Maminy, tehuľky a snažilky zo Sekčova

nisa
25. jan 2007

🙂 ahoj baby,
o pár chvíľ nastupujem na MD a manžel ma už moc nechce nechať šoférovať aj keď ja sa zatiaľ cítim (vďaka bohu)v poho, a preto som myslela na vytvorenie tehotensko-maminovského gangu 😀 zmietajúceho sa po krásne zľadovatelom Sekčove.
čo vy na to? pridáte sa?

sisi1
14. okt 2008

Dobre ranko....
kubi: my sme mali na dverach nalepene oznamenie o umrti toho vojaka, je to hrozne.... ☹

Kam ste sa vsetky podeli?

alcapalca
14. okt 2008

ahojte, sa to tu rozpadava ci co?

sisi aj my sme mali, aj vela ludi z bloku a okolitych blokov tiez boli na pohreb, neviem asi pochadza niekde odtialto, a jeho mamka vraj je majitelkou toho kadern. v opale

ja mam stale marodov doma, takze malo casu mi zostava na net, a potrebujem zase sa zbavit oblecenia, vcera som im vyhadzala skrinu, uz bola prepchata a zbytocne veci co uz vyrastli zas z toho, musim pofotit a podavat na net, len nemam cas na to

od vcera je Branko uz v skolke ale naopak Lubko ostal este doma, uz druhy tyzden vkuse sople, ja uz neviem, ked to zratam tak cez mesiac su chori, lebo na striedacku

a inac ani nic nove, nemam ani chut vypisovat, najradsej by som vypadla niekam ale to mozem akurat snivat

sisi1
14. okt 2008

Alenka:mas toho dost..., najhorsie je, ked je chore dieta....hadam Tedy neochorel...
ani ja niekedy nemam chut pisat...to je normalka, len som sa zlakla, ze uz nik nenapise 😅
Anet ma asi vela roboty....ktovie ako sa maju jej dvojky..., hadam su uz ok...

kubanka
14. okt 2008

Ahojte ja som bola dnes na poradni, tak vsetko OK, som v 8+0 tt
Lalku my strazila babka, ale bola som dlho, tak ju musela vziat so sebou do prace a ked som prisla konecne ku nim, tak bola takaaa rozkekesena.......sme nechapali, salila sa, rozhadzovala vsetko okolo seba......tak som vravela, ze uz nejdeme s nou nikam na obed, iba pekne domov.

sisi1
14. okt 2008

Kubi, super, ze je vsetko ok, a videla si uz aj srdiecko?
Lalka sa uz asi nevie dockat surodenca 😀
Timo tak vystraja, ked tato dojde domov, objima ho, skace, rukami rozhadzuje, nevie co skor od rozkose, heh... 😅 😀
Prisiel nam letak z intersportu, tak pojdeme omrknut kombinezy a supravy na zimu, v letaku boli pekne pre deticky, tak som zvedava....
A asi sa vyberieme do lekarne na pesi....nudime sa....

kubanka
14. okt 2008

Lalka uz vstrala a papame polievocku, potom pojdeme za tatikom do mesta kupit darcek pre mojho brata k narodkam.
Vcera Lalka nexcela velmi jest, tak dufam, ze ju to preslo.

kubanka
15. okt 2008

Uz tu nikto nebude chodit?

tufa
15. okt 2008

sem-tam chodi , ale kazdy si este uziva posledne luce tepleho slniecka vonku 😀

deniskajakubko
17. okt 2008

Ahojte holky, tak aj ja sa hlásim,
ďakujem za blahoželania, zatiaľ som nebola ešte u gynekologičky, takže novinky až 5.11.
No je mi presne rovnako zle ako pri Jakubkovi, keď som ho čakala. Vraciam, nič mi nejde do žalúdka, len všetko by chcelo ísť von. Ale snažím sa to nejak predychávať, ale už pár krát som lietala na záchod. Nechcem dopadnuť ako pri Jakubkovi, bola som prvé týždne v nemocnici na infúziach, lebo som vkuse vracala a nič nejedla ani nepila. Tak sa toho bojím, tak sa nútim aspoň niečo zjesť. Ešte som v práci, ale keď mi takto bude zle, tak asi pôjdem na marodku.
Majte sa krásne.

