Maminy, tehuľky a snažilky zo Sekčova

nisa
25. jan 2007

🙂 ahoj baby,
o pár chvíľ nastupujem na MD a manžel ma už moc nechce nechať šoférovať aj keď ja sa zatiaľ cítim (vďaka bohu)v poho, a preto som myslela na vytvorenie tehotensko-maminovského gangu 😀 zmietajúceho sa po krásne zľadovatelom Sekčove.
čo vy na to? pridáte sa?

monky1
10. máj 2009

ahoj, zienky, my uz fičime, ranajky na stole - teda pred telkou - Hanka uz netrpezlivo caka na Maleho zajaca Bugsa a ja som uz nastartovana na varenie - dnes mame frmol, tak asi sem netuknem...no ktovie 😉

alcapalca
10. máj 2009

MIle mamičky prajem nam krasny "Den mamičiek" 🙂

aneti78
10. máj 2009

ahojte

krasny den vsetkym maminam 😵 😵 😵

monky, aleni, len kukam vase casy, kedy ste tu pisali....my ked vstaneme o pol osmej tak to je akoze skoro, lebo bezne vstavame o osmej-pol deviatej aj to sa neviem vykopat z postele.

Tamka v noci plakala, potom ju napinalo a dnes rano zahnisane oko a slzi jej, tak som jej nasadila kvapky, masticku a harmancekovym cajom jej potieram, dufam,ze to prejde a nebude to nejaka hnusna viroza 😒

yaotzin84
10. máj 2009

Ahojte aj my pozdravujeme vcera sme sa boli po prvy raz kupat a mala bola unesena, dnes dostala od babky a dedka krasne sandalky.
Aky ste mali vy vikend.
Ivka nam pomahla ten gelik, mali sme call gel a v lekarni nam povedali ze aj ked jej budeme dasienka natierat castejsie neublizi jej to.
A potom sme mali citrovit, ale celkovo nam najviac pomohlo ked stale nieco cmlulala napriklad piskotky alebo hryzatka.

kiert
10. máj 2009

Ahojte,
akosi sa nam rozfukalo a ja, ze vybehnem aspon na chvilku von... 😒
Ako sa dnes mate?
Ja uz v poslednom case nemam energiu takmer na nic, som teraz skoro stale v praci, o apr dni sa stahujeme a to moje babo v brusku mi uz dava pocitit, ze tam je...tak vacsinou na vas stihnem len mrknut, ze co je tu nove a na prispevok sa uz nezmozem 😒
Zelam vsetkym krasne nedelnajsie popoludnie 🙂

kubanka
10. máj 2009

ahojte, ale je dnes horucoooo.......my teraz travime vacsinu dni s babkou, lebo ja uz nevladzem tolko pobehovat okolo malej a zvlast vonku.....bud pride babka ku nam alebo my ku nej. Vcera sme malu nechali na noc, aby sme boli sami s muzikom poslednykrat, pred porodom, v klude a bez deti 😀 ....dnes sme na oslave dedovych narodenin.

kiert babo Ti dava riadne kopance, natahuje sa? To moje nema miesta......ja uz kazdy den vravim, ze do vecera porodim heh 🙂 .....pobolieva ma dole v brusku....taha ma ku zemi.

Vsetkym pekny den mamiciek prajeme 🙂

my sme na zubky nedavali ziadny gel...... 😉

monky1
10. máj 2009

tak a som sama....svagor s priatelkou odisli, hanka sa vetra na ihrisku 😀 , ja som zamiesila na osie hniezda

aneti - keby som tukala do PC hned, ked vstanem - az to by si oci otvarala 😀 😀 😀 😀 ....no ale co narobim, ked mam doma maleho ranostaja 😵 ....dnes cez obed nespala, tesim sa, ze vecer zaspi do 5 minut, nie ako posledne dni - 45 minut (to vdaka dennemu spanku)
...ako je Tamke?

