Maminy, tehuľky a snažilky zo Sekčova

nisa
25. jan 2007

🙂 ahoj baby,
o pár chvíľ nastupujem na MD a manžel ma už moc nechce nechať šoférovať aj keď ja sa zatiaľ cítim (vďaka bohu)v poho, a preto som myslela na vytvorenie tehotensko-maminovského gangu 😀 zmietajúceho sa po krásne zľadovatelom Sekčove.
čo vy na to? pridáte sa?

aneti78
12. sep 2008

vyzdobim, kupim balony a nieco okolo toho, mozno nieco na hlavy ako mali ked mali rocik. budu dve oslavy - s nasimi a krstnym /mojim bratom/ a so svokrovcami, to pride aj svagor. krstna pride zvlast, kedze sa rozisli 😒 a my im dame darcek presne toho 23.9. a asi pojdeme 27.9. na ten koncert podhradskej a canakyho. este ani nemame darcek, chcem akurat tie telefony,co sa mozu medzi sebou rozpravat,ale inak neviem co, muz hovori, ze jakubkovi bubny nejake, on furt s niecim bubnuje. gitaru sme mu kupili minuly rok. a tamarka len babiku chce.

alcapalca
12. sep 2008

vcera prisiel letak z dracika, a maju tam pekne zlavy

aneti78
12. sep 2008

vy ste co kupovali na tri roky?
ked oni maju vsetko a furt im daco kupujeme 😕
este im kupim velke paplony a vankuse a nejake obliecky podla ich vyberu, tak z toho sa budu tiez tesit ohromne.

alcapalca
12. sep 2008

ten koncert mohli v divadle urobit , v priestoroch skoly to take hm, nelakave

aneti78
12. sep 2008

ale moj oco tam robi vikendy na vratnici a akurat vtedy tam ma sluzbu, tak mne to aj vyhovuje 😀

alcapalca
12. sep 2008

na tri roky sme boli v NL, takze velke oslavy neboili, no a urcitelen nejake hracky

aneti78
12. sep 2008

ved ja tiez len normalny obed urobim akoby som robila tak ci tak a torta bude. ziadne kolace, oblozene misy....

alcapalca
12. sep 2008

na 1. rok som im kupila hojdac.konika
na 2. rok velkych plysakov ako oni, z rozpravky, jeden stal cez 1000 ale doteraz sa s nimi vyhraju
a potom uz len take drobnosti, nic extra co by som pamatala

alcapalca
12. sep 2008

aj do skolky budes nieco chystat?

kubanka
12. sep 2008

No uz mam aj riad este od vcera poumyvany......vcera sa mi ho nexcelo umyvat, lebo som mala plne brusko pizze......... 🙂

sisi brazdi ulicky v Maxxe ..........kupila si nieco? Keby si zavolala skor, tak by sme mozno isli, ale uz aj tak bolo vela hodin. Lalka je dnes od siedmej hore a od 11:45 hajaaa

aneti78
12. sep 2008

my sme im najviac na prvy rok kupili,lebo to mali celkovo este malo hraciek. aj sme ostatnym kazali kupit lego, hojdacku pre dve deti a pod. s ktorymi sa hraju este doteraz, cize teraz uz moc neni co kupovat. minuly rok dostali od krstnych bicykle a od nas a ostatnych len take mensie hracky.

a krstna im stale kupi vela oblecka, takze to ja nekupujem, ja len priebezne, co treba

aneti78
12. sep 2008

no urcite nieco kupit, co sa kupuje? to sa asi spytam uciteliek aky je zvyk...

Kubi, no sak riad neujde 😀

alcapalca
12. sep 2008

ma napadlo ze aj tie telefony sme im kupovali, uz som na nich zabudla lebo vydrzali im asi 2 tyzdne ak vobec
tie drotiky povytahovali

kubi ako je vonku? treba sa naobliekat?

aneti78
12. sep 2008

my sme uz na nich kukali v Rozpravke, vyzerali,ze sa nedaju tak lahko zdemolovat 😀 nasich uz ale preslo to demolacne obdobie, uz si vedia pekne hracky ulozit, poupratovat, setria si. minule Jakubko pisal na zemi po papieri a Tamarka mu hovori: Jakub, popises koberec, no no, drahy bol koberec, no, nemyslaj (nevymyslaj) 😀

alcapalca
12. sep 2008

presne z rozpravky mali, ako ich tahali jeden jednym smerom isiel druhy opacne tak povytrhavali, nemaju take bezdrotove?

aneti78
12. sep 2008

ano, my sme bezdrotove pozerali a este maju vysielacky,ale tie vravela,ze skor na vonku su dobre, ze cez mur by sa asi nepoculi (doma v byte)

kubanka
12. sep 2008

alenka no jasom mala 3/4 rifle a tricko s kratkym rukavom a malej som dala dlhe rifle a bodynko so svetrikom. Nie je ani zima ani horuco.......je tu jeseeen 🙂

aneti78
12. sep 2008

mama tu rano bola a hovorila, ze uz neni tak teplo ako sa zda, ze svieti slnko 😒

alcapalca
12. sep 2008

klop klop.........je tu niekto ?
u nas u vsetko zaspalo

aneti78
12. sep 2008

caves, ja uz som tu

aneti78
12. sep 2008

Aleni, tak co pokupila si? v tescu som dneska bola v hyperi a sameeee akcie na prckov, na takych vacsich ani moc nie,ale vetrovky pekne maju dievcenske aj chlapcenske 😉

alcapalca
12. sep 2008

haha no jasen anetka , tiez ti spinkaju?

alcapalca
12. sep 2008

jasne tam malo byt

aneti78
12. sep 2008

zaspavaju este len.

alcapalca
12. sep 2008

kupila som iba jedno body s dlhym rukavom, lebo naozaj drahe, stalo az 160 korun, pred 3 mesiacmi mali ovela lacnejsie, ved vtedy som mu pokupila kopu aj 56 a 62, skusim nejak prehovorit muza a skocim do maleho tesca zajtra, snad

alcapalca
12. sep 2008

teraz ked davali pocasie, no nic moc, riadna kosa, musim mu este pancusky nakupit, nema ani jedny

aneti78
12. sep 2008

ta to je palka za jedno body. ved HMkove stoji menej. chod urcite do tesca, ja poznam vela ludi, co pouzivaju tie, co mas 7pack a su spokojni

alcapalca
12. sep 2008

hej? tie som este nemala, tiez radsej cherokee pokukam jak tescove, lebo to made in china 😀

aneti78
12. sep 2008

ved ja som myslela cherokee, boze, pisem jak hotentot. to este nejake ine tescove existuju?

aneti78
12. sep 2008

naposledy som kupila 2pack po 90,- velkost 92 s kr.rukavom, ale aj tak, za tu cenu...davala som im to na spanie, kym mali este plienku v noci. teraz im to velmi ani nedavam. krasne ale su, biele s takym jemnym obrazkom v strede