Maminy, tehuľky a snažilky zo Sekčova

nisa
25. jan 2007

🙂 ahoj baby,
o pár chvíľ nastupujem na MD a manžel ma už moc nechce nechať šoférovať aj keď ja sa zatiaľ cítim (vďaka bohu)v poho, a preto som myslela na vytvorenie tehotensko-maminovského gangu 😀 zmietajúceho sa po krásne zľadovatelom Sekčove.
čo vy na to? pridáte sa?

sisi1
27. okt 2008

Tufa, mozno aj my pojdeme...maju pekne topanocky...aj papucky nam uz treba...

Kubi: Timo nepije ziadne mlieko ako take, jedine jogurty pudingy a tak....

sisi1
27. okt 2008

Kubi, my asi pojdeme dnes na ockovanie, ten Prevenar druhu davku...teda dufam, ze nebude spinkat, lebo poradna je od 13tej do 15tej, cas nasho zvycajneho spanku 😒

kubanka
27. okt 2008

sisi takze uz spite? My pojdeme na druhu davku zaciatkom novembra. Dnes je vonku kosa, len sme vybehli do obhcodu a naspat.
Ako vam spia drobci po zmene casu?

sisi1
27. okt 2008

Kubi, este sme vtedy nespinkali, ale o 11tej som ho ulozila a spinkal skoro do 13,30. Takze sme stihli aj poradnu. Dnes plackal len malinko a hned prestal, bol zlaty, pekne sedel a vsetko sestricke a doktorke rozpraval...este na odchode aj pusu poslal...dostal taky obrazok - kravicku, tak sa vytesoval, ze za "pik-pik" 😀 😀
Dufam, ze nas reakcia tentoraz obide...boli sme tiez uz len na nakup a sup domov, lebo fukalo ...
Co sa tyka spania, momentalne je to otras, po novom case siel spat o 20tej , cize siel vcera hodku neskor a napriek tomu rano o 5,30 noveho casu bol hore....aj vcera tak vstal...na nervy...potom si cez den dospi a ja som jak vygrcany rezanec 😝

kubanka
28. okt 2008

sisi 😀 😀 😀 to s tym rezancom som este nepocula, ale riadna sranda 😀

Nasa dnes vstala 6:30 co je na nu skoro a cakam , kedy zalahne.

sisi1
28. okt 2008

My sme vstali o 7mej, ale mne sa tak strasne chcelo spat, no ledva som sa vygulala z postele...este som na gauci pri "Pockaj zajac" driemala.... 😅
No take pocko, ze cakam kedy snezit zacne alebo co....

kubanka
28. okt 2008

sisi snezit este nebudeeeee
Moja az teraz zalahla........5 minut po tom ako babka odisla. Uz bola riadne unavena, tak dufam, ze aj dlhsie potiahne.

sisi1
28. okt 2008

Ja nemam rada, ked az poobede spi, lebo potom vecer aj do 22hej vystraja...
My ideme na postu, idem poslat nejake baliky, co sa vecicky predali. 🙂

kubanka
28. okt 2008

Vy idete von? Tak prijemnu prechadzku. A nie ke zima? Este sme nikde dnes neboli.

sisi1
28. okt 2008

Kubi, nebola nejaka hrozna zima, len dost sychravo...tak sme nakupili, na poste sme boli a potom zacalo poprchavat, tak sme sli domov.
Pracujem na tom kalendari, celkom ma to aj bavi, akurat musim robit len ked maly spi, lebo ma od "compu" vyhadzuje 😅 😒

kubanka
28. okt 2008

Presne tak, aj ja robim iba, ked mala spi. A v akom programe robis?
My sme dnes nikde neboli.

sisi1
28. okt 2008

Klasika, vo photoshope.
No maly mi tu cachruje a "mu-čí", musim mu pustit tu pesnicku o tej kravicke 😠 Dnes uz po x-ty raz.... 😝

sarka211
28. okt 2008

ahojte kocky....sisi nesla si v nedelu okolo Exnarovej? 🙂

sisi1
29. okt 2008

sarka, tusim hej, boli sme v Maxe, myslis ked sme sli tam alebo ked uz bola tma sli sme naspat? Stretli sme sa a ja som si ta nevsimla?

alcapalca
29. okt 2008

ahojte, ako sa mate?
my nic moc, stale v jednom kolotoci chorob, jeden neskonci a druhy zas zacina, dnes som dala Branka do skolky aj to iba na 3 dni ak vydrzi, v novembri je objednany na vyber mandle tak uz ho zas nedam cely mesiac aby nepochorel
Lubko je od vcera zas doma teraz on horuckuje.........
a v skolke super akcie ☹ vcera heloween, dnes imatrikulacia, som z toho smutna

a neviem ci z toho alebo z niecoho ineho mam pocit ze mam stale menej mliecka, Tado je nervozny, teraz pri jednom kojeni ho krmim uz z oboch prsnikov predtym som ich striedala, vcera som uz nevedela ze co, taky bol nervozny, kazdy ze to asi zo zubkov, ked uz nic nepomahalao spravila som mu 120 sunaru, vytiahol naex, a hned sa rozreval co mu este bolo malo ☹
tak neviem, v com je chyba

sarka211
29. okt 2008

ked ste sli do maxu...ja som stala pred vchodom a uspavala v kociari malu.... 🙂

sisi1
30. okt 2008

Alenka, ked je babo vacsie, samozrejme potrebuje viac papat, ale kedze viac saje, malo by sa aj viac mliecka tvorit....ja som tiez potom z obidvoch kojila, v jednom sa stale menej a vdruhom viac mliecka tvorilo,ale potreboval uz potom z oboch.
Mozno si aj viac stresovana, kedze teraz ti aj Lubko teplotuje....mamina sa vela utrapi, ked su deticky chore...pijes aj cajik na mliecko? Mne to dost pomahalo...aj polievka zaprazena a take....

