Maminy, tehuľky a snažilky zo Sekčova

nisa
25. jan 2007

🙂 ahoj baby,
o pár chvíľ nastupujem na MD a manžel ma už moc nechce nechať šoférovať aj keď ja sa zatiaľ cítim (vďaka bohu)v poho, a preto som myslela na vytvorenie tehotensko-maminovského gangu 😀 zmietajúceho sa po krásne zľadovatelom Sekčove.
čo vy na to? pridáte sa?

deniskajakubko
15. apr 2009

yaotzin84 - môžeš mi napísať internetovú adresu na Váš obchodík, rada by som si pozrela nejaké veci. A tiež si myslím, že konkurencia v Prešove ohľadom detským obchodov by nezaškodila, ja do tých našich prešovských ani nechodím, príšerné farby aj oblečenie, nič moderné pre detičky. Ešte že mám sesternice v Prahe a oni mi stále niečo pre Jakubka krásne donesú.

ivana82
15. apr 2009

Deniska, myslim, ze vezmu do uvahy aj tvoj stav, aspon my sme mali tiez spoluziacku ktora cakala babatko a v pohode vsetko porobila na prvy krat a boli na nu strasne mili, asi zalezi podla profesorov na aky ch narazis...drzime palce... 🙂

monky1
15. apr 2009

deniska, obdivujem ta...3 skuski den po dni....a este s babom v brusku a maly doma...klobuk dole...neviem si predstavit, ze by som sa mala teraz ucit...urcite by som to nezvladala

drzim ti silno palce 😉

danielkapo
15. apr 2009

no ivi ono zalezi od konkretnych ucitelov....u nas na statniciach bola holka v 9.mesiaci a v komisii dve stare dievky, a nedali jej spravit....aj ked mohli, podla slov ostatnych co poculi jej odpoved, aspon 3jej dat....
deniska budeme mysliet na teba 😉 co studujes a ktory rok?

ivana82
15. apr 2009

tak to uz nie su ani ucitelia ...

yaotzin84
15. apr 2009

Danka moja zena chcela tento rok skoncit skolu a veduci katedry jej povedal ze na nu nema cas nech si pride na buduci rok

monky1
15. apr 2009

fuj, citam, co som napisala a tot - chyba pravopisnaaaa - fuuuuj, hanbim sa 😲 😲 😲 🤐 🤐 🤐

alcapalca
15. apr 2009

NO ahoooooooooojte 🙂 konecne je po sviatkoch, a pred nami uz len pekne slnecne dni 😎

Monky ja robim macanku mnam mnam, a recept mam len z hlavy, raz som ju jedla u nas v pizzerii je perfektna tak som podla toho co som videla v tanieri navarila, auz varim pravidelne

ivana ved detskych obchodov uz je aj po sidliskach ved len tu okolo mna su 3

yaotzin nazdar vitaj medzi nami dievcatami

danielka ako mala? uz ti chodi? lebo ja za tam mojim neposedom sa nabeham, no na nocniku neposedi ako tvoja

nasi este dnes isli s korbacom do skolky lebo vraj este riaditelka nedostala 😀 a rano boli vysibat doktorku a sestricku

sisi asi neides von co, ked mas tolko prace?

kubi ja normalne ziiiiran na tvoj pas, ze 35 tt, to leti neuveritelne

zade
15. apr 2009

ahojte, aj ja som tu 🙂
Este sme s malickou stale mimo PO, pomahame babke s cim sa da okolo domu. Ale uz sa tesime domov, chystame sa na vikend, len skoda, ze hlasia dazd.
Od kamosky sme si kupili sedadlo pre malicku na bicykel, juj tak sa vozime po dedine.... Parada, je to celkom ine pesi, na rukach ci s kociarikom.
Prajem Vam krasne slnecne dnicky...

