Maminy, tehuľky a snažilky zo Sekčova

nisa
25. jan 2007

🙂 ahoj baby,
o pár chvíľ nastupujem na MD a manžel ma už moc nechce nechať šoférovať aj keď ja sa zatiaľ cítim (vďaka bohu)v poho, a preto som myslela na vytvorenie tehotensko-maminovského gangu 😀 zmietajúceho sa po krásne zľadovatelom Sekčove.
čo vy na to? pridáte sa?

sisi1
13. feb 2008

Ahojte,
ako sa mate?

Mibka: dakujeme 😉 Zajdi sem castejsie a popis ako sa ma mala Sofinka....Dlho sme sa nevideli...

kubanka
13. feb 2008

Sisi my sme dnes boli s malou u tety trosku sa pohrat s detmi, ale Lalinke sa najviac pacil havo 😀

mibka
13. feb 2008

kubanka neni čas ani pozriet a zmenit to nastavenie mala mi dava poriadne zabrat 😝

mibka
13. feb 2008

sisi chodim každy denden ale len popozeram čo mate nove a idem spat,unava, dlho sme sa nevideli lebo som odstahovana,tak preto. Inak malinka mala salmonelozu teda ešte ju stale ma,tak sme chodily po vyšetreniach a absolvovali sme toho dost. ale je to už pomaly za nami. zatial nechodime nechce sa nam ale mala po 4ch nam to ide o sto šest.

kubanka
13. feb 2008

mibka a kde ste prestahovany?

mibka
13. feb 2008

kubi v meste na veselej.

sisi1
13. feb 2008

Jaj, mibka, tak to uz s Nisou nechodite von, co?
Mas tam niekoho na kocikovanie?
Chudinka mala, salmonelozu, boooze, muselo ju to potrapit ☹

kubanka
13. feb 2008

mibka a tu salmonelu chytila iba mala alebo aj vy?

deniskajakubko
13. feb 2008

Hooolky, ja musím trčať, manžel ešte nedošiel z práce a volal, že ešte musí dokončiť prácu, inač nemôže ísť domov. Hlavna vec, že mal končiť o 19.30 hod. Takže mám smolu a pritom by som to k Vám mala tak blízko. ☹ Je to zákon schválnosti, vtedy, keď niekam chcem ísť - vypadnúť aspoň na chvíľu tak sa to nedá. No čo už 😠

mibka
13. feb 2008

sisi takveu potrapilo,večer mi nechce jest neviem prečo som zufala,aj teraz zaspala za 5minut ale nezjedla nič,nechapem, kubi nie len mala to nieje nakazlive 😎

nisa
autor
13. feb 2008

halo halo 🙂
dnes mali babenky stretko uz su doma alebo este sa ventiluju 🙂

Mibka caf 😉

kubanka
13. feb 2008

nisa jasne, ze ventilujeme 🙂 ....baby lutujte vasu neucast 😵

deniskajakubko
13. feb 2008

Kubi, kto všetko ste boli? Môj mužiček došiel o 21.30 😠 😠 😠

adypo
14. feb 2008

mibka ... ja byvam na Udenarskej ... no toto ....

.. nooo babenky ako dopadlo stretko ??? 😉

pekny den prajem ...

kubanka
14. feb 2008

Eeeej ale ste zvedave ...... budete skoro stare 😀

mibka
14. feb 2008

adypo ahoj
Neviem vobec kde ta ulica je,,niekde blizko veselej?

adypo
14. feb 2008

mibka .... je to ulica hned vedla domova dochodcov, tie rodinne domy ... 😉

sisi1
14. feb 2008

Ahojte maminky,

ja trosku na skok som vas prisla pozriet a popriat vam krasneho Valentina, vsetkym deturencom posielame sladke pusinky 😵 😵 😵

malinka22
14. feb 2008

Ahojky babenky a deturence..hodila som nejake tie fotos...ak mate zaujem tak kuk 😕 🙂
Prajem vsetkym krasny Valentinsky vecer... 😉

sarka211
14. feb 2008

ahojte kocky....kupali ste sa uz s detickami???..ja to chcem vyskusat 😉

sisi1
14. feb 2008

Tak vsetky uz "valentinujete"? 😵

Sarka: to bola dnes nahodicka, co? Som rada, ze som ta aspon na chvilocku videla,aj malu Vikinu 😉
My sme sa kupali s malym, resp. tatino sa kupal 😅

sisi1
14. feb 2008

malika: super fotecky si pridala, som sa pokochala 🙂

denik
14. feb 2008

ahojte, ja valentinujem osamote.. manzelik sa pochorel, tak si siel lahnut a mala uz tiez haja, tak mamina zavislaci na nete a hlada nejake pekne letne satocky pre malu paradnicu 😵

janazuza
14. feb 2008

ahojte, prajem všetkým pekného Valentína 😅 😅 😅 😅

kubanka
14. feb 2008

Prajeme krasneho Valentina vsetkym 😲

sisi1
14. feb 2008

Dakujeme 🙂

Ja tu opat zakukujem, sampanske sme uz skoro vypili, jahody pojedli, muzicek uz skoro pojedol svoje srdieckove Ferrero Rocher....ja som dostala kvietok a visne v cokolade 😝 😝 To ja lubim 😅 Vraj mi chcel kupit privesok na mobil srdieckovy so strasom, no vraj taky nemali...ale snaha sa ceni 😎

Janazuza: muzik vraj vcera s tvojimi rodicmi debatoval... 😀 Spominali mu, ze si tu piseme 🙂

Denik: juj, take vselijake su satocky pre dievcatka, normalne zavidim, aj ja by take kupovala 😅

kubanka
14. feb 2008

No Lalka konecne spinka 🙂

sarka211
14. feb 2008

ahojte kocky...pekneho valentina...ja som dostala ruzicku a plavky, lebo muz si myslel, ze je to spodne pradlo 😀 😀 😀
sisi aj ja som rada, ze som vas videla...dnes som mala otrasny den...tak aspon ,ze to mi podvihlo naladu 😉

janazuza
14. feb 2008

sisi, vážne, debatili? 😀 ,možno pôjdeme v sobotu k nim, uvidíme. 😉
no vy sa máte... ja som dostala čokoládu a dietujem ☹ , tak som trošku poľavila a "okoštovala".... zajtra to musim vybehať 😀

sisi1
14. feb 2008

sarka: a ty co na Sekcove robila? Nebyvas nahodu na IIIke?

janazuza: chodis behat 😕