Maminy, tehuľky a snažilky zo Sekčova

nisa
25. jan 2007

🙂 ahoj baby,
o pár chvíľ nastupujem na MD a manžel ma už moc nechce nechať šoférovať aj keď ja sa zatiaľ cítim (vďaka bohu)v poho, a preto som myslela na vytvorenie tehotensko-maminovského gangu 😀 zmietajúceho sa po krásne zľadovatelom Sekčove.
čo vy na to? pridáte sa?

kubanka
10. mar 2008

aneti ja som bola na Istrii vo Villas Rubin a pacilo sa mi tam, aj to odporucali ako dobre pre rodiny s detmi. Mali sme ubytovanie - bungalov - cely domcek len pre nas. Raz sa tam xcem vratit.

denik
10. mar 2008

baby nemate niektora CD GummyMaci? tatino doniesol malej uz davnejsie video v mobile a ide sa z toho zblaznit.. ked vidi, ze telefonuje, tak hned chce a stale dookola si pusta.. keby ste niektora mali, nenapalili by ste nam? by som vymenila za nejake destke pesnickove alebo rozpravkove..

kubanka
10. mar 2008

🙂 denik to mas doma macikovu maniacku? ja nemam taku rozpravku.
Moja zase ked vidi mobil, xce pustat pesnicky a tancovat, je jedno aky druh pesnicky.

aneti78
10. mar 2008

Denik, ani ja nemam tu rozpravku.
nasi tancuju odusu a Tamka stale pri tom spadne na celo 😨

Kubi, dik za tip. myslis, ze tie bungalovy sa daju objednat aj tam? alebo lepsie cez net? aby sme nesli cez nasu cestovku, resp. isli, ale dopravu budeme mat vlastnu, neviem, ci sa to tak da.

kubanka
10. mar 2008

teraz som bola pozriet a mame DVD Mali medvedi

kubanka
10. mar 2008

aneti neviem, ale skus si dat do googla a pozriet, niektore cestovky predavaju zajazd aj bez dopravy

http://64.233.183.104/search?q=cache:RynGlyXHr9...

aneti78
10. mar 2008

jej, kubi, dik, my sme este nic nehladali, muz mi to oznamil vcera 🙂

sisi1
10. mar 2008

Ahojte,
tak my sme predsa len zasli dnes k Dr., v noci Timko hrozne plackal asi 4x sa zobudil s placom...ale potvrdilo sa, co sme si mysleli, zubok je hrozne napuchnuty a derie sa tazko von...tak Dr. vravela, ze toto ho tak boli, inak je zdravucky...ale som aspon pokojnejsia.
Kubi: my zatial mame teplu vodu..hmmm...

kubanka
10. mar 2008

aj my mame teplu vodu heh ...............ale doobeda nebola

sisi1
10. mar 2008

denik: my tiez take nemame 😒

My sme boli v Chorvatsku v Baske vode - viac juzne, a potom v Rogoznici - to je vyssie, cize blizsie...do Rogoznice sme sli na blind...tam sme si nasli potom ubytko normalne cez daku agenturu pre turistov na sukromi - mali sme cele poschodie a klimu...akurat plaze tam neboli bohvieco 😖 V Baske je zase rusnejsie a krajsie plaze...tam sa mi viac pacilo...
Aj ked Grecko je nasa srdcovka, hadam niekedy na bud. rok....uvidime...

Timo mal vecer zase placlivy, nechcel z flase jest, uz som jak vyzmykany citron, nervozna som, nevyspata...

Ako sa maju ostatne deticky?

tufa
10. mar 2008

my sa mame fajn 😀 cakame na dalsi zubok, ktory sa uz derie von, ale nastastie je to bez problemov 🙂
Timovi prajem rychlo plne usta zubkov 😀 , nech sa uz netrapi 😉
Kubi: na ceste tam sme mali jednu prestavku a dokopy sme sli 5 hod. /MI -ZV/ 😒 vsade bolo plno policajtov, takze jazda podla predpisov a naspat sme sli vrchom cez Poprad a to bola rychlovka 😀

miska82
10. mar 2008

Ahojte baby.Ja som tiež sekčovčanka a chcela by som sa opýtať či sa niekde stretávate? 😉

kubanka
11. mar 2008

Vitaj miska82 a cit sa tu dobre 🙂
Pozeram, ze vas ocko privital balonami......aj nas tak urobil
Podla fotiek si rodila v starej porodnici.....bola si spokojna?

kubanka
11. mar 2008

aneti zabudla som napisat, ze my sme boli v Chorvatsku v roku 2000 a pozeram, ze tam pisu, ze bungalovy nie su opravovane, tak neviem v akom stave budu dnes, ale apartmany su rekonstruovane.

sisi1
11. mar 2008

Ahojte,
hlasim dalsiu odrevanu noc 😠 na porazenie....

