Maminy, tehuľky a snažilky zo Sekčova

nisa
25. jan 2007

🙂 ahoj baby,
o pár chvíľ nastupujem na MD a manžel ma už moc nechce nechať šoférovať aj keď ja sa zatiaľ cítim (vďaka bohu)v poho, a preto som myslela na vytvorenie tehotensko-maminovského gangu 😀 zmietajúceho sa po krásne zľadovatelom Sekčove.
čo vy na to? pridáte sa?

alcapalca
10. sep 2008

😀

sisi1
10. sep 2008

Caute,
normalne nestiham, furt daco vybavujem alebo niekam beham....
no, umyvacku este nemam, lebo sme s muzikom nestihli poriadne ani pobehat obchody, boli sme vcera, ale stihli sme len Nay-ko....tak chcem pokukat viac, nech si vyberiem, nejaku za normalnu cenu....potom sme museli bezat domov, lebo mala prist suseda.
Fotky hodim poobede, teraz mi tu Timo vyrevuje, musim mu pustit pesnicky, lebo sa zblazni....ja vobec nemozem byt na compe, ked nespi, lebo ma stale odtial vyhadzuje 😠 😠 Tak ako teraz 😝

alcapalca
10. sep 2008

dodala som foto z lehatka a utekame vonku, lebo zas tu vrtaju, hruuuuza panelaky 😒

aneti78
10. sep 2008

ahojte

Sisi, tak kup dobre, ale teraz sa mi zda, ze uz sa da vybrat aj za normalnu cenu

Aleni, suprove lehatko a Tedy uz je cisty Branko 😉

my sme boli na kontrole, tak stale je to viroza, do nedele by mala ustupit, kedze maju cele hrdielka zaaftovane, Jakubko viac. kupila som im take tabletky na cmulanie. vraj to vsetci mali pred mesiacom, tak sa cudovala, ze sme to az teraz chytili. no ale my sme to chytili u svokrovcov, tam virozy dorazili asi az teraz 😖

sisi1
10. sep 2008

Baby, pridala som foto, nemam tortu zhora odfotenu, mozno brasko ma vo fotaku, fotil aj prierez torty, tak potom este hodim ako vyzerala zvnutra....to som si az teraz uvedomila, ale v tom chaose som nejako na to nemyslela....tak rychlo kuknite, nech mi ju nevymazu... 😉

alcapalca
10. sep 2008

baby som teraz citala na teme modrykonik.sk, pravidla albumov, a vraj je tunejaka "chora" medzi nami co stahuje fotky z nasich albumov a vytvara si svoje, z cudzich deti si porobi album akoze su to jej, az mi zle prislo mam chut vsetko vymazat

aneti78
10. sep 2008

Sisi, torta vyzera super, ale ked budes mat detailnejsie foto, tak kludne este daj.

Aleni, no najdu sa vselijaki ludia (nepisali jej nick?), ja uz som aj take pocula, ze nedavat na net fotky holych deti, napr. vo vani, lebo nikdy nevies kto to kuka a co pri tom robi.....no ja urcite mazat nebudem, napokon tam mam len "par" fotiek z toho mnozstva co mam v PC 😀

sisi1
10. sep 2008

alenka, az mi mraz presiel po chrbte, ale uz parkrat mi napadlo, ze pokojne nase deti pozna hocikto podla fotiek a podla tem....su to dost osobne veci na to, ze si to moze kadekto zaregistrovany pozriet 😒 a bohvieco skrsne niekomu v hlave...

alcapalca
10. sep 2008

pisali jej meno, ale takych psychopatov tu moze byt viacej
je mi z toho zle

alcapalca
10. sep 2008

idem popozerat svoje fotky a povymazovat take ako anet vravi

aneti78
10. sep 2008

Sisi, ano, niektore veci si tu piseme dost osobne, aj ked mne co sa zda moc osobne, radsej napisem do IP.

sisi1
10. sep 2008

BAby, tuto umyvacku som si vybrala, ale neviem kde ju v PO zohnat....cez net. stranku objednat by to slo, ale potom riesit takto pripadnu reklamaciu, to nemusi byt bohvieco... 😖
http://www.hej.sk/biela-technika/obchod/26446/b...

