Maminy, tehuľky a snažilky zo Sekčova

nisa
25. jan 2007

🙂 ahoj baby,
o pár chvíľ nastupujem na MD a manžel ma už moc nechce nechať šoférovať aj keď ja sa zatiaľ cítim (vďaka bohu)v poho, a preto som myslela na vytvorenie tehotensko-maminovského gangu 😀 zmietajúceho sa po krásne zľadovatelom Sekčove.
čo vy na to? pridáte sa?

tufa
8. júl 2009

a co sa tyka vyletov tak pisem hlavne konikovske a psovske akcie - tie mam pod palcom i ked momentalne nemozem na vsetky ist kvoli detom. Sobotne rodeo bolo super ale nesli sme kvoli horucave, deti by sa cestou asi uvarili v aute.
Ale mozem pridat aj ine: napr. v lesnickom skanzene v C. Balogu je v sobotu den stromu. Super akcia, oplati sa ist ale uz s vacsimi detickami tak od 3 vyssie 😎
alebo v spiskej by mala byt vystava kaktusov od stvrtka do nedele, ak to nezmenili. Ak je medzi vami kaktusarka ozvite sa , poklebetime 😀

tufa
8. júl 2009

adi: vystava bude v Barci v parku, je tam krasne, pre mna najkrajsia vystava na SK co sa prostredia tyka, mozno aj preto, ze som tam stravila par rockov na skole 😎

kubanka
9. júl 2009

Ahoj tufa rozpisala si sa heh....aspon sa to tu zaplnilo pismenkami.
Dorotka ma 5,5 kg? Ja cakam, ze moja bude mat okolo 5 kil a to je mladsia. Papa kazde dve hodinky a tak to na nej aj vidno.....uz ma faldy vsaaaade 🙂

My by sme xceli ist tento rok na dovolenku, len na taky predlzeny vikend....neviete o nejakej chate v peknom prostredi pre deti? Ale cesta, tak max hodina autom.

Ozaj a co bude so stretkom zade?

danielka fotka ako od profesionala 🙂

sisi1
9. júl 2009

Ahojte babenky,
hlasim sa z Podbanskeho, je tu super, lesik, prechadzky, procedurky, kupanie....vcera som bola s bratom na cykloturu dvojhodinovu, vecer perlicku, dnes rano masaz....joj, parada. Akurat ma na cykloture ustipla pravdepodobne osa do krku, tak som bola asi dve hodky mimo, nejaku reakciu som dostala, opuchlo to, triasku som mala....no neprajem nikomu.... ☹
Maly ma tu povest nezbednika a neposednika, casnicky uz takmer stavky uzatvaraju ci na veceri bude vystrajat... 😀 Ale ked si cez den pospi, je dobrucky...

Prajem vam vsetkym krasne dnicky, drzte sa, posielame pusinky 😵 😵

monky1
10. júl 2009

dobre ranko, dievcata

...teda sisi, pozeram, ze sa nenudite...ani domov by sa mi nechcelo 😀

...my zatial klasika - doma - neviem, ako to bude s tohtorocnou dovolenkou, lebo sme objavili nieco, co bola laska na prvy pohlad a neodolali sme, cize necakana investicia 😀 😀 😀 ...ale vytesujeme sa ako male deti

danka, pracujeme, robime, co sa da, len keby vsetko vychadzalo, ako ma 😖...este je toho dost, co treba dotiahnut, ale pomalicky sa posuvame dopredu

kubi, neporadim ti, neviem o ziadnej chate...na sirave by sa isto nieco naslo, ale to nebude hodinka cesty

kiert
13. júl 2009

Ahojte, ako sa mate?
Tak pozeram, ze to tu zacina trosku stagnovat, to bude asi tym, ze si viac vychutnavate prijemne letne pocasie vonku, ze?
Nuz ja by som brala teraz trosku nizsie teploty, s tym bruskom a v takom teple dokazat fungovat nei je uz sranda, dufam, ze sa uz coskoro budem aj ja tesit z prechdzok s mojim drobcekom, juj, uz, aby to bolo sa mnou...
Pekny zvysok dna

