Maminy, tehuľky a snažilky zo Sekčova

nisa
25. jan 2007

🙂 ahoj baby,
o pár chvíľ nastupujem na MD a manžel ma už moc nechce nechať šoférovať aj keď ja sa zatiaľ cítim (vďaka bohu)v poho, a preto som myslela na vytvorenie tehotensko-maminovského gangu 😀 zmietajúceho sa po krásne zľadovatelom Sekčove.
čo vy na to? pridáte sa?

sisi1
25. mar 2009

Ano monky, myslela som na vsetko ako sa vyvinie 😉 Drzim palce!!!

deniskajakubko
25. mar 2009

Ahojte holky,
tak ani nám zatiaľ neprišlo nič zo škôlky, dúfam, že Jakubko bude prijatý, lebo do inej škôlky sme nedávali.

Alenka, nevieš ako to je v Elbe, posielajú nejaké potvrdenie o prijatí do škôlky?

deniskajakubko
25. mar 2009

Anet - tak to ste mali určite úžasný zážitok. Muselo to byť krááásne 🙂

monky1
25. mar 2009

deni, aspon tu uprednostnovali 4 a 5 rocne deticky, tak by mohol byt prijaty

kubanka
25. mar 2009

Ja sa hlasim po obednom spanku 😀 .....davo sa mi to nestalo, ale uz som potrebovala oddychnut.
Doobeda sme boli vonku 18 minut a naspat, lebo bola strasna zima.

monky1
25. mar 2009

sisi a ako ste na tom s dovolenkou? uz mate jasno, kde? mne teraz dala kamoska chrobaka do hlavy...tak sa pytam

zade
25. mar 2009

monky - pravdou je, ze zapis do MS podla zakona konci az 31.3. a to je az v pondelok

zade
25. mar 2009

Inak tema IKEA - ten obchodik mam skutocne rada a rada sa obklopujem vecami z nej. Chodievame na nakupy do Krakowa. Je to z Po zhruba 230km, co je tam aj spat jedna cesta do Blavy.
Apropo, zacula som, ze mozno uz kupili pozemok v KE.

deniskajakubko
25. mar 2009

ZADE - nepoteším Ťa ja som písala do IKEA a oni mi odpísali, že na východnom Slovensku vôbec neplánujú postaviť IKEA, lebo ako písala SISI nie je to výhodný biznis pre nich.
Ale aj tak si myslím, že práve pre to, že východné Slovensko na tom finančne nie je najlepšie, tak by sa chodilo asi najviac do IKEA, veď tam majú v porovnaní s inými nábytkami oveľa lacnejšie a hlavne krajšie veci.

danielkapo
25. mar 2009

Ahojte
monky tak to teda skoka fakt prisla o vynimocne dieta 😉 sikovne a mile a komunikativne 🙂

este alcapaca, simonka vela nespapka...ona chce este moje mliecko a to tvori zaklad jej stravy 😅 dozaduje sa ho aj 10x za den 😅 inac zo vsetkeho po troske spapka...niekedy viac, inokedy vobec... 😖

deniskajakubko
25. mar 2009

Holky neviete náhodou, či je niekde v Prešove požičovňa autosedačiek? My nemáme auto, ale o 2 týždne ideme do Tatier, tak by som si ju len požičala.

tufa
25. mar 2009

Ahojky,
tak ja uz som doma 😀 nastup na ostro mam v piatok rano rovno na sal, takze este mam den volna 😀
akurat ma zaskocila moja teta, ze a interne mas? 😲 doktor nic nespominal, tak verim, ze to nebral ako samozrejmost ☹ lebo po doktoroch sa mi uz behat nechce 😠

inac ste ma prekvapili, ze nemaju pre deticky miesto v skolke ☹ ja to beriem tak, ze mi mame len jednu skolku a je vela deti tak Terezku urcite nevezmu, aspon sestre to povedala riaditelka, prednost maju deti zamestnanych rodicov, ved sak to nejako zmaknem aj z dvomi 😎 😎

monky1
25. mar 2009

deni - neviem 😒

tufa- a my ze uz ste styria 😀 . Tak sa v piatok drz 😉 !!!!!!

alcapalca
25. mar 2009

A este janazuza sa dlhsie neozvala, ktovie ci uz bola so Slavkom vyberat mandle

sisi aka bola torta vo vnutri? ta bielo hneda? a aka plnka? kazdu inspiraciu ja rada privitam 😀 a este ten konder zakusok to što?

alcapalca
25. mar 2009

ehm sorry ...kinder zakusok

kubanka
26. mar 2009

Ahojte.....pozicovnu sedaciek nepoznam, ale Deniska, mozno by stacil iba podsedak pre Jakubka alebo nie? Myslim, ze od 12 kg staci.

