Maminy, tehuľky a snažilky zo Sekčova

nisa
25. jan 2007

🙂 ahoj baby,
o pár chvíľ nastupujem na MD a manžel ma už moc nechce nechať šoférovať aj keď ja sa zatiaľ cítim (vďaka bohu)v poho, a preto som myslela na vytvorenie tehotensko-maminovského gangu 😀 zmietajúceho sa po krásne zľadovatelom Sekčove.
čo vy na to? pridáte sa?

aneti78
29. sep 2008
aneti78
29. sep 2008

aha,takze to je,ze v jedno mozu byt dva,ja som myslela,ze celkovo

alcapalca
29. sep 2008

moj vybral pamykon, teraz uz tyzden mu striekam bioparox, cize dalsie lokalne atb a nic, vkuse puding v nose
on zacne na jesen a skonci na zaciatku leta, cize alergia na vsetky rocne obdobia okrem leta

my sme uz boli minuly rok vypisany do nemocnice, ale stale ked sme mali termin ochorel, a potom sme odcestovali
ale teraz uz pojde, lebo nemienim s nim byt doma celu zimu

alcapalca
29. sep 2008

dva? ja som citala ze tri, toto som nepostrehla nove

aneti78
29. sep 2008

puding - to je akoze zelene sople? vytery mu brala?

alcapalca
29. sep 2008

puding-zlte sople, nema nic ziadne bacily, len zdurene uzliny a asi mandlu, dnes som volalal Perecinskemu, to je jediny krciar na ktoreho nedam dopustit, ked teraz povie ze mandlu von tak okamzite ho objednam

toto co som spravila je super v tom, ze mozem urobit malu prezentaciu napr. prvych mesiacov Tedyho, kedze do albumu mozem max 50 fotiek, a potom mozem pridavat uz vacsieho Tadeasa a tamtie stare vymazem nie?

aneti78
29. sep 2008

tak to mala kamoskina dcerka a neskutocne sa trapili, nic nemohla v noci spat, take male decko nevie dychat na usta, horor. ja mam dost prve tri dni, ked nemozu dychat, potom uz zaberie fenistil alebo co davam a uz je to lepsie.

alcapalca
29. sep 2008

hej to Branko nam tak v noci chrape, otras a dycha len cez usta, a preto mu moze narast znova nosna mandla, lebo u nho bude problem naucit ho dychat nosom, tak nam vravela raz Oriskova krciarka, ze u neho to uz bude ako zlozvyk a pritom chudak zato nemoze
ja som s nim presla uz vsetkych ORL v PO, 1x na krcne isiel este v perinke bol, si pamatam ako som ho v tej taske niesla

aneti78
29. sep 2008

chudatko...ale neboj, nauci sa dychat nosom, ved sam urcite zisti,ze predtym sa nedalo a teraz sa da a zvykne si.

ja uz balim muza pomaly, resp. chystam veci, este cakam ze doperie dalsia pracka,ze povesam, teraz berie najviac veci.

alcapalca
29. sep 2008

my pozerame nejake auta
🙂

aneti78
29. sep 2008

chcete kupit? 😉

alcapalca
29. sep 2008

noooooooo muz chce 🙂

aneti78
29. sep 2008

keby to nebol taky pozierac penazi 😠 ale na druhej strane ma mooooc potesilo,ked muz povedal,ze idu so sluzobnym a nase ostava pred blokom stat, to budu vylety, vsetky kamosky ponavstevujeme 😉

alcapalca
29. sep 2008

aspon nebudes mat cas smutit za manzelikom 🙂

alcapalca
29. sep 2008

idem si lahnut, nevidim poriadnena oci, rano budicek, maleho krmit, Lubka chystat do skolky, nas obliekat, no ranna prechadzka zas brrrrrrrrr
neviem kedy zazijem take kludne ranko, pohoda pijanko, kavicka 😀 😀 😀

aneti78
30. sep 2008

dobre rano....

