sa da urobit ten kolacik ze v pohodicke

sisi1
31. mar 2009

veru, dost neprakticka, ved to si nemozem ani na kraj sadnut....a je to len plast, ziadne drevo....
Kolacik sme si aj my oblubili, ani sa nezda, ale je to naozaj rychlovka oproti inym zakuskom....a dobrotka....

monky: prekvap, len ci ju poskladas 😉

alcapalca
31. mar 2009

moj nazor monky je ze pockaj na draheho, myslim ze aj on by sa chcel toho zucastnit, pripravovat 1. detsku izbicku pre svoje dieta
tiez som si par rockov pozila sama, a viem ze draheho sa to dotklo ked som ho z takych podobnych veci vynechala, aj ked mi nic nevycital, ale..........

monky1
31. mar 2009

baby, aj ja som robila zemlovku minuly tyzden ....kombinacia http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=8042 a http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=11331

ten puding na tom bol famozny 😵 a na druhy den sme to mali zohriate let trosku a mali sme to ako zakusok

sisi1
31. mar 2009

Ja robim takuto:http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=885
monky: ale s tym pudingom si ma navnadila a ako si to robila, ze kombinacia....vrstvu pudingu medzi?Aj jablcka a tvaroh si dala?

monky1
31. mar 2009

sisi, vsetko - skopirujem ti to....uz som to raz niekde pisala

vymastis pekac, naukladas v mlieku namocene a vyzmykane rozky
na to ide vrstva tvarohu - zmiesany s vanil. cukrom, kryst. cukrom a vajickom
na tvaroh navrstvis postruhane jablka posypane skoricovym cukrom
znova vyzmykane rozky
dalsiu vrstvu tvoril malinovy puding - ten fakt odporucam
a na vrch opat rozky

das zapiect cca 30 minut na cca 180 stupnov

hotove som to posypala pr. cukrom a hanka sa len tak olizovala

a je fakt najlepsia, aku som doteraz jedla- aspon pre mna

monky1
31. mar 2009

este som zabudla, ze tych rozkov aspon 10, lebo idu aj do stredu

robila som aj so snehom, ale straaaaaasne davno a uz si ani poriadne nepamatam, ako chutila 😀

ale tuto budemem mat raz do mesiaca na 100%

alcapalca
31. mar 2009

haha dievcata ja presne robim taku ako monky pisala aj sisi..........tvarohovo jablkovu a s pudingom, len tiez nedavam rozky, ale bud vianocku,alebo ako dnes dnes mame so sendvica

som zvedava ci Tedy spapa viac ako 2 lyzicky, potom uz len vsetko vypluva, neviem ci mu este tak prikrmy nechybaju, ci co to, som zvedava na poradni

zade
31. mar 2009

ja so robila vcera... bola vyborna, len malicka povedala "ba" - ani len neochutnala...

alcapalca
31. mar 2009

pridala som aktualne fotecky do albumu moji traja princovia

monky1
31. mar 2009

zade: takze chutila? aj drahemu?

alenka: chlapci su zlatucki...po kom su taki modrooki?

my sme dnes zase parili 😅 - pangasia so zemiakmi ... nakoniec poliate bylinkovym masielkom s oprazenou cibulkou......vyborne!!!

a teraz ideme do tesca, lebo obed bol sice dietny, ale veeeela sme zjedli...tak nech nam vytravi

kubanka
31. mar 2009

No a sme doma....papiere odnesene a nic viac nexceli

Pozeram, ze varite. My sme mali vcera kuracie masko s cestovinkou, ale na dnes ostalo iba na obed, takze treba na veceru nieco chystat. Asi len kuracie rezniky v cesticku obalim a hotovo.
Vy vzdy viete urobit cloveku chutky. 🙂

sisi prihlasku nam v piatok doniesli, ale sme neboli doma, tak nam ju vezme teta.

kubanka
31. mar 2009

monky bambulke nie je pisana v programe......to akoze chodi v tom rannom magazine?
Aj my sme jeden cas mali postielku bez jednej strany posunutu az ku posteli a Lalka kedy xcela sa zkotulala k nam. Ale to bolo este za cias, ked som ju kojila na konci jedneho roka. Nexcelo sa mi stale vstavat a vyberat ju, tak sa len zkotulala, ja som vytiahla mliekaren a spali sme dalej. 🙂

sisi1
31. mar 2009

Tak my sa chystame do KE, cakame na tatina, musel este cosi vybavit a do banky, hadam aj nieco pokupime....

kubi, v cesticku sme uz dlho nemali, musim niekedy urobit...

