Maminy, tehuľky a snažilky zo Sekčova

nisa
25. jan 2007

🙂 ahoj baby,
o pár chvíľ nastupujem na MD a manžel ma už moc nechce nechať šoférovať aj keď ja sa zatiaľ cítim (vďaka bohu)v poho, a preto som myslela na vytvorenie tehotensko-maminovského gangu 😀 zmietajúceho sa po krásne zľadovatelom Sekčove.
čo vy na to? pridáte sa?

sisi1
24. mar 2009

monky: hej, preto som upustila od tej slamkovej, ale ked nic ine neviem vymysliet....kupim taku zahnutu kefku na cistenie alebo co 😅 😔

V DMke sme boli, nemaju....len jednu ruzovu so slamkou 😒

monky1
24. mar 2009

ja to cistim sodou bikarbonou a riadnou hubkou - tou drsnou stranou a zaroven kefou, lebo mam kratke prsty 😀
ako tak to ide, len sa treba natrapit 😖

sisi1
24. mar 2009

Uz idem zobudit toho maleho spachtosa...

Prave sme mali plny balkon snehovych guliek....prehnala sa "minichumelica" 😀 nechapem toto pocasie...

monky1
24. mar 2009

tufa,
dlhsie si sa neozvala....zajtra ides, ze? aj s taskou si spominala......alebo zeby si to uz mala za sebou 😀

tufa
24. mar 2009

este som tu 😀 ale nejak sa mi polepsilo, dneska pohodicka, zaidne bolesti, zeby ticho pred burkou 😎
akurat manzel skonstatoval, ze mi nejak spadlo brusko 😀

kubanka
25. mar 2009

Ahojte no vcerajsie pocasie bolo uz aprilove alebo co? Prisla som domov a vravim, ze svieti slnieco fajne teplo a ked vstane mala pojdeme trosku von.......no ani nie za 15 min prisla snehova fujavica 😀 a bolo po prechadzke.

aneti78
25. mar 2009

ahojte

no my sme vcera pomedzi tie gulicky behali do divadla 😀 , deti skoro plakali co taky vetrisko fukal 😠
no a na vystupeni boli uuuuzasniii, priviedla som ich do satne na generalku a ucitelka ma poslala prec, tak mi bolo tak divne, ale oni boli v pohode, len mi zakyvali.
no a potom sme ich videli az na samotnom vystupeni, Jakubko sa snazil, ale viac ho zaujimali divaci, chvilami len stal a pozeral z cloveka na cloveka az zbadal babku - moju mamu a zacal sa rehlit 😀 , no a Tamarka nevnimala nic, ona tancovala ako o zivot, len ucitelku sledovala, ci robi vsetko ako ma 😉
potom sme sli pre nich a zvysok sme uz dopozerali spolu, najviac sa mi pacili tiez deti z MS,ale trosku starsie, vsetci boli obleceni za krtkov, na hlave svietiaca baterka, na nose cosi ako vrtak, no nemali chybu 🙂
no a este jeden chlapcek namiesto vystupenia bol cely cas zohnuty, ruka na ocami akoby slnko prazilo a hladal v hladisku tych svojich - ked nasiel, kyval odusu a potom zas, vsetci sa smiali 😵

danielkapo
25. mar 2009

Pekne ranko....
tufa tak drzime palce, nech vsetko dobre dopadne 😉
kubi aj dnes to vyzera divne....zima dost... 😅 no nech sa teraz pocasie vyburi, aby potom uz bolo len pekne 🙂

sisi1
25. mar 2009

Dobre ranko,
anet: tak ste mali zazitok, deturence museli byt podarene 😵

tufa: mne ked skonstatovali, ze brusko spadlo, tak som do rana rodila 😅 Drz sa!!

kubi: prislo vam rozhodnutie zo skolky? Nam predvcerom doniesla jedna pani....sme prijati!! 😵 🙂

Co dnes robite? Hnusna zima je von, rano pozeram na teplomer, ze -1stupen, skoro som odpadla...zas bude nuda, trosku sa prejst....

