Maminy, tehuľky a snažilky zo Sekčova

nisa
25. jan 2007

🙂 ahoj baby,
o pár chvíľ nastupujem na MD a manžel ma už moc nechce nechať šoférovať aj keď ja sa zatiaľ cítim (vďaka bohu)v poho, a preto som myslela na vytvorenie tehotensko-maminovského gangu 😀 zmietajúceho sa po krásne zľadovatelom Sekčove.
čo vy na to? pridáte sa?

ivana82
5. máj 2009

Ahoj Monky, to je az take zle? Hanka je este stale chora? Poradim ti asi len vydrzat, pokial pride manzel, vtedy si oddychnete vsetci...viem, ze slaba utecha, ale ... ked ti mozeme nejako pomoct, napis...budeme sa snazit ...pekny den 🙂

sisi1
5. máj 2009

Dobre ranko,

Simonke k jej krasnym narodeninkam prajeme vsetko najlepsie, nech je zdravucka a robi maminke veeeeelku radost 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

yaotzin84
5. máj 2009

Ahojte pekne rano zelame, hanke zelame skore uzdravenie a hlavne nech juten kasel opusti, sak uz narobil dost sarapaty.
Vsetkym zelame pekny den

danielkapo
5. máj 2009

Dobre ranko, dakujeme krasne za blahozelania 😵 😵 😵
Monky ze randit 😀 drz sa, ono to prejde, nic neboj, ochvilu je manzel pri vas a pojde to lahsie...
Inak Simka zacala svoj narodeninovy den vo velkom style...vstala 4:20 😕 A hrooozne mrzuta bola, ked jej chceli nasi hned zrana blahozelat, normalne na nich kricala... 😝 teraz spinka, tak snad vstane s lepsou naladou...

kubanka
5. máj 2009

Dobre ranko vsetkym......ja som bola hore uz od 5:50, ale nexcela som vas tu tak skoro strasit. Potom o pol siedmej sa mi podarilo nejako zaspat do osmej. Uz mame za sebou ranajky a klasika pozerame rozpravky. Ake ine, ked nie Pat a Mat 😀

Simonke vsetko najlepsie k prvemu rociku prajeme 🙂

monky1
5. máj 2009

Ach dievcata, tak dobre - nechcela som to pisat, ale napisem- kedze hanka zapala uz o 17h vecer, vstala rano o 1h....6x pila cajik, 4x sa pytala na nocnik.....mala som riadne sportovu noc......co viac dodat 😖

kubanka
5. máj 2009

No monky nezavidim....viem co to znamena.......Lalka, ked bola naposledy chora tiez sme tolkokrat v noci vstavali. A cajik si pyta odvtedy v noci este aj dnes 😒 ....vzdy mame nachystany pri posteli vo dvoch flasiach......ale davky znizujeme heh

monky1
5. máj 2009

kubi, ja 6 flias nemam 😀 😀 😀 😀 ...a od termosky som uz upustila...nepredpokladala som, ze bude taka smadna

kubanka
5. máj 2009

Ja nedavam do termosky, uz ani nezohrieva, len taky studeny. Z plnej flase sme uz ubrali na 90 ml
Niekedy sa urobim, ze tvrdo spi a muzik ju nejako ulozi aj bez cajika. Ja si myslim, ze u nas je to uz len zo zvyku.

sisi1
5. máj 2009

Aj Timo sa obcas v noci zobudi a pyta pit...vacsinou si len trosku cucne a je to ok....som az oci vyvalila, ze dve flase Kubi.... 😀

kubanka
5. máj 2009

sisi ale to bolo ked bola chora, teraz len 2x po 90 ml mam nachystane na noc......ona pije so zatvorenymi ocami, a ked uz jej nejde tak odlozi flasu a nepije, tak som znizovala obsah vo flasi heheh 😀

sisi1
5. máj 2009

aha, tak my len trosku... 🙂

sisi1
5. máj 2009

Kubi, co varite? Lebo dnes su in lievance 😀

kubanka
5. máj 2009

Lievance? Tie som este nerobila a neviem ci som vobec niekedy jedla. Muzik ide na stavbu a my budeme u babky......pravdepodobne bude dnes macanka

monky1
5. máj 2009

mnaaaam---hanka stale pyta, odkedy som robila

tufa
5. máj 2009

Ahojky,
lievance to by som si aj ja dala 😝 . My dnes mame spagety, zajtra mozem skusit.
monky: tak vela sil a hlavne Hanke zdravia, zeby ste to zvladli kym pride tatko 🙂
malej oslavenkyni vsetko najlepsie, nech ŕobi same pokroky a rodicom radost 😀 😀 😀

neviete mi povedat ako robi Dr. Klein na ortopedii. Mali by sme sa ist ukazat s Dorotkou, ale nechcem ist nadarmo. Sa mi zda, ze deti ordinuje len niektore dni. popripade ak ma niekto cislo do ambulancie napisete mi ?😉 D

sisi1
5. máj 2009

tufa: http://www.zzz.sk/?profil=1457

Ja idem este len piect lievance, dufam, ze budu dobre.....

