Maminy, tehuľky a snažilky zo Sekčova

nisa
25. jan 2007

🙂 ahoj baby,
o pár chvíľ nastupujem na MD a manžel ma už moc nechce nechať šoférovať aj keď ja sa zatiaľ cítim (vďaka bohu)v poho, a preto som myslela na vytvorenie tehotensko-maminovského gangu 😀 zmietajúceho sa po krásne zľadovatelom Sekčove.
čo vy na to? pridáte sa?

kubanka
29. jan 2010

tufa, ved aj u nas je riadna kosa, ale uz som nemala ziadne vychodisko.....a pekne mi potom spinkala 1 a 1/2 hodky

nikush
30. jan 2010

no mne maly s istotou spi vonku, takze ci snezi, fuka tak sme vonku hodku min. a potom doma dotiahne este jednu popripade aj dve 😀 , kiez by mal take sklony aj doma 😠 . co uz, chlap to je 😉

kubanka
31. jan 2010

Co dnes varite?

nikush vy ste uz teraz vonku v tom snehu vsak?

nikush
31. jan 2010

no boli sme v kostole, tak sme sa kvalitne brodili 😀

nikush
31. jan 2010

tusim kuracie na prirodno, lebo s ami ich nechce obalovat ako rezne 😉 co uz...je to jednoduchsie

ejasmeja
31. jan 2010

Kubanka, sesterka tu uz riesila aj vylozenim kociarika s malou vonku na dvor a to jedine zaberalo! mala spala jak sipkova ruzenka nababusena v tej zime. dnu vobec spat nechcela. a co tak skusit balkon? 😀

kubanka
31. jan 2010

ejasmeja.......asi Ti nenapadlo, ze nemame dvor......a ani balkon....hmm 😒 .............mozno raz budeme mat, ale to uz budu velke deti

tufa
31. jan 2010

tak my mame dvor aj balkon ale mala spi len ked sme v pohybe a teraz v tomto pocasi kocikovat ty by som zvladla, ale este aj trapit Terezku to uz asi nie 😝
dnes sme sa tak chystali, ze pojdeme pozrie tznamych do KE, alebo kuknut babkove divadlo proste dakde von a skoncili sme pri odhrabavani snehu 😎 aspon nam lepsie chutil obed 😀

kubanka
1. feb 2010

Nooo uz aj my mame za sebou prve brodenie sa snehom......po hlavnych chodnikoch sa celkom da, ale ked sme potrebovali niekde mimo odbocit, taaak to islo tazsie....nastastie mame velke kolesa na kociariku.....ja som jednou rukou tlacila kociar a druhou tahala Lalku na boboch 😀

zuzkaku
2. feb 2010

ahojte... 🙂
Potrebovala by som poradiť...mám ísť so synom na kožné, na vyšetrenie materinských znamienok, neviete ktorá kožná dr. v PO je na takéto veci odborník?? Ďakujem za tipy... 😉

monky1
2. feb 2010

zuzkaku, myslim, ze kazdy dermatolog to vie posudit, ale nam pozerala doktorka Pasaciakova - ordinuje na stanici (nad vlakovou) a sme s nou velmi spokojni 🙂

zuzkaku
2. feb 2010

monky...ďakujem... 😉

kubanka
2. feb 2010

zuzkazu my chodime na Svaby ku Demčovej.........nahodou sme tam boli aj so znamienkom niekedy koncom roka.

katka22r
2. feb 2010

ahoj kocky a sme doma...pustili nas vcera...neviem kedy sa vam najblizsie ozvem ale dnes uz urcite nie....foto pridam neskor..Laura je krasna...teraz spinka..musim troska prikrmovat pretoze mam malo mliecka...inak sme ok 🙂 a neviem ci ste dostali odkaz ale ak nie tak Laura sa narodila 27.1.2010 a vazila 3570g vyska 52cm je krasna 🙂

zuzkaku
2. feb 2010

kubanka...aj tebe ďakujem... 😉 Demčovú tiež poznám, chodili sme k nej, myslím že je dobrá...Chcela som len vedieť, či v PO nieje náhodou nejaký kožný lek. ktorý sa špecializuje práve na tie znamienka...tak asi nieje... 😒

katka22r
2. feb 2010

kocky co mate dievcatka je normalne ak moja mala dnes vycurala taku malu krvicku?mne detska povedala ze hej ale zaujima ma vas nazor

monky1
2. feb 2010

katka, no konecne!!!! tak este raz blahozelaaaaam...ano, je to normalne, pocula som o tom

drzte sa a ozvi sa...a tesime sa na fotky!!!

kubanka
2. feb 2010

katka22 vitaj naspat medzi nami.....dufam, ze nam potom napises blizsie ako si rodila a ako si bola spokojna.
A blahozelaaaaaame k Laurinke.
Ta krvicka je normalna......je to nieco ako menstruacia, niet sa coho bat.
Heh a vraj sa dnes uz neozves a nepresli ani 3 hodiny a bola si tu 😀

monky a u vas co nove? Babo, skolka, mamina.....zvladate? a tatik?

