Maminy, tehuľky a snažilky zo Sekčova

nisa
25. jan 2007

🙂 ahoj baby,
o pár chvíľ nastupujem na MD a manžel ma už moc nechce nechať šoférovať aj keď ja sa zatiaľ cítim (vďaka bohu)v poho, a preto som myslela na vytvorenie tehotensko-maminovského gangu 😀 zmietajúceho sa po krásne zľadovatelom Sekčove.
čo vy na to? pridáte sa?

kubanka
7. feb 2008

sisi kde si?
Pozeram, ze mate doma odrazadlo pre Timiho... nie je velmi labilne? Na takom nejakom sedela Lalka a stale s nou padalo dozadu.

aneti78
7. feb 2008

adypo, to je super, ze to tak vsetko zvladas. okolo mna je teraz akosi vela tehuliek...snad sa nenaberem 😕 😀

kubi, tu vrtali od rana az do obeda pre T-com. hroza. nic som neurobila, deti furt za mnou cupitali, lebo sa bali. ale nastastie to stihli kym isli spat. a dobre, ze som varila akurat kuraciu polievku, ktora sa vari sama, inak by sme ani nejedli 🙂

kubanka
7. feb 2008

aneti moja je uz hore, ale pekne si pospinkala hodinku aj 20 minut. Len co otvorila ocka uz sa hraje s babikou 🙂

aneti78
7. feb 2008

kubi, tak to mas super, ked sa uz taka mala sama rozhodne zahrat sa 😉

kubanka
7. feb 2008

haha ja musim byt na blizku a najlepsie je, ked sa hram s nou ....ideme obedovat

aneti78
7. feb 2008

to je jasne 😀 dobru chut

michell
7. feb 2008

mozem sa k vam pridat?

sarka211
7. feb 2008

aj ja som tu
😀 😀

sisi1
7. feb 2008

Ahojte,
kubi, chybala som ti? 😀

Hej, mame take odrazadielko, nemam pocit, ze by nebolo stabilne, Timo sa v nom v pohode udrzi, len ho musim tlacit, on si da tolko prace, ze zdvihne nozicky 😀 Ale parkrat sa mu podarilo samemu odrazat, ale to len ked sa mu chce...

My sme mali v pohode dnik, hrali sme sa veeela a v podvecer pojdeme aj s tatinom von, mozno nas vezme na pizzu 🙂

aneti: aj u nas vrtali, jak besni 😠 To bude to iste...

Ja som varila tuto polievocku pre nas dospelych: http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=3531
Je naozaj rychla a vyborna....mnam.

Adypo: srdecne ta pozdravujeme s Timim, aj to malinke v brusku...a robis tam kde si robila?

sisi1
7. feb 2008

michell, sarka - ahojte 😉

sisi1
7. feb 2008

janazuza: ako sa mate? Chodis este na anglinu?

sarka211
7. feb 2008

ahoj sisi ako sa ma timi? 🙂

sisi1
7. feb 2008

Timi je uz riadny betar, chvalabohu sme zdravi, klop-klop...A Viki?

sarka211
7. feb 2008

no Viky je obsypana po celom tele,tak je trosku nervozna...ale inak je v pohode..cely den sa mi len stazovala
tesim sa az sa bude sama hrat 😉

sisi1
7. feb 2008

Obsypana?

sarka211
7. feb 2008

dr.povedala ,ze je to bezne ochorenie u deti do 8 mesiaca..mame mast,olej a kupeme vo vyvare z ovsenych vlociek 🙂

sisi1
7. feb 2008

Hmm, netusila som, cize to nie su kiahne alebo take nieco...

sarka211
7. feb 2008

nie kiahne nie tusim je to borelioza?! 😒

sarka211
7. feb 2008

proste nejaka caste kozne ochorenie...uz sa to pekne lieci 🙂

sisi1
7. feb 2008

chvalabohu...nech sa rychlo malinkej zahoji 😉

kubanka
7. feb 2008

ahojte, my sme dnes Lalke kupili box na hracky s kolieskami, tak uz sa v nom povozila 😀
sarka ani ja som nepocula o obsypani....my sme mali take cervene miesta, ale zo stravy

sisi1
7. feb 2008

kubi, a akej farby ste kupili? V baumaxe?
Aj my sa chystame, len som nevedela aku farbu....

sisi1
7. feb 2008

citala som o borelioze, je sposobena kliestom a tvori sa jedna velka vyrazka, lieci sa to ATB....tak to bude asi nieco ine, Sarka, ci sa mylim?

aneti78
7. feb 2008

borelioza sa da chytit myslim len od kliesta, tak ako pise sisi.

nam sa raz Tamka obsypala po Nivea oleji, tak odvtedy pre nich niveu nekupujem.

nasi uz chrnia, uz sa nevedia dockat zajtrajska a kazdemu ukazovali ako mi budu kyvat.

baby, neviete, ci mi detska dr. potvrdi prihlasku do skolky aj bez toho,aby som tam sla s detmi?

sisi1
7. feb 2008

aneti, ja netusim...
Timko sa prave kupe s tatinkom...
Ze ukazuju ako ti budu kyvat 😀 😀

My pouzivame Bubchen a ziaden problem sme nemali...a este Johnson..

aneti78
7. feb 2008

Bubchen je fajny, sa mi paci ta vona. mame tiez dost veci od neho. ale aj oli pouzivame, lebo je lacny 😅 a nasi vycapu kazdy tyzden jednu flasticku peny do kupela 😕
no nic, idem ich balit 🙂

sisi1
7. feb 2008

aneti: pre dvojicky by mali velke balenia vyrabat za vyhodne ceny 😀

aneti78
7. feb 2008

to teda hej 😀

sisi1
7. feb 2008

Kubi, ta de ty si? Moj muzicek ide pred deviatou na pivko, kto mi bude robit spolocnost? Dieta idem pomaly ulozit...

janazuza
7. feb 2008

ahojte baby.
sisi na anglinu este chodím( ale neviem do kedy 😀 ) včera sme písali polročný test, tak uvidím, či neodísť radšej zavčasu s malou hambou 😅 😕
Aneti, kam idú do školky, do ktorej?
adypo, moja neter chodila do tej školky, bolo to ešte štatne, ale boli tam super učky 😀 a bola to a myslím, že ešte je takzv. škola dokorán 😅