kubanka
17. okt 2008

Uff deniska, tak mne je zle, ale nemenila by som s Tebou. A tehu test si si robila, ze novinky az neskor?
A kde pracujes? Daju Ti volno?
Maj muzik odchadza dnes ne cely vikend a my ostaneme baby doma ☹

deniskajakubko
17. okt 2008

Kubi testy som si robila dva a vyšli pozitívne a aj príznaky mám presne tehulkovské, takže na 100 % som tehotná, len sa mi nezdá, žeby som bola v 7 tt

deniskajakubko
17. okt 2008

Kubi, pracujem na polícii ako referentka, keď budú v práci vymýšľať, tak pôjdem na PN-ku. Veď prvoradé je mi teraz zdravie a nie práca

kubanka
17. okt 2008

Jasne zdravie a babo su na prvom mieste. Taaak a muzik uz odisiel ☹

sisi1
17. okt 2008

Ahojte baby....pozeram, deniska, ze tebe dava zaludok riadne zabrat, drzim prsty, nech to rychlo prejde... 😉

Kubi, tak vy ste same? Ci pojdete k vasim? Nebudete zajtra na Sekcove? Pojdeme s Timom na dlhsiu prechadzku, tatino bude doma vrtat... 😝

Tufa a ty sa ako mas? Zaludok ok?

My sme dnes boli v KE, kupila som si v Deichmane topanocky, take kotnickove cizmicky, ale nie na tuhu zimu...Timovi overal, taky suprovy lyziarsky v Intersporte, lebo tu v nasom uz nemali modre a este sme aj Kiku pobehali...takze super bolo...sa vytesujem...aj kolacik sme si dali...akurat Timo bol dost nervny, lebo ho zobudili z obednajsieho spanku, ked nam na balkone este zabradlie privrtavali....v Kike sme ho nemohli od hraciek odtrhnut, furt len na jednej motorecke chodil....no na nervy, s placom sme z obchodov odchadzali.... 😔 Takmer v kazdom si daco nasiel, co ho zabavilo...v Taku mali smyklavku napriklad... 😅

alcapalca
20. okt 2008

Dobre ranko, co dnes robite?
Chudatka moji chlapci uz o 6 isli do skolky, len aby som s Tadeaskom nemusela ist ja do toho mrazu. Az mi ich bolo luto, ako sa im dnes nechcelo vstat, ale co uz zivot je pes , musia si zvyknut.
A tesim sa ze o tyzden budu spat o hodku dlhsie.
Sisi vidim ze nakupy sa zadarili. 😉
Keby ste niektora planovali cestu do KIKY tak mi dajte vediet, chcem nieco odtial, ale ja sa tam nedostanem.

Kubi ako? Kde sa teraz nachadzas? na veeeeecku 😀

kubanka
20. okt 2008

alenka nieee na veeeecko chodim iba tak, ako normalne....... 🙂
Vcera vecer sme sa vratili domov

Sisi skoda tej prechadzky.

tufa
20. okt 2008

Ahojky,
my mame za sebou vikendovu oslavu Terkinych menin a dnes ideme k babke, zajtra mam poradnu a v stredu skolenie, takze babka ma o program na nasledujuce dni postarane 🙂
Inac ja uz som za vodou 🙂 mne bolo zle prve 2 mesiace a teraz uz pohoda, akurat ma boli chrbtica, ale to sa hlasi stare zranenie 😒 takze zatial tehotenstvo v pohode, ani som zatial velmi nepribrala, len brusko uz mam riadne 😝 asi uz prejdem na tehu rifle.

kubanka
20. okt 2008

tufa Terke vsetko najlepsie k meninkam 🙂
Tak ty sa mas uz fajn....ja cakam kedy to mne prejde. Ale nestazujem sa.

sisi1
22. okt 2008

Ahojte,
ako sa mate?

alenka: skoda, ale rozhodli sme sa az ked sme boli v KE, ze aj do Kiky zajdeme, nebolo to planovane...ked pojdeme znova, dam vediet 😉

kubanka
23. okt 2008

Dobre ranko 🙂 sisi

tufa ako bolo na poradni a na skoleni?
deniska a Tebe ako? Dufam, ze sa polepsilo. Si na PN-ke?

deniskajakubko
23. okt 2008

ahojte holky, tak ja sa mám stále rovnako, dosť blbo, ešte k tomu sa mi točí hlava, mám nízky tlak, 90/70, no verím, že ešte mesiac a bude mi lepšie. Nemôžem ani veľmi na PC, lebo mi je zle aj z toho, TV vôbec nepozerám, takže už nech je to zle za mnou čím skôr. chudačik Jakubko, teraz si ma vôbec neužije.