Inak, Timovi velmi chutila zemlovka, som bola prekvapena, lebo vacsinou zje len trosku...a dnes si pytal "eťe emľovku"....som len oci vyvalovala...

alenka: aky su zlati a Tedynko specialne....sa mi na teba podoba....chutnucky je, o chvilu si bude sam vykracovat 🙂

monky1
31. mar 2009

...a my sme uz doma - dufam, ze dnes zaspi ako drevo, lebo vyse dvoch hodin sme boli z domu - presla sa peso do tesca a spät....netusim, kolko je to kilometrov

kubi, mas pravdu, bambulka chodi pocas ranneho magazinu....kamoska mi dnes volala, ze aj vcera isla o 9.45

ja idem zbalit hanke veci, lebo zajtra ju posielam mimo domu....uz sa strasiem, co za bordel a smrad u nas bude.......a asi aj odstavka plynu a vody 😖 drzte palce 😢

monky1
31. mar 2009

Dievcata, nechodili ste plavat s detickami? Chcela by som o tom viac info. Viem, ze je plavanie novorodencov a dojciat na budovatelskej. Viete este o niecom?

prosim o info 🤐

deniskajakubko
31. mar 2009

Ahojte holky,
monky - ja som chodila s Jakubkom plávať, najskôr doma vo vani a potom sa robil kurz na Zimnej škole v bazéne. Ale to bolo už asi pred dvoma rokmi, tak neviem či sa to tam ešte pláve. Monky do IP Ti napíšem kontakt na tú pani čo robí plavecké kurzy.

deniskajakubko
31. mar 2009

Monky ešte tu je internetová adresa tam sa píše o tom plávaní: http://www.bczuzi.sk/

petra1985
1. apr 2009

caute babulky tak mame to za sebou mala sa narodila pred tyzdnom v noci rodila som spontanne nakoniec cele to trvalo od bolesti asi take tri hodky vcera som prisla domov mame sa vyborne mala mala 3kg a 49cm.. stretla som aj tufu lezala o dve izby dalej odomna ma sa fajn uz pochoduje, snazi sa, vyzera dobre aj mala sa ma dobre a pozdravuje vas a tesi sa na vas.. a vy ako sa tu mate?

kubanka
1. apr 2009

Ahoj Perta a gratulujeme k dievcatku, nech Vam robi vela radosti.......takze si isla do starej porodnice a bola si spokojna? Kto bol pri porode dr?

monky aj na Svaboch je plavanie deti.

monky1
1. apr 2009

Jeeeej, slniecko svieti a este k tomu taka super sprava na rano!!!!! Tak blahozelaaaaaaam!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵

Takze vy ste si s tufou dali take sukromne stretko na porodnici, hej? 😀

V kazdom pripade....este raz .....BLAHOZELAME MAMICKE!!!!!

monky1
1. apr 2009

kubi, napis o tom nieco viac, ak mozes...prosim

adky
1. apr 2009

Ahojte z fora Presovcanky ma poslali sem 🙂 neviete nahodou niekto tel.cislo na laboratorium kde sa robi glukozovy tolerancny test na zistenie tehotenskej cukrovky?Dakujem 😀

petra1985
1. apr 2009

dakujem dievcata no monky predstav si nasli sme sa 🙂)

kubanka odrodil ma dr. Poch mal mi robit cisarsky ale kedze nakoniec sa dalo normalne tak sme sli normalne.. vsetko islo hladko ani som nevedela ako a mala som malu pri sebe 😀 o jednej som isla na stol a o 1:20 sa mi narodila.. sestricky nechapali

kubanka
1. apr 2009

Vitaj adky.......ja som bola na ten glukozovy test na Levocskej, na polikliniky v suterene......tam ho spravia a daju hned vysledky.....teda hned heh.......odsedis sa tam asi 3 hodky......vezmu Ti moc kazdu hodinu a daju vypit sladku vodu

gab22
1. apr 2009

Ahojte babuľky,
Petra blahoželam k dievčatku... 🙂

petra1985
1. apr 2009

glukozovy robia aj pri nemocnici aliatrose tam som bola ja nasedis sa tam ale to musis takze tak.. ;)

adky
1. apr 2009

AHOJ kubanka-dakujem za odpoved. Na levocsku chodim aj k svojej gynekol. a ani ma nenapadlo,ze tam dole robia aj ten test🙂 Treba sa tam objednat? 🙂