Maminy, tehuľky a snažilky zo Sekčova

nisa
25. jan 2007

🙂 ahoj baby,
o pár chvíľ nastupujem na MD a manžel ma už moc nechce nechať šoférovať aj keď ja sa zatiaľ cítim (vďaka bohu)v poho, a preto som myslela na vytvorenie tehotensko-maminovského gangu 😀 zmietajúceho sa po krásne zľadovatelom Sekčove.
čo vy na to? pridáte sa?

kubanka
1. apr 2009

Aj ja tam chodim k dr., preto som sa tam objednala...........chodis ku Kleinovej?

adky
1. apr 2009

ano presne...predtym som chodila k Vjaterovej,ale teraz ma presunuli ku Kleinovej,pretoze chodim utorky do poradne 🙂

kubanka
1. apr 2009

Pozeram, ze cakas dievcatko..........bude vela kociek 🙂

adky
1. apr 2009

ja sa uz neviem dockat....je to moje prve tehotenstvo a zatial ide az pozoruhodne hladko 😀

kubanka
1. apr 2009

nemala si ziadne nevolnosti alebo zvlastne chute papat?
Moje to je druhe tehu, ale je celkom ine ako prve.......tak sa kazdy smeje, ze to bude chlapec 🙂
Aj ja som zo Svabov.

kubanka
1. apr 2009

monky ta stranka co Ti dala deniska o plavani plati aj na Svaby

danielkapo
1. apr 2009

Dobre ranko

Petra blahozelame k dievcatku 😵 😵 😵 uzasne, fakt sa tesim....
monky chces chodit plavat s hankou?aj ja nad tym uvazujem..... 😉

kubanka
1. apr 2009

danielka ako sa ma Simonkine brusko? Ci ste boli na gastro?

adky
1. apr 2009

A v ktorom si tyzdni? Ja zatial 27,,,,chute som nemala vobec...prve 4 mesiace to bolo hrozne s tymi nevolnostami,dalsie 2 mesiace som jedla trosku vela a teraz je to norme 🙂 No zatial som pribrala 7,5 kila,dufam,ze ta vaha nepojde velmi prudko hore 😀 Ani som nevedela kolko tu je ludi zo Svabov 🙂 😝

kubanka
1. apr 2009

adky 33 tt, pise mi to za meno, tak ako aj Tebe 🙂 ......som som pri prvom tehu pribrala 18 kg a teraz mam zatial 8kg...........to budem zase vyzerat chudo po porode

monky1
1. apr 2009

dani, to by bolo super, ale my by sme neboli spolu v skupine
vraj je v skupine 5 deticiek a deli sa to podla veku....a Simka je mladsia

kubanka
1. apr 2009

monky, kde si poslala Hanku? Ku babke?

danielkapo
1. apr 2009

monky no viem, ze neboli 😀 hanka je ina liga 😀 dorast 😀
kubi brusko uz sa zdalo, ze oki, minuly tyzden kakala kazdy druhy den..tak uvidime, v kazdom pripade ideme v pondelok na poradnu tak sa nejak s dr. dohodnem...ono brusko ju neboli, tak som aj rozmyslala, ze ona tych prikrrnov vela nespapa..pozobka, mliecko spracuje zrejme vsetko.... 😒 a lalka uz je oki?
a ze chudo po porode....ja som pribrala cca 12kg a uz mam menej nez pred tehu.... 😖 vzdy som bola chuda, ale teraz som este viac.....pritom jem jak za troch....ale to asi este kojenim....ta co uz, zopar kil by som vzala....

