Maminy, tehuľky a snažilky zo Sekčova

nisa
25. jan 2007

🙂 ahoj baby,
o pár chvíľ nastupujem na MD a manžel ma už moc nechce nechať šoférovať aj keď ja sa zatiaľ cítim (vďaka bohu)v poho, a preto som myslela na vytvorenie tehotensko-maminovského gangu 😀 zmietajúceho sa po krásne zľadovatelom Sekčove.
čo vy na to? pridáte sa?

petra1985
19. mar 2009

alcapalca dik 🙂 no sak ja sa tam nechystam byt mesiac🙂) tyzden vydrzim co uz.. no ale tie pacientky v tom mas pravdu je ich dost na jednej izbe ale nezabranim tomu aspon budem mat s kym kecat hehe no ale ked ma daju medzi 8 vzdychajucich zien tak ma asi porazi 😠

deniskajakubko ahoj dik no tak o desat tyzdnov som pred tebou 😀

sisi dakujem hehe no moje cele tehotenstvo nebola ziadna slava tak uz sa aj tesim, ze sa blizi koniec 🙂 i ked teraz na konci mi je asi najlepsie

danielkapo ahoj no som si vsimla fotky a to prostredie vonku mi bolo povedome ale teba akosi nepoznam byvas tu dlho? No ja tu uz dlho nebudem niekedy v maji juni by som mala ist uz na Sekcov byvat.. ale kludne kedykolvek mozme🙂 ja tu mam rodicov chodit tu budem casto tak ci tak.. co sa tyka tej sekcie no tak to je asi fakt individualne kto to ako znasa.. sak uvidime
v starej tusim rooming nie je tam si musis predplatit special izbu a tam uz rooming mas inak nie.. a ja to aj privitam ked ju nebudem mat zas stale pri sebe lebo iste sa jej nebudem moct tie prve dni naplno venovat a to by som nechcela mna by to strasne lakalo a potom mrzelo, ze nemozem ah .. len tiez nerozumiem preco robia medzi novou a starou take rozdiely.. mali to spojit vsetko do jednej a hotovo alebo aspon aby vsade bolo narovnako vsetko.. zase v starej je vela ciganok co chodim na ctg hore na salu tak tam to je des som tam bola asi 3krat na ctg a furt aspon dve ciganky mi tam pod nosom stukali, ze uz rodia .. a ja som sa na to musela kukat 😠 aspon, ze nas tak separuju tam

petra1985
19. mar 2009

och tu to ide jak na pase 😀

monky1
19. mar 2009

neuriekni to, donedavna bolo takmer mrtvo 😀 😀

danielkapo
19. mar 2009

monky to vies, my sme rychle 😀 a kde si rodila ak to teda nie je tajneee? 😉 Simka kakala vcera, tak sa tvari, ze ma pokoj aspon na tyzden 😠 ale ja to tak nenechaaaam 😝 😅

petra no teda, ved sekcov tu nedaleko 😀 a byvam na svaboch asi 20 rokov 😅 ale som nenapadna, to mozno preto 😀 co sa rozdielov tyka, tak to asi len v tom prostredi je...plus lekari....ako tiez nechapem preco sa to nejak neda dokopy a k lepsiemu... 😕 a ciganky aj v monobloku su...tiez tak mimo, aj osobitne sprchy maju....no co uz, inak ja som cakala vo vysetrovni na Dr. uz pred porodom a prisla taka pocerna mlada zena, no fakt ledva sa vyzliekla, 2 minuty tak povzdychala a uz babo plakalo 😅 rychlovka...

kubanka
19. mar 2009

Ozaj tufa plati este to cislo na ctg?
Petra posli mi cislo na ctg, ak mas.

monky1
19. mar 2009

😀 spravne danka, nenechaj, tvrdo na nu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 nech si nezvyka nekakat 😀 😀 😀
...ale nie, ja len srandujem, je to nadherna babulka, ved na nu sa clovek ani hnevat nemoze 😉
a rodila som v BJ - odtial pochadzam

petra1985
19. mar 2009

danielkapo ale ja mam furt pocit, ze v tej starej je ich viac ako bielych🙂 sak bielu som tam tehotnu videla za ten cas len jednu oh a ciganky asi 5.. a jedna tam prisla s tym, ze ide rodit a mesiac pred.. a sestricka jej hovori, ze co ona uz chce rodit sak termin ma o mesiac.. ta kukala na nu jak vyr..sicko taska v ruke, ze ma bolesti uz sa vyzliekala do pyzama pokym sa jej sestricka neopytala, ze kedy ma termin.. ale zdalo sa, ze dobre jej je hlavne, ze to uz jej tretie decko a mala asi tak max. 17

kubanka 70 11 277

petra1985
19. mar 2009

monky do BJ som mala ist aj ja ale ma nakoniec odhovorili, ze naco tak daleko 😉

sisi1
19. mar 2009

Jaaaj, babenky, nestiham citat, varit.... 😀

Ja som bola na roomingovej izbe (nie tu v PO) a nemozem sa stazovat, sice prvy den, ked som musela do vecera lezat, mi maleho az vecer doniesli a potom bol velmi casto pri mne, bravali ho prec, mal zltacku a na kupkanie a tak....ale pri navstevach, tatinkovi bol stale s nami...to bolo krasne...stale mi bolo luto ked ho brali 😅