miska: ja ta tusim z videnia poznam... 😉 stretli sme sa s kocikmi parkrat 🙂 ked ta znovu stretnem, prihovorim sa ti, ok?Ved uz sa pozname 😀 😎

tufa: nam vyslo 5 zubkov celkom v norme, siesty robi neplechu...a vy kolko to mate zubkov? Tak to dobre zvladla Terezka tu cestu...s jednou prestavkou..parada 🙂

kubanka
11. mar 2008

Varim malej masko, kym spi, ale uz sa ozyva, medzitym vyberam pradlo z pracky a nakukujem k va

sisi1
11. mar 2008

kubi, my este furt spime, asi dospavame otrasnu noc 😒

kubanka
11. mar 2008

sisi to fakt? Tak pekne si spinka............my len presne jednu hodinku a dost. 🙂

sisi1
11. mar 2008

no vies, ked niekto na dve fazy po 3/4 hodinke v noci reve jak najaty, tak to musi asi dospat 😠
Uz som bola taka hotova o 0,30 - uz som len vykrikovala - uz ziadne dalsie dieta!! 😀 😀

sisi1
11. mar 2008

Uz sme hore, ideme papat a zberat sa von 😉

aneti78
11. mar 2008

ahojte

Sisi,chudacik Timko. nedavas mu nieco proti bolesti? su nejake homeo a nam aj dost pomahal calgel. nam teraz tie patky nie a nie vyjst, ale to uz su riadne velke zubaky, az sa toho desim, ako im pojdu von. v noci si obcas popyta Jakubko gelik a tiez nevie potom zaspat, ale len si tak murci od bolesti a chce, aby som tam bola s nim 😨 ale zatial som nurofen nedala ani raz.

Miska, vitam Ta aj ja, mas krasnu babiku 😵

Alenka tu dlho nebola, snad je aj s drobcom v brusku ok.

alcapalca
11. mar 2008

ahojte dievcata,
konecne som obzila, prave som sa vratila od lekarky.........no poviem vam mam otrasne dni za sebou, deti mi teplotovali cely minuly tyzden, vkuse den aj noc som ich obskakovala, a vo stvrtok uz som zalahla aj ja, s teplotami, so zapalenym hrdlom, a ked som musela zakaslat tak som najprv spocitala vsetky hviezdy co sa mi vynorili pred ocami,
lekarka mi dala ATB bohuzial, a teraz som sa vratila z gyndy lebo vsetko akoby mi preslo tam dole ☹

alcapalca
11. mar 2008

najsmutnejsie na tom je, ze svoju zdravotnu kartu mam skoro prazdnu, teploty som vobec este nemala, a ATB som naposledy brala mozno na zkladnej,,,,,,a prave teraz tak dopadnem
na gynde ma upokojila ze to pri ATB je bezne ze mam potom problemy zospodu, chvalabohu ani do mna nebabrala, len nasadila liecbu, tak uz som si trochu vydychla

anetka dakujem ze si si spomenula aj na mna

alcapalca
11. mar 2008

sisi
nezavidim tie zubky, ale musite to vydrzat, ja som tiez svojim kupovala ten calgel, som sa ho nakupila, paneboze drahe su tie geliky ved aj vsetky sirupy, a skoro nic tam nemas
ale fakt vydychla som si az ked vsetky zubky mali vonku, co tiez bolo az po 2 rokoch nejako

alcapalca
11. mar 2008

anetka minulesi pisala ze budes mat teraz 30
ma potom napadlo, ze v rovnakom veku sme mali dvojicky, moji sa narodili ked som mala presne 27 a muz 30

boze pisem tu sama so sebou jak drbnuta, 😲 asi dalsi neziaduci ucinok tych ATB co berem

aneti78
11. mar 2008

aleni, mna uz vcera napadlo, ze nieco neni v poriadku, ze sem nepises. tak skore uzdravenie a neboj, vsetko dobre dopadne, teraz uz su take ATB, ktore sa mozu pocas tehu.

aj ja som mala 27,ked sa dvojky narodili 😉

alcapalca
11. mar 2008

ahoj anetka, deticky ti spinkaju?
uz teraz je to lepsie aj ked stale este to nie je ono, ale stvrtok a piatok musela prist mama aspon nam navarit, lebo ja som sa uz nepostavila z postele
vy sa ako inac mate? citam ze uz zacinas popijat 🙂 , velkonocna vyzdoba uz je urobena?

aneti78
11. mar 2008

ano spia a ja scrapujem 😀 bolo tu krstna, ona bude mat 7 rokov a kreslila si s window colors, tak mame par obrazkov na okne. tie ostatne predlohy som jej dala, jej sa viac zidu 😉

mame sa celkom fajn, dvojky pocuvaju, musim poklopat, upratuju za sebou , ked im poviem a maju teraz take obdobie, ze sa maju radi, vychadzaju si v ustrety, tak mam celkom veget. klop klop 😝

alcapalca
11. mar 2008

si sikulka, ja som minule pozerala na to scrapovanie, ale neslo mi to do hlavy
moji mali boli teraz taki zlati, v nedelu vsetko sami robili, postele velke si sami ustielaju, pyzamka si ukladaju krasne, aj oblecenie ked si vyzlecu ja uz vobec nemusim ukladat
v nedelu som im kazala aby doniesli vysavac, chudacikovia, ale boli stastni ze mozu vysavat, keby si ich videla......jeden koberec dvihal, druhy vysaval, potom si robili vymenu, fakt tak poriadne ani mne sa niekedy nechce vysavat