Maminy, tehuľky a snažilky zo Sekčova

nisa
25. jan 2007

🙂 ahoj baby,
o pár chvíľ nastupujem na MD a manžel ma už moc nechce nechať šoférovať aj keď ja sa zatiaľ cítim (vďaka bohu)v poho, a preto som myslela na vytvorenie tehotensko-maminovského gangu 😀 zmietajúceho sa po krásne zľadovatelom Sekčove.
čo vy na to? pridáte sa?

zade
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zade
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tufa
7. sep 2009

zade, co tam davas za reklamu, ze ta zmazali 😀
Dorotka je bez zubka a zatial ani nevidno, zeby sa nejaky chystal von 🙂
Dnes Terezka odmietla ist naobed spat, po 1x. a ja uz som si aj kafe zaliala, ze popri zehleni a upratovani hraciek vypijem 😠 dufam, ze je to len dnes. No a Dorotka sa prave zobudila po 10 min. spanku takze utekam.

kubanka
7. sep 2009

Moje kocky este spia..............pomalyyyyyyy si zvykame na skolku, je tam iba do dvanastej a potom ideme domov spinkat. Dnes nastupili nove deti a vsetke naraz revali uffff 😖
tufa ty uz zehlis? A ja som este len povesala 😀

zade
7. sep 2009

tufa,
niekto to zmazal (dobrak) 🙂
Dala som tam info o hudobnej Yamaha, ktora bude v Hviezdicke v centre mesta.
Ak by ste mali zaujem o info, napisem cez IP.
Zvlastne je to, ze som to davala aj inde a tam je to v pohode 😉

este link:
http://www.kamdomesta.sk/presov/deti-a-mladez/h...

tufa
7. sep 2009

Kubi, dobre ze si pripomenula, treba mi povesat pradlo😀
vcera sa mi nepodarilo dozehlit tak musim dnes a vecer dalsia varka 😝 . Boli sme doma same, tato isiel na turistiku tak som nic nestihala a dnes to vyzera rovnako 😠 nejako nestiham ☹ a ideme vonku, lebo potrebujeme doplnit zasoby 😝

kubanka
7. sep 2009

Ufffff mam detske veci vyprate a Mimka mi nalozila tak do plienky, ze az von pretieklo. Ona nezvykne casto kakat, ale ked uz tak poriaaaadne 😀
po dlhom case pozerame Bambulku....uz sme ju nevideli cele leto.

kubanka
7. sep 2009

Nemate niekto recept na vypadavanie vlasov? Teda proti vypadavaniu 🙂 Uz mam na hlave iba polovicu. Kupila som si uz sampon .... vyzivny, ale mozno by som aj nieco ine este vyskusala.

zade
7. sep 2009

kubi - to je dojcenie a tehu v jednom, pravda 😉
mhm, recept nemam

inac, aj my sme same. tatko siel na sluzobku, tak je nam troska smutno ☹

deniskajakubko
8. sep 2009

Ahojte
Zade čo si dávala link na tú Yamahu, tak tam píše že 16.9. bude zápis a ukážka zdarma a na stránke yamaha píše že 14.9., ktorí dátum je na Prešov? Prišli by sme sa pozrieť

kubanka
8. sep 2009

deniska ako jakubko v skolke?

danielkapo
8. sep 2009

Ahojte🙂
kubi, mimke vsetko najlepsie k prvym meninkam...dufam teda, ze je to dnes😉
ako sa mate? dufam, ze vsetci ok....pekny dnik

kubanka
8. sep 2009

danielka ano dnes....dakujemeeeee 🙂

zade
9. sep 2009

deniskajakubko IP 🙂

zade
10. sep 2009

http://emerka.webnode.sk/

babule - MC Emerka ma konecne svoju stranku 🙂

kubanka
14. sep 2009

Ahooojte tak co mate nove? Skolsky rok sa zacal........aaaale vase deticky nechodia do skoly a poniektore ani do skolky, tak piiiiste a ozivte trosku tuto temu, nech nezapada prachom.

Moja jedna dcerka si zvyka na skolku a druha bola u Hagyariho na uvitani do zivota. To uvitanie bolo o trochu lacnejsie ako pred dvoma rokmi, ale aj tak sa oplatilo.

tufa
14. sep 2009

my sme uz komplet rodinka, tato s Terezkou boli cez vikend vo zvolene a my sme doma s Dorotkou gazdovali same, joj celkom som si oddychla. Este ze je zajtra volny den, tak si este kus povegetim. 😀
Dievcence su uz nejake unavene tak ich idem okupat a sup do postele, mozno sa zadari a o 20,.h. uz bude klud 😎

adrianamickova
14. sep 2009

dobrý večer,
my sme tiež prežili víkend na chate,paráda....nemusela som variť,strava bola zabezpečená 🙂
a Sonka moja mala 4 narodeniny 😵 😵

kubanka
15. sep 2009

tufa volny den? A to nieco znamena pre mamicky na materskej? 😀 My sme aj tak same doma, ci je vikend, sviatok alebo obycajny den v tyzdni.

adriana vsetko najlepsie Sonicke k narodeninkaaaam 🙂

ivana82
15. sep 2009

Kubanka, Mirke prajeme vsetko len najlepsie k 4 mesiacikom...🙂

zade
15. sep 2009

Aj my sa pridavame Kubi 😉

kubanka
16. sep 2009

Mimka vam dakuje 🙂

kubanka
17. sep 2009

ivana ako sa ma Tonko? este sa nechysta chodit?

zade ako to ide s tou hudobnou skolou, je o nu zaujem?

ivana82
17. sep 2009

Ahoj Kubi, Tonko sa uz chysta chodit, pekne sa plazi, lozi po styroch, postavi sa vsade kde sa moze niecoho chytit a urobi aj niekolko krocikov, ked ho drzime pod pazusky 🙂 takze tak...dakujeme za opytanie 🙂
a co vy? ako sa maju tvoje dievcata 🙂

kubanka
17. sep 2009

Ako sa maju moje dievcata? Pri starostiach so starsou, ani neviem ako a ta mladsia uz ma 4 mesiace. Ide to strasne rychlo. Uz nevie kludne sediet a stale xce sama sediet bez opierania. Akurat mi kaka iba raz do tyzdna...dufam, ze to nevadi.

tufa
17. sep 2009

kubi plne s tebou suhlasim a to ma Dorotka uz skoro polroka 😀 😀
aj s tym kakanim je to podobne, raz za 4 -5 dni ale za to aj na 3x 😉

kubanka
18. sep 2009

tufa aj tebe to tak leti? Neviem ci je to tym, ze uz mame deti a na nich vidime ako ten cas leti 😅

deniskajakubko
18. sep 2009

Ahojte holky,
Kubi - Jakubko v škôlke prvé 3 dni cestou do škôlky plakal nechcel tam ísť, ale učiteľky hovorili, že keď tam už nie som tak sa pekne hrá. Teraz už tam chce chodiť. Od stredy je chorí a keď ostal doma, tak sa pýtal do škôlky, že tam chce ísť, tak som bola šokovaná. Začalo sa mu to páčiť a aj ja som kľudnejšia, keď viem, že sa mu tam páči.
A Tvoja Laurika, ako v škôlke?
Inač, myslela som si, že keď bude Jakubko v škôlke, tak budem mať vôľnejšie, no nejak stíham ešte menej vecí ako keď bol Jakubko doma. Som stále s Filipkom vonku, lebo vo vnútri mi nechce cez deň spať, tak rýchlo po Jakubka, potom sme ešte aj s ním vonku. Niekedy už nevládem. Doobedu 3 hodiny vonku poobede niekedy aj 4 hodiny, tak už niekedy mám toho dosť. No ale aspoň vonku Filipko spinká. Inač je to úžasné dieťa, stále sa usmieva. Plače len keď je hladný.

deniskajakubko
20. sep 2009

Tak tu už nikto nechodí?
My sme boli včera na svadbe, vydávala sa moja sesterka. Bolo super, Jakubko vydržal s nami do konca do 2.00 hod. Filipko pekne spinkal. Prajem Vám pekný týždeň

flirtana
Odpoveď bola odstránená
Zobraz