Maminy, tehuľky a snažilky zo Sekčova

nisa
25. jan 2007

🙂 ahoj baby,
o pár chvíľ nastupujem na MD a manžel ma už moc nechce nechať šoférovať aj keď ja sa zatiaľ cítim (vďaka bohu)v poho, a preto som myslela na vytvorenie tehotensko-maminovského gangu 😀 zmietajúceho sa po krásne zľadovatelom Sekčove.
čo vy na to? pridáte sa?

danielkapo
4. feb 2009

monky, malej sa dari dobre...uz je to riadne sidielko..len behat za nou a pozerat co zas objavi....najnovsi hit u nas je nabijacka od telefonu a samozrejme vsetky kabliky...takze mam o zabavu postarane 😀 ale je neskutocne zlata....

monky1
4. feb 2009

Tak to musim uznat. Je to male zlate slniecko. Nakukla som do vasho fotoalbumu. Aj ja som uz uvazovala nad fotoalbumom, tak dufam, ze to zrealizujem uz coskoro, lebo uz 2 mesiace byvame u svokrovcov v BJ a vacsinu fotiek mam v svojom PC v PO 😢

daniela84
4. feb 2009

Cavte babenky ostalo miz objednavky par kuskov pblecka nemali by ste zaujem o bodynka a dupky. ak ano napiste mi ip a ja vam poslem foto, kus vychadza po 2,7 Eura. Dakujem

tufa
4. feb 2009

nadzieja: aj ja sa uz gulam a to mam este 2 mesiace. 😝 Dnes som stravila pol dna cakanim na internom a este teraz sa nemozem z toho spamatat, lebo clovek, ktory sa zapise prvy tak nakoniec ide posledny, kedze poslusne caka a ostatni len pridu vojdu dnu na drzovku a uz ich aj vybavia bez cakania 😠
a o mesiac na kontrolu to iste 🙄

a nie vsetci su sekcovcanky, kazim priemer a asi ako jedina som cezpolna 😎

adrianamickova
4. feb 2009

no tu som,doobeda prisla priatelka na cafe,potom obed,tak deti spat,upratat,teraz som piekla palacinky.a troska pokoj hraju sa same

ivana82
4. feb 2009

Jaj, babenky, jeden den vas clovek necha bez dozoru 😀 😀 😀 a vy sa takto rozpisete, normalne ste mi dali zabrat pokial som Vas docitala, ale len tak dalej... tesim sa.
Danka - obaja Tonkovia posluchaju, maly zatial nemoze odvravat, zatial ten starsi si nezatvori usta ked sa mu daco nepaci, ale co uz... aj tak ich lubkam... Ako sa ma Marika?
Normalne sa uz tesim, kedy budem aj ja behat za mojim drobcom, dnes sa otocil z bruska na chrbatik (dobre priznam sa, trosilinku som mu pomohla, ale iba trosku), ale hlavicku nie a nie dlhsie drzat hore...

Rozpisala som sa, sice jak tatar ale snad pochopite... 😀 😉 🙂

janazuza
4. feb 2009

ivanka, ani sa nenazdáš a budeš musieť držať ho na uzde 😀 . Vychutnaj si to, ubehne to strašne rýchlo, ani mne sa nezdalo a už máme 5 rokov 😅
inak sme zasa doma chorý na antibiotikách. je to o nervy, a ja ešte chodím na rehabilitácie( ešte, že s nami býva babka s dedkom) 😀

alcapalca
4. feb 2009

Jani nech Slavko cim skor vyzdravie!
Dobru noc vam vsetkym, nech nam deticky spia celu noc 🙂

ivana82
5. feb 2009

Dobre ranko vsetkym,

ach, jaj, kde su tie casy, ked nam maly prespal celu noc 🙄 🙄 🙄 dnes o druhej papal a nieco po tretej spustil plac,lebo sa s nim nikto nechcel hrat a on sa zobudil v postielke, tak sme sa na seba skerili a kecali sme spolu do pol piatej, vtedy sa ako tak unavil a zaspal, rano o siedmej iba mrncal a ked dostaval papat ani jedno ocko neotvoril, iba ustocka... tak ja vyzeram ako matoha, pretoze po nocnom papani som mala problem zaspat a zrazu, ze hehehe ideme kecat, lebo on ma naladu...strasne...ale vzdy ked sa usmeje unava a hnev ide bokom, ale myslim, ze to pozname vsetky...nech nas tie nase ratolesti akokolvek napalia, usmeju sa a vsetko je ok...