monky1
25. mar 2009

ahojte zienky, nam sa dnesny den nezacal prave najlepsie.....ja som sa prave dozvedela, ze sme v skolke nepochodili ☹

sisi1
25. mar 2009

kuknite, ohromne je to:http://

https://www.youtube.com/watch?v=bSNCnyCUdk8
sisi1
25. mar 2009

monky, nevzali hanku? ☹

monky1
25. mar 2009

nevzali ☹ 😒 😢

kubanka
25. mar 2009

sisi nam este nic neprislo zo skolky ☹

sisi1
25. mar 2009

monky, skusite este inu, ci ste dali aj inam prihlasku?

monky1
25. mar 2009

sisi, to video - tak tomu hovorim spolupraca

kubanka - ani nam neprislo, bolo treba ist osobne...kamoska bola rano opytat sa o svojho, tak sa opytala aj na nas....zase ina kamoska dava svoju malu do inej skolky a tam vyrozumenie posielaju domov...ale ani ju nevzali

nezalozime dalsiu skolku, ked je tolko deti neprijatych 😀 😀 😀 😀

monky1
25. mar 2009

praveze sme nedali, lebo som nevedela, ze mozem dat prihlasku do viaceryh MŠ...ktosi mi hovoril, ze sa da dat len do 1 MŠ....takze tak sme dopadli

sisi1
25. mar 2009

monky: ved to este niekam stihnete, nie? 😔

danielkapo
25. mar 2009

monky, ved hanka je taka sikovna.... 😕 asi maju malo miesta, ze? vezmu ju inam, nic neboj 😉
sisi video je super 😅

sisi1
25. mar 2009

Kubi, vam nic neprislo? 😕 Tak sa poinformuj, ta pani mi hovorila, ze nosia domov, ze si podelili ulice, podla toho kde byvaju....mozno ti teta donesie...

kubanka
25. mar 2009

hej mozno teta a mozno maju ku nam daleko na druhe sidlisko heheh

alcapalca
25. mar 2009

ahojte, no teda pocasie hrozne, my sme sa teraz vratili z hypernovy s Tedym, a az ma boli cela hlava od toho vetriska
to som tiez prekvapena ze nemusia vziat do skolky 😕
aneti blahozelam detickam k uspesnemu vystupeniu 🙂

viete kto tu uz dlho nebol? nadzieja..........
tufa drziiiiim prsty

kubanka
25. mar 2009

tufa asi uz si v porodnici, tak drzime palceky 🙂

monky1
25. mar 2009

nadzieja sa stahovala do PO a spominala, ze potrva, kym im spojazdnia net

aneti, aj my sa tesime s tebou a drobcami, ze im to tak dobre dopadlo. Boli aj slzicky 😉 ? Ja som na take veci velka citlivka, mne staci, ze vidim nejaku besiedku, kde vystupuju hoci aj cudzie deti....a som cela "roztrasena" 😀

sisi1
25. mar 2009

alenka: tak to ste mali dobru turu...ja sa chystam do Intersportu omrknut nejake sport. supravy, prip. jarnu vetrovku pre maleho...uvidim ci nepojdeme az poobede, ked bude troska teplejsie...

sisi1
25. mar 2009

veru, nadzieja spominala, ze budu cakat za netom....

aneti78
25. mar 2009

dakujeme 😉
skusim dat nejake fotky, ale sa mi zda, ze su trosku rozmazane, ale natoceny mame skoro cely program, hlavne MS

monky, este nie je neskoro, skus obehnut ine MS a rovno za riaditelkou, urcite nieco najdete.

monky1
25. mar 2009

no zistila som, ze skolka, kt. mame pod bytovkou ma plny stav a tiez vela deti neprijali, dalsia, co je trosku dalej od nas tiez neberie a do tej dalsej ide sa opytat kamoska, ktorej syna tiez nevzali, tak budem vediet vysledok o chvilu. Ale nedavam tomu velku sancu, lebo ja ju chcem dat do skolky az od januara a to je pre vsetky skolky problem ☹ ...prisli by o peniaze za 4 mesiace, keby nam drzali miesto.......ale utesujem sa, ze mozu banovat - prisli o sikovne a komunikativne dieta 😀 😀 😀 😀

sisi1
25. mar 2009

monky: uvidis ako sa to vyvinie 😉

anet: deturence su zlatucke, isto mali velku radost 🙂

monky1
25. mar 2009

aneti,

sisi ma pravdu - su zlatucke. To je take krasne, ked nam deti robia radost a my mozeme byt na ne hrdeeee

sisi, ja to neriesim, pisala som ti v IP 😉