Aleni a Lubko chodi teraz sam do skolky? silak je to, akoby povedal nas Jakubko 😉

my mame teraz take rana, ked nechodia do skolky a aspon to je na tom super, ze som v pyzame do deviatej (aj teraz) a si pripadam ako na materskej. a nevyhoda - ze ked som sla do skolky,tak som mala jasny pocit,ze den zacal a treba zacat robit a teraz sa k tomu este naobed neviem dokopat 😒

sisi1
30. sep 2008

Ahojte,
dnes je celkom pekne, uz mame navarene, zelenin. polievku a bedle som vyprazala, co sme vcera nazberali...mnam. Aj susede som dala, co ich tolko bolo....a ked ml. pan vstane, ideme von. Este pokame za prackou a umyvackou, kym skoncia, nechcem to nechavat bezat ked sme prec.

Alenka, tak vy pojdete vyberat nosnu mandlu? Ani som nepocula, ze sa to vybera...chudatko...

Anet a kam ti odisiel muzik? Nejako mi to uslo...

Kubi: ako sa mas? Su uz ranne nevolnosti? Ja som mala stale nevolnosti poobede a vecer, zvlastne....

kubanka
30. sep 2008

Ta ja mam stale pocit, ked zjem hoci len kusok niecoho, ze mam veeeelky kamen na zaludku tazko sa mi dycha juuuj

adypo
30. sep 2008

Ahojte ....

Kubi ... super gratulujeme .. skoro rok po nasej Lili ... tak sa drzkajte ... a budte zdravucky ... 🙂

My sme v pohode, nase dievky su uzasne ... Lili, je to najlepsie babo na svete .. je fakt uzasna ... Nestiham ani poriadne vas citat, ale brat sa hraje s Lili a Elly isla na navstevu s mojou sestrou, tak trosku citam ...

drzte sa ... ady 😉

tufa
30. sep 2008

Ahojky,
kubi gratulujem 🙂 tak to sa mozno budeme stretavat niekde na ultrazvuku alebo v nemocnici, kedze aj na nas prislo 2. kolo 😀 😀
a vsetkym chorym detickam prajem skore uzdravenie 😎

alcapalca
1. okt 2008

Dobre ranko, vyzera to ze pekne pocasie zas skoncilo 😒
Kubi ja som to mala naopak, prve tehotenstvo som si skoro vobec neuzila, som vracala asi do 5. mesiaca, ale uz od rana od 4.brrrr som nechapala ako mohol niekto tvrdit ze tehot. je uzasna vec, som si myslela ze to neskonci nikdy
A teraz pri druhom ani raz mi nebolo zle tak teraz som si to uz uzila 🙂

Tufa blahozelam, same prekvapka, som zvedava kto sa k vam prida 🙂 myslim ze Aneti dnes isla na preventivu 😀 😀 😀

Adypo no ze si sa ozvala konecne, jej parada ze malicka je taka zlata, aj moj drobcek je presne taky, smeje sa odkedy rano ocka otvori, kludny, zlatunky, len ho bozkavame vsetci od rana do vecera

Branko dnes isiel s ockom na krcne, som zvedava kedy ho objednaju 😒 ale nie je mu vobec lepsie a to uz 2 tyzdne vkuse mu striekam no nosa antibiotika

alcapalca
1. okt 2008

Ano Aneti Lubko chodi sam do skolky, vcera este vravel ze jemu je lepsie ked chodi bez Branka.........a dnes rano uz bol smutny, ze uz sam nechce ist
ale isiel v pohode, konecne nemam problem aspon s tym, este mi rano pripomenul ze potrebuje oranzove tricko, lebo budu sa hrat na semafory, chlap je to veru

aneti78
1. okt 2008

ahojte

tak mne nic preventivne nezistili 😀 😀 aj som kukala, ked mi robil sono,lebo mam teraz dostat mrchu,ale nic a vraj vsetko ok, vajecniky su uplne v pohode. aj MS mi chodi pravidelne. vysledky cytosteru budu o dva tyzdne,ale vraj to bude dobre.