kiert, ahooooj, som rada, ze si sa ozvala....drz sa a pozdravujeme malicke, nech ta velmi netrapi 😉

kubi, uz som sa ta raz pytala, ale nenenapisala si - Lalka bude u babky, ked pojdes do nemocnice po malicke?

danielkapo
10. máj 2009

caute maminky.....
tak my dnes teda mame tu oslavu rocika....simke sa najviac pacia baloniky.... 😅
ivi ste boli v KE? v zoo? a ja som rozmyslala ci to tohto roku nebude pre malu este prilis skoro....teda ci z toho bude mat nejaky zazitok...no ale dobre ked maly to tak pekne zvladol 🙂
krasny mamickovsky den 😵

kubanka
10. máj 2009

ach monky prepac, asi som si nevsimla......muzik ma presviedca, ze bude s nou, ale neviem ako by to zvladli, takze plan je taky, ze s nou bude spat doma a potom pojdu na obed ku babke, kde bude spinkat a on za ten cas pojde na stavbu nieco porobit a vecer pojdu zase domov. Niektory den pride mozno aj druha babka postrazit. Muzik nevie varit, tak v tom je najvacsi problem. On by jej stale iba piskoty s mliekom daval heh 😀

My sme boli v ke v zoo, ked mala Lalka rok, ale velmi sme si to neuzili, lebo mala stale pobehovala opacnym smerom. V tvojom pripade danielka, ked Simka este nechodi sa nemusis toho bat 😉

danielkapo
10. máj 2009

kubi, ona sice este nechodi, ale v kociku obsedi tak 10 minut max....a potom s nou musim chodit za rucku....a ona veeelmi dobre vie, ktorym smerom akurat chce ist (samozrejme opacnym ako ja 😅 ) a aj to dava patricne najavo 😀 no uvidime...

kubanka
10. máj 2009

Lalku teraz vzal vonku moj brat s priatelkou a predpokladam, ze tak skoro nebudu ju xciet znovu vziat, lebo ju dostat dnu je fakt umenie. Vonku sa jej velmi pacit a domov nexce ist ani za svet. No uvidime, ako to dnes dopadne.
Inac nejako sa nam kazi obedny spanok. Vcera zaspala od unavy okolo piatej a dnes az 15:15 😖

monky1
10. máj 2009

kubi, tak co to? my sa teraz pokusame chodit spat o 11.30 - 12.00, ale to len vtedy, ked vstane rano o 5h. Trva jej to sice asi 10-15 minut (niekedy aj 45 😀 ) ale musim ju davat tak skoro, lebo vecer by chodila spat az okolo desiatej, a to mne - priznavam - nevyhovuje....teraz, ked som s nou sama, potrebujem aj ja trochu vydychnut - vecer pri telke al. pri nete.

...myslela som si, ze dnes zaspi ako drievko, nespala cez den, bola aj peso na ihrisku, ale zatial len v spalni vyspevuje a vykrikuje na mna 😠

mam dieta NEZMAR!!!!!

monky1
10. máj 2009

ozaj, dievcata, nemate niektora DVD Prasatko Peppina (Peppa pig)? Je to 48 casti, kazda ma 5 minut

aneti78
10. máj 2009

Monky, fakt otvaram oci 😉 no co uz narobis...ale v tom ukladani na obed na spanie nepolav, ono sa to mozno otoci a aspon bude naucena, ze ty od nej chces,aby spala, zda sa mi moc malinka na to, aby vydrzala od piatej do vecera bez spania.

Tamke je uz lepsie, uvidime rano

Kubi, sa ti to blizi, drzim palce a vydrz tieto posledne dni 😉

sisi1
10. máj 2009

ahojte mamicky,
dufam, ze ste mali vsetky krasny dnik....aj ked sa nam zakoncil burkou 😒

My sme uz doma, dnes bolo teplucko, vysantili sme sa vonku, boli sme v lese...pohodicka...dostala som kvietocky a Rafaelo...aj mojej maminke sme dali kvietky a sladkost, zasluzi si to, ako vsetky mamicky.... 🙂

monky: my nemame, ani to nepoznam....

