Maminy, tehuľky a snažilky zo Sekčova

nisa
25. jan 2007

🙂 ahoj baby,
o pár chvíľ nastupujem na MD a manžel ma už moc nechce nechať šoférovať aj keď ja sa zatiaľ cítim (vďaka bohu)v poho, a preto som myslela na vytvorenie tehotensko-maminovského gangu 😀 zmietajúceho sa po krásne zľadovatelom Sekčove.
čo vy na to? pridáte sa?

nisa
autor
25. feb 2008

dnes rano sme boli na krv, ale mame krvny obraz na 1* povedala pediatricka tak som happy. Dnes sme sa boli s Mibkou pospacirovat s kockami po meste, hmmmm to bolo fajne pocko, uz nam chybali len nejake terasky otvorene, aby sme si dali kafco na slunicku 😎

denik
25. feb 2008

nisa a ako vam brali krv? z prsteka? ja som nejaka vyplasena.. kamoska vravela, ze jej syncekovi brali z chrbta ruky.. neviem si predstavit, co nas zajtra caka.. ☹

aneti78
25. feb 2008

nam stale brali na KO z prsteka a je to raz dva, trosku plakali, ale nic hrozne

denik
25. feb 2008

viem ze KO je z prsteka, ale na tie testy sa neberie zo zily? ked som ale malej pozerala rucky,nikde jej nevidno ani zilku..

nisa
autor
25. feb 2008

Lalke brali z prsteka a v poho iba mnaukla a neplackala. Co vas caka zajtra
😕

denik
25. feb 2008

pisala som hore, ale v skratke - ideme na krv na gastro.. stale problem s kakanim.. a podozrenie na alergie (lepok, mlieko a neviem co este.. nejakych sedem bodov) 😨

aneti78
25. feb 2008

Denik, na gastre nam brali z hlavicky, ale to bola Tamarka mala, mozno mesacna, ale oni asi beru kde vidno a oni uz vedia ako na to, nemysli na to, trosku mozno poplace, ale deti take veci zvladaju ovela lepsie nez my niekedy 🙂 a preco vy vlastne chodite na gastro? ma reflux? lebo my kvoli refluxu ku Curilovej.

aneti78
25. feb 2008

takze asi nechodite tam od mala, my sme isli hned ako tak strasne blinkala, no a reflux sa potvrdil, potom prestala vracat, tak som detskej povedala, ze uz tam nejdem a ona ze ok.

nisa
autor
25. feb 2008

juj tak to sa trimte 😲 , bude ok, malicka to zvladne jak hviezda. Deticky to zaboli ale raz dva na to zabudnu, aj pri poslednom ockovani sa Lalka rozplakala jak besna ale za par sekund bolo po placi a uz sa vyskierala 😀 . my sme vdaka bohu zatial bez alergie/pije kravske mliecko, papa jogurty a hlavne puci do seba rohlik to je najsaaaamlepsie jedlo,nechapem

denik
25. feb 2008

nie, to kvoli tej zapche, co mala este v oktobri.. ked sme zacali po plnom 6-mesacnom kojeni prikrmovat a zaroven ochorela, brala ATB.. znicilo jej to floru, nekakala asi 10dni, nepomahalo nic (myslim ovocie, cajiky, dzusy, susene slivky, ovsene vlocky, proste nic nic nic) tak sme sli k lekarke, odtala probiotika.. kym ich bralam, bolo to ok, ked sme prestali, zas problem.. to ok myslim tak, ze sa vykakala asi po troch dnoch ale strasne kricala, nemohla vytlacit.. poslala nas teda na gastro.. dostala zase probiotika, zacali sme kakat do nocnika a bolo to lepsie.. sli sme na kontrolu po mesiaci, kakala kazdy druhy-treti den, bez kriku a placu.. povazovali sme to za dobre, ale mali sme ist este na kontrolu po dvoch mesiacoch.. to sme boli teraz vo stvrtok.. myslela som, ze je to uz dobre, kaka stale kazdy druhy ci treti den, ale uplne v pohode, este sa aj pyta na nocnik ze gin gin 😅 tak dufam, ze sa chce pani doktorka len uistit a ze nam nic nenajdu.. inak testy navrhla aj preto, ze sa vyhodila z cohosi (co si myslim, ze z hrozna) a ma aj taku suchu pokozku na ramienkach a pusinke.. ☹

