Maminy, tehuľky a snažilky zo Sekčova

nisa
25. jan 2007

🙂 ahoj baby,
o pár chvíľ nastupujem na MD a manžel ma už moc nechce nechať šoférovať aj keď ja sa zatiaľ cítim (vďaka bohu)v poho, a preto som myslela na vytvorenie tehotensko-maminovského gangu 😀 zmietajúceho sa po krásne zľadovatelom Sekčove.
čo vy na to? pridáte sa?

aneti78
5. máj 2009

ahojte

Simonke aj my prajeme krasne prve narodeninky, aj ked istotne uz spinka 😉 a samozrejme vela stastia, zdravia a laaaasky 😵 😵 😵 cmuk od Tamky a Kubka

Aleni, z tej stranky ti to pride raz-dva, ja som figurky objednavala v piatok vecer a v pondelok rano som to mala doma, bleskovka.

zavidim, ze vas bavi piect, ja to priam neznasam 😀 ozdobovat hej,ale kym sa dokopem to upiect, tak to je a to si aj stokrat rozmyslim,ci ano alebo nie, lebo sa bojim, ze to pokaslem a to by som neprezila robit odznova.

tufa, aj my sme mali sencor,ale pouzivala som prilezitostne, doma vobec, nam to zachytavalo kazducky zvuk, aj jemne pohnutie paplonom, cize ma to potom rusilo v spanku. ale na take strazenie ako potrebujes ty je to super.

konecne mam v robote pristup na net a hned ako nam to spojazdnili, tak asi patclenna skupinka sa pri mne zgrupila a kukali sme moju galerku s fotkami deti na nete. len sme si nevsimli, ze vedlajsi tim ma miting a boli tam aj nejaki ludia z blavy, no tak sme sa predviedli ako super pracoviti 😀 😀 😀

sisi1
6. máj 2009

Dobre ranko,
dnes sme sa bohvieako nevyspali, rano skoro budicek a aj v noci....jaj... 😒
Cakame dnes moju kamosku z vysky, ohlasila sa vcera vecer, dlho sme sa nevideli, teda v kontakte sme boli...a mali by sme jej ist v juni na svadbu. 🙂

anet: ono to vobec nezachytava kazdy zvuk, jednak to das dalej od postele dietata a jednak sa da nastavovat stupen citlivosti, ked si das nizsi, zapne sa, ked dieta place v pohode.
Takze nam uz aj z roboty napises? 😀

danielkapo
6. máj 2009

Dobre ranko....
u nas dnes budicek Simonka 4:35.... 😕 Dufam, ze to len prechodne obdobie....
Dakujeme este raz za blahozelania, uz mam velku slecnu...rok a den 😀
Anet kde vlastne pracujes? Akosi som nepostrehla....Nech sa dari 😉
My dnes asi do mesta skocime, myslela som, ze bude prsat, ale vyzera celkom ok...musime uz sandalky kupit konecne 😅
Krasny den

ivana82
6. máj 2009

Dobre ranko prajem, kedy ze ste to vstali? Na nas asi nemate, co? My sme boli hore uz od piatej a to uz Tonko ma jedneho sloficka za sebou... 🙂 co sa stalo, ze ste sa tak v noci budili - ste chori? dufam, ze... 🙂

danielkapo
6. máj 2009

Ivi...my sme vas dnes predbehli so vstavanim...4:35 😀 Ale s radostou uz dalsie prvenstva nechavame na vas 😅

ivana82
6. máj 2009

Diky Dani, tak aj to prvenstvo si nechajte... 🙂 tak co sa stalo? Simonka sa akosi pokazila so spankom, ci sa mi iba zda?
😒

danielkapo
6. máj 2009

Druhy den tak skoro vstala...dufam, ze je to len take kratkodobe

ivana82
6. máj 2009

Ved viem, ze aj vcera si pisala, ze vasi jej chceli zablahozelat a ze na nich nakricala...nechcela iba papkat? 🙂

danielkapo
6. máj 2009

ivi ona po prebudeni papka (rozumej pocickava) tak 4 x....ale to je skor ako mojkanie....to bol krik typu "co saskujete? dajte mi pokoj, neotravujte !!!" 😀 a vsak v pohode, aspon mam dlhsi den,,...teraz uz napr. skoro obed 😀

