Maminy, tehuľky a snažilky zo Sekčova

nisa
25. jan 2007

🙂 ahoj baby,
o pár chvíľ nastupujem na MD a manžel ma už moc nechce nechať šoférovať aj keď ja sa zatiaľ cítim (vďaka bohu)v poho, a preto som myslela na vytvorenie tehotensko-maminovského gangu 😀 zmietajúceho sa po krásne zľadovatelom Sekčove.
čo vy na to? pridáte sa?

petra1985
22. mar 2009

tufa ty mne ja pridem neskor🙂)

tufa
22. mar 2009

opravujem: rano nam spievali vtaciky 😀 😀 😀

monky1
22. mar 2009

no tufa, ja som aj rozmyslala, ci vam spievaju vtaciky, ci vrtačky 😀 😀 😀

kubanka
22. mar 2009

tufa, dobre na pobavenie, vrtaciky 😀 😀 😀

monky1
22. mar 2009

fiha, alca, hned si to idem skusit. ....a potom ti poviem, ci je haninka cela mama 😀 😀 😀 😀 😀

monky1
22. mar 2009

ale dik za tip 😉

monky1
22. mar 2009

ozaj, ako vikend? ako bolo u babky?

alcapalca
22. mar 2009

ahoj monky, u babky fajn, a dnes sme boli na prechadzku v Kvasnej vode, to je smer Cemjata, tak vsetci spia ako zarezani, aj tatino, len ja tu este porovnavam, lebo kym kazdeho s kazdym 😀 , Tedy je zatial len o 4 % viac na mna, cize skoro rovnako na mamu aj otca

alcapalca
22. mar 2009

no Tedy je o 45%viac podobny Brankovi
a fakt to musi byt pravda, lebo kazdy nanho tak vravi ze cisty Branko

monky1
22. mar 2009

no to ti verim, ze najlepsie sa sedi pri nete vecer, ked vsetci zalahnu 😀 ...ja som pred chvilkou skusila dat jednu fotku, na kt. je manzel s malou - pise tam, ze sa to moze, ale oznacilo mi na porovnavanie 2x hanku a raz mna 😀 😀 😀 to by bol mix 😀 😀 😀 tak som som to nahodila este raz

no idem mrknut 😵

alcapalca
22. mar 2009

Branko je o 3%viac na mna, huraaaaaaaaaaa, zatial vyhravam

monky1
22. mar 2009

blahozelam k radosti!!!!! ale mne vyslo - citujem: dieta sa podoba rovnako na matka a otec!

no....idem tam nahodit ine fotky 😀 😀 😀 , nech si to ten počítačik uvedomí 😝

alcapalca
22. mar 2009

Lubko taktiez 4%viac na mna, takze podla toho su naozaj miesaninky nas oboch

alcapalca
22. mar 2009

jej monky tak Hanka je teda 100%miesaninka otecka aj maminky, blahozelam 🙂

alcapalca
22. mar 2009

no som zvedava na tvoj druhy pokus apotom utekam zalahnut, lebo predoslu noc som spala tak tvrdo ze vobec neviem ci som davala jest malemu, o 23,00 viem ze papal, a potom uz neviem..........ale zvykne jest aj v noci, no za pana si nedokazem rozpamatat 🙄

monky1
22. mar 2009

vies, ona ked bola mensia, ten usmev, syslikove líčka...cela ja....zvlast ked porovnam moje a jej fotky
...ale farba oci a vlasov je po tatkovi, tak hovoria, ze je cely tato
tak kto sa ma v tom vyznat, no nie?