danielkapo
13. júl 2009

ahojte
kiert ved sa dockas co nevidiet 😉
sisi tak to vyzera na pohodovu a prijemnu dovolenku 😵
my zajtra ideme na domasu asi do soboty, celkom sa tesim, aspon trosku zmena prostredia....
tak sa majte krasne, uzivajte si slniecko a drobcekov

kiert
13. júl 2009

Danielka tak nech si obe poriadne uzijete tu Domasu 🙂 ,
tesim sa potom na foto 😉

danielkapo
13. júl 2009

kiert dakujeme..o rok uz mozme ist spolu 😉

tufa
13. júl 2009

Ahojky,
vyzera to, ze naozaj sa kazdy rozprchol po dovolenkach 😀 treba trosku zmenit prostredia, zrelaxovat.
My sedime doma, Terezke sa po 2 tyzdnoch vratila angina, 4 dni mala vysoke teploty ale konecne uz klesli, len je taka nervozna, ze mam co robit aby som to zvladal s pevnymi nervami. 😖 Dorotka odolava, ale dnes zaspavala s velkym placom asi na 3x tak dufam, ze je to len brusko a nie nejaka choroba. 😝

Kiert. uz sa ti to krati o chvilocku budes mat babatko doma 😀
Danielka: podla predpovede budete mat super pocasicko, domov prides opalena ako od mora 😀
my sme odbehli raz podvecer na Domasu sa okupat, Terezku sme s placom nakladali do auta, lebo sa jej nechelo ist s vody von 😎

monky1
17. júl 2009

nejak to tu viazne 😒

....my ideme na vikend k svokrovcom - prestahovali sa do domu, tak to tam ideme otestovat 😀 😀 😀

kubanka, nasli ste nejaku chatu? ako sa maju dievcata?

kiert, uz si co by dup mamicka....uz sa asi nevies dockat - neskutocneeeeee, ako to zbehlo

danka, dufam, ze dovolenkujete v pohodicke 😉

tufa, to je smutne, ze teraz v takom pocasi mala terezka anginu...je to az nepochopitelne, ked je tak teplo...ale bacily si nevyberaju....uz sa ma lepsie? a dorotka?

sisi, zade....kde ste???? ......ci to tu cez leto balime? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

tufa
18. júl 2009

kubi: ohladne tej chaty, pozri na co som narazila

http://www.hotel-nezabudka.sk , vyzera to tam super, ale tie ceny. ☹
ale ak sa bude dat tak by som sa tam sla rada pozriet, kamoska tam predala konika, tak pojdeme na navstevu 😀
my dnes mozno odbehneme na Domasu, ma tam byt nejaky festival ci co, tak tam bude veselo

zade
19. júl 2009

Ahojte, som tu 🙂 .

Vratili sme sa z dovolenky v Tatrach, no muslei sme ju v polovici ukoncit. Mlaicka dostala vysoke horucky. Bola som sice nachystana teplomerom a cipkami do dupky, ale predsa. Nezlepsovalo sa to, tak sme pricestovalli domov. Je to uz stvrty den. V Pia. sme boli u Dr,. ale jasne, ze nas odbila, dostali sme ATB Zinat, co som okomentovala, ze dcerka ho jest nebude, alebo ju pri nom napina. Bola som upozornena, ale ja som matka, ona doktorka.

A tak sedime doma, v noci vstavame, davame zabaly... ved to poznate. Nechce mi nic papat, vobec nekaka a tak sme v zacarovanom ktuhu nesutale....

Ale v Tatrach nam bolo vyborne. Boli sme na Hrebienku, pri vodopadoch, na Strb. Plese, v Lomnici. Najvacsia radost bola u nasej malickej z cesty vlacikom. A tak sme sa vozili... V muzeu sa jej pacil medvedik a macicka 🙂.

Doma sme si pustili video z dovolenky a bolo nam taaaak dobre.

Tak ja tolko. 😉

kubanka
20. júl 2009

Ahojte........my este nedovolenkujeme.

