Maminy, tehuľky a snažilky zo Sekčova

nisa
25. jan 2007

🙂 ahoj baby,
o pár chvíľ nastupujem na MD a manžel ma už moc nechce nechať šoférovať aj keď ja sa zatiaľ cítim (vďaka bohu)v poho, a preto som myslela na vytvorenie tehotensko-maminovského gangu 😀 zmietajúceho sa po krásne zľadovatelom Sekčove.
čo vy na to? pridáte sa?

kubanka
25. sep 2008

Hej preventivna a co vy nechodite? Ved aj ku zubarovi sa chodi kazdy rok aspon raz a aj ku zenskej sa ma chodit raz za rok.

Vcera som si objednala z Lacucarachy Cucuredo salat, mnaaaamky a este sa mi zvysilo aj na dnes. Vhodny aj pre tie co chudnu.

aneti78
25. sep 2008

dobre rano

Kubi, ved chodime. ja idem na buduci tyzden v stredu. ale dr. ma ultrazvuk u seba, tak mna neposle nikde. a potrebujem uz cytoster a na mamografiu ma asi posle uz.
a s tym salatom, dobre, ze pises, ja tam obcas chodim na salat s kamoskou.

kubanka
25. sep 2008

Hej ty si davas ten salat, co ja? Alebo mas iny odskusany? Ja som este iny ani nemala

aneti78
25. sep 2008

my vacsinou taky so sunkou a olivami,ale neviem nazov. uz sme tam davno neboli. este radsej chodime do mesta na pastu

kubanka
25. sep 2008

Ta tvoj sa vola sunkovo-olivovy heh...........aj pastu mam rada

sarka211
25. sep 2008

dobre ranko 🙂 ...ja som sa tych salatov ojedla kazdy den na smene 😅

kubanka
25. sep 2008

fakt? Tak to Ti zavidim. A este Ti chutia ci uz ich mas dost?

sarka211
25. sep 2008

uz mam dost....pizzu mozem len raz za cas 😝 som prejedena 🙂

alcapalca
25. sep 2008

ahojte
ja som bola zas s Tedym u lekarky na kontrolu s tym ramienkom, a zas mu to tlacila, boze, mne sa zdalo ze je to uz ok, chdacik malinky, strasne plakal, v pondelok zas mam prist ☹
A Branko sopli dalej, uz bol pokoj 2 dni a zas je doma, nic ine len soplisko 😒

Vonku je kosa brrrr, hm a zomrela mi vcera vecer teta, musim manzelovi kupit kravatu, ja som zas oslobodena od pohrebu, mam vyhovorku kojenie, lebo na take akcie sa moc nehrniem

sarka211
25. sep 2008

alcapalcamy sme boli na cisteni ramienka asi 6 krat a stale to bol neskutocny plac, aj ja som si poplakala...ked dr povedal, ze je to ok, tak som bola strasne rada 🙂

alcapalca
25. sep 2008

kokso s cim to ockuju 😠 , chrustik moj, mi ho tak bolo luto
este stale spi, musi byt utrapeny

sarka211
25. sep 2008

to hej....musi ich to strasne boliet...ja by som to asi nezvladla 😢

alcapalca
25. sep 2008

Anetka, do tej jaskyne mozu ist aj soplave deti?
idem si najst tu stranku a tiez tam zavolam

aneti78
25. sep 2008

Aleni, aj u nas to tak bolo, par dni nic,potom zas sople a z toho im zacal ten kasel. ale uz je lepsie, dufam, ze to bude ok.

Sarka, ja nemam rada pizzu, ked obcas prinesie muz, tak si dam kusok a mam dost, zeby som zato zacvakala dvesto korun dakde v krcme nehrozi 😀 to si fakt radsej dam cestoviny. ked robim doma, tak tiez len ochutnam aka je a domaca mi aj viac chuti.

aneti78
25. sep 2008

aleni, jasne, ze mozu, ved to napomaha vyliecit sa. vcera co ste pisali o tych baciloch, tak neviem ako to je, ked je tych chorych deti tam viac, my sme tam boli samy stale....

sarka211
25. sep 2008

aneti ja som uz dlho neplatila, tak som rada......mala som dobrych kolegov 😉

aneti78
25. sep 2008

Sarka, tak na mne by pizzeria usetrila.

