Maminy, tehuľky a snažilky zo Sekčova

nisa
25. jan 2007

🙂 ahoj baby,
o pár chvíľ nastupujem na MD a manžel ma už moc nechce nechať šoférovať aj keď ja sa zatiaľ cítim (vďaka bohu)v poho, a preto som myslela na vytvorenie tehotensko-maminovského gangu 😀 zmietajúceho sa po krásne zľadovatelom Sekčove.
čo vy na to? pridáte sa?

malinka22
5. feb 2008

..my tiez ...varim malej obedik, napapa sa a potom bude poobedny spanok 🙂

janeette
5. feb 2008

baby nepoznáte Tomáša Tatarku zo Sekčova alebo jeho sestru Eriku? 😕

sisi1
5. feb 2008

Ja nepoznam janeette... 😒

Malinka: Vaneska sa ti pohra sama? Lebo Timo sa chce len s nami hrat, sam sa vobec nehra ☹

Vcera mu tatino z krabice z kocika urobil tunel, tak sa nevedel v nom vyjasit, behal z jednej strany na druhu takmer do bezvedomia 😀

malinka22
5. feb 2008

Sisi..mala sa mi vie pohrat len sama..ale vzhladom na jej vek tak hocikde len na zemi...ma stavy ze chce mat pri sebe spolocnost...vies ona mi je taka badatelka..stale nieco skuma jednu vec aj 5min...sedi s takym vaznym vyrazom v tvari...a skuma...
..no ale posledne dva dni je na mna nejako ovela viac naviazana..chce aby som si viac vsimala a tak...staci jej ked ma aspon vidi..ale ked zajdem za roh koniec..rev neskutocny...idem aj teraz mi v kuchyni place..lebo tam nie som 😉 😅

sisi1
5. feb 2008

malinka: nejdeme von? Prave mi muzik volal, ze nepride skor ☹ Tak asi pojdeme sami....

malinka22
5. feb 2008

o.k. mozeme..ale najprv sa napapame.. 🙂 to asi aj vy, Ze?
Kubi chces sa pridat?!

sisi1
5. feb 2008

Napapani uz sme, ideme sa zberat... 😉 Tesime sa....
Ked budeme vyrazat, prezvonim ti, hej? Pojdeme smerom k vam....

malinka22
5. feb 2008

O.K. 🙂

kubanka
5. feb 2008

my sme zase zalomili ...... heh a ocino prave cinkol, ze sa mame pomaly obliekat, ze pride o chvilu po nas ... tak vaham ci ju zobudit alebo nechat spat ...... jasne, ze necham spinkat moju maluuu ....

skoda, ze nemozme ist s vami von ....... tak nabuduce sa dohodneme urcite

aneti78
5. feb 2008

Kubi, dnes je asi nejaky taky cas, aj nasi dlho spia, uz vyse dvoch hodin, hlavne, ze ja zbalena cakam, kedy vstanu, lebo mame ist do bazena a do sauny. vo stvrtok nemozme, lebo manzel ide lyzovat. tak musim cakat no, ale aspon budu fajne vyspati a budu vladat salit sa vo vode 😀
inak, v piatok rano odchadzaju s tatikom na cely vikend k babke a dedkovi, tak sa tesiiiim, uz si robim program.

potrebujem ist ku normalnej kozmeticke, moja uz nerobi, tak mi dajte tip,ak taku mate 🙂

deniskajakubko
5. feb 2008

Ahojte holky

aneti - keď chodíte do sauny chodia aj Tamarka s Jakubkom? My keď sme boli teraz na Donovaloch tak sme sa s manželom striedali, nevedela som či sa môžu deti saunovať
Ako Vám závidím, že ste ešte s detičkami doma. Ja už zarezávam v práci. V práci je celkom fajn, mám nového šéfa, zatiaľ je fajn, no mám strašne málo času na Jakubka.

aneti78
5. feb 2008

Deniska, ano, chodia aj deti do normalnej stostupnovej sauny. nemaju s tym problem, len sa tam po chvili nudia. ale ja som citala, ze take mensie deti tam maju byt tak 5 minut max. tak aj nasi tam tolko obsedia. robime to tak, ze najprv plaveme v bazene, tak ich osprchujeme, umyjeme im hlavy popripade a ideme sa osusit do sauny a trosku posediet. tam sa fajne vyhreju.
dnes sme boli a bola to taka pohoda, obaja rukavniky a my sme si plavali popri nich 🙂

deniskajakubko
5. feb 2008

aneti a kde chodíte plávať a do sauny?

sisi1
5. feb 2008

Ahojte,
tak my sme veru nemali spiaci den, tolko co doobeda pospal, v kociku malo a potom uz nic. Ukladala som ho asi 10krat, marne. Uz som taka nervozna z neho bola....furt je hore.