Tufa hotel je pekny a urcite by sa nam tam pacilo, aj mini zoo maju jeeeej........ale bojim sa, ze by sme tam nemohli existovat, lebo Lalka nevie vysediet na jednom mieste a to by bol horor, aby ona pekne sedela za stolom a papala.
Radsej by som brala nejaku chatu, kde nebudu iny ludia na nas pozerat ako ju musim nahanat s jedlom.
V sobotu sme boli na Sigorde na obed a to bola show......babky a dedkovia sa pri nej striedali....vkuse vybehovala von z restauracie.

tufa hovori Ti nieco Tajch? Malo by to byt niekde pod lesom odbocka v Lipnikoch......vraj je tam pekne, mozno si tam niekedy vyrazime na opekacku. Ak poznas skus mi to viac opisat 🙂

zade je mi luto, ze ste museli ukoncit dovolenku skor. Ake ste tam mali pocasie v tatrach? Tiez take horucavy ako my?

danielka uz ste doma z Domase? Aj Simonka sa kupala? Ci len v bazeniku?

kiert nezavidim Ti to chodenie s bruskom v takych horucavach ufff 🙂

sisi oddychnuta? Okna vymenene?

monky a vy ste kam odisli?

danielkapo
20. júl 2009

Ahojky
tak sme prisli v sobotu vecer, akurat pred tou skaredou burkou 😉 faaajne bolo, pocasie fakt vyslo super, neviem si predstavit sediet na chate s malou kebyze prsalo...vykupali sme sa, simka aj v bazeniku, aj vo vode...no fakt...
opalene sme dost, aj ked slnku sme sa vyhybali...najma cez obed...no ale v pohode bolo, fakt dobre padla zmena prostredia, ale tych 5 dni akurat stacilo 😀
pekny dnik vam...my dnes ideme este na ockovanie, uz ani neviem proti comu...asi rubeole ci take daco, musim pozriet do preukazu....tak zatial paaaa

tufa
20. júl 2009

Ahojky,
fuj, ja som sa tak najedla, ze nevladzem ani upratat 😅
aj my sme sa boli okupat v sobotu podvecer na Domasi, fajne bolo, aspon na kus sme vypadli
😀 sice sme nemali kociarik, tak Dorotka bola len na ruckach alebo v sedacke, ale zvladla to 😎
nam sa pokazilo auticko tak dnesny planovany vylet musime odlozit, skoda, lebo nie je tak horuco ☹
babka oslavuje cez vikend 60. tak potrebujeme kupit nejaky darcek

kubi: naucny chodnik Tajch je super, s kociarikom sa neda prejst, ale ak pojdete s Lipnikov dostanete sa na Diely, kde je skola v prirode, proste je tam altanok, ohnisko, a info tabule poznavacky stromov, hub, zvierat ...
myslim, ze Lalka by sa tam mala kde vybehat 😀 oficialny zaciatok chodnika je v Tajchu to je nad Pavlovcami nad kupaliskom pojdes rovno a nezabocis ku konarni. Tam je pekne, ale ked budete mat kociarik tak radsej ist cez Lipniky na Diely, lebo tam ide asfaltka /minuly rok opravovali cestu/ tak sa tam super kocikuje 😀
kuk: http://www.lesy.sk/showdoc.do?docid=3362

zade: ako Emka, horucky presli?

sisi1
20. júl 2009

Ahojky,
my sme tiez cez vikend boli prec, trosku sme oslavovali, moje a braskove narodky, brasko kupil vodnu fajku, tak sme sa zabavili az do burky, ktora nam prekazila nocnu "seansu" 😀
Inak pohodicka, dieta obcas nervne, obcas zlate, ako vzdy.....niekedy by ho clovek od samej lasky zjedol a inokedy je jak certisko.
Vecer zaspavame s problemami, ale co uz. Pomaly si zvykam....

zade: tak to je mi luto, ze Emka tak ochorela....ako sa ma?

tufa: my sme povodne mali ist do toho hotela Nezabudka, potom sme to zmenili na iny, ktory bol lacnejsi od dost, ale tiez sa mi to tam pacilo... 😉

dani: super, ze vam pocko vyslo, my ked sme boli v Tatrach, bolo trosku chladno, oteplilo sa az ked sme sa do PO vratili... 😒

Kubi: az dnes sme sa vratili, nasi tiez na dome menia okna, ale my este nemame, su vyrobene, ale asi tak cca o tyzden pridu robit....