nikush
2. feb 2010

katka, blahozelaaaaaam...
zuzkaku ja chodim ku Kolenicovej v MUCI, tusim tak sa vola, je dobra, len sa u nej veeeeeeeelmi dlho caka, neobjednava a ak tak za poplatok 😠 ... s malym je to o drzku...odporucam sa rano zapisat ku koncu a dojst poobede 😀

tufa
2. feb 2010

katka blahozelame a zelame vela zdravicka a radosti 😀 😢 😀

monky1
2. feb 2010

kubanka, Haninka je ok, klopem na kazde drevo, okolo kt. prejdem, lebo uz tahame treti tyzden v skolke 😅 😅 😅 a co je uplne super, uz sa tam tesi ..ani slovkom nenaznaci, ze tam nechce ist, dokonca ma rano suri, ze podme uz 😵 😵 😵 ...ale je pravda, ze tam nespi

tatik?? - tatik je doma, zatial nikde neodcestoval, chodi do prace a z prace 😀, venuje sa Hanke, hra sa s nou, pomaha s cim sa da...ani najest sa chudak nemoze 😀

no a ja 😀 😀 😀 ....to nestoji za rec...ale nie, ja sa mam primerane mojmu stavu 😉 - niekedy lepsie, inokedy horsie, ale vacsinou dobre

a co vy?? ako Laura a skolka - uz si zvykla?

kubanka
2. feb 2010

monky mi mame doma husto.......ked je Lalka v skolke, tak sa aspon trochu mozem venovat Mimke....a ked sa vrati domov, tak si vynucuje pozornost zase na seba, lebo som s nou nebola cely den. Hrame sa, salime, kricime, tancujeme, ........a ked pride tatik, tak sa kocky hned vrhnu na neho, ako na novu oddychnutu silu 😀
V noci stale vstavam k malej ja.....aby bol muzik vyspaty do prace......ale ked nevladzem, tak ho zobudim.....vstavam 4 a viac krat.....podla okolnosti.
Dnes sme boli na poradni a pekne pribera, tak som rada. 🙂

tufa vy ste kolkokrat v noci hore?

monky1
3. feb 2010

kubanka, ber to z tej lepsej stranky - este chvilku a ste za tym......mna to vsetko este len cakaaaaaaa 😲

katka22r
3. feb 2010

kocky ahojte nestiham vas ani precitat troska mliecka uz mame prikladam si ju kazdu hodinku...tak sa to pomaly rozbieha...uz som dala jednu foto malej 🙂 pekny den vam prajem

tufa
3. feb 2010

tak my mame husto doma stale 😀 😀 Terezka je celkom v ohode, kymsa nezjavi tatko, to sa jej potom nemozem ani dotknut lebo ona je tatkova, najhorsie je to rano ked vstane, to spusti furt rev ze chce tatika ☹ ale potom sa ukludni. Akurat, ze nechce skoro vobec zjest, jedine co jej teraz chuti je aktimel 😝
Dorotka je zlaticko aj sa sama zahra, pomalicky sa presuva po izbe na zadku 😀 a sem-tam sa jej podari sa aj postavit. Takze aj som rada, ze sa neponahla s chodenim, lebo este ich mozem nechat hrat sa v izbe a ja navarim apod.... ale ked pride noc tak konec, ja ani neviem kolko krat je hore, niekedy mam pocit ze ani nespi. uz som to vzdala so vstavanim a spim spolu s Dorotkou na valende v spalni a manzel na manzelskej,lebo Terezka sa v noci presunie k nam a potom sa este aj oni dve v noci budia tak preto osobitne. Priznam sa, ze uz som strasne unavena , nevyspata a hlavne ziadna zmena tak mi to uz kus lezie na nervy. Cez vikend by sme chceli ist do Tatier, na Strbskom plese je polo tak by som si to rada pozrela a v lomnici su zase psie zaprahy tak uvidime, ako to dopadne ci sa tam aj vyberieme.

monky1
3. feb 2010

och, tufa, mate to pestre...ja posledne noci tiez maloco spim, ale nie kvoli hanke...ona je posledne tyzdne v pohodicke, spinka sama v izbe, musim si sice vecer k nej lahnut, ale do 5 minut spi a potom sa presuvamdo spalne k manzelovi...ak sa rano zobudi, pride k nam aj s vankusom v ruke a potom este ide po paplonik, ale to uz je v case, ked vstavame do skolky...co nas ale caka, kde a ako budeme spat potom netusim 😀 😀 😀

katka - mala je zlaticko 😵 😵 😵

ejasmeja
3. feb 2010

Kubanka, tak otvorit okno? 😅

Kati, Laurinka je prekrasna! blahozelam! 🙂

kubanka
4. feb 2010

heh ejasmeja....dakujem za tip, ale kto by potom vytopil ten byt, keby som hodinu mala otvorene okno? No mozno myslis, len v jednej izbe.....ale my mame iba tu jednu izbu hmm ☹ Nevadi, my sa tolko prejdeme vonku.

katka22r
4. feb 2010

ahoj kocky no tak moj porod ako viete bol do nekonecna dlhy...ale predsa sa dr,nakoniec rozhodli ze to nema ziadny vyznam cakat a ukoncili mi ho cisarskym rezom...vsetko prebiehalo v pohode a sme doma obe zdravucke a stastnucke...dnes uz aj prespala skoro cely den ale to je asi normalne...mozno to je tym ze uz mam mliecka az dost a este aj odstrekavam

porodnica ako monoblok v pohode sestricky zlate az na jednu staru ale len raz mala sluzbu inak vsetko v pohode

este skusam malu prehovarat aby v noci spinkala a nie cez den 😀

inak mamicky este sa vas chcem spytat je normalne ak mi po kojeni laura troska vyvracia mliecko?

ejasmeja
4. feb 2010

Kubanka, netrap sa, je nas viac takych, ktore mame iba jednu izbu... 😉 tak ta celkom chapem, to ja len tak, na "odlahcenie" 😀