Maminy, tehuľky a snažilky zo Sekčova

nisa
25. jan 2007

🙂 ahoj baby,
o pár chvíľ nastupujem na MD a manžel ma už moc nechce nechať šoférovať aj keď ja sa zatiaľ cítim (vďaka bohu)v poho, a preto som myslela na vytvorenie tehotensko-maminovského gangu 😀 zmietajúceho sa po krásne zľadovatelom Sekčove.
čo vy na to? pridáte sa?

sisi1
18. mar 2009

No nenormalny vetrisko fuka von....fuj... 😝

monky1
18. mar 2009

ahojte, mamicky,

aj my sa zberame do Tesca tu na trojke- bez kocika, modlim sa, aby nas neodfuklo 🙂

U nas dnes bude gulasova polievka a fliacky s kapustou. A palacinky su aj u nas hit. Minule som skusala kysnute - mnaaam. Hanka este 2 dni o nich rozpravala 😀

danielkapo
18. mar 2009

Ahoijte....vonku sice slnko svieti, no ale ten vietor 😕 dufam, ze ustane v priebehu dna...

monky tak uvidime, ku komu nas posle dr...
aneti no mala je este kojena, jogurtik uz sem tam mala, zopar lyziciek....tak dufam, ze to nie z toho... 🤐

danielkapo
18. mar 2009

pekny dnik vsetkym zelame

janazuza
18. mar 2009

cawte. Dnes som skoro skolabovaal, ráno vstanem a sneh. Fúka už od večera.Otras, dnes sa y domu ani nepohneme.
Zajtra ideme do Po- kuknem aj na trhy 😀 .Dúfam, že bude lepšie počko, aby sme sa prešli.

monky1
18. mar 2009

Tak my sme uz po hoďke a pol doma - vyfukane, vymrznute, ale nakup mame a to je hlavne 😀 . No ale pocasie - hotove peklo na zemi. Hanku normalne vietor bral 😀 😀 😀

sisi1
18. mar 2009

jani: tak sneh sme tu nemali, resp. nezostal na zemi, ale pred chvilou bola normalne snehova metelica, potom slnko a teraz "len" vetrisko....

monky: Hanka sa ta tiez tak drzala ako Timo tatina? 😀 bol s tatinom v praci, boli nakupovat na stavbu material, resp. objednavat, a tiez drobca skoro odfuklo...joj, este potrebujeme ist na nakup a nevyzera, zeby to utichalo 😠

Maly nechce spat a to bol dve hodky von....

kubanka
18. mar 2009

hej vetrisko riadne fukalo........svokra bola dnes v Polsku a vravela, ze tam normalky sneh maju. A to sa aj ja tam chystam na nakup niekedy v blizkej dobe......kym vladzem heh 🙂
Na varenie som nic nevymyslela, asi bude pizza.............a boli sme v hypernove na nakup......maju akciu na dzusy Cappy a na mlieko.

petra1985
18. mar 2009

ahojte tak som vas nasla nie som sice zo sekcova ale som z PO.. nejaka mamicka s terminom na konci marca sa tu nenajde?🙂 a ako ste spokojne s nasimi porodnicami a porodnikmi tu v PO? Ja zatial nemam skusenost tak ma to zaujima🙂

kubanka
18. mar 2009

Ahoj petra, je tu jedna mamicka, co caka babo tak nejako koncom marca

tufa
18. mar 2009

Ahojky,
Petra, tak to vyzera, ze tu som asi najblizsie k tebe terminom
😀 ja.
Chystam sa rodit v starej porodnici, uz mam 1. generalku za sebou 😀 a mozem len doporucit, zotrvala som tam na 2 x skoro mesiac, tak som si tam uzila dost, ale bola som spokojna. Keby si chcela daco vediet tak sa napis 😉

petra1985
18. mar 2009

ahoj kubanka dik za info 😉

ahoj tufa nooo na teba mi ocko padlo, ze to mas asi najblizsie🙂 ja sa tiez chystam do starej.. a porodnika mas alebo nechavas na nahodu?🙂

danielkapo
18. mar 2009

Ahojte, tak my sme boli dnes von len na polhodku asi....a za ten cas aj snezilo, aj slniecko svietilo, no sialenstvo 😅

Simka doteraz este spinkala, takze pohodka... 😉

kubanka
18. mar 2009

petra aj ja som bola v starej a aj teraz sa chystam tam.

danielka, tak ste si uzili z kazdeho pocasia trosku 😀

petra1985
18. mar 2009

kubanka a ako si rodila? ja idem teraz na cisarsky.. mam trosku obavy 😖

kubanka
18. mar 2009

ja som mala tiez cisarsky.......mas vybrateho dr?

petra1985
18. mar 2009

mam hej.. Dr. Poch

aneti78
18. mar 2009

ahojte

tak my sme dnes boli u dr. a obaja maju ATB ☹ Jakubko sa jej videl horsi, vraj ma uz cervene hrdlo aj zaaftovane. No ale mne sa doma vcera videla horsia Tamka, aj som jej to povedala, tak uz dala aj jej ATB, v pondelok sme objednani k zubarke na preventivu, tak ale vraj dovtedy budu ok a ked to povedala nasa dr., tak verim, ze aj skor, uz dnes mi pripadaju celkom ok, aj nadcha ustupuje.
no a hlavne nech vyzdravia, ved v utorok mame nas prvy slavny konceeeert v divadle, sedem listkov som kupovala, pre babky, dedkov, krstneho.... 😀 😀 😀

