Maminy, tehuľky a snažilky zo Sekčova

nisa
25. jan 2007

🙂 ahoj baby,
o pár chvíľ nastupujem na MD a manžel ma už moc nechce nechať šoférovať aj keď ja sa zatiaľ cítim (vďaka bohu)v poho, a preto som myslela na vytvorenie tehotensko-maminovského gangu 😀 zmietajúceho sa po krásne zľadovatelom Sekčove.
čo vy na to? pridáte sa?

monky1
22. apr 2009

vsetkym ahoj

sisi, tesim sa....neviem, kedy sa "vytrepeme", lebo dnes sme zaaaaazrakom prispali........ 😒 a mozno nie zazrakom, lebo v noci sme boli hore asi 100x - vyzeram neodolatelne 😀 ....idem nieco so swbou urobit 😀

sisi1
22. apr 2009

monky: ty si este doma? 😨 Stihate?

alcapalca
22. apr 2009

dobre ranko, prechadzka za nami, Tedy spi, ja idem pozriet ordinaciu, zivot na materskej 😀
sisi myslis ze je to sekac? 😒 a ja ze konecne normalny obchod
monky drzim prsty Haninke som si ista ze nebude plackat, ani nasi nikdy neplakali, iba ked zo zily 😠
neviem ci nezabehnut s Tedym k lekarke, uz 3 tyzden je usopleny a z toko pokasliava hlavne ked zalahne, uz som s nim bola minuly tyzden 2x, pocuvala ho vyter mu urobila a vsetko v poriadku, koncom tyzdna sa mi zdalo ze je lepsie, a od nedele akoby sa to vratilo, tak neviem ci sa s nim tam terigat ci to je normalne ze to tak dlho trva, aj slinta velmi mozno zuby, neviem ale vobec sa mi tam nechce ist

kiki5
22. apr 2009

baby ked ste mali krstiny kde ste ich mali? doma alebo v rešt. dajte radu

ivana82
22. apr 2009

Kiki 5, my sme ich mali doma a bolo nas asi 13 ludi dohromady... 🙂

alcapalca
22. apr 2009

kiki mi v restike aj prve aj druhe krstiny, doma by som nerobila nikdy

kiki5
22. apr 2009

a kde v reštike?

alcapalca
22. apr 2009

cim blizsie k domu, prve sme robili v pizzerii v opale, a druhe priamo v rest. v oplae saloniku, preto som chcela cim blizsie, lebo babo som dala domov, aby malo klud, mala som znamu na strazenie, len som ho odbehla nakojit, neviem si predstavit zeby bolo v restike s nami v tom hluku, a tiez z toho dovodu som nechcela krstiny doma

ivana82
22. apr 2009

alcapalca, nas maly pekne spinkal pocas krstin vo vedlajsej izbe, stale napapal sa a zaspinkal, za to po krstinach, ked vsetci odisli sa nam to vypomstilo...bol hore, rozpraal s nami, pozeral... bol zlatucky... 🙂 nelutujem, ze sme mali krstiny doma ...

alcapalca
22. apr 2009

jaj ked si spomeniem na tie casy, prve tyzdne, len to spinka papka a kaka 😀

danielkapo
22. apr 2009

Ahojte
alcapaca no ta moja prve tyzdne skor len papala, plakala a kakala... 😅 spania bolo pomenej 😀

alcapalca
22. apr 2009

dani a moj to mal naopak, prve 4 mesiace mi celu noc prespal, a pritom bol kojeny, od vecera od 21,00 do rana do 6,00 a po 4 meisacoch boooooooom, keby nemusel nespi vobec 😀

danielkapo
22. apr 2009

fiiiha, to si mala ukazkove babatko 🙂 teda mas....no ale teraz si uzijes s nim srandu aspon 😀

alcapalca
22. apr 2009

hej mala 😀 😵

danuska24
22. apr 2009

my sme mali krstiny v restike, mali sme 11 ludi a mala v pohode spala, bolo jej to srdecne jedno ci je hluk alebo nie.

tina_
22. apr 2009

my sme tiez mali krstiny v restike, doma by sme ani tolko stoliciek nemali, bolo nas 10 ludi, mali sme to hore v Atriu (na Florianovej ulici), prostredie je tam pekne, ani draho to nevyslo, kus bol problem, ze sme si doniesli vlastne kolace a tortu od cukrarky, ale objednali sme este aperitiv a bolo v pohode...Mala mi vtedy prespala cely čas pri nas v kočikovej taške...

tak ako vam vyslo stretko?

My sme boli na rehabkach, tak mala začala jačať, ešte len zbadala sestričku, a to sme tam 2 tyzdne neboli...Teraz dufam, ze bude chvilu spat, lebo doobedu nemohla kvoli tomu cviceniu...

