Maminy, tehuľky a snažilky zo Sekčova

nisa
25. jan 2007

🙂 ahoj baby,
o pár chvíľ nastupujem na MD a manžel ma už moc nechce nechať šoférovať aj keď ja sa zatiaľ cítim (vďaka bohu)v poho, a preto som myslela na vytvorenie tehotensko-maminovského gangu 😀 zmietajúceho sa po krásne zľadovatelom Sekčove.
čo vy na to? pridáte sa?

danielkapo
17. jún 2009

kubi, je to hned tam ked vies ako je cba...tak tam mas bankomat slsp a lekaren, no a hned vojdes k lekarni takym vchodom a tam je viac ordinacii...takze hej, v tej budove🙂 pisem ako tatar 😀

kubanka
17. jún 2009

No ja na trojku nechodim, takze to tam nepoznam....viem iba take orientacne body ako je centrum, kupalisko, konecna trolejov, vukov, astoria .....hehe 😀

monky1
17. jún 2009

kubanka, ano, je to v presne tam, kde pise Danka - v nakupnom stredisku pri lekarni - v Centrume
...idete k Smolkovi? ci k inemu vas poslali?

kubanka
17. jún 2009

monky Dr. nas poslala ku dr. Gajdosovi....nepoznam ho....s Lalkou som bola pri Kleinovi.

adrianamickova
17. jún 2009

aj ja som chodila ku Kleinovi,ale len skvelé odporúčania som dostala na Gajdoša 🙂

danielkapo
17. jún 2009

kubi my sme boli pri gajdosovi
v pohode je, mily celkom a islo to rychlo 😉

monky1
17. jún 2009

hm, tu pri nas viem ze robi Gajdoš a Smolko - my sme chodili k Smolkovi a az na to, ze vela toho nenahovori, som s nim maximalne spokojna - vlastne chodim k nemu doteraz (ale uz ja, nie hanka) .... pocula som, ze je lepsi ako Gajdos - myslim vacsi odbornik a svadci o tom aj plna cakaren ludi...myslim, ze on aj operuje, ale to nie som si ista
...K

monky1
17. jún 2009

...NESTIHLA SOM DOPISAT
Kleina nepoznam

kubanka
17. jún 2009

Dakujem Vam za referencie mamicky 🙂 ....v piatok sa tam vyberieme, lebo vo stvrtok nepracuje hm... 😉

sisi1
17. jún 2009

Ste si troska popisali....my sme pobehali firmy na okna dnes...no je to rozne, ale tych novovzniknutych polskych je neurekom 😒 Ak by ste mali tip na nejaku dobru, nie polske okna, mozete IP, dik.
Zajtra ide muzik k zubarke, ja na endokrynologiu...som zvedava kolko si tam zase posedim v cakarni... 😖

danielka: hej, chystame sa, sondujeme...asi to bude to Taliansko...idu aj moji rodicia s nami a bratia, jeden s priatelkou...aspon nam bude mat kto maleho postrazit a mozno si uzijeme aj troska romantiky pri mori... 😵 3.7. pravdepodobne odchadzame.

monky: tak budete mat sisky aj na zajtra.... 😀

monky1
18. jún 2009

sisi, maaaaame 😀

kubanka
18. jún 2009

Aaaach ako ja nemam rada tie papierovacky na uradoch........a teraz po porode ich mame dost.....vsade treba nejaky papier nosit, vypisovat, potvrdzovat.......aspon keby ich vsetke dali naraz na jednom mieste, ale ani nikto vam neda sam od seba papier....az ked pridete, tak ho od vas pytaju uz vypisany...a odkial som si ho mala vziat?.....vraj je vsetko na internete, da sa postahovat.......tak muzik stiahol, ale nejako sa mu nepozdavalo, ze tam cosi chyba, tak isiel na urad sa opytat a mal pravdu.....jeden list tlaciva na nete nie je a to ten najhlavnejsi, kde dr. ma dat peciatku..... 😒
Uz nech to mame za sebou.