Peti, ja som lezala tri mesiace v starej porodnici a mesiac bol moj izbovy lekar Dr. Poch, celkom v pohode, az na to, ze ma posalil ze si mam pytat cez vikend priepustku domov (na dva dni a jednu noc), ja som to spomenula cez vikend Olejarovi a tak ma zjazdil, ze som mala slzy na krajicku a podrobne mi opisal, co vsetko mi hrozi...co Poch teda neurobil za cely mesiac. tak som nakoniec stravila vikend v nemocke...joj tak ja som vtedy mala nervy na Pocha 😀 😀 😀 ale ako dr. si ho chvalili

kubanka
18. mar 2009

mamicky tehulky neboli ste niektora dnes cvicit? Mne sa taaaak nexcelo........no neda sa povedat, ze nexcelo, lebo tam je zle, ale nejak mi nepripadalo, ze je dnes streda a mam ist cvicit, nejaky cudny dlhy den dnes mam. Ak ste boli o com bola prednaska? Dufam, ze nic velmi dolezite.

petra1985
18. mar 2009

aneti78 oh a to co tak dlho si tam robila? Tak to ti zavaril🙂

Poch sa mi zda v pohode len vela toho nenarozprava co sa babatka tyka🙂 ale sekcie by robil raz dva tri.. mne uz ju chcel robit pred tyzdnom som povedala, ze ne este mam cas ani nie su komplikacie naco.. ta ze dobre pockame na bolesti.. dnes mi povedal, ze v piatok nemam jest ked ku nemu pojdeme, ze uz to mozno spravime tak tiez som z toho kus taka lebo zatial ziadne bolesti neprisli 😀 .. este by som tyzden vydrzala no co uz uvidime.. ale inak je fajn taky celkom mily, prijemny.. som zvedava co na mna zas v piatok vymysli 😠 ja nevidim zmysel v tom vyberat babo skor ked nie su komplikacie..

kubanka
18. mar 2009

petra, ak sa mozem opytat preco ides na sekciu? Musis?

kiert
18. mar 2009

Ahojte. Tak vonku je teraz taka zima a neskutocna fujavica brrr...
Kubi, ja som bola napokon cvicit, ale tiez som mala podobny problem, ze sa mi straaasne nechcelo, tak som sa na poslednu chvilu rozhodla a dosla som asi 15 min. neskor. Dnes bola prednaska o kojeni, celkom dobre to bolo, ale bolo to strasne rychle zhrnutie. Odporucali nam, aby sme si v nemocnici vybrali roomingovu izbu, co mne sa velmi nepozdava, aby sme hned po porode ziadali nech nam prilozia babo a aby sme sa prve tyzdne uplne vyhybali cumlom a flaskam atd. a hlavne aby sme nepanikarili, ked sa nam nedari..., ved ti to potom mozem vyrozpravat, aj ked myslim, ze skusenosti mas dost.. 😀

ivana82
18. mar 2009

Ahoj Petra, smiem sa spytat, preco ti budu robit cisarsky? Pretoze mne ho robili kvoli zlemu ctg tiez v 39 tt a nemala som ziadne bolesti a to som bola 4 dni na vyvolavackach (kvapky, infuzie a pod.) vsetko skusali a nic, nakoniec to musel lekar ukoncit, tiez som radsej chcela rodit prirodzene keby to slo, preto cakal az 4 dni, inac moj lekar by rezal este v den ked ma prijal, dostala som aj klistir a vsetko bolo prichystane, len som mu povedala, ze este pockame ... tak sme pockali, ale len do stvrtka a potom sme rodili po vzajomnej dohode... drzim palce

petra1985
18. mar 2009

kubanka ivana mam uzku panvu....

petra1985
18. mar 2009

ivana dik🙂 dufam, ze to dobre dopadne ah

ivana82
18. mar 2009

Peti, neboj sa, vsetko dopadne dobre ... 🙂

kiert
18. mar 2009

Ahoj Peti, neboj, tes sa na to, ze uz o par dni budes drzat v rukach vonave babatko 😀 . Drz sa

monky1
18. mar 2009

Ahojte dievcata,

jedna nova tvar a aka bohata diskusia 😀 ...takze Petra, vitaj!!! Mohla si zavitat aj skor 🙂 Apropo - z ktorej casti PO pochadzas?

Nam dnes den zbehol jedna basen - bola u nas kamoska s malou Emkou, dievcata sa krasne hrali a my sme klebetili pri kavicke (ako inak - nevideli sme sa 3 mesiace)

Hanka sa prave uspava - pije mlieko...a mozno uz aj spi, lebo je ticho uz 5 minut. Chudatko, domordovana je z rannej prechadzky - presla peso asi 3 km 😵 .

monky1
18. mar 2009

Peti, samozr. aj ja drzim palceky, nech vsetko dobre dopadne. Chces rodit v uplnej narkoze?

petra1985
18. mar 2009

dik baby ste zlate sak ja sa az tak zas nebojim len som nikdy nepodstupila ziadnu operaciu a tie caviky okolo kym ma uspia tak .. a potom to prebratie no.. a ta rekonvalescencia a to vsetko .. ale jasne, ze sa tesim na babo len tym vsetkym este prejst 😉

kiert ahoj sak na to sa najviac tesim to je jasne🙂)

ivanka a kto ti robil cisarsky?

monky1 dik za privitanie no ja som vas hladala tu nejake presovcanky a tak no konecne som nasla aj 😀 ja som zo Svabov..
chcela by som celkovu aj ked zo zaciatku som chcela spinal ale uz nechcem radsej nech si fajne pospim a ani neviem a mam babo ako este to vsetko na sale prezivat.. prezivam to dost uz teraz nie to este tam lebo len donedavna som bola v tom, ze rodim normalne hop odrazu mam uzku panvu.. taaaaa co uz