Maminy, tehuľky a snažilky zo Sekčova

nisa
25. jan 2007

🙂 ahoj baby,
o pár chvíľ nastupujem na MD a manžel ma už moc nechce nechať šoférovať aj keď ja sa zatiaľ cítim (vďaka bohu)v poho, a preto som myslela na vytvorenie tehotensko-maminovského gangu 😀 zmietajúceho sa po krásne zľadovatelom Sekčove.
čo vy na to? pridáte sa?

alcapalca
19. mar 2009

jej ako ste sa rozpisali, ale neviem neviem ci budem mat cas si to precitat, a dozvediet sa co mate nove
este potrebujem urobit dnes jedno danove a najhnusnejsie ma este len caka, ja som taka rura, stale to najhorsie si nechavam na poslednu chvilu a potom sa mi vobec nechce do toho pustit 🙄

mam nove slidy, ak sa budete nusit tak namiesto vecrneho serialu si mozte dat , snad vas to neunudi 😉
http://www.slide.com/homeview#-profile
taky maly prierez nasim zivotom v NL a trosku aj prezentacia mesta 🙂 dufam ze sa tam uz vratim, lebo mi normalne slzy isli ked som si zas po case prezerala tie fotky, boze ja som tam fakt bola stastna..........a hlavne tam chcem este ist kvoli Tadeaskovi, nech vidi odkial pochadza 😀

este mam jeden slide su tam hlavne deti v tych krasnych parkoch a ihriskach, len este potrebujem podopisovat texty

monky1
19. mar 2009

alenka, skolitelka moja 😀 , urcite si to mrknem...uz sa tesim, ale az ked mi hanka zaspi, lebo predpokladam, ze je to s hudbou a my zatial nemame v byte dvere - okrem vchodovych, tak ju nechcem provokovat - uz si spieva v postielke uspavanku

tufa
19. mar 2009

Fiha,
tak to nestiham citat, nejako ste sa rozkecali 😀 😀 😀
my sme uz u babky, kedze zajtra idem k Dr. asi sa aj niekto pytal uz som zabudla kto, ze preco budem mat sekciu ☹ kvoli zlomenemu stavcu ☹ pred 5 rokmi a silnym dioptriam.
zajtra idem prvy krat na CTG aj k Dr. dufam, ze vystihnem Kascaka, on mi robil aj prvu sekciu a kedze nebol ziadny problem tak by som chcela aj po 2x. 😉
Co sa tyka starej porodnice tak to by bolo asi na roman 😀 😀 so mnou tam lezala mamicka s Bardejova asi od 6. mesiaca a ta uz mala na kazdu sestricku aj prezyvku 😀 😀 ta uz mohla aj diagnozy pisat 😀 ta cakatelska izba no comment, mne sa este podarilo dostat postel, kt. strasne vrzgala, tak to bolo o nervy 😖
ale potom po porode som chytila taku partiu mamiciek, ze sme sa v kuse rehotali 😀 ja s problemami,kedze po sekcii som nemohla ani zakaslat, ale fakt mi baby pomohli rychlejsie sa zotavit 🙂

monky1
19. mar 2009

alenka, klikla som na adresu, co si zadala, ale hodilo ma to na moj profil na slide ????????
neviem si to pozriet. SKODA

alcapalca
19. mar 2009

no danove hotove, chcela som pozerat capri ale muz mi okupuje telku, skoda 😒

monky zabudla som ti napisat ze ked som zbadala Hanku, mala som pocit ze vidim Teba v zmensenine 🙂 prvy dojem cista Ty

http://www.slide.com/r/9rx3N3fU5j9UE18gbVJWz6GH...

skoda ze tamten link nejde, chcela som na celej obrazovke

monky1
19. mar 2009

Jej, dakujem. Hovoria, ze usmev je moj, ale inak ceeely manzel, tak neviem.
Ale ved je jeho, tak sa musi podobat, no nie?
slidy si mrknem ked skonci Pink garden 😀

zade
19. mar 2009

Moje dieta sa dnes s velym zaujmom rozhodol uspavat manzel. Odhodlanie ma pevne, no zatial sa mu velmi nedari... ☹

zade
19. mar 2009

to Pink garden bolo dobre 🙂 🙂 🙂

zade
19. mar 2009

Asi fakt pozerate tu Ruzovu rahradu.... no nic to, ja s idem lahnut

kubanka - bola som stale na konikovi, len som prestala otvarat regiony - z neprijemnej vymeny nazorov - az monky1 ma prehovorila a tak sa hlasim k vasej teme 🙂
Inak, ako sa mate? Pozeram, ze sa ti blizi termin 🙂

sisi1
19. mar 2009

Hmmm, popisalo sa tu, super....

Gab22, Zade - vitajte a piste 😉

Uz je po serialoch, idem este doukladat bielizen a oddychovat dalej 😀

Alenka: nejde ten link...nespusti to..

monky1
19. mar 2009

Jeeej, alenka, ten druhy link je ok, aspon mne to spustilo a musim povedat, ze je to uplne nadherne 🙂 ....pri jednej fotke som mala az slzy v ociach...ako ste sa tam vlastne dostali? A preco ste sa vratili na Slovensko? Mozno sa tu uz o tom pisalo, ale ja som tu len kratko

sisi, nejde ti ani ten 2. link? ten dlhy? mne to pekne otvorilo

kubanka
20. mar 2009

Dobre ranko....a zase nam sneziiii

alcapalca
20. mar 2009

Dobre rano, ja som vcera nic nepozerala tak dnesne doobeda travim pred telkou a basta 😀

Vcera som predala vanicku, otecko si pre nu prisiel osobne a ja ze a mylicke sa vam uz narodilo ci este cakate????? A on nie on uz ma 3 roky 😕 😕 😕 Kokso pre 3 roc. malu vanicku, vraj ho nemozu dostat do vane......sila

Sisi nejde ti ten druhy link?
Monky dakujem ja som plakala pri vsetkych, a to som tam dala asi polovicu.........ty si pri ktorej mala slzicku?

