Maminy, tehuľky a snažilky zo Sekčova

nisa
25. jan 2007

🙂 ahoj baby,
o pár chvíľ nastupujem na MD a manžel ma už moc nechce nechať šoférovať aj keď ja sa zatiaľ cítim (vďaka bohu)v poho, a preto som myslela na vytvorenie tehotensko-maminovského gangu 😀 zmietajúceho sa po krásne zľadovatelom Sekčove.
čo vy na to? pridáte sa?

kubanka
11. feb 2009

No ahojte, kde ste vsetke?
Ja som sa dnes bola ostrihat.......Lalka pozerala, co mam s vlasmi heh 😀 , ale pacia sa jej. Je to taka mala priprava, lebo v sobotu ideme na ples a hned na dalsiu sobotu na svadbu.
Lalka stale nic neje kvoli aftom 😠 ...............v noci sme boli hore o druhej, tretej, stvrtej, piatej a o pol siestej som jej dala Ibalgin a spala do 8:40.

nadzieja
11. feb 2009

Ahojte zienky ... tak ja chodim kazdy den na premeravanie tlaku, v pondelok nebol velmi ok, tak to musia sledovat, teraz bol fajn, lebo inac mi hrozi, ze mi pord budu musiet vyvolat .... tak ja uz iba doma vegetim a cakame kedy to pride 😎

kubanka
11. feb 2009

Dnes som nadzieja rozmyslala o tebe ako sa mas ci uz nahodou nie ste dvaja 🙂

ivana82
11. feb 2009

Kubi, ako ti zavidim navstevu kadernictva... 😔 ja som bola na utorok objednana ku kozmeticke zhruba po pol roku, no svokra vzali do nemocnice kvoli vysokemu tlaku, tak z toho zislo, lebo by mi nemal kto ostat s malym... tak z toho zislo a dalsie preobjednanie je v nedohladne... ja na odvaznejsiu zmenu ucesu nemam odvahu, vzdy som mala dlhe vlasy po pas, neskor po svadbe isli tesne pod plecia a vpredu trocha na postupku, ale nic odvaznejsie a toboz nie farbenie...na to musim nabrat odvahu ... snad aj niekedy naberiem... 😖 😖 😖

danielkapo
12. feb 2009

Pekne ranko 🙂

nuz my mame so simkou uz za sebou aj premieru v cukrarni 😀 v utorok sme boli v maxe aj s kamoskou a jej syncekom....no fajne bolo

kubi ja chcem ist nieco s vlasmi spravit uz asi pol roka...a vzdy sa zabudnem objednat 😅 ani neviem, co vlastne chcem, ci aj farbu nejaku, alebo len ostrihat...no uvidime, snad sa konecne odhodlam, btw kam chodis? ku kadernicke

blahozelame lubkovi k RRRRR

pekny den vsetkym

kubanka
12. feb 2009

Dobre ranko.....noc zase nic moc.
Ja chodim ku kadernicke tak 1x- 2x do roka. Ja tam nerada sedim. Ale vcera som si celkom oddychla po prebdenej noci 🙂

danielkapo a aj Simke sa uslo z kolacika? Pacilo sa jej v maxe? Moja tam vzdy uteka opacnym smerom ako xcem ist. Kadernicku mam na svatoplukovej. A farbit vlasy teraz nemozem.

danielkapo
12. feb 2009

kubi, jasne, ona ochutnat musi vsetko... 😀 minule jej dedko dal ochutnat gulas.....chutil jej 😅

alcapalca
12. feb 2009

no a sme chori vsetci, prave som prisla od doktorky
ideme sa liecit 😒
inak za nami sa naplnila plna cakaren a to sme isli skoro o 8

sisi1
12. feb 2009

Ahojte,
tak dnes nam veru slniecko vykuklo...huraaa...

Kubi:pofukaj Lalke aj za nas, musi ju to bolkat, ved ked mam len jeden v puse, jak to zivot zneprijemnuje, nie to viac.... 😒 A vela si si dala podstrihnut?

nadzieja: drz sa 😉

My sme boli vcera v meste, maly si vyhliadol v tescu takeho velkeho valentinskeho psika, krasny je...no museli sme mu ho kupit, nechcel ho ani z ruky pustit....a to ho tam mali na poschodi ako dekoraciu...ale predavacka nam vravela, ze ho moze predat...kupili sme malemu topanocky a mikinu...teda dedkovci dali euriky, nech malemu nieco kupime..
POzeram ze riesite kadernickya kozmeticky...ja chodim kazde 3 mesiace, inak mam potom dost dlhe a padaju mi, lebo mam jemny vlas...teraz sa chystam na melir...mozno zajtra...
Varime zapekane cestovinky s tuniakom a kapustovu polievku a vy?