danielkapo
15. apr 2009

Ahojky
alcapaca simonka este nechodi....ako pokusy su, len to vacsinou skonci na styroch 😅 ale tak nema sa kam ponahlat 😀 no na ncniku krasne sedi a co je lepsie, tak aj tam vzdy nieco vyprodukuje 😅

kubanka
15. apr 2009

Ahojte.....sisi nam odisla graficka karta nie monitor heh 😀 .....dnes tam muzik volala cele doobedie a nikto mu nedvihal, tak hadam zajtra uz bude, lebo nam doma chyba net.

my robime macanku z jusky, ak by xcel niekto recept.

alcapalca som sa zasmiala, ked som citala, ze ziiiras na moj PAS...... v pondelok sme si s muzikom merali obvod pasu a mame ho obaja rovnaky ...108 cm 😀 😀 😀

yaotzin vitaj

zade ja som jeden cas pozerala na taketo sedacky na bicykel, ale teraz to nie je aktualne. Strasne rada bikujem.

monky1
15. apr 2009

ahoj, kubanka

mozes pridat receptik na porovnanie, lebo ja som uz dnes navarila taku, ako manzelova mama a je fakt super - aj hana zjedla za pol misky, k tomu chlebik...som myslela, ze praskneme 😀 ....ale mozno vyskusame aj iny variant 😉

zade
15. apr 2009

monky ahoj - aj hanka jedla huby? Teda bola ti hubova macanka pravda?
My sme skusali iba raz polevu z maska, kde sa varili huby a dopadlo to vytrvalym vysypom ☹
Vlastne, od akeho veku sa huby odporucaju? Od dvoch alebo az od troch rokov?

sisi1
15. apr 2009

Ahojky,
my sme boli dost von, ale trosku aj fukalo, k veceru uz nebolo velmi prijemne, poobede fajn, slniecko svietilo...Timovi sa stala mala nehoda, chodil tu so slnecnikom od kocika, polozil ho na zem a potom s bosou nohou sliapol na ten koniec, asi tam bolo nieco ostre, trosku si rozskriabol nozku, tak potom cely den chodil na spicke...a to este takmer hodinu reval, ako keby si celu nohu roztal, som myslela, ze ma z neho porazi.....tatino nas zobral na pizzu, po tych sunkach a klobaskach dobre padla... 😀

tak kubi, uz by bolo nacase s tou grafickou kartou, ved to hocikde v PC komponentoch zozenies... 😉 aby si mohla viac pisat 😅

Ste ma s tou macankou navnadili, len nemam domacu juchu....mam domacu kapustu od nasich, ale tam toho asi vela nenazmykam...ocino hlavne kapustu natlacil... 😀 ale macanku by som si dala..... 😝

zade: ta cyklosedacka je super, aj my uvazujeme, ze kupime, ale bicykle mame u nasich este...

alenka: v ktorej pizzerke maju macanku? 😕

monky: dnes bola u nas domovnicka, aj u nas sa budu menit rozvody, lebo vo vedl. vchode na 6. posch. prasklo potrubie a vytopili vsetky byty pod nimi...tak asi sa to bude robit cim skor....po tvojich rozpravaniach ako to prebiehalo, no mam dost... 😝

sisi1
15. apr 2009

V tabulke z Mama a ja pisu huby od 3 rokov, ale my uz papame... 😅

zade
15. apr 2009

siisi1 - cyklosedacku sa mi podarilo kupit za 7€ a to dokonca znackovu a vo vybornom stave. Kamoska si ju dotiahla z Nemecka a vela ju ani nepouzivali. Aspon v niecom mam stastie.... inac sa mi v obchodoch velmi nedari ☹

alcapalca
15. apr 2009

sisi v nasej stastna hodina robia neuveritelne fajnuuuu macanku

sisi1
15. apr 2009

zade: sa mi ani nechce verit, za tolko penazi, to je predna alebo zadna? Ja som pozerala zadne, ale pekne cifry su to....jazdenu som najlacnejsiu za 33Eur videla, ale bojim sa taku kupit, ked ju nevidim nazivo... 😒

alenka, tak to si ma prekvapila, musim zajst niekedy...som vobec nevidela v jed. listku... 😕

alcapalca
15. apr 2009

myslim ze v jedalnom listku to neponukaju, ale po stoloch mali take mnesie ponuky špeciality a tam bola macanka, domaca huspenina, posuch.........

