Maminy, tehuľky a snažilky zo Sekčova

nisa
25. jan 2007

🙂 ahoj baby,
o pár chvíľ nastupujem na MD a manžel ma už moc nechce nechať šoférovať aj keď ja sa zatiaľ cítim (vďaka bohu)v poho, a preto som myslela na vytvorenie tehotensko-maminovského gangu 😀 zmietajúceho sa po krásne zľadovatelom Sekčove.
čo vy na to? pridáte sa?

alcapalca
17. júl 2008

o vazeckej som len dobre tiez pocula
my smiesno z Tadeaska, som mu pripevnila na postielku kvetinku taku modrozelenu, aa stale ked sa zobudi tak sa na nu usmieva a nieco mrmle, boze to je take zlate 😵

deniskajakubko
17. júl 2008

ja si tiež myslím, že všetko asi ostane na Jakubkovi, keď sa mu bude páčiť v škôlke, tak ho necháme na celý deň

deniskajakubko
17. júl 2008

Alenka, asi som sa už pýtala, ale koľko stojí mesačne škôlka na Smetanovej, všetko aj strava, poplatky za škôlku

deniskajakubko
17. júl 2008

jeeeej Alenka nová fotka, aká pekná 🙂

deniskajakubko
17. júl 2008

Keď prídem domov, tak si popozerám Vaše fotky, už dávno som nepozerala, síce teraz mám voľno, ale veľa by mi to ťahalo z mojich bajtov 😖

deniskajakubko
17. júl 2008

a ďalšia nová fotka 😉

alcapalca
17. júl 2008

...len skusam aku tam vlozim..............
skolne je 1000 na mesiac a strava 40,- na den

deniskajakubko
17. júl 2008

Holky neviete mi poradiť, kde by som zohnala nažehľovačky? Ale chcela by som spidermana, Jakubko bude mať o týždeň meniny, chceme mu dokúpiť ku vláčiku Tomáš - má taký set nejaké iné vláčiky a aj toho spidermana - sa to ňho teraz zbláznil, takže už nielen Tomáš, ale aj spiderman 😀

deniskajakubko
17. júl 2008

joj ešte som chcela dopísať, že v galantérii, majú len také ako v komunizme, v detských hračkarstvách tiež nemajú, už neviem kde mám hľadať

alcapalca
17. júl 2008

asi najst a objednat na nete

alcapalca
17. júl 2008

musim najst nejaku normalnu fotku, lebo vsetky co som zatial nasla su nenormalne 😀 😀 😀

aneti78
17. júl 2008

Aleni, mas dobru fotku 😎

deti uz vstali, tak idem, pekny den

deniskajakubko
17. júl 2008

Sisi - rodičovská dovolenka Ti končí dňom tretích narodením Timka.
Ja som to tak spravila, ani o deň skôr som nešla a neľutujem to, pretože práve okolo roka a pol začína krásny život s bábätkom (aspoň ja si to myslím), začína rozprávať, už dokáže povedať, ak mu je niečo, dá sa s ním už super zahrať. Ja neľutujem, že som zostala 3 roky doma. Ja práve naopak, keď bol Jakubko ešte malinký, bola som zúfala a hovorila som, že radšej pôjdem do práce, ako byť na materskej, no a o pár mesiacov sa to zmenilo 😉

kubanka
18. júl 2008

Dobre ranko co nove? Skolky, fotky 🙂
My sme vcera boli v meste kupit odrazadlo motorku. Lalka sa z nej velmi tesi aj ked este nevie co snou. Tlaci ju, dviha, prevracia, sadne na nu, ale dopredu sa nepohla. Parkrat sa jej podarilo cuvat 🙂

kubanka
18. júl 2008

Jeeeej prave sa Lalka smiala zo sna.....nieco pekne sa jej sniiiva.......je to krasny pocit, ked vidim, ze moje dieta je spokojne a stastne.
Vcera ked vstala poobede sa postavila ku stene a vravi "pšala".....utekala som po nocnik, rychlo dole pancusky, plienka a do nocnika isli uz len 5 kvapky......ale bola zlata ako mi to oznamila 😀
A vecer sme boli u svokrovcoch, tam sa hrala, behala po celom dome....prisla za babkou a nahodila ksichtik, ze tlaci a pokakala sa. No uz je len naucit, ako to oznamit predtym ako sa to stane. 😀