ivana82
6. máj 2009

jaaaaaaj, take mojkanie mamke urcite dobre padne, nhie? my sa tak mojkame pred poobednajsim spankom a povacsinou zaspim skor ako on ... 😀 😀 😀

alcapalca
6. máj 2009

ahojte
aj my vstavame skoro, neviem koko je hodin, lebo Tedy sa rad vyvaluje este v posteli, zobudi sa, a zacne sa skerit, rehotat, a valat sa raz na ocka raz na mamku, a ked si ho nevsimam, lebo sa mi este chce straaaasne spat tak ma zacne bit, ked konecne vstanem a idem mu pre cajik tak je este len 5,30, cize tiez sa budi asi okolo 5
veru tie veci na tortu prisli neuveritelnou rychlostou, v nedelu som robila objednavkua vcera boli na poste, vobec som ich este necakala
zajtra mame v skolke den matiek, tak sa tesim na vystupenia drobcov, bude sranda, uz vecer v posteliach si stale opakuju daco ze mamka moja zlata.............neviem dalej, nechcu mi cele recitovat asi je to prekvapko 😀

tufa
6. máj 2009

ahojky,
my vstavame tiez pred piatou, dnes o 4.15 Dorotka, uz som si zvykla, ze ju necham hore a ja zatial poupratujem apod. a okolo 5,30 zaspi. kebyze sem-tam nezaplace tak by som ostala spat, ale tak necham ostatnych spat. ja potom mam tak pol hodku, lebo o 6,00 vstava Terezka 😝

tie torty su nadherne 😎 , ja na pecenie a hlavne taketo ozdobovanie nemam vlohy tak to prenechavam inym 😀

alcapalca
6. máj 2009

kde ste ? Kubi ako v poradni?

neviem ako mam objednat tenisky z nextu, ma tam dobru tabulku na velkosti, ale ked im premeriam dlzku chodidla, tak mi vobec nesedia eur. velkosti v tabulke a topanky ktore teraz nosia, tak neviem, sa bojim ze objednam blud, poradte

sisi1
6. máj 2009

Navsteva nam prave odisla, cakame este za tatikom...super sme si pokecali, pospominali...v juni na svadbu pojdeme. Timo bol zlaty...sa cudujem normalne, ze pri nas vydrzal tak v pohode.

alenka: ja by som neobjedanvala z Nextu topanocky...teda je to na tebe, ale bala by som sa ako by sedeli.Aj tu maju rozne pekne aj u Garfielda ci v sportovych a lacnejsie ako v Nexte...poznas niekoho z PO kto nosi Next? Ja chcem siltovecky....

aneti78
6. máj 2009

ahojte

Dani, robim v jednej banke,ale nebudem to tu pisat 😉 co ja viem...sak sa stretneme na svaboch, tak pokecame

Sisi, neviem, ci napisem, nestiham akosi, dnes som net ani nezapla...a od pondelka idem na dalsie dvojtyzdnove skolenie do KE, sice,ak tam budem mat pc, tak mozno bude viac casu, lebo sa budeme len skolit.

co sa tyka nextu, kamoska, co zije v anglicku a je slobodna, teda vobec nema skusenosti s nakupovanim pre deti, len samozrejme nasim stale nieco nakupi odtial, ale nikdy nie next a ked som jej vravela ako tuna niektore baby saleju za nextom, tak nechapala,ze preco za nextom 😕 ze je zbytocne drahy a ze v anglicku sa da ovela lacnejsie nakupit ine znacky a rovnako kvalitne a pekne. a fakt...nasim co prinesie uplne nezname znacky, tak neuveritelne zaujimave vecicky 🙂

sisi1
6. máj 2009

anet, to mas pravdu, aj mne kamoska vravela, ze je tam vela obchodikov s obleckom pre deti, tiez velmi pekne vecicky a za lepsie ceny...avsak tu je ta vyhoda, ze kolekcia je na nete, my si to tu mozeme obzriet a vec vybrat...do inych obchodikov sa nedostaneme...teda ak neletime do Londyna 😅

zade
6. máj 2009

Ahooooojte, pisem po mensej pauzicke. Boli sme mimo PO. No uz sme doma, privital nas studeny byt aj pocasie, tak sme vytiahli ohrievac a pritapame. Aspon v spalni po okupkani.
Zajtra sa nam ma narodit krsniatko, v poradi uz tretie 🙂 Tak drzime nasej kmotricke palceky. Malinke je otocene KP, tak ide na sekciu. Chuda sesterka, tesi sa, no to este netusi co ju caka...sekcia...
Stale nevieme ci to bude dievcatko alebo chlapcek.... moja emka to neskutocne preziva. Vsade hovori, ze budeme mat nove babatko 🙂

