Maminy, tehuľky a snažilky zo Sekčova

nisa
25. jan 2007

🙂 ahoj baby,
o pár chvíľ nastupujem na MD a manžel ma už moc nechce nechať šoférovať aj keď ja sa zatiaľ cítim (vďaka bohu)v poho, a preto som myslela na vytvorenie tehotensko-maminovského gangu 😀 zmietajúceho sa po krásne zľadovatelom Sekčove.
čo vy na to? pridáte sa?

tufa
29. máj 2009

neviem ci su na webe, predpokladam, ze to len doma pecu, ale naisto neviem, lebo to nasi objednavali, takze ja nemam ani kontakt

alcapalca
29. máj 2009

zade IP

no maly vyzera byt ok, ale mam zas par rokov zo zivota dole 😒

kubanka
29. máj 2009

alcapalca mozes aj mne poslat kontakt?

Ozaj neviete o nejakom peknom mieste na krstiny?

alcapalca
29. máj 2009

KUBI MY SME RAZ BOLI NA PRIJIMANI V HYPERTESCU V PARLAMENTE, a podla mna to bola naj restika, nevedeli sme ze mame deti pretoze boli v jednom kuse v tom detskom kutiku, perfektne porcie a zaujimave jedla..........akurat kmotre vadilo ze samozrejme nezatvorili uplne restiku, vrch bol otvoreny
ale mne to neprekazalo

kubanka
29. máj 2009

Alenka aj mojmu muzikovi presne toto by vadilo.........neviete ci este funguje Fleck club? Maju tam vraj aj detske ihrisko vonku....len, aby bolo pekne pocasie heh....je to pri Vojenskej nemocnici.

alcapalca
29. máj 2009

poznam tam aj majitela, ale nepocula som ze by ho mali zrusit

kubanka
29. máj 2009

No ostali sme same dve kocky doma.......cela rodina isla na ujovu 50-tku na Sigord....skoda, ze to tak vyslo, keby mala Mimka aspon mesiac mozno by sme isli aj my a tak mozem o tom iba snivat hmmm.... 😒

alcapalca
29. máj 2009

NO KUBI TO JE NAS UDEL,
no mne tu dnes prepinaju velke pismenka 🙄 ,
ale aj to ticho doma by mi nevadilo, kebyze vsetci niekam isli 😀 aspon raz na hodinu

kubanka
29. máj 2009

Takze je pekne v tom Flecku? Ty si tam spokojna?

alcapalca
29. máj 2009

heh kubi ja som tam bola este len ked ho robil

kubanka
29. máj 2009

no ja som tam bola tiez uz strasne davno.......ale zaujal nas teraz hlavne kvoli tomu ihrisku....ved deti nevydrzia v klude dlho, tak nech sa pohraju.

Alebo nepoznate niekto nejaky iny podobny podnik?

danielkapo
29. máj 2009

ahojky, tak my sme prisli z navsrevy sesterky a jejj dvojmesacnej dcerky....boooze taky maly chrustik 😵 😵 😵
kubi my sme mali prijimanie v nedelu v retre...celkom fajne bolo, mali sme to vonku, takze sme trosku trpli kvoli pocasiu, ale vyslo to super...da sa tam spravit aj vnutri, len to uz bolo vtedy obsadene. Boli sme spokojni, jedlo fajn, majitelia velmi mili...akurat bez ihriska, ale vonku maju spravene vel mi pekne...

kubanka
29. máj 2009

danielka myslis tu pizzerku pri Spinei?

yaotzin84
29. máj 2009

Kubanka a co tak RIO na svaboch, mas tam detske ihrisko, alebo odporucame SPIRIT novu restiku na Levocskej , super varia, perfektne ceny a je tam velmi pekne.
A este ma tak napada Florianka , aj ta tam ma teraz pre deti postavene nejake atrakcie.

alcapalca
29. máj 2009

mam rada ked tak podvecer a vecer mi tukaju kvapky dazda na parapet 🙂

kubanka
30. máj 2009

Ahojte.....my sme mali zlu noc.....isla som spat o pol druhej, Mimku bolelo brusko a nemohla zaspat, stale sa budila ☹ ....ja som dnes takaaaa rozbita......este aj ten rez ma v noci bolel, som myslela, ze do rana napada meter snehu podla toho ako ma bolel 🙂

adypo
30. máj 2009

ahojky, ako sa mate?? gratulujeme vsetkym mamickam k novym prirastkom do rodiny ... pisem vseobecne, lebo dost veci mi z tu unika ... ale o Kubanke viem .... takze Kubi .. mala je krasnucka .. drzte sa, Laurika bude pomocnicka neeee ...
My v pohode .. Livuska uz pomaly zacina chodit .. pohodak jeden ... Elle sa usta nezavru ... sem tam este o druhej v noci ma nejaku otazku ... no co uz ..
1. septembra by sme uz mali byvat v dome, tak tam uz budem mat konecne zas net ... tak budem konecne viac online ....

pekny den a aj vikend 😉 😉

alcapalca
30. máj 2009

ahojte
kubi ta co? zjedla si nieco nevhodne?
adypo no aspon ze sa ozves, super ze sa mate fajn, a tiez ze sa budete stahovat, tisko zavidim 😵

dievcata neprisiel vam nahodou v poslednej dobe taky list od sunaru s unikatnym kodom? lebo mne prisiel, aj ked neviem odkial ma vyhrabali, a stym kodom sa da kupit sunar 1+1 zdama
kebyze nahodou mate a nepotrebujete tak ja rada vezmem, nechcem v ziadnom pripade este prechadzat na obyc. mlieko

monky1
30. máj 2009

ahojte,

nie, alenka, nic take mi nedoslo...keby nahodou, tak ti dam vediet 😉
...a ako, bola si vcera v tom meste? vystupenie bolo? k nam mala prist byvala kolegyna, ale nieco jej do toho prislo, tak pokecame az zajtra 🙂
....a dnes je taky nudny den 😒 ...obed rychlovka - pangasius...a volno....ideme vonku, asi prechadzka do kaufu, nech nam cas zleti, lebo sa od nudy zblaznim!!!! 😀

danielkapo
30. máj 2009

Kubi, ano pizzeria retro, tu blizko pri lesnickej, v tom rodinnom dome v podstate, aj rio je dobry napad...len mne by asi prekazalo byt v podzemi 😅 neviem, stale tam mam pocit, ze je to bar 😀
alcapaca ani mne nic take neprislo...

adrianamickova
30. máj 2009

ahojte... 🙂

monky1
30. máj 2009

ahoj adi 😉 😉

ivana82
30. máj 2009

ahojte 🙂 prajeme pekny vikend 🙂

adrianamickova
30. máj 2009

soničku mame na sekčove,amalka mi pokašluje....včera bol u mna brat,umýval si na dvore auto,a moje dievčata
využili hadicu a tečúcu vodu ako sprchu,a včera bola riadna kosa 😝,uvidíme aká bude noc 😨

danielkapo
30. máj 2009

pekny vecer...
adi, no teda kosa bola riadna 😕 tak snad im to neublizilo velmi 😉
aky st mali den? ja som taka nijaka...ani von sme dnes neboli, len sa motam jak matoha 😝

monky1
30. máj 2009

dani, podobne, ale my sme si urobili prechadzku - nakoniec do Tesca....Hany mi prave zaspala 😅 a ja uz mam vecer len a len pre seba - idem umyt riad, upratat hracky, vybrat masko na zajtra..... 😀 😀

...inak dnes som si riadne zdvihla adrenaliiiin - zapla som pekarnicku, aby sa upiekol chlebik kym prideme....ale cely cas som mala taky zly pocit, ze co ak sa nieco stane - nejaky skrat....a zacne nieco horiet....ludia, sme leteli z tesca ako besne....a ked sme sa uz blizili po cykl. chodniku k bytovke, na boku bytovky bolo cosi zaciernete - to som si do dnesneho dna nikdy nevsimla......na nase okno som nevidela kvoli stromom....no nebolo mi vsetko jedno...a ked sme sa blizili a videla som k bytovke prichadzat auto poziarna ochrana....skoro som do gati pustila 😀 .....nastastie bol to nejaky pan, co si isiel kupit nieco do Vecierky
...prisli sme domov, chlebik krasne rozvoniaval uz na chodbe pri vytahu...ale mam ponaucenie - to bolo prvy a poslednykrat, co som zapla spotrebic a odisla na tak dlho z domu

danielkapo
30. máj 2009

monky 😅 tak to muselo byt napinave....ja vzdy stresujem, zamkla som? vypla zehlicku? oh no ale ked niekedy staci malickost a fuuuha

kiert
30. máj 2009

Ahojte mile maminky.
Takze po dlhsej odmlke sa opat hlasim. V poslednych dnoch sa citim uz taka nemotorna a vecne unavena, ze ked sa konecne dostanem vecer k pc, tak do 5 min. zaspim a nestiham tu akosi prispievat.
Blahozelam Kubanke ku krasnemu babatku, nech sa im obom dari a prekvitaju do krasy 🙂
Juj Danielka som na vas dnes myslela, ze sa ozveme, ale nejako som si zle zariadila casovy rozvrh.
My sme uz prestahovani, sme pri babke na sild. 2, tak si zvykam na nove byvanie, ale ide mi to velmi pomaly.
Moje drobcek sa ma fajn, uz je otoceny dole hlavickou, posledny utz aj prietoky boli v poriadku, tak sa vytesujem 😀
Dnes sme boli na vylete v Bardejove, potom ma doma cakalo varenie a upratovanie, takze som uplne zmorena. Som zvedava ako to budem zvladat ked bude male na svete 😒...
Prajem vsetkym krasny pohodovy vecer 🙂

monky1
30. máj 2009

jeeeej, kiert, super, ze si sa ozvala 😉 ...uz som na teba myslela.....paaaanecku, uz ani nie 2 mesiace a aj ty budes drzat babenko v naruci 😵 😵 😵 ......ked sme sa videli naposledy, mala si len take malinke brusko....je to az neuveritelne, ako ten cas leti 🙂
...takze vy uz byvate na dvojke??? pracujes este?
..tesim sa, ze je malicke v poriadku 😵 a prajem Ti, aby to tak bolo vzdy 😉

sisi1
30. máj 2009

Ahojte babenky,
zdravim od nasich, maly uz hadam spi, idem ho prelozit do postielky, lebo asi zaspal s tatinom....vonku sa nam teda ochladilo, ani vela teplych veci som malemu nevzala 😒

kiert: konecne si sa ozvala....takze ste sa stahovali?

adypo: ahoooj....aj vy sa budete stahovat, celkom to ubehlo....a budes uz pisat z vasho domceka..

adi: tak to si teda deturence nevybrali dobre pocasie na "kupanie" vonku.... 😖

monky: tak ty si mala aspon stastny koniec, ja ked som tak zabudla polievku na sporaku, som si spomenula v LIdli, bezali sme domov a to uz chlapi z lesenia (akurat zateplovali bytovku) na mna kricali, ze nejaky dym ide od nas....totalne prihorela...dymu v celom byte.... 😔
Pozdravujeme Hanku 😉

alenka: to asi prislo maminkam s mensimi detickami tipujem...

kubi: uz ste vybrali restiku?