adrianamickova
23. júl 2009

ahojte 🙂 hlásim príchod z Domaše,išli sme na rýchlo na zbalenie som mala 30 minut
boli sme v karavane,s našimi teda 3 dospelaci a 2 deti
voda bola super,slnka už mame dosť sme ako čolkoladky,dnes sa pustim do upratovania muž bol sam doma tak si to viete predstaviť 😉

monky1
23. júl 2009

ahojte,

kubi, nikam sme neodisli, len akosi casu je pomenej - stale do niecoho dlubkame - co sa bytu tyka, montujeme, vrtame, ukladame, triedime......aj zajtra ma este prist chlapik dokoncit balkon a vonkajsiu stenu pri vchodovych dverach, kt. nam firma pri vymene dveri (pred pol rokom) nechala v katastrofalnom stave 😠 😠 😠 😠

adi, to mas tak, ked je chlap sam v kuchyni 😀 😀 😀

kiert, este nic??? viem, ze termin mas o 5 dni, ale clovek nikdy nevie. tak sa drz, nech vsetko hladko prebehne 😉

...nas caka rusny vikend, pridu nasi aj svokrovci, ideme oslavit hankine meninky - chystam sa piect torticku, dnes som si aj formu kupila, lebo moja je po stahovani fras vie kde 😀, tak drzte palce 😕

tak zatial tolko - a este nieco - pripravte sa na vikend - hlasia dazd a tusim aj ochladenie 😖 - klasika

suknicka
24. júl 2009

ahoj dievcata.. nema niektora z vas cislo na CTG-cko do monobloku??.. mam 70 11 160...ale vraj je "momentalne nedostupne"...poprosim do IP.. dakujem ;)

zade
25. júl 2009

Ahojky - Monky Haninke prajeme vsetko najlepsie k meninkam. 🙂 🙂 🙂

My sme dnes prisli z oslavy, babina mala 60-tku a tiez je Hanka.
Ja neuspesne hladam na nete plysovu hracku Chobotnicu. Nemate to niektora na predaj? Dakujem.

monky1
26. júl 2009

ahoj, zade, diiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiik 😵 😵 😵

my sme dnes trosku pooslavovali, dosli babky, dedkovia, pradedko, najvacsia radost bola z torty, kt. som upiekla, ale aj z darcekov
trosku som mala obavy, ci sa torta podari, ale vydarila sa a radost bola prevelika 😵, tak sa vytesujem

deniskajakubko
26. júl 2009

Hanke vsetko najlepsie k meninkam hlavne vela zdravia, stastia, lasky

deniskajakubko
26. júl 2009

inac ahojte holky. Mame sa celkom fajn. Pomaly nic nestiham, lebo som stale vonku s Filipkom lebo vo vnutri nechce spat. Boli sme u oca na chalupe. Jakubko sa vyblaznil v bazene, bol s dedom v lese na huby. My sme si odeychli.. Prajem Vam pekny cely tyzden

monky1
26. júl 2009

ahoj, deniska, uz som na vas myslela, ze ako sa mate. Aj tebe dakujeme za prianie, potesilo 😉

tufa, nebola si dnes na sidlisku III? Prisahala by som, ze som ta videla, ale bez manzela, bez deti.....s nejakymi ludmi, tak si to asi nebola ty 😒

tufa
27. júl 2009

ahojky,
bola som 😎 aj sa manzelom a s detmi, mozno len boli rolezeni okolo 😀 a kopec ludi, rodinka sa stretla, boli sme blahozelat krstnatku a svagrinke
a dodatocne aj Hanke vsetko naj...

kubanka
27. júl 2009

Ahooojte
Hanke vsetko najlepsie k meninkaaaam.

My sme trosku rozlietany, lebo sme mali viacero oslav teraz v rodine.
Z nasej dovolenky zatial nic nebude, lebo lady sa pohli a my konecne nieco robime v domceku 🙂

deniska no konecne si sa ozvala. Jakubko ako znasa noveho clena vasej domacnosti? Tiez ziarli ako moja Lalka?

zade
29. júl 2009

ahojte, aj vy nestihate? 😉

gab22
29. júl 2009

Ahojte, mame Samuela, narodil sa 20.7.2009, rodila som v monobloku, bola som spokojna, lezala som tam uz mesiac pred porodom, v pondelok sme prisli domov tak sa ucime a tesime...

danielkapo
29. júl 2009

Ahojte
zade ani my nestihame 😀 este tak precitat tych par prispevkov
gab22 gratulujeme....je prenadherny 😵