Pozdravujeme Tamarku, nech je rychlo OK. 😉

kubanka
11. máj 2009

Dobre ranko mamicky....y sme si pospali do 8:45 uffff....dobre nam to padlo.....este teraz nam padaju ocka 🙂

monka tato rozpravka chodi na Ct1 v Kuzelnej skolke

sisi1
11. máj 2009

Dobre ranko,
Timo v noci, vyrevuval, nechapem, okrem toho, ze sme pri nom asi 4x boli,dvakrat sme ho brali k sebe a potom odniesli do postielky...uz som normalne nevladala sa prebudzat zo spanku...samozrejme rano potiahol, spali sme skoro do osmej. Ale aj tak som otapena, akoby som spala hodinu...neznasam uz prerusovany spanok.... 😠

kubi: este si cela? 😉

kubanka
11. máj 2009

sisi este som cela, ale uz nevlaaadzem...... 🙂 ....nepamatam, ci som sa na konci tak citila aj s Lalkou....zajtra ide do poradne,tak uvidime co nove.

sisi1
11. máj 2009

Drz sa, nejako to este zvladnes, aj ked viem, ze to nie je sranda na konci.... 😉

dani: super fotky, krasna torticka 😉

danielkapo
11. máj 2009

sisi, dik, simkina babka ju piekla v sobotu asi o polnoci 😀

monky1
11. máj 2009

kubi, viem, ze to chodi, ale chcela by som to na DVD - nasla som to na nete, ale ak by som to chcela stiahnut, tak musim mat zaplateny ucet na mesiac 😠

kubanka
11. máj 2009

No my stale ficime na bambulke a na Pat a Mat 😀

alcapalca
11. máj 2009

Ahojte, my sme hore ako vzdy od 5,00
Ja som zas mala pohotovost s Brankom, vcera nic nejedol, tak uz som vedela ze k veceru to do nejakej choroby vyvrcholi, a vecer teplota aj v noci, takze sme doma, aj teraz ma 38 ale vyzera dobre, tak neviem co to je!!!!
Danielka simonka je zlatunka, krasne sidielko 😵
Uz som tu pisala ze my sme boli s TEdym v ZOO a bol perfektny pri kazdej klientke dobre z koze nevyskocil, a presiel zoo po svojich za rucky, takze danielka odporucam, uvidis aka bude mala stastna
My ideme o dva tyzdne na prijimanie krstniatu, som zvedava ako Tedy vydrzi, nemam rada take akcie s detmi
No a za chvilku nas caka oslava 1. rocku, uz si to v hlave organizujem 😀

MOnky zaujimave ako Hanku bavia rozpravky uz teraz, nasich vobec nezaujimali cca do 3 rokov, a ja som si tak aspon par minut chcela oddychnut

Kubanka a ty ides klasicky rodit? Nie na sekciu? Mna si v takom tyzdni uz davno naplanovali, myslim ze v 39 som to mala za sebou

kubanka
11. máj 2009

alcapalca na sekciu by som xcela

Inak sisi my sme boli v sobotu v tom Saris parku a fakt je tam pekne....sedeli sme v Salasi, lebo v restauracii mali svadbu.....ceny su tam fakt super, este lacnejsie ako niekde v meste.

sisi1
11. máj 2009

Kubi, aj my sme tam uz boli, min. rok, tiez sa nam pacilo, som aj tu spominala, ze sme tam Feldekovu stretli 🙂 Ale v tej kolibe sme neboli...len v restike...

kubanka
11. máj 2009

viem, ze ste boli ved preto Ti pisem. 😀

sisi1
11. máj 2009

Heh, tak ty si to pamatas...wow...ale dost to tam znovu rozsirili o sluzby a kadeco ine...musime tam zajst niekedy...

kubanka
11. máj 2009

lalka sa tu uz oblieka do zimusnej ciapky a salu a vravi, ze ide do obchodu......vezme moju malu kabelku a nieco mi v nej donesie z hraciek......aaaaaa uz aj ja musim obliekat ciapku a salik 😀

sisi1
11. máj 2009

😀 😀 😀