Janazuza - naozaj som tak premyslala, ale radsej nech je cim dlhsie taky, ze kde ho polozim tam je, lebo nebudem vladat za nim behat... 😀 😀 😀

danielkapo
5. feb 2009

ivana, tak to je fajn 😎 marika sa ma asi dobre...velmi ju nevidim, pride zprace a bezi prec 😀 a pozdravuje vas vsetkych troch.... no tak si uzivas nocny pokec s malickym...mile 🙂
inac ja som sa stale tesila, ze ked bude vacsia, ze sa bude dat aj zabavit a taaak, ze bude sediet. lozit, chodit,...heh a teraz si vravim, ze kym este len lezala kde som ju polozila, ta fajne bolo...aj som co to spravila a teraz..nonstop dozor 😀 ale to sa nestazujem, jasne, ze to tak musi byt, to len obcas si tak povzdychnem 😉 hlavne, ze je zdravucka
monky dakujem, tesime na tvoje fotky 😉

slavkovi skore uzdravenie...inac teraz to pocasie asi krasne praje vsetkym virusom....dufame, ze nas obidu....

adrianamickova
5. feb 2009

ahojte zenicky,tak sa den zacina?uz ste po ranajkach,a co chystate k obedu?neviem ako vam no mne sa vonku nechce cas skaredy,z okna vidim maloco,a zaciname soplit,tak prikurime zapneme rozpravky,a program na doobedu mame a ked sa vyspime este uvidime.....

nadzieja
5. feb 2009

adrianamickova ... tak my uz mame uvarene .... http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=7989 mnam ...mnam

nadzieja
5. feb 2009

tufa ... tak mne sa to uz pomaly blizi, ved som aj rada, tak som nemotorna, ze sama zo seba nemozem, kazdy den nejaku pohromu urobim a muz sa len smeje ... ved ja porozbijam vsetky pohare a taniere ... taka som uz nesikovna ... ja som bola na internom iba v 3. mesiaci a odvtedy mam pokoj, ze vraj vsetko v pohode bolo .... dokonca aj krvny obraz mam upne OK, aj vytery .... no uz len v pohode porodit ... apson dufam, ze to nejak zvladnem, ale uz ma nebavi chodit s tym brusiskom, ani sa zohnut poriadne nemozem, a ked sa mam otocit v noci z jednej strany na druhu ... ufff....az do placu mi je niekedy .... nikdy by som neverila, ze sa budem na porod tesit ... 😉

ivana82
5. feb 2009

Nadzieja - takto sme sa citili asi vsetky tesne pred porodom 😀 😀 😀 Este si to uzivaj, oddychuj, ako povedali nam - oddychujte a spite teraz ked mozete, lebo potom sa take tri roky poriadne nevyspite a potom budete spat iba so strachom ci je vase babatko v poriadku 🙂 nepamatam si presne, kto mi to povedal, ale po case prichadzam na to, ze mal trosicku pravdu...

Teraz sme akurat vstali a ideme papat mliecko, normalne sme si pospali - maly hodinku a pol a ja sice len 40 minut, ale stalo to za to...tak my ideme papat...a potom idem varit, len este neviem presne co... uvidime.Majte sa a dobru chut k obedu 🙂

sisi1
5. feb 2009

Ahojky,
nazdieja: no take rizotko ja teda mozem 😝 my ho robime casto....aj s obmenami, aj so slov. ryzou alebo tarhonou...je to mnamka...

monky: vitame aj teba 😉

Vonku je teda riadne hnusne, clapkanica, hmla no otras....sopliky nam ustupuju, maly spal celu noc, bez prebudenia do 7,15...to sa nam dlho nestalo, aby ani nezaplakal a to ma aj sopliky....no je to uz po Sinuprete podstatne lepsie, jemu to stale rychlo zaberie....
Ja som varila bravc. stehno, s lecom a smotanou, urobim k tomu este kasu a zeleninkovu polievku mame s krupic. haluskami....maleho som ulozila, hadam bude spinkat....

