Maminy, tehuľky a snažilky zo Sekčova

nisa
25. jan 2007

🙂 ahoj baby,
o pár chvíľ nastupujem na MD a manžel ma už moc nechce nechať šoférovať aj keď ja sa zatiaľ cítim (vďaka bohu)v poho, a preto som myslela na vytvorenie tehotensko-maminovského gangu 😀 zmietajúceho sa po krásne zľadovatelom Sekčove.
čo vy na to? pridáte sa?

alcapalca
24. sep 2008

aha tak viem kde, no som zvedava

kubanka
24. sep 2008

ahojte, tak my sme dnes boli v meste a bolo celkom prijemne vonku. Pobehali sme par detskych obchodov, lebo o tri tyzdne ideme na krstiny a krstna nam dala tip co im treba.

alcapalca
24. sep 2008

aj ste nakupili kubi?

kubanka
24. sep 2008

zajtra posleme babku,lebo maju dostat tovar.... mali iba v modrej farbe a my xceme pre dievcatko.-.....fusak do vajicka autosedacky

alcapalca
24. sep 2008

aha, no celkom dobry tip ti dala, vyuzije

sarka211
24. sep 2008

ahojte kocky...neviete o nejakom 3izb.byte na predaj...cele dni som na nete a uz mam dost 😉

deniskajakubko
24. sep 2008

ahojte holky

KUBI - aj Tebe ďakujem za blahoželanie 🙂

alcapalca
24. sep 2008

sarka a co? nic si nenasla? my chceme vymenit tak tiez obkukujem, ale na predaj je kopa bytov aj v tych novinach co do schranok chodia

deniska ahoj, kam si dala JAkubka do skolky? k nam?

deniskajakubko
24. sep 2008

Alenka, zatiaľ nikde, ale pôjde k Vám 😉
Inač, že vraj, je o tú škôlku veľký záujem, a že už majú aj náhradníkov na budúci rok september 😲
Tak musím čím skôr ísť tam a nahlásiť Jakubka. No teraz marodujem, tak najskôr v pondelok

deniskajakubko
24. sep 2008

Sarka - odtiaľ zo Sekčovských mamičiek predáva byt JANAZUZA

deniskajakubko
24. sep 2008

Čítala som, že ste sa rozprávali o soľnej jaskyni, ja som tiež chcela chodiť do tej jaskyne, ale počula som dosť ľudí, že sa tam udržiavajú bacily a choroboplodné zárodky, že tam sa veľmi nemení ten vzduch, že keď niekto príde s chorobou tam, tak to môže prejsť na toho druhého. Ale zasa som počula aj dosť ľudí, že je to dobrá vec. tak neviem čo si vybrať 😕

kubanka
24. sep 2008

Tak sa spytam este raz.........nepoznate zensku doktorku Kleinovu?

deniskajakubko
24. sep 2008

Kubi - ja nepoznám, kde sídli nevieš, opýtala by som sa krstnej či ju nepozná - len dr. Kleina 😀

sarka211
24. sep 2008

deniskajakubko a nevies za kolko a kolko izb.? dakujem

alcapalca
24. sep 2008

ano deniska uz vela deti nezobrali co tam chceli nejake mamky dat, co ich poznam

janazuza uz byt predala uz su aj prestahovani

kubi nepoznam, ani som nepocula ze je taka dr.

alcapalca
24. sep 2008

sarka ja som volala minuly tyzden na exnarovej bol na predaj aj 3 aj 3,5 izbak

aneti78
24. sep 2008

Deniska, vstup do jaskyne je stale o celej a pobyt trva 45 minut, za tych zvysnych 15minut pustia taku lampu a ta to tam vydezinfikuje 😀 lebo inak by to tam fakt bol samy bacil. ale takto naozaj nie je 😉

Kubi, ani ja nepoznam

aneti78
24. sep 2008

ale tusim Jankina mama nemohla predat, ci nie?

kubanka
24. sep 2008

deniska na Levocskej

deniskajakubko
24. sep 2008

Kubi, že vraj patrí medzi lepšie lekárky v Prešove

kubanka
24. sep 2008

deniska dakujem.......mam ist ku nej na uzv, tak uvidim 😉

deniskajakubko
24. sep 2008

Sarka neviem za koľko ani kde. Tá holka predávala 2 byty, 1 sa jej podarilo predať a ten druhý zatiaľ asi nie, mám na ňu tel. číslo pošlem ti ho do IP

deniskajakubko
24. sep 2008

Sarka IP poslané

sisi1
24. sep 2008

Ahojte, ja tak narychlo,
deniska - prajeme vsetko najlepsie ku krasnym okruhlym narodeninam, Timko posiela pusinku... 😵 😵 😵

Kubi - na ultrazvuk? Nieco mi uslo, ci to len ty si taka tajnostkarka? 🤐 Ja Kleinovu nepoznam, a preco ides k nej a nie k svojej?

My dokoncujeme podlahu, kuchyna je hotova, tesime sa!!!Vcera nas boli na chvilu pozriet nasi, aspon zmena pre Timka....

Anet, neviem ci som tvojim drobcom blahozelala, ale ak nie, tak im daj za nas pusinky, nech vam robia stale radost!!!!! 😵 😵 😵

aneti78
24. sep 2008

Sisi, dakujeme.
aj ostatne baby, dakujeme za blahozelania...vcera som ich vzala na kolacik do cukrarne, dolezito jedli a ja som len kukala, ze kedy tak vyrastli 😀 😅 nostalgia....

Kubi, jeee, bude bratcek? 😉 😉

kubanka
24. sep 2008

Jooooj idem na preventivnu prehliadku, ta i na uzv sa chodi ne? A ked som volala svojej dr., ta sestricka vravela, ze tato Kleinova sa teraz strieda s mojou, taze ma objedna ku nej, lebo ona robi uzv. Ta taaak 😀

aneti78
24. sep 2008

Kubi, no som sa tesila uz a ty takto, ze preventiva 😀

aneti78
24. sep 2008

Aleni, tak ja budem tak ci tak chodit do jaskyne v meste, tato tam na solivare sice neviem ako vyzera, lebo som tam nebola, ale ten chlap,co tam robi vobec nevedel muzovi podat ziadne info, stranku nemaju, ziadne info na papieroch, ked tam prides, pytal nieco, ze si o tom precitame, no nic. hracky nemali, tak nasi sa dost nudili, bol problem ku koncu ich tam udrzat. navyse ich tam zamkol a Jakubkovi trebalo curat, tak muz mi volal na mobil, ze mu mam zavolat nech ich odomkne 😨 no a ta sol je iba z tych polskych bani, kdezto v meste neviem z kolkych mori. asi pojdeme este zajtra a potom uz len raz do tyzdna. deti su na tom podstatne lepsie, asi zabral sirup a mozno aj tie pobyty, este ich nahrievam soluxom aj izbu pred spanim, striekam Mar, davam vitaminy aj vela ovocia, zeleniny, v podstate jedia len polievky a zvysok ovocie, zeleninu, tak snad to bude dobre uz.

alcapalca
24. sep 2008

Anetka dakujem za info o jaskyni, tak ani my tam nepojdeme
To muselo byt otrasne ze ich tam zamkol 😠 , a ze nevedia podat ziadne info tak to je tiez des

Kubi preventiva??? 🙂

aneti78
24. sep 2008

Aleni, teraz este bude chodit muz,ale potom ked uz budem s nimi sama, tak ja, tak sa mozme aj dohodnut niekedy a ist spolu,hm? 😉