adky
1. apr 2009

Aha...som na tej stranke nova takze som si az teraz vsimla,ze za menom pise tyzden 😎 No ja to mam tak,ze som chudo nevyzerala ani pred otehotnenim 😀 😀 Po porode to bude horsie ,ale snad zvladnem aj to chudnutie 😀

adky
1. apr 2009

danielka....ja by som ti z radostou dala svoje keby to slo 😀

kubanka
1. apr 2009

danielka, ja som zhodila vsetkych 18kg, tiez si myslim, ze kojenim, ale ja som chuda od narodenia heh a druhe tehu som zacinala s jednym kilom menej ako prve 🙂 ....a ked som dokazala vtedy zhodit dvojnasobok, tak co to bude pre ma teraz.......uz ma nebude ani vidno hehheh...........ja tiez mozem jest veeeela a nie je to vidno, no a pri dvoch detoch neviem

danielkapo
1. apr 2009

adky davaj 😉 takych 5 beriem 😅 nie, nie, ty si pekne nechaj, babika potrebuje 😉
kubi, no niekedy aj pribat je problem, nielen zhodit 😅 ale co kaslat na to....budes mat dve nadherne deticky 😵

monky1
1. apr 2009

dani, ja ti dam zo svojich - aj 5, ked chces 😀 ...nejak sa uz dohodneme...a ani nic za to nechcem 😀 😀 😀

kubanka, hanku mi vzala teta...to, co sa tu teraz robi....smrad neskutocny, rozbity beton sa vala po celej kupelni.... vidim do bytu susedom nad aj pod 😀 ...jednym slovom des hruza...a este aj v sprchovacom kute je beton z toho, co so zbijackami nad nami rozbijali.....a to sme nedavno prerabali

adky
1. apr 2009

Az vam zavidim....ja som nikdy nemohla jest vela bez toho aby to malo nasledky,ba dokonca som nemohla jest ani normalne aby som nepribrala...tak som furt nieco skusala,same diety a raz som bola hore a raz dole 😀 Ale po porode chcem byt uz len dole 😝

kubanka
1. apr 2009

No monky nezavidim, u nas dva poschodia nad nami uz dva mesiace prerabju 1-izbovy byt.....nechapem naco taka velka investicia do takeho maleho bytu

danielkapo
1. apr 2009

no ono teraz zas ide obdobie prerabania bytov, menenia okien....ah jaaaj, ako rozumiem, ze si chcu ludia sprijemnit byvanie, len to je zas nevyhoda bytov, len co jedni skoncia, dalsi zacnu.... 😒 monky, mozes aspon susedov poobzerat poriadne 😀

monky1
1. apr 2009

kubi, nezavid. Tu sa preraba hadam stale ....zacali sme my...po nas susedia priamo nad nami....teraz koncia na 3., pred tyzdnom zacali na 9. a asi o 2 tyzdne idu susedia na nasom poschodi....dnes tu bol ten pan, ci moze pozriet, ako sme to vyriesili, lebo dvoje dvere sme zamurovali a 1 nove vyrezali - teda otvor a nevedel si to predstavit, kde sme do kupelne vopchali aj vanu aj sprch. box....fakt je tu bordel...idem asi tie kusy betonu vynasat na balkon 😠

kubanka
1. apr 2009

adky a nechodis niekam na predporodnu pripravu?

adky
1. apr 2009

kubanka...no chcela som ist na sidlisko 2,ale nejak ma to preslo-ty chodis? 😎

kubanka
1. apr 2009

sisi kupili ste nieco vcera v ke?

deniskajakubko
1. apr 2009

Petra - blahoželám k dcérenke a prajem hlavne veľa zdravička a mliečka a nech ste obe v poriadku.

deniskajakubko
1. apr 2009

Kubi ja dnes idem cvičiť - idem vyskúšať, že vraj sa cvičí aj tu na Sekčove v Pastoračnom centre, presne ako v centrále hodinu sa cvičí a hodinu prednáška. Tak uvidím, porovnám a kde bude lepšie tak tam budem chodiť.

kubanka
1. apr 2009

adky ano chodim, aj dnes je

deniska ides aj ty?

deniskajakubko
1. apr 2009

Adky - vitaj

deniskajakubko
1. apr 2009

Monky - to plávanie sa mi zdá, že to robí tá pani Lukáčová a má to na rôznych miestach, takže všetko čo sa chceš o plávaní dozvedieť je na tej stránke, čo som dala vyššie.