Tufa, blahozelam, tak to akoby ste sa s Kubi dohodli, parada 🙂

nasi zas pokasluju, toto nema konca, zajtra idem s nimi predsa na tu kontrolu, ci im naozaj neda ATB, mna uz to nebavi, aj ked jasne, zeby som chcela,aby im to preslo takto. mucosolvan junior im nakoniec zabral na sople, aj ked sem-tam este potrebuju vyfukat. ale co ma znamenat ten kasel, nechapem, ved to je sirup proti kaslu. dnes ich nemam komu nechat, tak musia so mnou do banky, na danovy a do O2. 😖

sisi1
1. okt 2008

Ahojky,
tufa: aj my blahozelame!!! 😵 😵

adypo: konecne ste sa ozvali, super, ze Livka je take dobre babo...mate radosti 😉

anet: tak to ti nezavidim, s dvojkami do banky a na danovy...ja som raz s Timom tak bola, na zivnostenskom aj v banke, ale dufam, ze nikdy viac....zvlast ked to dlho trvalo v banke, som myslela, ze ho roztrhnem, furt len prec chcel ist 😅
Mozno kaslu len z hlienikov, Timo tiez pokasliaval dlhsie z hlienov, ked nadcha presla potom prestal....

alenka: Branka uz objednaju na vyberanie?

My dnes cakame navstevu, pride brasko s priatelkou, prave mi oznamil, ze mozem ist s muzikom do kina ak by sme chceli, ze maleho postrazia, tak uvidime kedy dojde muz domov...
Idem poodkladat pohare s vyzivkou, vcera som robila jablckovu s mrkvou, no nababrala som sa s tym, ale hadam bude mlademu panovi chutit, lebo beda...

aneti78
1. okt 2008

Sisi, ked musim ist dnes....no dufam, ze uz posedia, oni uz ma pocuvnu, furt im opakujem,ze uz maju tri roky 😀 a muz nechal auto, tak asponze to, busom by som sa znicila, tolko prestupovat alebo peso ist.
ved aj dr. hovorila, ze kaslu z hlienov, ze priedusky maju ciste. kaslu vacsinou len rano, ked vstanu. neni to fakt nic hrozne, akurat do skolky ist nemozu a to je to, ze musime trcat doma a ja nic nestiham. a to si neviem predstavit, zeby som takto dlho marodovala, keby som sa teraz zamestnala, ved by ma hned vyhodili v skusobnej dobe.

kubanka
1. okt 2008

Ahojte
Tufa gratulujemeee ................ a co, ze si sa az teraz pochvalila betarka? 🙂

adypo, krasna Lili a poslusna......to je sen kazdej mamicky 😉

Mala mi zaspala, tak idem varit obedik.

tufa
1. okt 2008

som cakala, ci ma niekto nepredbehne 😀 a nechcela som rusit debatku, zeby sa uz aj dakomu mohlo postastit 😀

Inac co sa tyka deti a uradov, tak my, ked sme boli napsoledy v meste tak muzik to spojil s darovanim krvi, my sme ho cakali vonku,ale ked dlho nechodil, tak sme zabehli na transfuzku, tam kopa ludi / a ze vraj malo darcov 😖 /a kedze Terka tam jasne hviezdila, sestricky sa motali okolo nej nosili jej cajik a keksiky a ked sputila plac, hned manzela brali dopredy, a usetrili nam tak mozno hodinu cakania 😀 takze niekedy je dobre mat so sebou deticky 😝

kubanka
1. okt 2008

tufa a kam ty pojdes na sono, ci sa stretneme vobec.

tufa
1. okt 2008

najskor do starej porodnice

kubanka
1. okt 2008

Hm a ja na Levocsku. Dr. Kleinova tam ma vlastne sono a aj ku nej budem chodit na poradnu, tak aspon to mam v jednom. A preco do starej? Kde mas dr: