Maminy, tehuľky a snažilky zo Sekčova

nisa
25. jan 2007

🙂 ahoj baby,
o pár chvíľ nastupujem na MD a manžel ma už moc nechce nechať šoférovať aj keď ja sa zatiaľ cítim (vďaka bohu)v poho, a preto som myslela na vytvorenie tehotensko-maminovského gangu 😀 zmietajúceho sa po krásne zľadovatelom Sekčove.
čo vy na to? pridáte sa?

aneti78
27. aug 2008

Kubi, zavidim 😉

nasi su celkom ok, nadranom asi mali teplotu, ale bol ich muz kontrolovat a ani im nemeral, rovno dal nurofen a obaja sa nastahovali ku nam a tam dospali noc. rano uz boli v pohode, sice krivali, ale teraz uz ani to nie, az na mensie mrzutosti. ale to moze byt aj tym, ze sme nesli von a varila som, tak sa hrali sami 😉

kubanka
27. aug 2008

ta sme boli u babky na zemiaky a zeleninku, trosku som si pohrala na varhanoch a isli sme dommov. Teraz uz Lalka haja, lebo rano bola skoro hore a ja variiiim 😀

aneti78
27. aug 2008

Kubi a co varis?

nasi tiez spia a ja robim

kubanka
27. aug 2008

no zemiakovu polievku s ryzou a na druhe dusim malu cuketku so zemiakami a do obidvoch miesam mletu zeleninu. Rozmyslala som, ze tam zamiesam aj kuracinku, ale je v mrazaku a nexce sa mi rozmrazovat.

aneti78
27. aug 2008

moze byt dobre...

my dnes mame tiez zeleninovy obed, taku zapecenu zeleninu (bulharsky recept) v miskach, co som si kupila v BG. a zeleninovu polievku.
tiez nas babka zasobuje,tak co budem maso kupovat 😀

kubanka
27. aug 2008

ahojte, tak my sme isli poobede na to ihrisko na Bajkalsku a je to tam pekne, ale vela detiii. Vracali sme sa odtial ja aj muzik unaveny.....Lalka bola v jednom kuse v pohybe, na smykalke, na hojdalke.....domov sme si objednali uz iba pizzu.
Zajtra ma muzik dovolenku a tak rozmyslame kam radsej ist.....ci do Kosic do Zoo alebo do Bardejova na jarmok

aneti78
27. aug 2008

Kubi, ja by som sla radsej do zoo na zvieratka. ved co na takom jarmoku zaujme Lalku? jedine,ze nejake vystupenia tam budu?...

kubanka
28. aug 2008

Pojdeme do zoo...ja som hore uz od siestej 😀

janazuza
28. aug 2008

Ahojte. JA som sa dnes zobudila skoro, mam popratané a za chvilku idem k našim. malý ostal nich, mama mu vôbec nechýba. včera nechcel ísť domov.Kubi do zoo, to je fajn nápad.No dnes sa asi nikam nedostaneme. poobedede nám držte prsty, ideme dotiahnuť papiere.muž nedostal dovolenku, tak len musí odbehnúť a zasa sa vrátiť do roboty 😠 .Boli ste na solivare? ako to vyzerá..

kubanka
28. aug 2008

ani jani, my sme neboli na Solivare este odkedy otvorili. Fajn si oddychla, ked nebol maly doma? Ja som vcera vecer chytala sive vlasy z mojej

janazuza
28. aug 2008

včera som bola na katastri, a bola som v šoku. Nikto tam nebol, už som myslrla , že nerobia. Ale ked som vyšla vtbavená von tak už tam sedelo asi 8 ludí. Mala som šťastie( aspoň raz som tam nestrávila elý deň ) 😅
Kubi oddýchla- ani nie nestíham...

aneti78
29. aug 2008

ahojte

Kubi, ako bolo v zoo?

Jani, tak uz mate vsetko vybavene? budete sa stahovat?

Aleni, ako sa mate?

nam sa blizi skolka 🙂 ja sa taaaak bojiiiiim. viac nez deti urcite 😝 a na druhej strane som strasne zvedava na utorok ako sa tam budu mat. musim vymysliet nejaku mini oslavu na poobedie, ked pridu domov len este neviem co 😉

sisi1
29. aug 2008

Ahojte,
dakujem za blahozelania, ste zlate 😉
Este sme u nasich, muzik bol dnes v PO a v byte a zazil sok, vola mi, ze nas vykradli, ze volal policiu....skoro ma porazilo, uz som si predstavovala, ako vynasali z nasho bytu nase veci...booze...az som sa triasla...policajti dosli, otvorili dvere, zamok nam rozrezali ci co...potom cakali na nejakych expertov co fotia a beru odtlacky...vsetko nam rozhadzali a vzali nejake zlato...ale podla vsetkeho hladali peniaze...esteze existuju bank. ucty, vyhadzali skrine, skrinky, no hroza, ked som to videla na fotkach, asi zajtra pojdeme domov alebo pozajtra....je mi z toho na nic ako niekto dokaze bez zabran takto zasiahnut do sukromia druhych....

