Maminy, tehuľky a snažilky zo Sekčova

nisa
25. jan 2007

🙂 ahoj baby,
o pár chvíľ nastupujem na MD a manžel ma už moc nechce nechať šoférovať aj keď ja sa zatiaľ cítim (vďaka bohu)v poho, a preto som myslela na vytvorenie tehotensko-maminovského gangu 😀 zmietajúceho sa po krásne zľadovatelom Sekčove.
čo vy na to? pridáte sa?

sasasx
26. feb 2009

ahojte

asi sa k vam pridam🙂 ak mozem. vyrastala som na svaboch, ale som stadialto uz takmer 9 rokov prec, ibaze teraz sa asi budem vracat a k tomu este aj s mojim malym - takmer polrocnym syncekom. Potrebujem ho prihlasit niekde k detskej lekarke - tak sa chcem spytat, mate nejake extra pozitivne, alebo negativne skusenosti s lekarkami na svaboch? diky.

monky1
26. feb 2009

Ahoj, sasasx, jasne, ze sa mozes pridat. Vitaj medzi nami. S lekarkou na svabox ti neporadim. My chodime na sidl. III k doktorke Rozmanovej a som s jej pracou velmi spokojna. Ale pre teba je to asi odruky. Ze?

ivana82
26. feb 2009

Ahoj sasasx, vitaj medzi nami 🙂 Lekarku ti tiez neporadim, pretoze ja s malym chodim do Opalu k Dr. Poradovej, to mas tiez od ruky, ale predsa len blizsie ako na Sidlisko III. 🙂 ALe myslim, ze ked sa opytas este v teme Presovcanky, tam su baby aj zo Svabov, tak ie ti radi poradia urcite ...

kubanka
26. feb 2009

sasasx poslem Ti IP

sisi1
26. feb 2009

Hmm, trosku ste popisali, super 🙂
My sme boli vecer na navstevu u mojej tety, jej sestra ma v PO byt, tak sme si objednali pizzu a posedeli, Timo bol nateseny, vydrzal s nami 3 hodinky, domov sme dosli o 21ej. Myslela som, ze mrtvy zalahne spat, cez den spal malo, ale on este do pol desiatej vystrajal kym zaspal. No na nervy....neviem kde berie tolko energie, to sme ho aj po maxe a po vonku povlacili....isto ma este nejaky zalozny zdroj....heh 😒
Pozeram, ze riesite Polsko, my sme teda uz riadne davno neboli....kedysi sme stale aj na sezonu oblecko a topanky nakupili, no to som toho potrebovala viac do roboty....teraz clovek tolko oblecenia nepotrebuje.....ale uz by som aj sla na trhy, je to fajn.

Alenka, TEdy je uz ok?

Monky, ako sa ma Hanka? Lepsie je to?

Sasasx vitaj medzi nami 😉

sisi1
27. feb 2009

Dobre ranko, ci uz vlastne den 🙂
Moji chlapi boli zlati dnes rano, vstali, nechali ma spinkat a sli kupit pecivko na ranajky... 😵

Pozeram, ze mnohe pisete aj do inej presovskej temy....no co uz, potom sa nestiha vsade pisat....a ani sa nestihneme poriadne spoznat...

Vsetkym prajeme pekny vikendik, my sa zberame k nasim dnes ....

ivana82
27. feb 2009

Sisi, tak prajeme pekny vikend s rodicmi a Timim 🙂 Vies, k tej teme, ze piseme aj inde, tu to obcas viazne a predsa Presov obsahuje aj Sekcov, takze dufam, ze Vam nevadi, ze obcas Vas "podvadzam" ... 🙂

sisi1
27. feb 2009

Dakujeme Ivanka, veru viazne....co uz....asi mnohe nemaju cas alebo chut pisat... 😒

adypo
27. feb 2009

Ahojte, ako sa mame ???? My v pohode, dievky som mala trochu nachladene, ale uz je to OK...
Elly prave, prisla do obdobia, kedy dava otazky ... PRECO? .. napr. Preco drzi magnet na chladnicke? alebo Preco sa ludia nepredavaju??? ... ja niekedy "kukam" ako puk, aku to otazku mi moje dieta polozi .. no ale snazim sa odpovedat ... noooo ...
Livinka je super, uzasne deculko, je pokojna, usmievava, spi celu noc, krasne papka ... klop- klop- klop, len, aby som nezariekla, proste babetko, ktore snom kazdej matky ... 😝 😀

Vidim, ze niektore tu uz pomaly finisujete druhe tehotenstvo ... tak sa drzte ... tufa, kubi ... deniska ...

