Maminy, tehuľky a snažilky zo Sekčova

nisa
25. jan 2007

🙂 ahoj baby,
o pár chvíľ nastupujem na MD a manžel ma už moc nechce nechať šoférovať aj keď ja sa zatiaľ cítim (vďaka bohu)v poho, a preto som myslela na vytvorenie tehotensko-maminovského gangu 😀 zmietajúceho sa po krásne zľadovatelom Sekčove.
čo vy na to? pridáte sa?

kubanka
15. júl 2008

to kedy ste stihli pozriet fotky, ved len teraz som ich preberala a davala do albumu heh, vy ste ryyyyyychle
a vsetke ste kuk?

aneti78
15. júl 2008

Kubi, ja hej, vsetky 😀

kubanka
15. júl 2008

sisi pekne ste si naplanovali dovolenku na oslavy.........vsetko najlespie k narodeninkaaaam ....posielame pusinky

skoda, ze ste mali taku malu izbu......maju tam aj vacsie, ale ked tam das este postielku, tak potom sa zmensia 😒

kubanka
15. júl 2008

aneti my sme za Lalku na Sigorde neplatili 🙂

alcapalca
15. júl 2008

no trochu som sa pohrala a pridala nejake

alcapalca
15. júl 2008

stihla som pozriet aj anetkin album, anet tvoja herecka je zlata a Jakubko ako Tamkin starsi brat

sisi vsetko najlepsie 🙂

aneti78
15. júl 2008

Kubi, ani my sme v nedelu neplatili 😉 povedal, ze take male nemusia. pytam sa ho: od kolko rokov a on nic, usmial sa, ze take male nemusia, no tak to neviem od coho zalezi. potom som stretla kamosku s o rok mladsimi dvojkami a ona za nich platila, nic im nepovedal. mali by si to nejak ujednotit.

Aleni, hej, starsi, o tri minuty 😀 ale kazdy tak tipuje, ze on je starsi 😉
tak tvoji chalani sa uz bicykluju? raz si pisala, ze ich nestihate ucit. sami sa naucili? nasim to moc nejde, nevedia pretocit pedale
a Tadeasko krasne ziva 😀 😵 😵 😵

alcapalca
15. júl 2008

anet bicyklovat sa naucili za 1 tyzden
a rovno na dvoch kolesach, nikdy predtym nemali male kolieska
tyzden s nimi behal muz xixi, a teraz uz v pohode, len keby si videla tie lakte a kolena 😖 ale to maju aj zo skoky tam zas behaju na kolobezkach a v plnej rychlosti niekde havaruju stale

sisi1
15. júl 2008

Ale ste sa rozpisali, kym som ja dovarila...ale priebezne sem chodim nakuknut...Hadam vecer popridavam aj ja nejake fotecky, mali sme kameru, tak tych fotiek je pomenej, nejako sme to vsetko nestihali 😅

Dakujem za blahozelania... 😉 ste zlate...uz tie roky aj prestavam pocitat, naposledy, ked som si to nejako uvedomovala tak si pamatam 23 😀 Po tomto veku uz musim premyslat kolko to vlastne mam, heh...

Fotecky som popozerala, Tadeasko male zlaticko...aky je naadhernyyy...to uz ma mesiacik, ale to leti...
Mala Lalka sa bola tiez vykupat....to na Sigorde ste boli Kubi?

aneti78
15. júl 2008

jasne, Sisi, pridaj aspon par 😉 a ja si stale poviem, ze vek je len cislo. a ty si este mlada. ja som mala v marci 30,ale stale poviem 29, vobec mi to nedochadza 😀

alcapalca
15. júl 2008

mne prave volal holandan, co s nim niekedy muz robil, ze by ho velmi chcel naspat, ci sa uz nemoze vratit, tak sa mame do vecera rozhodnut ☹
asi zostanem zas sama, taku ponuku tazke je odmietnut

aneti78
15. júl 2008

Aleni, tak super, asi to v neskorsom veku dieta rychlejsie pochopi, co ma na tom bicykli robit. a nasi su doudierani uz teraz, Tamarka ma hrozne nohy....aj v horucavach sme chodili v leginkach, lebo ich ma take doskrabane a sama modrina, ze ani ona sama nechce ukazovat nohy 🙂

aneti78
15. júl 2008

Aleni, ved chodte vsetci

kubanka
15. júl 2008

alenka tazke rozhodnutie 😒

sisi ano na Sigorde sme boli.........este nevieme co je nasemu aute, nevolalai nam zatial zo servisu

alcapalca
15. júl 2008

Urcite by som teraz este neodisla, aspon nech ma maly polroka, sa bojim tak skoro

alcapalca
15. júl 2008

idem od vas, maly je hore, a caka na dudku 🙂
xi normalne ma to vzrusuje ked ho idem kojit, tak sa tesim 😵

aneti78
15. júl 2008

Aleni, preto pisem, lebo si minule pisala,z e ta to tam laka....podla mna je to uz jedno ci teraz alebo o pol roka....on si zvykne v pohode, neviem ako dvojicky.....ale ja ti neviem poradit, ja by som sa bala a nesla by som, mne by chybala rodina kvoli detom a ani muza by som nepustila, no fakt som v tomto hrozna, ale to je moj nazor, lebo nie sme k tomu prinuteni. drzim palce, nech sa dobre rozhodnete 🙂