Tak ja sa ozvem z domu potom, zatial vas srdecne zdravim...jajj aj my sme vcera boli v zoo, v Sp. Novej Vsi, veru pekne tam bolo a nenachodili sme sa ako v KE...

alcapalca
29. aug 2008

kokos az mam zimomriavky z toho co pises sisi
ludia su fakt svine, a este takto si dovolia, to nie ze byvas niekde na okraji ale v rusnej casti a co susedia? nikto nic nepocul? no normalne uz mam strach, ked si pomyslim kolko rokov som doma sama spavala bez muza......my sme si teraz objednali bezpecnostne dvere, najprv som bola dost proti ze naco kopa prachov, ze je nas 6 bytov na poschodi, ale teraz nelutujem, praveze uz by som ich chcela mat cim skor

sisi1
29. aug 2008

Hej Alenka, aj muzik chcel, ale ja som vymyslala, ale nakoniec asi kupime...dobre ste urobili...ja uz som taka nazlostena, nikdy nikoho nepustim do vchodu, nech si kazdy pusta svojich...neexistuje...susedia si nic nevsimli, netusim kedy to mohol urobit, ci v noci ci cez den ☹ 😢

alcapalca
29. aug 2008

museli to byt riadne svine, ale sak sisi mysli na to ze na kazdeho raz dojde 😠 ,

aneti78
29. aug 2008

Sisi ☹ je mi to luto, ja sa tiez strasne bojim, raz sa mi stalo, ze sme prisli domov z prechadzky s dvojkami, to bolo tu zimu, ked sme sa sem nastahovali a sla som najprv hore po kluce od pivnice, muz ostal s kocikom dolu a ja idem hore a byt otvoreny. som myslela, ze odpadnem, ale nechybalo nic,tak doteraz nevieme, ci sme len zle nepribuchli dvere alebo co....odvtedy, ked zamknem, tak stale poriadne skusam, ci je zatvorene.

aneti78
31. aug 2008

vidim, ze tu nikoho, tak napisem, nech sme na prvej strane. asi si uzivate predlzeny vikend. my ideme akurat zajtra poobede k nasim na oslavu, dedo bude mat narodky.

dvojky uz pocitaju kolkokrat sa vyspia a idu do skolky, len aby sa im tam tak pacilo ako sa tesia, kazdy den chodime pozerat poobede cez okna dnu, maju fakt krasne izbicky a najviac sa im pacia postielky pre "trpaslikov" a ozdoba v tej spalni.
som ich akurat poslala s tatikom do tesca nech kupia ucitelkam nejake sladkosti a zajtra este kupime kvety a v utorok rano nastupujeme 🙂

alcapalca
31. aug 2008

ahojte
velmi som vas nestihala tento tyzden, bol nejaky preplneny navstevami 🙂
ale uz ich mame za sebou
Mam v plane skocit do maxu pozriet malemu nejake lehatko, drobec vobec mi nechce lezat na posteli, trochu vydrzi pod hrazdou inak nie, stale by sa len nosil,a moj chrbat to uz riadne citi.
Dodala som nejake fotecky tak kukik 🙂

aneti78
31. aug 2008

Aleni, Tedy je zlaty a cool 😉 zacina sa velmi podobat na Branka,nie? lehatko je super vec, keby nie lehatok,tak neviem neviem. s nimi som si pri detoch aj v pohode navarila, ked uz boli taki vnimavejsi. a o satke alebo nejakom nositku neuvazujes?

nasi uz povstavali, pojdeme asi do mesta.

alcapalca
31. aug 2008

Anet dik 😉
o satke este neuvazujem, sestra bola minule v madarsku na kupku a vraj tam bola jedna mamina s dietatom a mala ho v satke, tak sestre sa to velmi zapacilo a dala sa snou do reci ze kde sa daju take satky kupit. A ona ze to ona ich vyraba ci co, alebo objednava.....a segra ze super ze mi kupi lebo este mi nic pre Tedyho nekupila, ale ked jej povedala dotycna cena tak si to hned rozmyslela 😒 vraj okolo 2000
este trochu pockam, lebo mam dve segry a ani jedna mi nic nekupila, len sa ma raz spytali co potrebujem, co mi maju kupit a odvtedy NIC 😀 😀 😀

aneti78
31. aug 2008

Aleni, vidim, ze deti nam chodia rovnako spat. nasi este debatia,ale uz su v izbe v tme, tak sa uvidime az rano 😀

no dve tisicky neviem, ci neni minimum, nemam v tom prehlad ako idu satky, ako ostatne nositka. skus si mrknut temu o tych nosicoch, ktory by sa ti najviac oplatil. ale taku vec v pohode potom predas.

alcapalca
31. aug 2008

moji uz chrapu, a ja som tu v detskej, tu mam teraz PC
idem pozerat anglickeho krala, uz som ho parkrat videla ale mozem ho este zas 🙂
pekny vecer

aneti78
31. aug 2008

asi chlapci su spachtosi vacsi,alebo vybiju viac energie. jakubko hned zaspal a tamarka sa rozprava este s plysakmi ako vzdy a asi sa jej nechce spat, lebo ma volala, ze mi este raz da krizik na celo (si davame navzajom) a pusu 🙂

kubanka
1. sep 2008

Ahojte, hlasim sa kmy mala este spi.
sisi no ci paaana......ja Ti rozpravam ako nam pisu ciarky, ze nie sme doma a oni pridu a vykradnu vas. Nemali ste aj vy nejake taketo znacky? Nexcela by som to zazit ani si predstavitvsetke veci povyhadzovane ☹
Uz ste doma? Ako muzik zatvoril byt, ked vam rozvrtali zamok? Ozaj a nemohol to byt niekto z lesenia, ked vam zatepluju blok?

alcapalca
1. sep 2008

pekne slnecne ranko 😎

dievcata co dnes robite?
moji chlapci isli na kvasnu vodu, tak budu mat zazitok
oni ked su v lese tak to tak prezivaju 😀 , si myslia ze v lese je pernikova chalupka a jezibaba, sa citia tam ako v rozpravke, sak neva ze uz budu mat 5 rokov 😀

aneti nie su vacsi spachtosi, skor su ranostaji po mne, vstavaju o 6 rano a cez obed uz nespia len musia polezat, ale vies ake je to lezanie , 50x na zachod, raz citaju knihy, raz kecaju, rehlia sa......takze vecer odpadavaju

aneti78
1. sep 2008

Aleni, ved prave teraz im asi ta fantazia pracuje na plne obratky. je to super. na to sa ja najviac tesim.

o siestej - uf, ale to aj nas caka, budem ich budit o pol siedmej-siedmej. podla toho ako budeme stihat. dnes sme vstali o pol deviatej.
bola som kupit kvety a ochvilu ideme k nasim. budeme tam obedovat a deti spat, tak mam dnes veget.

kubanka
1. sep 2008

Moja spala do 9:15 a teraz sme po ranajkach a hrajeme sa. Muzik isiel zbierat zemiaky, a ked sa vrati tak ideme na stavbu, lebo vsak co s takym peknym dnom, skoda neist daco robit okolo domu heh 🙂 🙂

My sme boli vo stvrtok v zoo a bolo to takeee....noooo.....este je Lalka mala na take veci....vydrzala prvu polhodinku a potom to bolo uz na nu vela. Ale stihli sme krmenie tulenov.....jeeeej. po zoo sme isli ku krstnej a trosku sme tam posedeli, pohrali s krstniatkom......budu mat onedlho aj druhe.....mozno uz stredu.
V piatok sme boli na chate bez Lalky, v sobotu na zemiakoch a v nedelu na chate cela rodina z mamkinej strany.
Tak som vam tu neprispievala. 🙂

Aneti skolkari 🙂

sisi1
1. sep 2008

Ahojte,
tak sme vcera dosli, davam to tu do poriadku, vcera vecer som bola akosi mimo, hrozne som bola po tom vikende unavena....zaspala som s knihou na gauci.... 😝
Aj vy ste si uzili vikendik pozeram, nech sa deticky vysantia...neviem co my dnes, musim upratovat, ale mozno niekam vybehneme...

Kubi: ake ciarky a kde? Nejak mi nedochadza....

alcapalca
1. sep 2008

tak z lehatka nic ☹ , vsetky co som pozerala boli iba do 9-10 kg, a my sme mali pred dvomi tyzdnami 6,5
tak to sa nam nevyplati, su dost drahe a vyuzila by som ho velmi kratko

sisi nezavidim 😒

kubi a vy ste kupili pozemok, alebo ste mali po niekom.....ma to nejako taha do rodinneho domu