Jaaj, a tych pocernych je vsade asi dost....oni stale rodia....ked som rodila bola tam tiez jedna, 17rocna a stvrte dieta, skoro som odpadla....

monky1
19. mar 2009

tak to hej, peti, to je fakt.....ale ja tam mam rodicov, svokrovcov....tak aj preto...a po porode som ostala asi 4 dni u nasich, mohli za mnou kedykolvek zajst - teda mohli by, keby nebola karantena 🙂

petra1985
19. mar 2009

uz ho musela len tak vyplut.. co to pre nich rodit..

petra1985
19. mar 2009

monky noo sak to to mas super, ze tam niekoho mas ja by som tam bola sama uplne a museli by za mnou furt chodit tak sme z toho upustili

danielkapo
19. mar 2009

hmmm baby, to na osobitnu temu vyzera 😅 to nezmenime, ina mentalita, kultura...velmi buducnost neriesia.. 😖

monky, hej tvrdo na nu 😀 nech si zvyka 😀 😀 nedaaaa sa, na mna pozrie tymi kukadlami a tlacila by som i za nu 😀 🤐 heh

kubanka
19. mar 2009

Petra dakujem za cislo....ja mam take 051 77 11 414, takze to uz neplati?

petra1985
19. mar 2009

kubanka no kukla som na stranku a tam bolo take .. karticku som dakde zalozila ta neviem ake na nej mam napisane ale na stranke je to co som ti tu dala

petra1985
19. mar 2009

ja uz tam ani nevolam mna bud hned doktor ked pridem za nim vezme na ctg alebo idem cez tetu robi tam sestricku.. raz som akurat volala.. ale netusim kde som zalozila tu karticku s cislom jooj

petra1985
19. mar 2009

kubanka dala som ti spravne.. som kukla do mobilu tam ho mam🙂) takze tamto co mas uz asi neplati

sisi1
19. mar 2009

dani: veru ina tema, sme len na okraj spomenuli, lebo to spolu suvisi 😀 Simonku pozdravujeme 😉

sisi1
19. mar 2009

Moje dieta je hrozno a kuka Pockaj zajac....nejaky je pokojny dnes, asi este zo vcera unaveny....asi az poobede pojdeme do obchodu...

monky1
19. mar 2009

joj dievcata, ako sisa pisala, ani ja nestiham citat. Krutim sa okolo sporaka, do toho mi Hanka do ruky vypluva supky z hrozna 😅 , sem-tam odbehnem k PC... viete co mi tu chyba? Signal prichadzajucej spravy 😀 . Keby sa to tak dalo nastavit? Adminky, citajte 😵

petra1985
19. mar 2009

monky tak to by ti signalizovalo kazde tri sekundy 😀

monky1
19. mar 2009

dnes urcite, ale niekady by bolo "hlucho" aj pol dna 🙂

sisi1
19. mar 2009

monky: timo aj supky papa, ale to nie su tie hrube....mozno tie hrube py tiez vyplul 😀
Mozno len IP by to signalizovalo....

ivana82
19. mar 2009

ahojte, tak tu je akosi rusno, ale to je len dobre🙂 my este stale bojujeme, od piatej spal mozno dokopy 45 minut...ach, jooo...tema nasich spoluobcanov je nekonecna... zo skoly by som vam vedela rozopravat .... 😀

kiert
19. mar 2009

Ahojte, tak ja znova trcim v "podzemi", takze netusim ake je vonku pocasie, ale dufam, ze ten vetrisko zo vcera uz nadobro dofukal. 😀
Teda, ja by som nechcela rooming, prave kvoli tomu, ze neviem v akom budem stave, asi budem mat dost starosti sama zo sebou, ale neviem ako to potom je, babo mi prinesu len na krmenie a na vyziadanie vobec? Ved snad bude vsetko prebiehat v poriadku a v nemocnici sa zdrzim len par dni a potom budem mat dostatok casu na "rozvijanie vztahu" s babatkom. 😀 😀

gab22
19. mar 2009

Ahojte kočky, môžem sa pridať 🙂 aj ked mňa ešte len všetko čaká ako kiert, ale je super že je také forum...

danielkapo
19. mar 2009

kiert, vonku nic moc, ostan radsej v podzemi 😅 zatial.... a k roomingu, najlepsie to riesit ked to bude aktualne pre teba, mozno ked budes mat drobca, tak ho budes chciet pri sebe, mozno po par dnoch, uvidis, podla tvojho stavu 😉 a co sa tyka nosenia babatiek, tak to zalezi zrejme od konkr. sestier, no zvacsa co som si vsimla, tak dodziavali zhruba tie 3hod.intervaly..

danielkapo
19. mar 2009

ahoj gab, vitaj 🙂 🙂

gab22
19. mar 2009

ahoj daniela, dik za privítanie

monky1
19. mar 2009

jeeej, gab, super, pokojne sa pridaj, cim nas je viac, tym lepsie. A vitaj medzi nami. 😵