alcapalca
10. sep 2008

sisi kamaratka z porodnice kupovala, a uz nejaku taku ktora ma program aj na prischnute jedlo, ze nemusis namocit predtym, ma aj ta tvoja?

alcapalca
10. sep 2008

preto ze tu je to take verejne som tu predtym vobec nechodila, so znamymi som si pisala len cez pokec a postu, nie verejne, ale potom ked uz som vas tu nasla.......... 🙂

sisi1
10. sep 2008

Ta ja neviem aleni, mozno su drahsie, ja mam vyhradenych 10litrov 😅 Ale nasi maju umyvacku, ktora nema taky program a v pohode poumyva aj zaschnute....ktovie...mozno to aj od pripravku zavisi...neviem...popozeram...

sisi1
10. sep 2008

A paci sa mi to nerezove prevedenie, chcela by som potom taky aj sporak...

alcapalca
10. sep 2008

kokso mi prislo na um, ako som v zahranici zehlila u jednej, a som skor skoncila a ona ze ta nech jej upracem este bordel na linke, a ze riady nech dam do umyvacky.....a ja rura som nevedela ako ich tam poukladat, taka hanba xixi
ale bola zlata mi pekne ukazala, boze 1x som vtedy umyvacku videla

aneti78
10. sep 2008

Aleni, som docitala tu diskusiu.... 😕

mna prvy raz napadlo, ze si to hocikto moze pozriet, ked mi jedna baba napisala IP, ale milu, ze mame super fotky a krasne deti a ze vidno,ze su stastne alebo take nieco 😵

alcapalca
10. sep 2008

mas dost ze?
fakt by s tym nieco mali urobit

sisi1
10. sep 2008

aleni, ja ked som bola v Nemecku u jednej pani, tak za 2 mesiace co som tam bola vobec umyvacku nepouzila, ze je to drahe....a ved naco som tam bola ja? hadam mi neulahci robotu, nie? 😕 Nechapem naco ju tam mala...

alcapalca
10. sep 2008

heh sisi tak to musela byt riadna potvora
ja som bola vo viacerych domacnostiach a vsade ficala umyvacka
mnam som docitala receptik na tortu, perfektna je

aneti78
10. sep 2008

no....ale aj ked si das tu vodotlac na fotku ci co, tak ok, nikto ti ju nevezme, ale ked sa hlbsie zamyslis, ze ti obzeraju deti....tak to radsej nemat album. ja sa nezamyslam radsej, album mam hlavne kvoli vam a babam z temy Dvojickovo.

alcapalca
10. sep 2008

nad tym vodoznakom som rozmyslala, ty to vies? lebo mne neide o obzeranie ani tak, ale prave nechcem aby si moje fotky niekto stahoval

aneti78
10. sep 2008

no zatial neviem,ale vo photoshope by sa to malo dat spravit.

aneti78
10. sep 2008

mne na velkunoc ukradla jedna baba scrap - velkonocnu pohladnicu a dala si tam vlastne dieta do ramceka a hned na uvod albumu, tak som jej vycistila zaludok, ze hned mazala. vraj jej tu predlohu dala kamoska a ona si to vyskladala. hej, na milimeter presne tak ako ja! 😠

alcapalca
10. sep 2008

som pozerala quelle stranku a je tam ten riflovy overal a presne za tu istu cenu ako na MMB

aneti78
10. sep 2008

vazne? ale quelle ma teraz bez postovneho. a mozes vratit keby nieco. a este nie si rozhodnuta, ci ho kupis? 😉

alcapalca
10. sep 2008

som , kupim ho, len cakam este mi ho brasko pozrie tam, ak ho najde, a ked nenajde objednam stade

aneti78
10. sep 2008

mne sa paci ten oblek pre chlapcov - 5 dielna suprava, no si viem zivo predstavit Kubika v tom. keby sme sli na svadbu,ale tak skoro nepojdeme, kedze moj svagor sa rozisiel s krstnou nasich deti po 7 rokoch ☹ a ja sa tesila, ze uz mozno tuto jesen pojdeme na svadbu, aj pre tamku satky som chcela z quelle

alcapalca
10. sep 2008

nasim sa este doteraz neusla ziadna svadba