Tu je druhy link na dalsiu
http://www.slide.com/r/LiqUSBnM0T_AsHLKpPlDwrxT...

kubanka
20. mar 2009

petra a stara porodnica ma svoju stranku?

alenka pekny plan na dnes..sediet pred telkou heh

alcapalca
20. mar 2009

Musim popozerat Capri, idem zistit o kolkej ide

alcapalca
20. mar 2009

Maľučky uz vyspaty 😀 a vonku sa ukazuje slniecko
V hypernove maju lacne mlieko 1,5%.........sme sa zlakomili a riadny humus, dala som si minule do kavy a reku co je taka hnusna, a to vdaka lacnemu mliecku ani som ju nemohla dopit, pit sa neda akesi horke je ci co, takze jedine do varenia ale i tak ho citim. Takze radim nekupujte.

S nasim bytom sa akosi nic nedeje, tak neviem neviem, hm kriza

sisi1
20. mar 2009

alenka, o kolkej ide Capri? Nekukla som vcera....
No, pustila som to cez explorer a tam to ide....myslela som, ze v tom bude problem, cez operu mi nie vzdy vsetko ide....Nadherne fotky, vidiet, ze je rodinka stastna....Amsterdam je naozaj krasny....pride mi taky utulny 😉

sisi1
20. mar 2009

Neviem ci ide o to iste mlieko, my sme mali pred par tyzdnami, a dve krabice boli take horke, ostatne ok....ale aj tak ho uz nechcem...

alcapalca
20. mar 2009

sisi 10,35

alcapalca
20. mar 2009

a co dnes kuchtis, lebo ty stale dobre poradis

sisi1
20. mar 2009

Jaaj, asi zapriahnem manzela, nadiktujem mu ako to ma urobit, lebo peciem tortu a este chcem aj Kinder zakusok urobit.....uvarime cestovinku s tuniakom a nivou, do toho smotanku a hotovo.... 😉

alcapalca
20. mar 2009

aaaaa? to uz bude oslava????????? 2 rocky?

sisi1
20. mar 2009

Hej, v pondelok mame dva rocky, zajtra oslavujeme u nasich, rano ideme odvolit hlavu statu a potom k nasim aj s torou a zakuskom, som zvedava ako to dopadne 😔

monky1
20. mar 2009

Ahojte, kamosky,

ja mam dnes kopec roboty - zmyslela som si na obed http://receptar.wanda.atlas.sk/ryby-a-morske/10..., potom sa chcem pustit do pecenyx buchiet - priznavam, este som nerobila, ale odhodlanie a odvahu mam 😀 😀 , este vybehnut von a pobede pride zade s malou Emkou, tak zase trosku poklabosime...

hodte mi do IP nazov toho hnusneho mlieka, nech viem, comu sa vystrihat

alenka, ta slzicka vybehla pri fotke - Lubko priprava na novy zivot ..... tych slziciek bolo viac, len som to tu nechcela tak verejne prezentovat, ze som take tintitko 😀 😀 😀 😀, ale to sa inac ani nedalo ...je to krasna prezentacia, ste tam taki stastniiii a este ta piesen do toho...no...alebo som precitlivela 😀

tak sa majte dievcata, este dnes nakuknem, ale praca vola 😖

zade
20. mar 2009

monky1 - ty sa nas tak chystas 🙂 😲 🙂 ?
Ja dnes nevarim, teda okrem polievocky pre malicku. Surfujem na nete, hladam info ohladom zacinajucich podnikatelov. Mam v hlave jeden celkom fajn projekt s malymi detickami, no nemam odvahu. Neviem.
Neviete niektora, kde by som zohnala info ohladom podpory pre podnikatelov zacitocnikov? Vdaka.

danielkapo
20. mar 2009

zade, skusala si sa informovat na urade prace, soc. veci a rodiny? myslim, ze pri zacinajucich podnik. dokonca je aj nejaky prispevok...ale zas neviem ci sa to netyka len tych, kt. su evidovani ako nezamestnani... asi tak to bude 🤐
a co mas za napad? pochval sa hm? 😉

my dnes len lenosime doma, mame buchty 😝 a ani von sa mi nexce...v tom pocasi 🙄

kubanka
20. mar 2009

My sa chystame pozriet tie trhy v mestskej hale plus vystupenie Drislaku

aneti ako je na trhoch? Boli ste?

ivana82
20. mar 2009

AHojte, co porabate? Kubi - dnes sme boli na trhoch, ked sme isli s muzikom z ortopedie s malym, ale nestihli este halu otvorit, lebo to bolo az od desiatej a nechcelo sa nam tam poflakovat este pol hodinu a navyse s malym na rukach, ale aspon sme si zobrali domov klobasku a ja som si klasika kupila kupelnove oplatky, to na trhoch musi byt... 🙂 nale na trhoch bol vcera manzelov kolega a vraj celkom dobre...

monky1
20. mar 2009

hej , zade, chystam, ale ci z toho nieco bude 😲 ...... no ved uvidime 😀

zade
20. mar 2009

danielkapo - mas pravdu, je potrebne byt nezamestnany... Ja som MD