JA som sa vcera zase nedostala na cvicenie. Isla som si pozehlit teplaky, lebo ostali v taske od minuleho tyzdna a boli teda riadne vykrcene. Len co som prilozila na nich zehlicku, boli na nej prilepene....a dosla som.....uz bolo po cviceni....nasledoval odchod do mesta a kupa novych teplakov.
Baby co bolo na prednaske? Dufam, ze nic dobre heh 🙂

kubanka
26. mar 2009

Ozaj neviete poradit s cim vycistim zehlicku? Ma nerezovy spodok.

monky1
26. mar 2009

kubi, nedavno som ti posielala mail .... nejake rady a triky... nedoslo ti to? teraz som nakukla a tam sa pise ze so zubnou pastou, ale priznam sa, neskusala som to. Skus ma malom mieste. a pozri na to, iste je tam todho viac, len treba pohladat. alebo zbehnut do obchodu nieco kupit 😖

monky1
26. mar 2009

nasla som aj to - Pripálenú žehličku – na dosku položiť noviny, nasypať kuchynskú soľ a opatrne prejsť

kubanka
26. mar 2009

monky dakujem....ano dosiel mi mail

monky1
26. mar 2009

a este toto

Pripálenú škvrnu od žehličky pretrieť octom

Keď žehličkou prejdeme po alobale, vyčistí sa – žehlička.

...ale ci ti zabera 😒

kubanka
26. mar 2009

Hej aj toto som kdesi pocula, len som nikdy neskusala......vobec sa mi do toho nexce, ale vcera som prala a pradlo cakaaa 🙂

sisi1
26. mar 2009

Ahojte,
vcera som sa uz sem nedostala, bolo mi vecer nejako na nic...pobolieva ma hrdlo, dufam, ze to nebude horsie 😠

tufa: tak zajtra nastupujes, drzime vsetky prsty a tesime sa na spravy!!! 😵

Alenka: bola to mramorova torta, plnka ako predtym som robila, v slahacke roztopis cokoladu, vychladne a so stuzovacom sa vyslaha....banany a dzem...tot vsjo... 🙂 Kinder kolac tento:http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=4776, musim povedat, ze je vynikajuci, neviem ci som lepsi zakusok jedla, odporucam, vobec nie narocny na pripravu, slo to naozaj rychlo....

Kubi, s tou zehlickou neporadim, my mame keramicky spodok...tak to si si teda dala s tymi teplakmi 😅 Aspon si mala dovod kupit nove 😀

alcapalca
26. mar 2009

ahojte, dnes je vonku krasne, uz mame za sebou rannu prechadzku smer skolka, a teraz kesze malemu sa nedari zaspat ideme na druhu
sisi dakujem za recept, vedela som ze bude na mmb 😀 , idem nakupit ingred. a plnku do torty aj ja robim najradsej tu je to parizsky krem a je mnam mna lebo don nejde maslo
kubi 😀 😀 😀 prijemny nakup
skoda ze na sekcove nie je DM treba nam plienky, a este mam kupon

alcapalca
26. mar 2009

no veru uz vonku krasne nie je, vetrisko a pred chvilou aj snezisko, ale aspon maly zaspal, zasli sme do lidla a tam pohroma, ludia vykupuju akoby vojna mala prist, cukor po 16 korun .................. 😖

monky1
26. mar 2009

no ja neviem...vy stale pisete, ake je zle počko a tu na trojke raj na zemi....az som bola kuknut na balkone, aby som neklamala....sice fuka, ale slniecko svieti, je jasno......podte vsetci k nam 😀

sisi1
26. mar 2009

hej, aj u nas to vyzera krasne cez okno...ale ked sme stravili von takmer hodinku, uz nam do smiechu nebolo....ja som sa obliekla podla slniecka 😅 a primerane mi bola aj zima...Timo mal tiez ruky ako lad, tak sme upalovali domov....pofukuje studeny vietor...fuj...

sisi1
26. mar 2009

videjko na dnes 🙂 :http://

https://www.youtube.com/watch?v=tggZlm8zv4I


Tak na toto dieta sa teda nechytaaame 😀

alcapalca
26. mar 2009

sisi supeeeeeer videjko si nasla 😀 😀 😀 xi som mala dost, co z nej vyrastie...........

moj Tedy este spi, v postielke nebude spat ani za svet ale naobliekany v kociari aj 3 hodiny, spravila som mu zatial zemlovku, podla monkynho receptu, tvaroh som mu rozmiesala aj s babanom, som zvedava ci nieco spapa alebo vsetko dookola bude poopluvane 😝

alcapalca
26. mar 2009

kubi a ty si uz bola na 4D UZV? alebo som nepostrehla...........ake je babo? podoba sa na Lalku?