alcapalca
22. mar 2009

ja som si nevsimala vtedy detaily, nos licka ocka..........mne stacil prvy pohlad, a hned som v nej teba videla

monky1
22. mar 2009

no tak teraz mi vyslo, ze sa 6% viac podoba na otca

ale este to skusim raz a dam take foto, kde mame rovnaky usmev 😀
ak si uz ides lahnut, tak dobru nocku 😔

alcapalca
22. mar 2009

idem rano ideme do polska, dobru nocku

monky1
23. mar 2009

Sevasky, maminky,

to sem uz nikto nechodi? ☹ ....teda skoro nikto

sisa,
ak si dobre pamatam, tak dnes je Timkov stastny den, a preto mu s Haničkou zelame vela zdravicka 😵 , chutnucky usmev na tvaricke 😕 a vela slnieckovych dni 😉

danielkapo
23. mar 2009

Ahojte

Timkovi kraaassne narodeninky a vsetko najkrajsie a najlepsie 😵

mame za sebou pekny vikend, ani PC som nemala zapnuty, nebolo kedy 😉 vcera sme sa poobede vybrali aj s kam. do maxu na kolacik....pesi s kociarikmi zo svabov 😅 no fajne bolo, najma cesta domov, nas ofucalo a deti mali srandu 😀

krasny dnik

sisi1
23. mar 2009

Ahojky,
monky, danielka - dakujeme kraaaaaaaaasne, ano je to presne dnes....

fotocky z oslavy som pridala, mozete kuk....
Zatial pekny dnik, priebezne sem nakukneme....

danielkapo
23. mar 2009

sisi krasne fotky, torta uuuzasna 😵 a ten nabytok modry (stolicky a stolcek) kraaasa 😉

monky1
23. mar 2009

ano, sisi, uz som mrkla, torticka bola naaaadhernaaaa....si sikulka.....neviem neviem, ci sa neohlasim a nedam ti zakazku 😀 Hm?

my sme sa dnes chceli vybrat do Tesca na "nočne" plienky, ale nejak poprchava....a v bytovke nam menia stupacky v byt. jadre...no des a hruza....a este ktosi preraba jadro a niekto iny obija steny...... respektujem to, ved aj my sme robili, ale ale ked vrtaju 3 partie na 3 roznych miestach 😀 😀 😀 - pripadam si ako na stavbe 😀

sisi1
23. mar 2009

dakujeme za pochvaly, torticka nebola az taka bezchybna, musela som vselico maskovat, trosku sa mi trhal ten potah....dost som sa s nou natrapila...myslim, ze poschodovu uz piect nebudem... 😀 zostanem pri jednoduchej...
Profesionalky uz maju tahy a vselijake pomocky....my amaterky si nejako musime pomoct... 😅 Ale moj ujo ma potesil, ked dosiel na oslavu este vecer, ze musim synacka velmi lubit, kedze som sa do takej torty pustila.....take mile to bolo.

Inak Timo sa neuveritelne tesil, tlieskal a este zo sna hovoril "tojta, tojta"....ked sa ho pytali co chce papat, tak cely vikend omielal, ze "tojtu" 😀

sisi1
23. mar 2009

monky: tak to nezavidim to vrtanie, ja to tak neznasam, to mi najviac prekaza v panelaku....nam zateplovali min. rok a myslela som, ze umrem z toho hluku....

monky1
23. mar 2009

ja sa nemozem stazovat, lebo my ked sme prerabali, mala som pocit, ze by nas vsetci susedia najradsej zniesli zo sveta - mali sme firmu, ktora nam vrtala do panela vyse 3 hodin cca 212 dier, aby urobili otvor do izby - ten povodny sme totiz zamurovali a este nam v celom byte so zbijackami rozvrtavali panel, ked robili elektriku - a to niekedy aj s tromi naraz...............takze ja nemozem povedat ani pol slova, len si sama pre seba ponadavat .... ale mna mrzi hlavne to pocasie, ze nemame kam vypadnut ☹

aneti78
23. mar 2009

Timkovi aj my prajeme vsetucko najlepsie k dvom rockom, hlavne vela zdravicka a radosti 😵 😵 😵

monky1
23. mar 2009

pozeram, ze sa vycasuje, tak mozno tie plienky zbehneme kupit

akurat som dovarila fajnove masko "na divoko" - cervene, pikantne.... pre deticky fest nevhodne, ale poobede mi pride ujo s niecim v byte pomoct a chlapi vraj maju take veci radi - teda aspon ten moj velmi a aj ja. A podava sa to na hrianke 😵 😵 😵 ...verim, ze mu bude chutit, aj vam by chutilo 😀 😀 😀 .......ale si verim, co? 😀