monky1
15. apr 2009

no ale ste sa rozbehli ...a je len s muzom pisem 😀

zade, aj susene huby boli v macanke, ale ich nejedla, len cistu...viem, ze huby az od troch rokov, ale uz sme raz nejake jedlo skusali, nejedla sice huby, len to ostatne...vobec si nepamatam, co to bolo, ale nic jej nebolo - pisem jak madar 😀

sisi, prid k nam, este mam pol hrnca...asi 2 dni nebudem varit 😀 😀 😀 ...ale mne to nevadi, ja by som v macanke spala a dnes sa fakt vydarila
..este musim zistit od svokry, ako sa robi ta s kuracou pecienkou ...dnes sme mali s udeninou a hubami

alenka, ani ja som nepocula, ze by podavali niekde macanku - mile prekvapenie...iba ak u nas na jarmoku 😀

sisi, u nas este stale robia tie potrubia, ale nie priamo u nas, len v bloku 😠 ...koncia 24.4.
..ale od zajtra sa preaba jadro u nas na poschodi 😀 ..bude veselo ...my sme to zacali este minuly rok a odvtedy stale niekto preraba...

bebebrumik
15. apr 2009

monky, ako robis tu macanku? 🙂

monky1
15. apr 2009

bebebrumik, nakukni k Presovcankam, tam som to dnes pisala 😉

bebebrumik
15. apr 2009

monky, dík 🙂

danielkapo
16. apr 2009

baby, pokial viem, tak macanku ponukaju aj na sigorde u migasa 😉

a dobre ranko teda aj krasny dnik

sisi1
16. apr 2009

Dobre ranko,
ach, na mna cosi vyliezlo po tej oblievacke, asi nadcha....a to som frajerovala, ze len chlapi prechladli 😅 Ideme von, este vlasy prefuknem...maly stale chodi na spicke, asi ho to bolka... ☹ Vyzera to na kocik....

monky1
16. apr 2009

ahojte babulky,
od nas prave odisla kamoska s malym, idem narychlo spichnut polievocku a asi este vyuzijeme pekne počko a pojdeme sa prejst, kedze zajtra uz hlasia dazd 😒

kiert
16. apr 2009

Ahojte,

takze zajtra ma uz prsta a ja mam konecne volno, som sa tesila, ze trochu vybehnem na vzduch. 😒

Uz aby bol vecer, dnes som tak strasne unavena, zaspala som daleko po polnoci a rano som si musela privstat, kedze mi este trebalo dobalit manzela na cestu a v praci budem trcat do vecera. ☹

Vsetkym prajem krasny prechadzkovy den

monky1
16. apr 2009

ahoj kiert - takze si sama? nezufaj, zajtra mozes cely den vylihovat a spat...ked prsi, vtedy sa spi najlepsie 😀 ....skoda len, ze ja cez den nemam sancu 😀 ...a keby si vedela, kolkokrat ma to taha lahnut si 🙄
kam odisiel manzel?

kiert
16. apr 2009

Ahoj Monky

no som sama, ale len do pondelka, tak to v pohode zvladnem, manzel siel do Talianska, bude tam mat nejake koncerty. Zajtrajsi spanok bez obmedzenia mi naozaj prospeje, uz sa tesim...navyse si budem vychutnavat posledne dni, co byvame u nasich, juj, uz sa tesim na zmenu prostredia 🙂

sisi1
16. apr 2009

Tak my sme uz doma, vonku nas prefuklo, ale aspon slniecko svieti...vybavili sme co treba, nakupili....Maly spapal cely tanier polievky a zalahol, asi idem aj ja kym je klud, lebo mi hrozne trieska v hlave a soplim jedna radost 😠

kiert: ahoj, konecne si sa ozvala, minule sme boli hore v meste a myslela som, ze ta pojdem pozriet do knihkupectva, ale nejako nevyslo, dala som opravovat hodinky, trosku nas to zdrzalo...ako sa mas, ako brusko?