Maminy, tehuľky a snažilky zo Sekčova

nisa
25. jan 2007

🙂 ahoj baby,
o pár chvíľ nastupujem na MD a manžel ma už moc nechce nechať šoférovať aj keď ja sa zatiaľ cítim (vďaka bohu)v poho, a preto som myslela na vytvorenie tehotensko-maminovského gangu 😀 zmietajúceho sa po krásne zľadovatelom Sekčove.
čo vy na to? pridáte sa?

sisi1
21. sep 2008

Ved to, chcem si vychutnat aj to druhe a nie nervacit sa...odkedy si uvedomuje, ze ma vôlu a moze chciet nieco co si zmysli, je to nenormalne, ked mu clovek nevyhoveje...snazim sa dodrziavat "nie" ale stoji ma to teda hrozitansky vela namahy...

kubanka
22. sep 2008

Dobre ranko, dnes bude vari teplo?

aneti78
22. sep 2008

caute

vonku je fajneeee a boli sme u dr. a mame povolene priam nariadene prechadzky,ale nic ine. skolka nehrozi minimalne tyzden.
vraj je to ale normalny stav po tej infekcii, co mali, ale brala im vytery, dala nejaky sirup,este som necitala co to je a pamykon este do nosa, hoci sople uz velmi nie su,ale vraj je to potrebne. to mohla aj predtym si myslim, ale co uz. este mi nakazala, co mam robit, ked budu mat kaslovy zachvat, ale oni take nemaju, len sem/tam zakaslu, najma rano, vnoci vobec, asi im nasteka a potom ich to drazdi. tak dufam,ze to rychlo znicime.
pytala som sa, co z toho mnozstva,co je v lekarnach na imunitu do skolky im mam potom kupit, lebo chcem, tak vraj ona chvali imunoglukan. to som davala minuly rok po chorobe a fakt potom skoro rok neboli chori.

Kubi, tebe uz je lepsie?

soffi
22. sep 2008

ahojte baby, chcem sa vas opyat , ake mate skusenosti z nasou porodnicou, a ci je u nas mozna epiduralka a kolko stoji,

kubanka
22. sep 2008

ahoj soffi ja som nemala, ale myslim, ze sa da...........ako dlho snazilkujete?

alcapalca
22. sep 2008

soffi ja ked som prednedavnom chodila do poradne tak na dverach bolo vypisane kolko sa za co plati pri porode a za epidural bolo 2000 SK, potom muz pri porode 500a vyber porodnika okolo 5000.
A rodila som v novej, takisto som tam rodila pred 5 rokmi a neda sa to porovnat. Teraz uplna zmena, bolo supeeeer.Vsetko aj sestricky nase aj novorodenecke aj sanitarky cely personal na 1, okna na izbach pomenene za plastove, lekari naozaj klobuk dole kazdy jeden ktoreho som stretla sa slusne opytal ako sa mam, ci netvrdne brusko, ci je vsetko ok.
Takze kedykolvek 🙂

alcapalca
22. sep 2008

Aneti ako decka? Aj my sme volakedy brali imonoglukan, dobry je ale drahy ako vlastne aj ostatne sirupy.
Nam teraz predpisala doktorka Luivac, su to tablety na posilnenie imunity, beru ich 28 dni potom 28 prestavka a zas 28 dni beru. Som zvedava

aneti78
22. sep 2008

Aleni, ano skoro vsetky sirupy a pod. 200,- 😒 co uz. som sa rozhodla,ze budem s nimi chodit do solnej jaskyne, dnes som si pozrela ich stranku,vraj aj to je dobre na imunitu a hlavne pocas choroby. teraz budem castejsie a potom preventivne.

aneti78
23. sep 2008

ahojteee

kde ste? nasi uz chrnia skoro hodinu, dala som ich skor, lebo ideme na tretiu do tej jaskyne, asi kupim pernamentku, lebo des, hlieny nenormalne ☹

a mame tri rocky, dockala som saaaaa 😀 😀 😀

kubanka
23. sep 2008

aneti vsetko najlepsie Jakubkovi a Tamarke k narodeninkam 🙂

alcapalca
23. sep 2008

Mila TAmarka a mily Jakubko
prajem Vam všetko najlepšie ku krasnemu tretiemu rocku, aby ste boli iba zdravučki stale, stastni a usmievavi a aby ste pocuvali mamku aj ocka. Posielam Vam pusinky a Tamarke aj od chlapcov 🙂

alcapalca
23. sep 2008

Aneti no kde by sme boli, ved vonku je tak kraaaaaaaaaasne konecne 🙂 Ani sa mi domov nechcelo

A na hlieny im nieco davas, nejake mykolitikum ci co?

deniskajakubko
23. sep 2008

Anetka ďakujem za blahoželanie. 🙂

deniskajakubko
23. sep 2008

SOm doma marodujem, mám chytené priedušky. V sobotu oslavujem s rodinou a potom so svokrovcami. Oslava bude doma, takže preto, na 2x.
Budem robiť kuracie prsia plnené brokolicou a syrom k tomu ovocnú ryžu. Nejaký zeleninový šalát a na poobedie chlebíčky

kubanka
23. sep 2008

Deniska aj Tebe vsetko najlepsie k narodeninkaaam 🙂

Nepoznate niekto zensku dr. Kleinovu?

aneti78
23. sep 2008

Aleni, mam davat teraz trifed, to je proti hlienom, na lepsie vykaslavanie atd. mozno preto sa Jakubkovi tak spustilo z nosa a uz menej kasle, mozno to uz konecne ide vsetko von.

boli sme v tej solnej jaskyni a bola to paraaada. maju tam pre deti hracky do piesku, cize sa vobec nenudili, hrali sa cely cas ako na ihrisku, akurat,ze este popri tom sa liecili 😵 a ja som si povegetila. som myslela, ze 45minut ani nevydrzia,ale v pohode. zajtra idu zas, dufam,ze muz nebude moct a pojdem ja 😀 😅
este nam dali 10percent zlavu,lebo mam vseobecnu zdr.poistovnu,tak ked kupim pernamentku,tak aj z nej mi tu zlavu daju.

a stretli sme ucitelku zo skolky a povedala,ze v nasej triede maju teraz len 8 deti, vsetko chore 😖

alcapalca
24. sep 2008

Halo je tu niekto? 😕

Anet v ktorej jaskyni ste boli, na solivare? To je super ze tam bolo pieskovisko, ja som stale planovala ze pojdem s nasimi , kedze s Brankom som sa uchodila po vsetkych krciaroch v PO, aj teraz vkuse dycha cez usta, ale bola som sama bez muza tak som sa bala ze ako si tam s nimi poradim tych 45 min. aby sedeli. Ale ked je to vlastne liecenie pri hre aj ja by som isla.

Neboli ste teraz vonku? AKo je? Potrebujem ist az do hypernovy a neviem ci sa mozem pustit s malym, ci sa nerozprsi 😒

alcapalca
24. sep 2008

ta kde ste, ved prsi prsi 🙂

aneti78
24. sep 2008

ahojte

ja som bola doobedu v meste pracovne, ale prsal len taky maly dazdik, ani dazdnik netrebalo.

Aleni, ja som nasla len tu v meste jaskynu a fungovalo to tam ako vsade na nete bolo napisane. dnes ide s nimi muz, lebo je tiez chory a z nasho betonovania nic, kedze prsi. o jaskyni na solivare neviem, na nete som nasla len tuto:
http://www.solnajaskynapresov.sk/index.php3?go=...
a tu sme aj boli.
urcite by aj Tvoji vydrzali, boli tam vselijake nakladne auticka a lopatkami si tu sol nakladali do aut a vozili. akurat Jakub vysypal jedno vedro solnych kamienkov do tej fontanky, co tam je 😀

aneti78
24. sep 2008

a este teta pustila rozpravku o troch prasiatkach na cd-ku a maju aj pesnicky 😉

alcapalca
24. sep 2008

tak o tej v meste viem takisto cez tu stranku, ale pocula som ze na solivare je tiez kdesi a vraj je ovela lepsia, tak som myslela ze tam si bola, ze vies kde to je

aneti78
24. sep 2008

neviem, si este pozistujem, kde by sa viac oplatilo kupit permanentku.

alcapalca
24. sep 2008

pocula som ze na solivare je lacnejsie, ale aj ovela lepsie, uz neviem preco asi preto ze je to z tej ich soli porobene? sa mi mari
nemozem si spomenut kde som o tom citala alebo pocula, a vobec neviem kde je, vraj kde boli nejake bane?

alcapalca
24. sep 2008

SOĽNÁ JASKYŇA
Terapia svetlom a zvukom v atmosfére soľného vnútra. Napomáha liečeniu chorôb hrdla a priedušiek, prieduškovej astmy, zápalových stavov nosa a nosových dutín, peľovej alergie, alergických zmien kože, neuróz a stavov vyčerpania.

Kontakt:
Soľná jaskyňa, Zborovská 2/A, Prešov Solivar
v objekte NKP Solivar

alcapalca
24. sep 2008

nieco som vygooglila 🙂

aneti78
24. sep 2008

Aleni, prave pozeram,ale ta na solivare obsahuje iba sol z polska, kdezto ta v meste ma viac druhov soli, z viacerych mori....mam aj tel.c., tak zavolam, kolko stoji vstupne.

alcapalca
24. sep 2008

neviem aneti, len som pocula ze v porovnani s tou meste je zdravsia
mam to len z pocutia tak nic netvrdim, preto som myslela ci nahodou ste tam neboli, lebo ma to zaujima, no treba zistit

aneti78
24. sep 2008

volala som, tak vstupne 70,-,ale deti len do 5r.zdarma,ale tak nam sa to oplati. tak dnes idu tam. treba sa objednavat,lebo muzeum ma prednost. a nemaju hracky ani nic, tak som zvedava,asi si nieco vezmu z domu a z knizky im muz bude citat

alcapalca
24. sep 2008

tak potom mi podas info 😉 a kde je to?

aneti78
24. sep 2008

na konecnej 1ky a do prava. uvidim, co povie muz, ja s nimi nejdem, idem upratat byt trosku