denik
25. feb 2008

nisa aj veronka zboznuje rozok.. a najlepsie je, ze ho zboznuje aj nas havino.. su zohrata dvojka.. kazdy ma svoj a jedia vedla seba 😀 inak co si mi radila tu activiu, mala sa ide udlavit, zbasti ju celu za par minut 😵

kubanka
25. feb 2008

DENIK NEBOJ DRZIM PRSTEKY, lALKE BRALI KRV Z PRSTEKA, ALE TO BOLO NA ko.
nISA VY UZ STAVIATE?

kubanka
25. feb 2008

Mala cosi nexce dnes spinkat, este je hore. Stale zaspi, ale potom sa strhne a place o dusu. Masirovali sme jej brusko s ocinom aj sa trochu posantili a teraz ju muzik uspava.

aneti78
26. feb 2008

ahojte

aj som zabudla minule pochvalit vsetky deticky, kukala som albumy, deticky vam rastu do krasy, zlate su.

Denik, myslime na vas.

ideme o chvilu na postu a na prechadzku, poobede plavat

Sisi, mna stale boli noha, tak zajtra nejdem, tam sa treba tak ci tak dnes objednat.

sisi1
26. feb 2008

Ahojte,

kubi: a nejde malen nejaky zubok? Timo tak plakal a prebudzal sa, ked mu siel zubok 😒 Kubi, ak by ste sli na prechadzku,tak prezvon 😉

aneti: ok...my ked si dame dlhe prechadzky, tak pravdupovediac som taka dobita, ze uz by som ani vecer nevladala niekam ist cvicit...teraz je tak pekne, ze to staci namiesto fitka 😉

My sme celkom dobre spinkali, len raz sme papali, chvalabohu...uz sa tesim ked prespi celu noc 😅

nisa: zijes? 😀 Chodime na prechadzky aj okolo vas, ale nejako sa nam nepodarilo ta stretnut...

Timo ma tiez rad rozky, vcera v obchode ked sme isli okolo rozkov tak vykrikoval ham-ham 😀 Uz po styroch takmer nechodi, stale len po dvoch, nejako sa mu to zapacilo, no vonku musim davat stale pozor, lebo nie je zvyknuty na nerovny teren a hocikde sa potkne 😒 Ked ho upozornim, ze pozooor...tak pekne zdvihne nozicku a vyjde na chodnik, no radsej ho za rucku pridrziavam, aby si nerozbil nos 😀 😅

Idem hodit spagetky do vody...a potom hajde von, pekny dnik prajeme....

aneti78
26. feb 2008

Sisi, aj my sme teraz prisli zvonku a to prve slnko fakt unavuje, deti uz len polihuju, ale chcem,aby zjedli obed, aby sme potom mohli rychlo ist zase von.
inac, muz chce, aby sme chodili vo stvrtok len my dvaja plavat plus do posilky a ze s detmi pojdeme do bazena v piatok, tak to asi tak urobim, aspon budeme travit viac casu len my dvaja a pojdem si vlastnym tempom pri cviceni. len dufam, ze mi to koleno prejde, teraz ked som viac pochodila, tak to zase riadne bolelo 😢

kubanka
26. feb 2008

sisi mala teraz zaspala a poobede ideme do poradne, tak dnes z prechadzky asi nic nebude skooooda. Mozno zajtra, ved este hlasia teplo

denik ako?

daniela84
26. feb 2008

ahojte sekcovske maminky, dufam, ze sa coskoro k vam pridam, minuly tyzden som za nasim blokom videla par maminiek s detickami ako sa super zabavali a hlavne jeden maly huncutik co po vacsich vsetko opakoval. Uz sa neviem dockat kedy sa k vam pridam.

daniela84
26. feb 2008

A najde sa tu ja nejaka tehulka, alebo ste tu len maminky??