dneska som sa tolko nasmiala na detoch, tie ich debaty. Tamarka nieco chcela a som povedala,ze nemoze a Jakub spustil: No, Tami, ty žla ši. a ona: ja nie som žla. a on: ano,ši. furt len žle robis, mna bijes, mamku nepocuvas, vymyslas, vsetko mozne 😀 😀 😀 Tamka uz nemala slov.

a najviac sa smejeme (ale to nemozeme, tak len tak potajomky), ked spusti repertoar chiki liki tu-a 😀

alcapalca
25. sep 2008

jeej aneti, dakujem
pri tych dnesnych stresoch a zlych spravach si ma rozosmiala 😀 , daj im pusinky za to

aneti78
25. sep 2008

aleni 😀 neni zac,ale ty to mas tiez doma, som dnes fakt bola cela nadsena ako sa vedia hrat a rozpravat, toto je take super obdobie, nikdy neni nuda 😀

aneti78
25. sep 2008

a minule nadsene sam v obyvacke bubnoval o misky a krici : ludia, este vladzete? 😀 😀

ako ked sme boli na festivale a spevaci tak kricali,tak on si to zapamatal.

sarka211
25. sep 2008

jeeeeej ...fakt musis mat doma veselo...uz sa aj ja tesim, ked bude nas mala rozpravat 😀 😀 😀

kubanka
25. sep 2008

Ahojte, my sme boli v meste pri babke potom nas vzala na obed. Este teraz mam plne brucho juuuj....tazko sa mi dycha. 😀

kubanka
26. sep 2008

Tak tu nikto nebol.
Ja som uz pobehala dnes svoje stranky v meste a mam volno. Vonku je celkom prijemne.

aneti78
26. sep 2008

ahojte

Kubi, tak sme tu asi naraz.

my dnes konecne betonujeme, tak sa tesim.

vcera som volala dr., tak vytery su ok, ATB netreba, tak len doliecit a ani na kontrolu nemusime,ak to bude ok, co asi uz bude. len teraz mam dilemu, ci ich hned dat od pondelka do skolky alebo este do stredy radsej nechat nech nevhupnu zas medzi bacily 😕

alcapalca
26. sep 2008

ahojte co robite?
ja okrem toho ze nuda, tak neviem co mam varit, poradte mi nejake mucne jedlo, mam doma slivkovy lekvar

alcapalca
26. sep 2008
aneti78
26. sep 2008

Aleni, ja mam zas plno jablk, tak som vcera urobila dva zaviny z kysnuteho cesta. ale to len tak, nie na hlavne jedlo, deti to jedli na ranajky. my sa nevieme najest z mucnych jedal.
dnes som varila kolozvarsku kapustu,ale namiesto ryze davam zemiaky, s ryzou mi to nechuti a ani nikomu,ale takto ano.

alcapalca
26. sep 2008

ahoj Anetka 🙂
ja som vcera vybrala 2 baliky kur.prs a zapiekla som ich v trube so smotanou, markulami a syrom+ryza a op.zemiaky, ze budem mat navarene aspon na dva dni....uhm, vsetko sme spraskali
dnes som uvarila taku fazulkovu polievku na kyslo, tak rozmyslam druhe jedlo nieco len take lahke, mam aj tvaroh, aj lekvar....neviem, to varenie na nervy

sisi1
26. sep 2008

Ahojte baby,
jaaaj,az som dostala chut na tie cestovinky zapekane a aj jablckovy zavin...mnam.
Ja som robila zelenu fazulku na kyslo, ale taku hustejsiu ako privarok, a k tomu sme si dali vajicko....
Pojdeme sa balit, na vikend ideme k nasim....

Anet: nech uz drobci vyzdraveju, chudatka...my sme zatial zdravi, klop - klop, hadam daco cez vikend nepochytame...

Juj, a k tej pizzi, na nas teda pizzerky zarabaju, my ju vsetci traja lubime... 😝

Tak sa tu zatial majte, pozdravujeme.....vsetkych! 😉

aneti78
26. sep 2008

sranda, ja mam tiez zelenu fazulku a budem robit zajtra to, co ty Sisi 😉 a tiez s vajjickom.
tiez mi varenie lezie na nervy

tak my mame uz zaklady hotove a o dva tyzdne bude hotova chata, to bude akurat muz doma, tak asi ju hned aj zmontuju, sa tesiiiiim