Maminy, tehuľky a snažilky zo Sekčova

nisa
25. jan 2007

🙂 ahoj baby,
o pár chvíľ nastupujem na MD a manžel ma už moc nechce nechať šoférovať aj keď ja sa zatiaľ cítim (vďaka bohu)v poho, a preto som myslela na vytvorenie tehotensko-maminovského gangu 😀 zmietajúceho sa po krásne zľadovatelom Sekčove.
čo vy na to? pridáte sa?

sisi1
28. máj 2008

Hmm, asi nie je jednoduche zohnat tak oblecko, aby chlapcek s dievcatkom ladili, co?
Idem si konecne zapalit, ale vratim sa kuknut ci nespite 😀

sisi1
28. máj 2008

Tak dobru nuocku 😉

aneti78
28. máj 2008

idem uz aj ja, dobru noc 😉

janazuza
28. máj 2008

;ja kukam panelak, tak dobrú noc

kubanka
29. máj 2008

No dobre ranko, dlho ste tu buntosili, ja som nakukla pred desiatou a nikto nebol tak som isla hajat s Lalkou a teraz pozeram, ze sme sa tesne minuli. Ja som vyspata uz od 6:30, sak vonku je vidno uz od piatej, ta jak moze clovek spat, ked je v izbe svetlo? Lalka zatial haja.

sisi1
29. máj 2008

Dobre ranko

sisi1
29. máj 2008

Betar konik, smailika mi nechce pridat, furt ma to hodi na prvu stranuuuu...

kubanka
29. máj 2008

sisi este si tu? Ste vyspinkany? Ideme von?

kubanka
29. máj 2008

🙂

sisi1
29. máj 2008

Kubi, kedze maly bol hore od 4,30 cca. do 5,30 a potom uz o siedmej tu pobehoval, tak teraz spinka...ale isto uz nebude dlho....pridete?

sisi1
29. máj 2008

Halooo, de ste vsetkyyy? Vonku?

Kubi: Timo este spi, no uz vidim ten vecer... 😒

kubanka
29. máj 2008

sisi my spime od 16:30.........ja som zalahla s Lalkou, bola so taaaaaka unavena.........to z toho slnka.

denik
29. máj 2008

caute maminy.. som u nasich, tak som nakukla na maily.. vsetky vas pozdravujeme a prajeme krasne slnecne leto 😵

rada s vami pojdem von, len my sa okolo pol dvanastej vraciame domov,lebo papame a potom haji.. Veronka spi len raz denne od pol jednej do tretej, tak by sme mohli ist s vami niekedy poobede.. ozaj a nechcete niektora Hami kasu ryzovu marhulovo-broskynovu a Hami ranajkovu obilninovu s kukuricnymi lupienkami? obe su nove,neotvorene, Veronka uz kase nechce, tak nech nevyjdu nazmar..

tak sa majte 😉 a niekedy caaau..

janazuza
29. máj 2008

Ahojte. Tak náš malý dnes zaspal po večerníčku, uplne hotový. Poobede nespal a rano som ho budila o 7 do školky. Po večernom buntošení sme boli jak mátohy. 😉

aneti78
29. máj 2008

Jani, aspon mas pokoj, nasi teraz zaspavaju a zajtra poobede odchadzaju k babke 😉 keby clovek nemal ziadnu robotu doma, tak sme cely den vonku, tam su to zlate deti, doma je to uz horsie 😖

sisi1
29. máj 2008

Kubi: tak kedy ti mala zaspala? Timo znova okolo desiatej 😒

A to sme boli aj vo Velk. Sarisi (isli sme s tatom, mal tam este vybavovacky) v jednej restike velkej, Salaš sa to tusim vola, su tam aj chatky, take velke to je, aj tenis. hrisko, wellnes centrum...Timo sa vyjasil, ale asi nie dostatocne....dokonca vedla pri stole sedela Feldekova s muzikom a myslim aj vnuckou...podareni boli, Feldekova prisla s malou skor a ked dosiel Feldek prve co zapotil: "velke pivo, najvacsie ake mate" 😀
V ponuke tam mali aj slimaky, tak ak niektora mate chut, nech sa paci 😀 Dali sme si veceru a hajde domov...este v umyvarke sme sa zastavili, Timo mal z tych kief obrovsky strach ked to suchalo 😀 a to som si myslela, ze sa bude zabavat 😅