aneti78
18. júl 2008

ahojky

Kubi, vraj dieta prechadza tymito obdobiami: 1. oznami, ze curalo, kakalo
2. oznami, ze cura, kaka
3. oznami, ze bude curat, kakat.
tak to mozes sledovat, ci to aj u vas tak pojde 😉 ale musela byt zlata Lalka 🙂 😵

nasa princezna vcera zas rozbila koleno. boli u babky a bola cela stastna, ze po nich prisiel jej milovany tatik,salila sa a spadla. sme ju museli nosit ajna zachod aj ku stoliku najest sa a inak len lezala a zmurila oci, aby nevidela to koleno, hoci som ho zalepila. hrozne ma tie nohy. minule sme boli na pozemku a vedla nas su maliny, taky skoro pololes, vosla tam, lebo videla macku a potom ma volala, lebo nemohla vyjst. ani dnu ani von. tak som po nu sla, ale nohy mala aj tak cele doskrabane, lebo mala kratasy

alcapalca
18. júl 2008

dobre ranko
🙂 pozdravujeme Lalku 🙂
aj Tamku, ze posielame pusu na kolienko, mamka pofukaj jej aj za nas

ja pozeram nejake mikinky pre mojho drobceka ked sa ochladi a natrafila som na uzasnu frajersku bundu na zimu, joj strasne sa pacia take veci
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=3046088

aneti78
18. júl 2008

Aleni, dakujeme. koleno fukame, ze dobreze ho neodfukne 😉 aj ja chcem na tuto zimu bomberky detom. som zvedava, ci zozeniem

alcapalca
18. júl 2008

no treba vela casu stravit na mmb, kym nieco najdem, straaaaaaaaaasne vela veciciek tu je

aneti78
18. júl 2008

a myslis, ze cherokee nebude mat take bundy? ci chces next? ale tato, co si dala link je dievcenska, ci nie?

aneti78
18. júl 2008

my ideme pozerat janka hraska na STV2, dnes nemusim varit, tak mozem s detmi 🙂 zatial papa

alcapalca
18. júl 2008

hej dievcenska ale aj malicka, ale pekna, keby som nasla chlapcensku taku istu a vecsiu tak kupujem hned
aneti ja nejak nebazirujem na znacke, mne je to jedno, mne staci ze mi padne do oka
chlapci maju tiez pekne na zimu, ale to im budu dobre aj toho roku, som im kupila v NL, a ja stale im kupim sice drahsie ale kupim vecsie tak ponosia aj 2 zimy

aneti78
18. júl 2008

ved aj mne je jedno aka znacka. ale co kupujem z MMB alebo aj nove, tak zatial mam skusenost, ze hoci to aj predtym dieta nejake nosilo, mozem to prat a prat a je to stale ako nove, co sa o slov.vyrobkoch niektorych neda povedat. cherokee je tiez dobre kvalitou.

alcapalca
18. júl 2008

aj Branko ho pozera prave, Lubko sa mi vcera nevratil od babky, vraj tam chce zostat este jednu noc 😀 tak nejak som ho neohovarala

alcapalca
18. júl 2008

neodhovarala

alcapalca
18. júl 2008

planujem este pofotit nejake jesenne a zimne bundy po chlapcoch, a dam na bazar tiez, vsetko mi Tedy neponosi a uz mam nervy skladovat to

aneti78
18. júl 2008

ja som minule triedila a vela posielam bratrancovi do bulharska, cakaju dvojicky. my uz neplanujeme a aj keby ano, skoro vsetko by som kupila nove. tie veci uz nie su take pekne, ked stoja. ale srdcovky som si nechala na pamiatku. chcem im urobit take krabicky s vecickami z krstu atd.

kubanka
18. júl 2008

baby nejdete niekto na Siravu na festival? Muzik ma vola v sobotu bude Kabat vystupovat. Hlasia dazd na cely vikend a nerada by som tam mokla..........ubytko sa uz teraz asi nebude dat zohnat.

alcapalca
18. júl 2008

ja si nechavam tie co mam zo zahranicia, hlavne mikiny a tie bundy a potom kosele a letne nohavice, to su take pekne veci ktore su moderne aj teraz
stale sa na to chystam, len nejako den za dnom ide a ja sa k tomu nemozem dostat