Monky - vsetko najlepsie k zajtrajsim meninam 🙂 🙂 🙂
Hanke drizime palce na vyliecenie a este sa vratim k tomu chlebiku. Nepeciem to vo forme sa srnci chrbat, to bolo iba akoze. Formu mam taktiez z Lidlu, je origos na ten chlebik. Ani mala, ani velka. Taka akurat na 500g chlebik. Mnam..
Zajtra ideme na gastro. Nechapem ako to tu funguje. Na vysetrenie sa je potrebne vopred telefonicky objednat. Ja tam vyvolavam a nic, niketo nedviha. Volam na vratnicu a mila teta mi povie, ze Dr. pracuje, len mam byt vtrvala. Stale to skusam, no nic. Iba to zvoni a zvoni. Pisem o Dr. Curillovej v nemocnici. Boli ste tam niektora?

zade
6. máj 2009

sisi, aneti - pre mna je "nextom" cherokee v Tescu 😉

sisi1
6. máj 2009

Ahoooj zade, no konecne si sa ozvala, uz som rozmyslala kam si sa podela... 😉 Tak budete mat v rodine dalsie babenko...
Na gastre sme my vobec neboli, takze neviem....a s tym Cherokee je to tak, vela veciciek maju podobnych s Nextom a velmi peknych za normalne ceny. Aj ked pre dievcata je vzdy vacsi vyber...

alcapalca
6. máj 2009

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5456425
take som chcela
ked ja neviem v garfielde som videla presne take iste tenisky ako v cinanovi, a skusala som tam Tedymu skoro vsetky, a ...........hm neviem ale take divne boli, vpredu siroke jak na tlapu

sisi1
6. máj 2009

Neviem ake maju u cinana, ale u Garfielda sme min. rok kupili a boli super...lahucke, vzdusne, dobre sedeli....toho roku sme este nepozerali na platenky...tie z Nextu su pekne, ale bohvieako budu sediet na nozicke...ktore si chcela, tie vyssie ku clenku, ci druhe?

ivana82
7. máj 2009

Prajeme krasne ranko 🙂

monky1
7. máj 2009

Dobre ranicko 😵 😵 😵 ....my sme sa dnes ko-nec-ne vyspinkali.....az na jedno prebudenie sa - boli sme piškat...hore sme sice od 5h, ale vyzera to na pekny den - sme obe usmievave 😉, hoci ja som este neprebrata 😀

ozaj.... vcera Hanka naobed hodinku pospala a ja s nou ....vyse po polroku!!!

ivana82
7. máj 2009

No vidis monky, je to ovela lepsie...tesime sa s tebou 🙂 Nas maly dnes divnu noc, ale spal az do pol siedmej...takze uvidime, kedy zas zalahne na svoj doobednajsi sloficek 😀

kubanka
7. máj 2009

Dobre ranko, my sme dnes vstali o osmej a tiez sme sa pekne vyspali celu noc bez pitia cajiku az nam bolo cudne.......v poradni vsetko ok, kontrola o tyzden.......posledne dni ma babatko riadne vykopava z kazdej strany, je citit, ze uz nema miesta juuuj, xce ist von.

monky1
7. máj 2009

zade - dakujeeeem 😵

danielkapo
7. máj 2009

Ahojte
monky, vsetko najlepsie k meninkam, vela stastia, zdravia, lasky a radosti z Hanky...simonka posiela pusu....

mame tu "vzruso" Simonka sleduje poziarnicke auto a uz aj policia...cosi sa deje vo vedlajsom bloku...kubi vidis?

kubanka
7. máj 2009

dani akurat som Ti xcela napisat, ci nevies co sa tam deje. Nic nevidime pre stromy.

danielkapo
7. máj 2009

no neviem co sa deje...vsak sa dozvieme potom, lebo tu sa nic neutaji na svaboch 😅
ale asi nehori, lebo to by hasili...

kubanka
7. máj 2009

No a uz odisli