alcapalca
5. máj 2009

AJ my sa pridavame ku gratulntom a malej Simonke prajeme krasne narodeninky 🙂
Monky ta co to? Alergia ci nieco ine? JA som podobne prezivala s Brankom od narodenia az kym nemal 5 rokov, a vybrata mandla vyriesila vsetko, i chrapanie , i tyzden co tyzden opuchnutu sliznicu v nose, i astmu neviem aku, aj vsetky alergie, tolko diagnoz mal u alergologa ze az, kym som sa nenasr.....a cca take 2 roky som tam nebola
Danielka potom hod foto torty aj oslavy, lebo ja uz zhanam inspiracie po nete aku tortu pripravim Tedynovi
Idem teraz piect 2, jednu svokre na piatok , ma narodky a jednu pre mamicku 😵 -srdiecko na den matiek, objednala som si gel. farby aj patchwork sadu motyliky som zvedava kedy mi dojde
Dnes Tedy spravil tri kroky za sebou samucky bez drzania, a potom zacal sam sebe tlieskat 😵 normalne sa tak velmi tesi z kazdeho pokroku, joj zlato moje

tufa
5. máj 2009

sisi dakujem za vycerpavajuce informacie 😀 😀 konecne klud, deti spia, mala vonku a velka dnu tak dufam, ze aspon hodinku potiahnu obe 🙂 ja chcem kus posurfovat po netre, chcem si kupit detsku vysielacku, lebo dvere mam dokoran a teraz kazdu chvilu bezim kuknut na Dorotku z 2. pposchodia, co sice nie je na skodu, kedze schudnut potrebujem 😅 ale stale odbehavat ma nebavi.
Nemate niektora skusenosti s vysielackami?

sisi1
5. máj 2009

No, lievance su mnam, trosku viac cukru mohlo byt v recepte, nabuduce pridam....vymyslela som si aj taku "polevu" na ne, mala som zopar jahod, tak som ich v kys. smotane s trochou cukru ponor. mixerom rozmixovala a poliala lievance....no "pohaaadka"....

Alenka, no konecne si sa ozvala....zajtra mozeme dat prechadzku ak nebude prsat, lebo uz cosi hlasili....Tedy je sikovnyyy...len tak dalej...a aku sadu si objednala? Hod link...vies robit patchwork? Ja som zatial len s prask. farbami na torty robila, s tymi gelovymi si uz robila, su lepsie?

sisi1
5. máj 2009

tufa: my ich pouzivame stale, v noci cez den...nemusim chodit nanho pozerat, kedze spi vo svojej izbe...a ako babatko tiez spal vela, takze ja mozem len odporucit, velmi prakticka vec!!! 😉

tufa
5. máj 2009

a aku znacku mate?

sisi1
5. máj 2009

Sencor 😉 Funguju uz dva roky denno-denne....spadli nespocetne velakrat...

alcapalca
5. máj 2009

http://www.peceniehrou.sk/index.php?main_page=p...
toto sisi, je tam toho strasne vela, a skoro vsetko pekne tazke je si vybrat
a pisala som si IP s jednou cukrarkou, ma nadherne torty v albume, je strasne mila a ochotna, co som chcela poradila, chodi radit aj na forum recepty-marcipanove torty ma nich alionuska, mrkni tam neskutocne vela informacii a linkov tam najdes

alcapalca
5. máj 2009

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...
toto srdiecko idem robit podla nej 😉

sisi1
5. máj 2009

nadherneeee, mas formu na srdce?

alcapalca
5. máj 2009

sisi mam ale nie velmi velke, tak bud urobim len to srdiecko alebo okruhlu a na to dam este sdrce, uvidim
inak tam pisu aj o tom parizskom kreme, ze nemusi ist iba horka cokolada alebo kakao, ale z tyciniek ledove kastany je perfektny, prip. z inych cokolad, skusim teraz s tymi led. kast.
sisi a pocuvaj ty kde si objednala ci kupila tu modru stuhu medailu na narodeniny malemu?

sisi1
5. máj 2009

myslis to zlte? Normalne som to vyrobila, vykrojila s tym kolieskom, tak vznikli tie vlnovkovite okraje, zospicatila konce a maslu poskladala...urobila som slzicky so spicatym zakoncenim a dala dokopy.Na ten stred masle uz len taku "rulicku"... 😉 Aku hmotu planujes, marcipan ci pen. cukriky?
O tom kreme z lad. gastanov som citala, musi to byt dobre...ja mam v mraziaku aj gast. pyre a neviem kedy to vyuzijem...asi na nejaky kolac...nemas nejaky tip?

sisi1
5. máj 2009

Joj, uz viem co myslis, ja ze na torte...normalne v Tescu...

alcapalca
5. máj 2009

xixi niiiiiie, myslim tu medailu ci ako sa to vola, co mal Timi pripnute na hrudi, neviem ako sa to pravne vola tak nemozem vygooglit