My dnes mame este macanku na sladko od vcera.

adrianamickova
18. jún 2009

ahoj mamičky,
my bryndzové halušky so slaninkou,sonka si pýtala take mňam co sme jedli ked sme boli na spišskom salaši,tak sme sa ojedli,doobedu som v záhrade,dievčata sa v piesku hrali,aj v bazéne člapali,prádlo je zavesené vonku tak fajne prefukuje
a urady 😖 tak len trpezlivosť ... 🙂

tufa
18. jún 2009

ahojky,
kubi nezabudni na socialku, treba sa zas prihlasit 😝
a inac nam uz z uradu 2x poslali to iste tlacivo a ked sme ho ho este pred tym chceli dat na urad tak povedali, ze to ma cas , to je az k rodicovksemu prispevku 😠 ani oni nevedia co vlastne chcu
my sme O.K. skoro, teraz pre zmenu Dorotku je nachladena, ale okrem chrapkania v nosteku nic na nej nevidno, akurat , ze sa jej nechce spat, ale sa len obzera dookola 😀
zase tip na vikend 😀 v sobotu su v Pavlovciach furmanske preteky 😎 😎
a pridala som fotky do albumu aj zriebatka na chvilku, kuk 😀

adrianamickova
18. jún 2009

super tip,dakujeme my asi pojdeme,tam sme chodili na víkendy a vozili sme sa na kobylke KELLY,
a to si naše kočky zapamatali a odvtedy sa všetky kone volajú KELLY 🙂 🙂

tufa
18. jún 2009

tak to zriebatko ma prave Kelly 😀 😀
mozno sa stretneme, idem pozriet tvoj album nech ta spoznam 😀 😀

adrianamickova
18. jún 2009

nenadarmo sme koňarky,v albume či živé,či drevené,ale kone 🙂
tufa a kedy to začína?

adrianamickova
18. jún 2009

tufa my si s dievčatami pozeráme foto a máme otázku ako sa volá male žriebätko?nevieš náhodou? 😉

tufa
18. jún 2009

zaciatok je o 10.hod. a zrebcek este nema meno, ale v sobotu bude "porada" kedze sa vsetci stretnu a nieco sa uz vybere 😀

monky1
19. jún 2009

Dobre ranko, maminky

jeeej, tufa, zriebatko je milunke 😵

my dnes odchadzame k nasim, idu na svadbu a ideme sa postarat o dedka, aby nebol sam, takze cely vikend ani netuknem .... caka ma balenie, co z duse neznasam
...tatko nam pride z prace skor, tak bezim balit, aby som to stihla 😉

vsetkym zelam pekny vikend 😵

tufa
19. jún 2009

Ahojky,
sa musim pozalovat, lebo sa asi zblaznim ☹ dnes mi vietor odfukol kociarik spred dveri a prevratil ho aj s Dorotkou, kt. nastastie nevypadla ale aj tak sa musela udriet, chudatko. Hned som bezala k lekarke, kt. ju prezrela a povedala, ze je O.K. ale nech ju pozorujem a keby daco nech bezim na chirurgiu, zatial je v poriadku, prave zaspala a ja som bezmocna, ze co keby daco .... neviete mi poradit, kde to mam vlastne ist, keby nahodu sa mi nieco nepozdavalo, je nejaka detska pohotovost alebo do monobloku?

monky1
19. jún 2009

ou, tufa, to znie hrozne!!!! to az taky vetrisko fukal?????? aj nasa hanka spadla, ked bola malicka a boli sme s nou na neurologii - pre kazdy pripad....my sme boli na Sekcove v budove oproti poliklinike u dr. Jergovej....ale to nie je pohotovost, takze neporadim ☹

adrianamickova
19. jún 2009

😨 😨 😨 panečku,to je hororová správa 😕,viem si predstaviť ake zažívaš pocity,ja by som riadne panikárila ☹
fuka ako besné,tak len ju pozoruj a ak nič tak bude dobré,ale nepríjemný zážitok ostane v mysli dlho
posielame Dorotke pusinečky,
ak by nebodaj dačo,tak na pohotovosť a tam ťa pošlu kam treba aj s papierikom 😵

adrianamickova
19. jún 2009

monky vám želame sťastnú cestu....

kubanka
19. jún 2009

tufa no dnes teda riadne fuka vetrisko....ja by som sa minimalne tiez tak bala ako ty 😖 ....ked Ti kazali ist na chirurgiu, tak to je v monobloku na prizemi......tam ako vchadzaju sanitky, ale dufam, ze to nebudete potrebovat 😉

kubanka
19. jún 2009

adriana ten clanok co si nam tu poslala, to este nie je na 100% schvalene podla toho co tam pisu vsak?

adrianamickova
20. jún 2009

ešte,nie ale....no to malo byť už dááávno,nie?
tak tufa,už sme doma boli sme paráda,videli aj kelly aj malé žriebätko,aj iné krásne kone v postrojoch,dievčatá sa pozerali na svet z konského sedla,no doobedie v prírode unavilo teraz spia
aj ked prší...tak vám prajeme krásny víkend 😵

adrianamickova
20. jún 2009

tufa a mala je v poriadku?