Jaj, Sarka, vobec som si nevsimla....ale raz sme sa stretli na krizovatke pri Lidli, pamatas?

kubanka
30. okt 2008

Jak dobre, ze sa vycasilo, aspon na chvilku sme vybehli vonku. Na ranajky som seba urobila prevarene mlieko a Lalka samozrejme xce vsetko co mam ja a tak ho pila aj ona. Ale do flase pred spanim som jej ho este nedala. Este parkrat nech pije z mojho pohara a potom bude aj z flase. 🙂

soffi
30. okt 2008

ahojte babky, chcem sa vas opytat ohladom nemocnice v PO, ak ste tu teda rodili, ci je tam nejaka nadst.izba

soffi
30. okt 2008

kubanka k akemu lekarovi chodis?

tufa
30. okt 2008

My sme dnes boli na vylete 😎 v Bardejove na topanocky , kupili sme nakoniec dvoje, jedny tato a druhe mama, kedze sme sa nevedeli dohodnut 😀 😀 aj sme sa presli po meste, boli sme v cukrarni, kde mali plysove zvieratka, tak sa Terka mala s cim hrat a my sme si zatial vypili kavu/caj. 🙂 a stihli sme aj navstevu krstnatka v PO a cintoriny, takze super den 🙂 asi zalezeieme vsetci o 8.h. do postele 🙂

Kubi ty si davala doteraz umele mliecko ci si kojila? Terke davam uz asi pol roka kravske nema problem, rano aj vecer vypije flasu.

Sofii ja som rodila v starej porodnici a je tam nadstandard izba, ale porovnala by som ju s obycajnou izbou v nejakej lepsej nemocnici. Mozes mat babatko pri sebe, ked chces a myslim, ze su tam po 2 a plati sa asi 500,- Sk, ale to neviem naisto.

kubanka
31. okt 2008

soffi, momentalne chodim ku Kleinovej

tufa, kojila som rok a teraz polroka umele. Ale skusala som medzitym aj kravske. Uz to musim nejak urobit, aby pila iba kravske. Ja pijem kravske a ona si stale pyta z mojho pohara. Ale ked jej dam do flase, tak vymysla. Od mamky je lepsie 🙂
a ta cukraren nebola nahodou babickina alebo tak nejak? Aj my sme v nej raz boli.

tufa
2. nov 2008

ano, babickina cukraren 😀 na kolaciky ja moc nie som, ale prostredie je super 😎

sisi1
2. nov 2008

Ahojte,
zijeme, len sme neboli doma 🙂
Ako sa mate? Asi ste tiez po cintorinoch behali....ale prijemne teplo bolo...

kubanka
3. nov 2008

Hej urcite vsetci boli rozlietani. A vy uz ste doma? Vyjdeme von?

sisi1
3. nov 2008

Hmm, Kubi, uvidime ked maly vstane, rano mal teplotu 38... ☹ Asi z toho Prevenaru, a pritom som sa vytesovala, ze ziadna reakcia...

alcapalca
3. nov 2008

ahojky
sisi ☹ drzim prsty Timimu

my sme dnes navstivili lekarku.Lubko bol uz v piatok na pohotovost, teploty mu od utorka neklesali a vpiatok mal 39,7, tak sme leteli.Ocne bilkea uplne cervene, vraj z tych teplot.Dostal ATB tak teploty ustupili. V lekarni vravela ze je taka viroza teraz, ze su teploty a ziadne ine priznaky. Ale aj maly nieco chytil od nich. 5 mesiacov statocne odolaval, lenze od sobotu teplotuje aj on. Vraj mu idu aj zubky, z toho sa mu oslabila imunita, takze nieco chytil, trosku mu steka hlien dozadu, lebo z nosa nic, takze mame prve lieky ☹ bohuzial, ale vravela ze ho musi preliecit aby zas Branko sa nenakazil, kedze 13.11. je objednny na vyber mandle.
A od stredy zacinam behat s Brankom na predop. vysetrenia, takze uz sa modlim aby sa to skoncilo konecne a nech lekarov nevidime aspon polroka

No moc niet co napisat pozitivne. Dufam ze zub coskoro vylezie. A mame nove afticko 🙂 tak jedna dobra sprava.

sisi1
3. nov 2008

Alenka, dik, no ked sa Timo zobudil, mal teplotu 39...tak som trocha prelakla, osprchovala som ho, dala Nurofen (ten nam vzdy na teplotu zabral) a chvalabohu sa aj napapal, lebo doobeda len spal a nic nejedol....teraz vyzera ok, uz sa aj hraje, teplota klesla, tak hadam uz tak nevystupi.

Pozdravujeme maleho Tedyho, nech sa nic neskomplikuje a Lubkovi skore uzdravenie!!!!
Sa tesim, ze mate auticko....ake ste kupili?

kubanka
3. nov 2008

My sme sa chystali na Sekcov, ale zmenil sa nam plan a presli sme sa len tu po okoli. Poobede mozno pojdeme 🙂

alenka s tymi chorobami to je strasne, vobec Ti nezavidim. Ake auticko?

sisi uff reakcia na ockovanie? AJ nas caka, len neviem kedy pojdeme, lebo mala od stvrtka je zachripnuta a neviem ci ju boli hrdielko alebo to ma iba od kricania....v tom je super. 🙂

alcapalca
3. nov 2008

take sme kupili, nad ktorym sme vobec nerozmyslai, lebo sme ho nechceli 😀 a teraz ho mame
FABIU