michell
26. feb 2008

ahojte dievcence konecne som si nasla cas vam aj napisat,ako sa maju deticky?Nas rastie ako z vody mame z nej obrovsku radost.Je zlatucka v noci pospinka aj 7 hodin tak sa tesim.Do albumu som pridala nejake aktualne fotecky tak ak chcete tak kuknite 😉

kubanka
26. feb 2008

ahoj daniela, vitaj......byvas na Sekcove?

michell zavidim vam to dlhe spanie.....my vstavame aj 5x

sisi1
26. feb 2008

daniela - vitame ta, zatial sme tu maminky...ale ved to nevadi, nie? 😉 Si zo Sekcova?

michell: mala je rozkosna, a ako sa pekne uz smejka....a ze 7 hodin spi, wow, to ani mi nespime tolko, tak 6 maximalne 😒

kubi: uz ste sa vratili? Ake mate miery?

daniela84
26. feb 2008

ahojte dakujem za privitanie, no ano zatial som zo sekcova byvam na federatov, ale onedlho sa budeme stahovat tu sme len v podnajme, ale to neva ze ste mamicky, vy mi mozno poradite lepsie ako tehulky :DDDD

janazuza
26. feb 2008

ahojte kočky.pozdravujem všetky deťurence,vidim,žerastú do krásy 🙂
vitaj Daniela medzi nami dievčatmi 😀

alcapalca
26. feb 2008

ahojte damy, tak vcera som absolvovala ten 4D ultrazvuk, a je to uuuuuuuuuuuzasne

alcapalca
26. feb 2008

ahoj daniela, ja som momentalne akoze dva v jednom, aj mamina aj tehulka, pozeram ze ma predbehnes, aspon das nejake rady co a ako v ktorej porodnici

alcapalca
26. feb 2008

ja mam asi stale stastie byt tu sama....... ☹

nisa
autor
26. feb 2008

baby cafte,
prave som upratala hrackarstvo a modlim sa v duchu aby nastavajuca noc nebola take psycho ako vcera/kokso malicka bola furt hore a to nezvykne, len posledne 2 noci blbne ale vcera to bol des od polnoci do pol4 nespala ani na rukach ani v postielke ani s nami v posteli ani v kociku/uz mi tak sibalo z toho ze som ju kocikovala po byte jak vadna ale nic. Potom zaspala na cecke a myslela som ze pospi aspon do 9, houby o 7 bola na stojaka v postielke usmev okolo hlavy a debata vo velkom style. Neviem ci zuby ci co?

sisi1
26. feb 2008

Nisa: a kolko mate zubalov?

denik
26. feb 2008

caute moje drahe.. no.. dnes sme boli na ten odber krvi.. bolo to cosi strasne.. naozaj strasne.. ked sme boli v septembri na pohotovosti a davali jej strafik, tak kricala a ja som ju musela drzat, bol to moj najhorsi zazitok od jej narodenia.. potom sme boli u krcneho a pozeral jej uska.. to tiez kricala a hadzala sa, ale to co bolo dnes rano, to uz nikdy viac nechcem zazit.. brala jej krv zo zily, normalne ako dospelakom.. az na to,ze Veronke ziadne zily nevidno, tak jej pichla do rucky naslepo a hladala ihlou zilu.. Veronka strasne plakala, vrieskala a hadzala sa.. po chvilke to sestricka vzdala a pozerala jej zilky na hlavicke.. jednu tam mala dobru, tak sme ju dali lazkat, ja som ju drzala a ona pichala.. ale zas nic.. ziadna krv.. vytiahla ihlu a poslala nas k doktorke.. tam sa jej to konecne podarilo, z druhej rucky.. Veronka kricala, chvilami uz nevladala dychat.. ked sme vysli z ambulancie, zaspala mi na rukach a to bola len hodinu hore.. no proste cosi strasne.. mame to uz ale za sebou a ja pevne verim, ze vysledky budu dobre a nebudeme musiet chodit na kontroly, lebo dalsie take odbery uz nezvladnem.. aspon keby na mna tak nepozerala, ze oni mi robia zle a ty im este pomahas ☹ bolo mi do revu, len som si vduchu opakovala, ze vydrz, uz nie dlho a hladkala som Veronku po vlaskoch, aby sa nebala.. 😅

zajtra uz napisem nieco pozitivnejsie 😵 slubujem.. len sa z toho vyspim.. papa, dobru noc