Maminy, tehuľky a snažilky zo Sekčova

nisa
25. jan 2007

🙂 ahoj baby,
o pár chvíľ nastupujem na MD a manžel ma už moc nechce nechať šoférovať aj keď ja sa zatiaľ cítim (vďaka bohu)v poho, a preto som myslela na vytvorenie tehotensko-maminovského gangu 😀 zmietajúceho sa po krásne zľadovatelom Sekčove.
čo vy na to? pridáte sa?

janazuza
19. júl 2008

Náš akurat zaspal, tak sa nezobudil

alcapalca
19. júl 2008

anet teraz som skusila a islo mi, nonic pozriem na to

alcapalca
19. júl 2008

otvara mi to v pohode, co ti vypisuje anetka?

alcapalca
19. júl 2008

jani a ako s bytom? ste predali?
my ani nechceme predavat, len sa niekto v bytovke dozvedel ze rozmyslame o vymene a podal to dalej........a uz tu boli dvaja zaujemci o kupu, hlavna vec ze my vobec nechceme predavat a a ni nebudeme

janazuza
19. júl 2008

alenka, mi sme už podpísali predbežnú zmluvu. Naši ešte nepredali, tak sa modlím nech to vynde, inak neviem

janazuza
19. júl 2008

začiatkom oktobra by sme sa mali sťahovať.

alcapalca
19. júl 2008

jej tak drzim prsty nech vam to vyjde
a malumu dufam ze uz je lepsie

janazuza
19. júl 2008

je mu lepšie, ale je strasne slabý a schudnutý.

alcapalca
19. júl 2008

a z coho to mal jani? z jedla? alebo zas nejake virusy lietaju?

janazuza
19. júl 2008

ja neviem a oni nič nepovedali, ale je tam vela detí s hnačkami a horúčkami. Povedali mi , že horúčky mal preto, že bol dehydrovaný. Napichli ho s infúziami a prešlo. Som strašne zhrozená z detskej nemocnice...(musela som na noc chodiť domov, a celý deň na stoličke, ako v base) 😖 😕 🤐

alcapalca
19. júl 2008

janka viem o com hovoris, detska nikdy vice, to radsej poutekam s deckom do ineho mesta..........ani nespominam radsej uz

jani mozes kliknut na tu adresu co som zadala ze ci tebe otvori?

janazuza
19. júl 2008

alenka neotvorím to, maš tam prístu iba ty- tak to píše

alcapalca
19. júl 2008

hm tak neviem musim to prerobit sakra

janazuza
19. júl 2008

ano, teraz pýtať vlastnika o heslo

aneti78
19. júl 2008

Aleni, presne, pyta heslo. ak mas fotky z veciciek, nehodis mi ich do mailu? dik

Jani, a to bol maly bez teba v noci? nemohla si tam ostat ani keby si si zaplatila? paneboze, dufam,ze tam nikdy nebudeme musiet ist.

alcapalca
19. júl 2008

ok cize tento posledny link
a heslo je oblecenie

alcapalca
19. júl 2008

boze dnes som zas s nimi sama a uz ma tak vyprovokovali ze som ich musela strieskat, a nie raz 😠
a najnovsie ma volaju alena drzaci , odkedy som doma z nemocky tak nejako ma ignoruju uz potrebovali preplesk

janazuza
19. júl 2008

Pri deťoch nad 3 roky: musíš si vybaviť povolenie u primára( alebo zástupcu) , ked som tam šla, skoro ma položilo, ked mi oznámil , že iba cez deň od7 00- 20 00 hod. Od sestričky som vyfasovala stoličku a tam som bola celý deň. musela som zaplatiť za pobyt na deň 100 sk +strava, (musíš ju mať ak si tam!)110 sk, takže tak. Večer som padala od unavy, sestričky boli zlaté dovolili nam , kým deti nezaspali( samozrejme naš zaspal o 21 30 .Rano som zasa klusala tam, pripraviť na vizitu, otras .Ked sme prišli v štvrtok domov tak som zaspala s malým pri večetrníčku.

alcapalca
19. júl 2008

hej presne tak to je v detskej, naposledy ked bol lubko tak len muz s nim bol tierz iba cez den a na stolicke, myslel ze pride o krize, a mna ani na chvilku nepustili somari, pritom prave vtedy ked je dieta chore potrebuje viac mamu

janazuza
19. júl 2008

Alenka, normalne rozmýšľam, že by som mala asi aj ja niečo popredať, všetko odkladám a teraz, keď sa budeme sťahovať a tých vedí......

janazuza
19. júl 2008

Alenk aiba do 6 rokov dieťaťa Ti dajú suhlas ( strach pomyslieť)

alcapalca
19. júl 2008

ja som strasne toho vela predala, hlavne co som mala rovnake, som mala jednu tu cez net som ju nasla zo SL co mala tiez dvojky chlapcov a pravidelne som jej posielala baliky, potom jej kamoska si otvorila sekac tak sa jej neoplatilo, ale take rovnake veci mi ani vela nezostali, potom som ich rovnako neobliekala

alcapalca
19. júl 2008

😀 konecne sa mi podarilo zachytit Tedyho usmev, stale ked sa takrehli tak nestiham utekat pre fotak

aneti78
19. júl 2008

Aleni, krasny usmev 😵 aj ja som dnes pridavala nejake fotky

idem kuknut tie veci a potom, ked, tak ti pisnem IP 😉

Jani, hrozne podmienky. ja mam tam kamosku sestricku a ked mi rozpravala o ich vrchnosti, tak ani robit tam nie je med lizat, ale toto je ovela horsie ☹

alcapalca
19. júl 2008

http://fotoalbumy.azet.sk/alcapalca1/moj-dom-mo...

a tu som pofotila steny ktore som malovala ja sama v nasom byte, lebo kamoska cez pokec co byva v taliansku chcela sa inspirovat tak zakuknite ak chcete
heslo je bytik

janazuza
19. júl 2008

alenka vyzerá to super! pači sa mi to

janazuza
19. júl 2008

malému sme merali teplotu, má 37, mam obavy

alcapalca
19. júl 2008

jani nezavidim, nejhorsie je ked su deti chore, vtedy som tiez bezradna od strachu
snad to nebude nic hrozne, cim skor ho nalej cajikom a osprchuj nech nevyskoci teplotka vyssie