Aneti, ja som chodila ku kozmeticke v spominanom salone Tifany v meste, tam je aj kadernictvo. No min. tyzden mali natresk, objednana som nebola, takze sa chystam k jednej tu na Sekcove, neviem ako robi, ked vyskusam dam vediet. A kedy ideme na ten spinning? Ja by som sla.... 😉

Malinka spominala, ze by sla na vecerne stretko, takze kedy dame dalsie? 🙂

denik
5. feb 2008

ahojte maminky 😉

denik
5. feb 2008

mám takú atypickú otázku - neviete, kde by som mohla zoznať detský koberec,podľa možností metrážny, nie kusový,lebo potrebujeme dosť veľký.. obehali sme prešovské obchody, ale nič nemajú, len taký myškový, ktorý je síce pekný, ale majú modrý, červený alebo zelený a my by sme chceli niečo jemnejšie.. nepoznáte napr.košické obchody?

deniskajakubko
5. feb 2008

denik vyskúšaj obchod s kobercami, ktorí je za kauflandom, je tam aj jednota, kvetinárstvo taká veľká budova, neviem ako sa to volá ale je to tesne za kauflandom a tam majú na výber koberce

sisi1
5. feb 2008

Ahoj denik, vitaj medzi nami opat 😉 Ja netusim kde by mali mat take koberce...ja by na nete popozerala....

sisi1
5. feb 2008
sisi1
5. feb 2008
deniskajakubko
5. feb 2008

sisi máš dobré informácie popozerám aj ja. Nám treba tiež do detskej nejaký väčší. Jakubko síce dostal na Vianoce od krstnej z Ikei ale je trocha menší

deniskajakubko
5. feb 2008

tak ja idem uspať Jakubka, dokúpal sa, jeho pravidelný rituál začína - čítanie Tomáša, dokola to isté, tak som mu musela kúpiť druhú časť - knihu Tomáša, aby sme nečítali stále to isté
Dobrú noc 😔

sisi1
5. feb 2008

...trosku som popozerala na nete, aj zaclony sa deju pekne kupit za celkom normalne ceny...

A neviete ci ta Ikea bude v KE ci nie?

aneti78
5. feb 2008

sisi, neviem, ale bolo by to super keby tu bola poblizku ikea. sisi, ja by som sla na ten spinning, len neviem zistit kedy to tam je atd.

Deniska, aj nasi uz vydrzia popocuvat rozpravku bez prerusovania. zatial citame medovnikovu chalupku,ale nie pred spanim. pred spanim jedna pesnicka, pusinkovanie a ked sa ukludnia, tak zaspavaju sami.

Denik, ten myskovy som asi videla aj ja a mne sa teda nepacil. metrovy ti neviem poradit 😒

aneti78
5. feb 2008

este ma napadlo, ze v Merkury Market mali taky krasny oranzovy s dvoma zirafami, ktore mali pri hlavach srdiecka (vsimla som si ho, lebo nasim by sa hodil aj farbou aj vzorom 😀 ) a bol tusim dost velky.

sisi1
5. feb 2008

aneti: tak ja zistim kedy to je a dam ti vediet, ok?
Este k tym rozpravkam, dnes mi prisla kniha s prvymi nemeckymi rozpravkami - Meine ersten Gutenacht-Geschichten, tak som sa vytesovala, pomaly sa budeme ucit citanim rozpravok 😀 😀

Dobru nuocku....vsetkyyyym 😉

aneti78
6. feb 2008

ahojky

sisi, to by bolo super, keby si to vyzistila, ja teraz moc na sekcov nechodim. dik 🙂

kubanka
6. feb 2008

ahojte, my este furt od rana nespime ☹

sisi1
6. feb 2008

Ahojte,
tak my teraz spime, no taky bol nervozny, ze nechapem...asi mu pojde dalsi zubok alebo co...dasienko ma hore dost navrete... 😒

kubanka
6. feb 2008

sisi hlasim sa na stretko. Kedy? Dnes? hehe 😀