alcapalca
15. júl 2008

este som tu na chvilku
ano anetka, laka ma vratit sa, a j teraz ked sme boli u mamy som si pozerala nejake stare fotky a ked som videla amsterdam, normalne som tak pri srdci nieco pocitila, taha ma tam velmi
ale zodpovednost mi vravi teraz nieco ine, bojim sa cesty s malym na jednej strane
a na druhej strane to ich zdravotnictvo ehm, ved ak ste boli v zahranici niektore tak asi viete na co myslim
zdravotnictvo je nieco uplne ine ako u nas, a toho sa bojim, aby sa malemu nieco nestalo, aj ked nemusi, chlapci tam ani raz nepochoreli, sa neda porovnat ovzdusie tam a tu, musim vydrzat aspon do vianoc, tak som planovala

aneti78
15. júl 2008

Aleni, jasne, ty si tam uz bola, takze najlepsie vies ake to tam je a co je vhodne pre male babo a co nie....a ked manzel odide, budes s nimi celkom sama? nema kto k tebe chodit, hoci len pokocikovat, pohrat sa s detmi?

kubanka
15. júl 2008

Tak my sme sa dnes vytrepali von na nakup a vecer, ked prisiel tata, tak aj na pizzu a pivko do Ria......Lalka si okukla nove ihrisko 🙂

aneti78
16. júl 2008

ahojte

Kubi, ja som tam este nebola, ako sa ti pozdavalo ihrisko? muz tam raz bol a hovoril, ze je to skor pre vacsie deti.

Alenka, ako ste sa rozhodli? 😉

deti sa najedli chlebik s maslom a paprikou a teraz kukaju Sanitku na STV, sa im to moc paci, lebo tam hukaju sanitky 😀

kubanka
16. júl 2008

aneti ja musim s Lalkou na kazdom ihrisku takze mne je to jedno...........jej staci ked zbada smykalku a mam o zabavu postarane......hooore a dooole.......alebo hojdalku.....hoooopa..........dokonca vcera sa prvykrat tocila na kolotoci a hojdala na spruzine.

aj my zvykneme pozerat Sanitku. Prave Lalka vstala, tak si ideme pustiti telku.

aneti78
16. júl 2008

Kubi, hej,ale tak o rok uz nebudes musiet byt s nou, ak su tie preliezky vhodne aj pre mensie deti. napr. v meste pri zahrade umenia len sedime a kukame, ale niektore su fakt vysoke schodiky na smykalku a pod.

kubanka
16. júl 2008

v zahrade umenia sme este neboli, ale pocula som, ze je tam pekne
Nasej Lalke nevadia vysoke schodiky 😀

sisi1
16. júl 2008

Baby, chcem sa opytat, do kedy je rodicovska dovolenka, do 3tich narodenin dietata ci ako to je? Potrebujem zamestnavatelovi oznamit dlzku RD...a neviem aky datum tam mam dat...poradte..

kubanka
16. júl 2008

http://www.minedu.sk/data/USERDATA/OsobnyUrad/R... skus tu pozriet50609_rozsah_MD_a_RD_zapocitana_prax.pdf

tu pisu, ze do veku 3 rokov dietata

sisi1
16. júl 2008

Cize do dna 3tich narodenin som na RD? Tak mi to vychadza a potom akoze na druhy den mam ist do prace alebo na urad prace... 😅

kubanka
16. júl 2008

Ta tu nikto nebol uz?

Ta dobru nocku.

alcapalca
17. júl 2008

ahojte, dnes mam veget 🙂 , Lubka mi vcera vzala mama, a Branka sestra, xixi no ale len do dnesneho vecera
ja som s Tedym uz obisla dnes cely sekcov, od opalu po hypernovu a spat, este sa mi nechcelo ist domov tak sme vysli na P.Horova a domov
maly mal v pondelok 6 tyzdnov a ja som uz vcera dostala menzes...........je to normalne? som myslela ze ked kojim tak menzes nie je....hm? ako ste na tom boli vy?
a este jedna otazka ku kojeniu. Ked odstavim, vratia sa mi prsia na povodnu velkost ci uz stale budem mat take balony? 😀 .............povedzte mi prosiiiiiiiiiim ze sa zmensia o kus, ja nechcem kupovat na ne padaky 😀

aneti78
17. júl 2008

Aleni 😀
mrcha moze prist aj skor, len vravia, ze niekomu sa potom zmeni chut mlieka a dieta ho uz nechce, ja si ale myslim, ze aj keby, tak ak je to take male babo, este mu to az tak nemusi vadit ako ked ma dieta tak rok a je uz zvyknute a vymysla 😉 kamosky, co kojili sa praveze stazovali, ze ked prestali kojit, tak sa im az velmi zmensili, ze im neostalo skoro nic 😕 tak bud rada, ze su velke, urcite sa potom zmensia 😉

nas Jakubko si asi tri dni chyta usi, doslova sa s nimi hraje a ja strachopud som s nim isla k dr., ale ma dovolenku, tak sme sli vedla, poslala nas na krcne, ci netreba vymyt, ale dr. povedal, ze nic netreba, ze je uplne zdravy 🙂 aj mu pozeral, ci nema krivy zub aj do nosa kukal. ale on sa dost casto aj pytal: co?, ale myslim, ze to len mna napodobnuje, lebo oni ked rozpravaju, tak sa ich obcas pytam: prosim? co?, lebo ked rychlo melu,tak ani ja niekedy nerozumiem 😀 no a to chytanie usi asi bude len taky zvyk ako ked mal obdobie, co sa pri kazdej volnej chvili hral s pipikom, stahoval, vytahoval, natahoval 😀 😀