Sisi ako ????

drzte sa ... cmuky .. ja len klasika na skok ... ale v auguste by sme sa uz mali stahovat do domceka, tak tam uz budem mat net ... tak tu budem castejsie ... 😉

kubanka
27. feb 2009

Jeeej adypo ozvala si sa.....mile od Teba 🙂
My mame zase obdobie, ale uz asi mesiac s otazkou Co je toto?

sisi prijemny vikend s rodinou

Idem ja trosku popracovat kym mala spi, ved peniazky treba.

danielkapo
27. feb 2009

Ahojte
no sisi ty sa teda maaas 😵 krasny vikend teda, uzite si ho

kiki5
27. feb 2009

škoda že ste sa oddelili od prešova. lebo tak nik nieje tu je vas malo. ale pozdravujem všetky prešovske tehu ktore budu rodit v monobloku. 😀

danielkapo
27. feb 2009

ahoj🙂 ked to ani uz nevieme ze co boo skor.....ci sekcov alebo presov....na MK 😀

kubanka
27. feb 2009

damielka prva tema bola taaato 🙂

kiki a ty si kde bola doteraz? Mohla si nam skor napisat. Ja nebudem rodit v monobloku. Preco si sa ty pre neho rozhodla?

danielkapo
27. feb 2009

kubi dik,fakt som nevedela😉 najprv sekcov,potom presov..budem pamatat.

danielkapo
28. feb 2009

A teraz sa dozviem, ze naopak....najprv presov, potom sekcov 😀
a ved to jedno...
pekny vikendik vsetkym

sisi1
28. feb 2009

Ahojte,
posielame pozdravy od nasich, dnes bolo krasne pocko slniecko svietilo, nabili sme sa pozit. energiou, kiezby uz prisla jar.... 😵
Mame sa fajn, maly prave spinka, uz taha tretiu hodinku....dlho sa nam to uz nestalo....potom pojde na prechadzku s tatinkom, ja idem s mojou maminou upiect kolaciky....
Pekny vikendik prajeme vsetkym.... 🙂

danielkapo
28. feb 2009

sisi, to vyzera na krasny vikend....uzite si 🙂

monky1
28. feb 2009

Ahojte, dievcence,
mate pravdu, vonku dnes bolo nadherne a my sme trcali doma☹. Vcera sme boli na kontrole a uz sme na antibiotikach obidve. Hanke to zislo na priedusky. Ale zda sa mi, ze uz je na tom lepsie. Uz jej z nosika tak netecieli a nekasle tak casto. Boli sme sice doma, ale nenudili sme sa. Navarili sme si obedik - kuracie prsia v keli so zemiakmi (mame aj na zajtra), poupratovali sme a Hanka mi od rana pilila usi, ze chce babovku, tak sme aj piekli. Ale nie klasiku. Skusala som ju piect hore na sporaku. Uz sa zdalo, ze skonci v kosi, lebo to nechcelo stuhnut, ale nakoniec to bolo ok. Tak sa majte a pekny zvysok vikendu.
PS. Aj ja si uz prajem, aby bola jar 😵

nadzieja
28. feb 2009

ahojte,
ja sa ozyvam po kratkej odmlke...ale este potrva, kym sa s malickym zabehneme...vsetko je nove, tak sa ucime...Prosim o radu, mame problemy so stolicou u malickeho, chudacik sa trapi a ja neviem co s nim ... aj cajik feniklovy do Hipp davame, brusko masirujeme, s nozickami cvicime, dokonca aj tu rurku do zadocku som mu kupila tak skusame a nic ... co robit?????? ☹ ☹ ☹

ivana82
28. feb 2009

...iba sa obrnit trpezlivostou a robit vsetko co si napisala ... ine ti neporadim, vela sil 🙂