Kubi, ešte som v práci, 5.11. idem ku ženskej tak keď mi dovtedy neprejde to zle, tak sa dám aspoň na mesiac vypísať.

kubanka
23. okt 2008

My sme boli vonku, ale je zimaaaaaaa......malej som uz dala zimusnu vetrovku, ciapku aj sal. Bola zlata v tom.

tufa
23. okt 2008

Ahojky,
deniska prajem nech mas "zle obdobie " cim skor za sebou 😉
U lekarky normalka, mam sa setrit, nezdvihat tazke veci 😝 este ze Terka ma len 11 kg 😎

No a skolenie dopadlo v pohode, po dlhej dobe opat medzi ludmi ani som velmi nevysla z cviku, na to ze som uz 2 roky skoro doma.Aj my nakoniec zatlieskali, takze ma to potesilo 😀 a zase mam nejake 2-3 roky pauzu.

Len Terezka ochorela, bola som s nou u lekarky dnes, nastastie je to len prechladnutie, aj ked skaredo kasle v noci priedusky ma ciste, tak hadam jej to rychlo prejde.

Kubi dnes som uz aj ja obliekla Terku do zimnej vetrovky a zsitila, ze je taka akurat, takze cakaju nas nakupy zimneho osatenia a obuvi. Neboli ste niekto pozerat detske topanky na zimu?

sisi1
24. okt 2008

Ahojte,

denis: nech ti nevolnosti rychlo prejdu!

Terezke prajeme skore uzdravenie!!! Tufa, my sme boli uz omrknut, no nic moc...u Batu sa nam jedny pacili, ale mali len c.19 a 25...dievcenske tam tiez nebol bohvieaky vyber...neviem ci to uz mamicky vykupili alebo co...v Bosanoha maju pekne, no 2 tisicky sa mi zdaju teda dost vela...My sme sa neponahlali kupovat, lebo som nevedela ako mu bude nozicka rast, ale zacina byt chladno....
Takze baby radte kam na zimne topanky ....

My sme tiez boli vcera von v tom necase, Timovi som dala takisto zimnu bundu a ciapku, bala som sa, aby neprechladol...
Teraz mi spinka, lebo uz od 6,30 buntosil. Tato robil vcera veceru - vyprazane stehienka a dokonca aj maly jedol maso...uz dlhsiu dobu odmietal, neustale vypluval no a vcera sa napraskal...konecne. Asi bude tato castejsie varit 😀
Dnes mame na obed rybu, tak som zvedava ci bude chutit.

Tak pekny dnik zatial.

kubanka
24. okt 2008

Nooo tak dnes je celkom fajn vonku
Tatika sme ukecali, aby nam nechal auto, tak sme to hned vyuzili na navstevu 🙂
Ani my sme este nepozerali zimne topanky.....akurat babka kupila rodzesy,tak uvidime aka bude zima

sisi1
25. okt 2008

Ahojte,
co porabate? My mame uz navstevu, brasko dosiel s priatelkou, uz o 8mej rano, daval si tu menit na aute predne sklo, tak mu robime aj dovoz.
Idem daco uvarit, prezliect postele a upratovat....niekam by som aj sla, ale neviem kam, hmmm... 😔

kubanka
25. okt 2008

sisi vy mate navstevu a ty xces ist niekam? Ja som bola dodobeda s braskom na meracke, potom odniest muzikovi obed na stavbu a teraz sme u deda a uja. Lalka sa vytesuje, ze ma trochu zmenu a sali sa v kuse.
Xcete ist von?

tufa
25. okt 2008

my sme boli u bakby v MI a pozerali sme aj topanocky a konstatujem, ze po navsteve 2 obchodov sa cely PO moze skryt.Je tam fakt vyber, akurat cizmicky nase cislo nemali ☹ ale v Bardejove je predajna detskej obuvy www.slovobuv.sk tak si asi urobime vyletik 😎

kubanka
27. okt 2008

baby vase deti piju v pohode krvaske mlieko? Ja som uz 2x skusala , ale moja ho odmieta. Aky figel mam pouzit?

kubanka
27. okt 2008

Co robite mamicky? Ja stahujem nejake somarinky a budem sa snazit pracovat na novom kalendariku 🙂