Maminy, tehuľky a snažilky zo Sekčova

nisa
25. jan 2007

🙂 ahoj baby,
o pár chvíľ nastupujem na MD a manžel ma už moc nechce nechať šoférovať aj keď ja sa zatiaľ cítim (vďaka bohu)v poho, a preto som myslela na vytvorenie tehotensko-maminovského gangu 😀 zmietajúceho sa po krásne zľadovatelom Sekčove.
čo vy na to? pridáte sa?

tufa
28. dec 2009

a je po Vianociach 😎 my sme sa dnes neplanovane vratili skor od babky, lebo nam vypadlo kurenie tak ho dnes opravovali ☹ no a mna skosila choroba, takze lezim s nadchou v posteli ☹ Terezka 1x chcela ostat u michalovskej babky, co je aj celkom dobre, lebo mam aspon na den trosku viac kludu
Jezisko bol stedry , deturence dostali kopec hraciek a oblecenia, mame zas na rok postarane 😀 😀 😀
este keby snezik napadol to by bolo super 😀
katka drzim prsty nech je vsetko O.K. a aby ste uz boli doma trojka 😀 😀 😀
moje dievky su obe o dva tyzdne skor narodene, takze tasku by si mala mat pre istotu uz zbalenu 😎

katka22r
29. dec 2009

tufa no ja uz tasku mam zbalenu od 35tt takze pohoda ak sa mala narodi dam vediet

katka22r
29. dec 2009

inak kocky neviem co ako zajtra ci si nas nenechaju tak ak ano tak vam chcem zazelat stastny novy rok a vsetko dobre do roku 2010...to len pre istotu...tak sa majte pekne 🙂

katka22r
30. dec 2009

kocky moja mala je taka vybita prve spinka na celom ctg a ked dr.povedala ze si nas nechaju zacala kopkat ako blazonko od pondelka sa vobec neotvarame a objednala nas na 7.1 uz aj s taskou tak uvidime ci nas neposle domou,ja si myslim ze jej je v brusku dobre,ked nechce vonku ale aspon novy rok oslavime 2v1🙂

kubanka
30. dec 2009

Ahojte....my sme cez sviatky pc vobec nezapinali, tak az teraz nakukujem 🙂
katka22 malicka si xce uzit Silvester v mamkinom brusku, aby sa nebala tych vselijakych vybuchov 😉

tufa ako sa mala Terezka u babky?

monky tehulka...vsetko ok?

tufa
31. dec 2009

Terezka prazdniny zvladla vpoho.. bola tam aj sesternicka takze aj preto chcela ostat. A na otazku co ste robili u babky odpovedala"bordel" 😀 😀
My sme dnes boli este u Dr. s dorotkou ma uz 3 den vysoke teploty a nakoniec ma anginu. ☹ Dala nam aj ATB s tym, ze ak do zajtra teploty neklesnu tak jej mam zacat davat.

Vsetkym pekneho silvestra a vsetko dobre v novom roku 😀 😀 😀

katka22r
31. dec 2009

Kocky pekny vecer

katka22r
31. dec 2009

Tak ako dnes starý rok padá,
nech do Tvojho srdiečka štastie sadá,
zabudni na bolesť a starosti
a preži ďaľší rok v láske a radosti. 😉

deniskajakubko
31. dec 2009

ahojte holky, prajem Vám pekne prežitý Silvester a všetko najlepšie do roku 2010. Denisa

kubanka
1. jan 2010

Vsetko dobre v Novom roku prajeme..... 🙂

tufa aj nasa mala dva dni vysoke horucky, ale nic ine som na nej nebadala.....na treti den sme isli pre istotu k dr. a ta nam to aj potvrdila, ze vsetko je v poriadku....ma to zo zubkov....idu jej horne ...dva naraz.....poobede som jej vybrala sirupceky z lekarne, ale uz sme ich ani nepouzili, lebo uz teplotu nemala.

katka22r
1. jan 2010

kocky ako obliect babo ked sa narodi a pojdeme uz domou?davame ju do fusaka aj do vanicky ale co dalej?

tufa
2. jan 2010

kosielku, retlik alebo mikinku, čiapočku, dala som aj ponozky a sup do perinky 😀 😀 😀
Dorotke teploty neklesali tak som jej dala ATB, ale dnes uz vyzera celkom O.K.
A zubky je isli vsetky 4 hore, ale uz su vonku skor. uz je taky pekny zajko zubaty 😀

katka22r
3. jan 2010

noo tak fajn ved to nemame daleko s nemocky a dokonca pojdeme autom 😉

kubanka
3. jan 2010

katka ano staci tak....podla pocasia.......netreba velmi nahulat babo aby sa nespotilo, ved to nemate daleko.
A este ste doma?

katka22r
3. jan 2010

noo este stale sme doma ja uz by som to tak chcela mat za sebou panecku teraz ako by sa cas pozastavil,aspon keby som niejake priznaky mala na porod ale furt nic 😒

zade
3. jan 2010

katka22 - len sa neboj. Bez bolesti to sice nejde, ale musich byt hlavne pokojna. Bude to OK, uvidis 😉

katka22r
4. jan 2010

zae dakujem ....ale ja som posledne dni strasne nervozna to cakanie ma normalne nici

kubanka
4. jan 2010

katka22 a nexces cisarsky porod? Vyberies si datum a vies presne, kedy bude babo na svete. 🙂

ejasmeja
4. jan 2010

ahojte dievcata!
tiez som zo Sekcova, tak tuto temu velmi vitam! 🙂 aj sa stretavate osobne? alebo len tuto na MK?

kubanka
4. jan 2010

ahoj a vitaj ejasmeja........sem tam mame stretko, ked sa nam podari dohodnut spolocny termin.
Este nevies pohlavie babatka?

katka22r
4. jan 2010

kubanka ja chcem rodit normalne chcem vediet tie pocity a tak..a uz to mam len za par aj ked som dost nervozna ale co uz to je to cakanie....

tufa
4. jan 2010

dobre ,dobre katka ja uz po prvom cisarskom som povedala, ze sa cudujem kazdej mamine, ktora si dobrovolne vyberie cisarsky 😖

tufa
4. jan 2010

vitaj ejasmeja 😀 😀

katka22r
4. jan 2010

tufa a ty si mala aky cisarksy celkova narkoza ci spinal?to za spinal sa nieco plati?

tufa
4. jan 2010

ja v celkovej anesteze, vyberat som si nemohla ☹ za ostatne neviem kolko sa plati.
Terezka je v poslednej dobe taka protivna, ze uz neviem co snou. To asi na striedacku, raz jedna vystraja raz druha 🙄 🙄

katka22r
4. jan 2010

aj moja segra mi akurat pisala cez skype ze nevie co s malou

ejasmeja
4. jan 2010

vitam! 😀
Kubanka, neviem pohlavie, lebo sa nam na UZV otocilo ritkou! 😀

katka22r
4. jan 2010

eji a chodis niekam na tie kurzy ci nie?na dvojku si uz neisla vobec?

ejasmeja
4. jan 2010

Kati, na dvojke som bola iba raz ale chcem vyskusat tu na sekcove

ejasmeja
4. jan 2010

dufam, ze to tiez nevedie Horanska!