Tak ja idem do hajan 😉

sisi1
30. máj 2008

Dobre ranko, zase krasny dnik pred nami 🙂

kubanka
30. máj 2008

Dobry den

sisi1
30. máj 2008

No pekne, nik tu uz za cely den nenapise ako sa ma 😒 Aspon odzdravit sa patri 😉

aneti78
30. máj 2008

ahojte...odzdravujem 😀

ja som dnes nic nestihala, deti od rana hucali, ze kedy uz idu, nijak som ich uz nemohla zabavit, ked naobed vstali a zbadali zbalenu tasku, to bola radost 😉

byt sa leskne...do nedele,ked sa vratia 😅 zajtra uz budem viac vegetit

kubanka
31. máj 2008

Dobre ranko .......a je to tu...konecne sobota a zase horucava.
My sme boli vcera cely den na Sekcove. Dedko mal volno, tak sme boli tam a vecer po nas prisiel tato.
Dnes zase ideme okolo obeda tam, budeme piect s babkou kysnute kolace pre robotnikov na stavbe. Ja som hore uz od 6:00, ked vstaval muzik a nemozem uz spat 😒

sisi vecer sa vysantime? 😀 este Ti napisem o ktorej .......tinu tinu tinu

aneti78
31. máj 2008

ahojte

Kubi a kam to so Sisi idete? 😕 😉

brasko dnes ide na nakupy oblecka do Maxu tak idem s nim len tak sa prejst a urobit nakup v hypernove. a teraz idem upratat skrine, linku....vzdy sa nieco najde 🙂

sisi1
31. máj 2008

Ahojte,
ja na skok, varila som, lenosila s mojimi chlapmi... 🙂

Kubi: no navrhla som muzikovi, ale ako som predpokladala, velmi sa mu to nepacilo...vraj do baru ok, ale na disku? Mozno by som ho aj prehovorila, ale pravdupovediac ja bez neho tancit ani rada nechodim...proste mi tam chyba....takze ak pojdeme sadnut niekedy bud. tyzden, tak pojdem...Anet sla by si? A samozrejme dalsie, ktore mate chut....

aneti78
31. máj 2008

a sadnut si pojdete same, ci s manzelmi? 😕 ja tiez radsej do baru, v noci sa chcem vyspat 😀 buduci tyzden mame toho dost vela, este uvidim.

sisi1
31. máj 2008

anet: same, tak ako predtym ked sme boli...normalne som dostala chut na nejaky miesany drink 😝

aneti78
31. máj 2008

ok, tak mi potom dajte vediet kedy a ja vam poviem, ci ano alebo nie, lebo teraz neviem 😉

sisi1
31. máj 2008

anet, si tu? Pocuj, mas skusenost s piratkami? Pozeram na tieto: http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=3381993
Rozmyslam kupit Timovi,lebo sa mi pacia, ale neviem ci nie su lepsie siltovky a klobuciky, kedze robia aj tien na tvaricku, hmm...?
Moji chlapi sli na prechadzku a na pivco, ja som trosku upratovala a teraz vegetiiim... 🙂

aneti78
31. máj 2008

Sisi, som tu, je tu brasko, pijeme vino 😉
nasi mali piratky - satky, tie, co boli so siltom nosia doteraz, tie bez som odlozila, sice je vyhoda, ze su dlho dobre, kedze sa viazu, ale mas pravdu, bez siltu im nerobia tien a to je dost o nicom. Jakubko nosil minuly rok strasne rad klobucik, teraz o nom nechce pocut, ma jednu siltovku a chce len ju, tak musim asi dokupit dalsiu, nech nechodi v jednej 😅 a tiez ju nechce naopak ale len siltom dopredu.
ono je to aj dost prachov za taku piratku, ale zase...je to next 😉

aneti78
31. máj 2008

aha, to je dvojbalenie, tak potom celkom v pohode, ale ja radsej odporucam nieco, co by tienilo

sisi1
31. máj 2008

dik, presne som si to myslela...hej je to dvojbalenie...ale ked si to tak vezmeme,deturence potrebuju pokryvku v lete koli slniecku, takze by malo aj tienit...chcela som tvoju skusenost 😉 Slnecne okuliare pochybujem, ze by si nechal na tvari strasne mu to vadi, ani sme vyskusat poriadne nemohli, furt daval dole 😒 Dokonca som citala rozne nazory na to, ocni lekari niektori tvrdia, ze by male deti vobec nemali sl. okuliare nosit, tusim koli rohovke ci comu...ini zase, ze by mali...no clovece vyber si... 😠