Aj ja si spominam na stare zlate casy, kde som babo ulozila tam bolo....heh....teraz je to cim dalej tym horsie, nosi si stolicky, vsetko kutre a neda si povedat, berie vsetko do ruk co nemoze....vcera bol minutku ticho, si vravim isto robi neplechu, lebo on sa nepohra nic sam...pridem do kuchyne a on zo skrine vytiahol skatulu a z nej sa mu najviac zapacil sacok s cokoladovymi mysincami - taka ta ozdoba na torty.... - mlady pan mi to rozsypal po celej kuchyni a to bolo prave povysavane...som myslela, ze ma slak trafi....a taketo veci robi stale.... 😠 😠

kubanka
5. feb 2009

Ahojte, tak my budeme mat doma pravdepodobne babinec 😀 ......boli sme na 4D sone na Svatoplukovej ulici. Babo cely cas cmulalo palcek a nexcelo nam poriadne ukazat tvaricku. Ale domov si tatik hrdo niesol CD.

alcapalca
5. feb 2009

Kubanka gratulujem 🙂 , u vas babinec u nas iba chlapi 😵

rozmyslam ci ist na prechadzku alebo nie...........

ivana82
5. feb 2009

Kubanka blahozelame.. 🙂 🙂 🙂 🙂

moj manzel by tiez chcel dievcatko, ale to povedal az ked som mu povedala vysledok ultrazvuku - jeho reakcia - nic to pri druhom sa vydari, tak sa tesim... 😀 😝

danielkapo
5. feb 2009

kubanka, gratulujeme 😵 bude dalsia krasna mala slecna ...a mi napadlo..ako lalka, tesi sa na surodenca? alebo si to este velmi neuvedomuje?

adrianamickova
5. feb 2009

dakujem za tip,ale dnes som este po svojom,cesnakovu polievku,zemiaciky ryba,,,uz sme najedene,a dievcata si spia svoj popoludnajsi spanok...potom ideme oproti tatovi,cakame ho na zastavke a ako vystupuje z autobusu wwwaaauuu to je radosti

kubanka
5. feb 2009

Vitajte vsetke nove mamicky a piiiiste 🙂

Lalka sa tesi na babo....no uvidime ako dlho ju to bude tesit, ked uz bude babo v realy doma a ci nepovie na druhy den, aby sme ho dali prec 😀

My mame na obed od vcera mrkvovu polievku a macanku s chlebikom

nadzieja
5. feb 2009

sisi1 .... vdaka za tip na stranku s receptami, su tam super mnamky .... 🙂

nadzieja
5. feb 2009

kubanka.... ja som vlemi chcela dievcatko, ale ze vraj urcite chlapcek bude .... aj tak sa teisme, hlavne nech bude zdravucky ... manzel uz sniva ako sa s nim korculovat bude, ako ho nauci holuby krmit ... klince pribijat .... a ja uz len tak vzdycham, ze hm hm .... hiiiii 🙂

sisi1
5. feb 2009

nadzieja: 😉

Kubi, to je super, sa tesiiiim..... 🙂 😵

Vcera vecer v Panelaku ukazovali male babenka castejsie, Timo stale ze "babätko, babätko"...tatik ho naockoval ci take chce - a on teraz svoje melie ze chce babätko.....neustale za mnou chodi... 😅

Baby, dajte tip na zajtra na sladky obed okrem palaciniek, lievancov, zapekanych cestovin,cestovin s lekvarom, buchiet, pirohov...existuje este nieco na sladko jednoduche a dobre?

My ideme do mesta, kupit braskovi nieco na 18tku...dame mu euriky, ale este nieco chcem na pamiatku...

kubanka
5. feb 2009

sisi Timi si tak pekne pyta a ty nexces? Ved ked sa pozries do tych detskych ociek, tak mas chut mu vsetko splnit heh 😀
Skus zemlovku urobit alebo vcera som mala na plane sisky, ale nejak z nich zislo.

sisi1
5. feb 2009

Kubi 😀 😀 😀
Hej, s tou zemlovkou je to dobry napad....ani mi nenapadlo....

janazuza
5. feb 2009

Ahojte.
ivanka s tým nevyspatím do 3 rokov, to nie je pravda. Ja sa nevyspím aniteraz. malý lozí stále k nám do postelea tak sa raz muž , alebo ja presťahujeme do jeho- aby sme sa vyspali 😀
A teraz ked je malý chorý, tak spí so mnou a ja ho celú noc prikrývam a kontrolujem 😉 😕

janazuza
5. feb 2009

a ešte som zabudla lepšia antikoncepcia , ako dieťa v posteli neexistuje 😀 😀 😀 😀 😀

adrianamickova
5. feb 2009

nase spia celkom dobre,ja sa nemozem stazovat ze som nevyspata,,,,
a zemlovku som robila minuly tyzden,len tak fuklo....

monky1
5. feb 2009

Caute zienky, ja sa o varenie momentalne nestaram - uz 2 mesiace byvame u svokrovcov kvoli rekonstrukcii bytu. Ale poviem vam, ze by som uz rada varila sama 😀 😀 😀