Ivanka: taky melir by si mohla vyskusat...da to aj opticky objem a vyzera to dobre....farba zalezi aj od tvojho pov. odtiena...

sisi1
12. feb 2009

alenka: tak to je mi luto...aj tedy je chory? ☹

alcapalca
12. feb 2009

tedy rano vstal so soplikmi a teplotou
ja robim palacinky, chlapci si objednali, uz sa musim podriadovat

kubanka
12. feb 2009

alenka a co maju za chorobu? ☹

alcapalca
12. feb 2009

kubi nejaka viroza, Lubko skoro az chripka, tak sa vyjadrila, a toti dvaja len usoplenim Tedy mal 38 rano branko zatial bez teploty
sme bez ATB chvalabohu, len prekvapkavat nosy a fukat + fenistil
Lubovi uz dala ATB ale zatial nech mu nedavam mam pockat do vecera

kubanka
12. feb 2009

sisi dala som sa podstrihnut tak trosku pod plecia a ofinku mam heh

ivana82
12. feb 2009

Ahojte, tak sa hlasim po celom dni, pretoze nas malicky dnes absolvoval prvy dlhsi vylet - boli sme pozriet krstneho v Kosiciach a ja som skocila ku kolegyniam do skoly, fajne bolo... jaj, ten melir - ja by som skusila, ale manzelovi sa melir nelubi... ale snad na to niekedy najdem odvahu...

alca - vsetkym Vam prajem rychle uzdravenie 🙂

ivana82
12. feb 2009

Kubi - zabudla som, aj Lalke nech sa vsetko rychlo zahoji 🙂

monky1
12. feb 2009

Caute zienky, konecne som sa po 4 dnoch dostala k netu. Uz som na umretie. Rano vstavam 4.30, 5.15 odchadzame autom s manzelom do PO. On ide do prace a ja DOMOV!!!! kde az do noci upratujem. Spat chodim o polnoci.... a stale dookola. Uz som z toho na nervy. Ale uz nie dlho. Najhorsie je, ze v PO este nemame net. Mali sme, kym sme sa neprestahovali, ale uz sa na tom pracuje. Tak sa majte, zase raz niekedy....

Aj my sa tesime z velkeho Lubkovho uspechu, BLAHOZELAAAAME a prajeme skore uzdravenie.

Kubi, afty su vraj hnusne bolave, tak polub za nas malicku, nech sa ta pliaga rychlo strati.

ivana82
13. feb 2009

Dobre ranko babenky a babatka 🙂 , dnes nam drzte palce konecne ideme cvicit na rehabilitaciu, tak dufam, ze maly nebude velmi plakat ako ma vsetci v mojom okoli strasia...prajem krasny posledny den pred vikendom... 😅

kubanka
13. feb 2009

Dobre ranko.....dakujeme vsetkym.....Lalka vcera po piatich dnoch nieco papala a uvidime ako to bude dnes. Ma len jeden aft, alebo ako sa to sklonuje a ten sa uz pomaly zmensuje. Ved dr. vravela, ze treba 5 dni vydrzat. 😉

ivana pekne si pocvicte a prajeme co najmenej placu....tiez som o tom pocula nieco, ale je vela druhov cviceni, tak uvidis ake daju vam.

monky a to aj s malou cestujete kazdy den do PO? Sa teda nacestuje moja 🙂

alenkynim chlapcom posielame veeela vitaminov na uzdravenie.

ivana82
13. feb 2009

AHojte, tak nakoniec sme necvicili, len nas prehliadla rehabilitacna lekarka, ci kto to bol a vysledok - lahka koordinacna porucha, vraj sa nezbavil vsetkych novorodeneckych "zlozvykov" do troch mesiacov...takze mame sa objednat na rehabilitacie, ale chvalabohu to uz budeme chodit na polikliniku tu na sekcove...
Kubi - nech teda obidve vydrzite tych 5 dni, ktore spominala lekarka - nech rychlo ubehnu 🙂

kubanka
13. feb 2009

Takze ste necvicili? No aspon, ze vas poslali na polikliniku a nemusite daleko chodit. 🙂

monky1
13. feb 2009

Ahoj, kubanka, haninka je raz pri jednej babke, raz pri druhej - nastastie. To by som tam vela neupratala. Ale v nedelu sa stahujeme, tak drzte palce. Vlastne veci su uz tam, uz len my dojdeme. Dobru nocku prajem vsetkym.

ivana82
14. feb 2009

Ahoj Monky, prajem stastny prvy krok do bytiku 😉

monky1
15. feb 2009

No dievcata, tak dnes poobede odchadzame domov. Je tam sice este kopec roboty, ale uz sa neviem dockat. Na isty cas sa asi odmlcim, lebo v PO zatial nemame net. Dufam, ze im zapojenie nebude trvat 30 dni, ako to obvykle byva. Ale poviem vam, ze som si na vas uz aj zvykla a budete mi chybat ☹ . A aby toho nebolo malo, v stvrtok nam este aj tatko odchadza a vrati sa cca o 4 mesiace, plak plak. ☹ ☹ ☹

janazuza
15. feb 2009

Ahojte.
Tak sme ďalej chorý, malý už je celkom ok, ale pokračujem ja ☹ ( mám zápal dutín a hnis, ak neprejde, v utorok ma pichajú) 😢
boli sme na krčnom, malý musí ísť vybrať nosnú mandli- doktorka mrkla do uška a hned vedela, že malý aj zle počuje.( hlavne, že už vyše roka chodíme po krčných) No niet nad odborníkov.Mám s toho velký strach.Dokina mi vysvetlila, že niekomu sa nos,. mndla tlačí do pusy a niekomu rastie do ucha.Malého pomly začínam pripravovať, že pojde do nemocnice.( Možno pojdeme na jednodňovú chirurgiu), ale aj tak mám strach. 😢

janazuza
15. feb 2009

ozaj, konečne sa mi podarilo pridať pár fotiek 🙂

sisi1
16. feb 2009

Ahojte,
kde ste vsetky?
My sme boli cez vikend u nasich, mamina aj svokor mali narodky, tak sme sa hostili.
kubi: ako bolo na plese?

monky: prajeme prijemne nastahovanie....hadam to nejako bez tatinka zvladnete, aj ked, ja si to neviem predstavit ☹

jani: to mi je luto so Slavkom...drzime prsty...chudatko nech sa drzi...aj tebe skore uzdravenie...

ivanka: ako dlho musite chodit cvicit?

kubanka
16. feb 2009

Ahojte v sobotu na plese bolo fajne, potancovali sme, tombola bola a spat sme isli rano o 4:00 😀
Dnes sa citim nejako unavene a nic sa mi nexce, som taka nejaka otapena.

janazuza na vas sa tie choroby nejako lepia. Na nas sa zase lepi smola......najprv sa nam pokazil fotak, potom auto a uz aj muzikova hodinka.....uz len cakame kedy sa co pokazi 😢

ivana82
17. feb 2009

Ahojte, vcera som bola s malym ho objednat konecne na rehbilitaciu, tak ideme v stredu 🙂 uvidime, co s nim budu robit... cvicit by sme mali raz za tyzden na rehabilitacnom a denne doma, dva mesiace a potom sa uvidi, ci este musime... dufam, ze uz nebudeme musiet. A vy ako sa mate? Je tu akosi mrtvo ... Snad to dnes ozije, vcera bolo doobedu celkom pekne pocasie, tak sa maly trhol a spal v kociariku az skoro dve hodiny, co take uz dlho nebolo, tak potom cez den sme sa smiali a vystrajali, aj teraz tu na mna hadze kukuce smiesne ksichtiky...joj, niekedy by som ho zjedla od lasky...

kubanka
17. feb 2009

ivana 🙂 len s tym jedenim pomaly, aby Ti z neho nieco ostalo 😀

U nas od vcera niekto nad nami meni umakartove jadro a to cely den od 8:00 do 16:00 buchaju, vrtaju, rezu s flexkou a nosia po schodoch. ☹

Idem dnes ku dr. s malou potvrdit prihlasku do skolky 🙂