monky1
28. feb 2009

Ahoj, nadzieja, kojis ho? Ako dlho nekakal?
My sme mali pri Hanke ten isty problem. Tiez sme skusali kadeco a skoncili sme pri rektalnej rurke a zistili sme, ze sa vykakala, az ked sme jej ju dali 2 - 3x za sebou (manzel to bol samozr. zakazdym vyplachnut pod vodou). A musela som jej ju pri jednom zavedeni aj 4 - 5 x povytiahnut. A to fungovalo. Bola som zasadne proti tejto metode, ale ked sme nekakali 8 dni, tak mi to uz bolo jedno.

tufa
28. feb 2009

Ahojky,
my sme dnes boli na nakupy v Polsku, nakupili sme co sme chceli a este aj naviac 😀 hlavne ze mame kociarik, aky som chcela, kt. sme kupili za pol hodky od prichodu 😎jednoducho manzel zavelil bereme a koniec tak som neprotestovala, mali totiz posledny a hned za nami mali o nho tiez zaujem .
A ono sa fakt oplati ist. Aj na oblecenie - to som velmi neobzerala, kedze tazko povedat aku velkost budem mat po porode 😝 aj na potraviny, ale to sme nekupovali velmo, som zastanca slovenskych vyrobkov.

Kiki: vitaj, aj by sme sa stretli v porodnici, kedze mame skoro rovnaky termin, ale ja budem v starej takze to ti len zakyvem z okna 😀

nadzieja: my sme mali sice opacny problem, Terka casto hnackovala, ale Dr. nam poradila probiotika, su aj pre deti /aj ked si nepamat od kolkych mesiacov/ ale aj ja som mala jest stravu s prob. kulturou, tak skusit mozes.

janazuza
28. feb 2009

Ahojte.
Tufa , tak super., ked sa nákuoi vydarili . A kde ste boli? v ktorej časti?
Mi sme dnes robili poriadky s drevom . Rúbala som o 106 a teraz mám spuchjavascript:addEmoticon('☹','vBody')nutú ruku. Bolo dnes fakt super. sedmokrásky vyliezli, a vtáčiky krásne spievali dúfam, že už bude teplo.
Malý dnes dostal fúrik tak trénoval na zahrade, vozil klátiky, bol strašne zlatý 😀 😀 😀
nadzeja, náš ked bol malý, nekakal čaesto, možno raz za týždeň.skús dať teplú plienočku na bruško.( nie horúcu!) a normálne ho zabaľ.Možno to zaberie. My sme pili čaj- spokojné bruško 😅

danielkapo
1. mar 2009

nadzieja ja malej davam probiotika infants dophillus, su pre deticky do 5 rokov, aj pre drobce...tak skus.-..nam celkom pomahaju...vela trpezlivosti 😉

nadzieja
1. mar 2009

monky1 ... nekojim ho, vobec som nemala mlieko, iba par kavapiek mledziva ... musime davat nutrilon, lebo dost v nemocnici schudol, teraz pekne papa aj pribera...mam dojem, ze papa az prilis ....

skusili sme tu rurku do zadocku, dnes rano sa to podarilo a kakali sme .... taka som stastna ... ufff

monky1
1. mar 2009

Jeeeej, nadzieja, tak to blahozelaaaaam!!!!!! 🙂 🙂 🙂 Verim, ze sa tesis. Aj my sme uzivali probiotika, ako pisala tufa a danka - tie iste. Dokonca aj teraz ich berie, lebo je chorucka.
Na kojenie som sa pytala preto, lebo ak by si kojila a malicky by dlhsie nekakal, tak vraj je to normalne.

Tak hlavu hore, drzime palce a prajeme vela pokakanych plienok 😀
/a keby nieco, kedykolvek napis. myslim, ze je tu dost mamiciek, ktore maju bohate skusenosti/

adrianamickova
1. mar 2009

pozravujem a posielam velku pusu na sekcov,mojej slecne a nasej babke 😀

adrianamickova
1. mar 2009

pozdravujem 😀

adrianamickova
1. mar 2009

aj nove babatka.... 😵