O žehleni mi ani nehovorte, mna uz asi zavali to pradlo...

sisi1
22. apr 2009

Ahojky,
uz sme doma, vysantili sme sa v meste, stretli sme zade - tymto pozdravujeme aj malu Emku...je zlatucka.... 🙂

alenka: kupila si nieco v Maxe? Ja myslim, ze to Tedymu prejde, len treba odsavat, aby mu to nestekalo, lebo isto z toho potom po leziacky kasle....a davas sinupret alebo nieco?

tina: aj mna zavali uz bielizen, dnes sa to chystam "zlivkvidovat"....ja rada zelim, len si na to nejako neviem najst cas....sice tiez uz tolko nezehlim ako kedysi...ale nazbiera sa to...

kubanka
22. apr 2009

Ahojte.......aj my sme dnes boli v meste.....na ihrisku pri Frantiskanoch.........na obed Lalka spala iba 15 minut, lebo si trosku cikla a na to sa zobudila, ze je mokra....spava bez plienky....zbytok docikala do nocnika, ale zo spanku uz nebolo nic a mne sa taaak xcelo spat hmmmm 😒

My sme robili krstiny tiez v restauracii, v Sporte na Solivare v saloniku.

zade
22. apr 2009

Ahojte,

Sisi1 aj my sme radi, ze sme spoznali zlateho Timka 🙂
Mali sme troska problem dostat sa domov, lebo stale rozpravala, ze chce ist k detickam.... 🙂 🙂 🙂
Ozaj, idem vyskusat ten vakuova obal.

Monky1 - tesime sa na zajtrajsok.

monky1
22. apr 2009

my sme dosli az teraz - od rana od 9.15 sme boli vonku .....som hotovaaaaaa....o hanke ani nehovoriiiiiim, ale stalo to za to, aj sme nakupili dvoje rifl. saty, papucky, bodinko pre kamoskinu malicku.....boli sme na pizzu, stretli sme zade 😉, s kt. mame rande zajtra 😵 😵 😵

Hanka je domordovana, ale po spanku ani chyru, ani slychu....nenapadne som jej nacrtla, ze si ideme trosku oddychnut - nie spinkat, len oddychnut....ste to mali vidiet
.....pri odbere bola hrdinka, ani len nepipla, a som prekvapena, ze aj v meste ydrzala tolko sama chodit (bez kocika)

monky1
22. apr 2009

zade, aj my sa velmi tesime 😵 😵 😵

dnes sme mali tulave topanky - poobede sme doma pobudli asi hodinku a odisli sme na navstevu ku kamoske, kt. sa narodilo malinke babenko....som si ju zdvihla na ruky a skoro som umrela, aka je lahunka....ja som zvyknuta na inu vahu 😀 😀 ....to uz ani pravda nie je, ze aj hanka bola taka malinka 😵 😵 😵 ...hned by som si dala povedat 😵
ad nej sme este stiahli dole na lavicku nasu dobru zlatu tetu a domov sme dosli okolo 18.45.....vecera, umyt zubky, do pyzamka a spat ..... odpadla, ako asi este nikdy 😀

ALE BOL TO SKVELY DEN 😵

zade
22. apr 2009

Pekne snicky...

tina_
22. apr 2009

dobru noc,...

sisi1
23. apr 2009

Dobre ranko prajeme 🙂

kubanka
23. apr 2009

Dobre ranko 🙂

ivana82
23. apr 2009

Aj my prajeme dobre ranko 😀

kubanka
23. apr 2009

tak co mate dnes v plane mamicky, pocasie vyzera vselijako......my zatial pozerame rozpravky a zobkame slane pecivo.

ivana82
23. apr 2009

Tak my sme sa prave vratili z nakupnej prechadzky 😉 idem dat malemu cajik, ja idem robit este presne neviem co, ale snad si nieco zmysluplne najdem 😀 tak pekny kulturny zazitok z rozpravok a dobru chut k pecivu 🙂

sisi1
23. apr 2009

Aj my sme sa vratili z prechadzky, vybavili sme postu aj nakupy...maleho som ulozila a idem urobit Kebab, kupila som polotovar v Lidli, tak som zvedava, len sa to poprazi na panvici...
Vonku je to na spadnutie, len som cakala, kedy zacnu padat kvapky.... 😅 ale vydrzalo...

zade
23. apr 2009

Ahojte, my sme sa dnes stretli s monky1. Bolo nym vyborne, dievcata sa zahrali - varili, hrali na hudobnych nastrojoch, stavali lego, citali knizky. My sme si dali kavicku a troska poklabosili... 😉

sisi1 - skusala som ten vakuovy obal a je vyborny. Este si pojdem urcite kupit. Dakujem za tip. 🙂