Maminy, tehuľky a snažilky zo Sekčova

nisa
25. jan 2007

🙂 ahoj baby,
o pár chvíľ nastupujem na MD a manžel ma už moc nechce nechať šoférovať aj keď ja sa zatiaľ cítim (vďaka bohu)v poho, a preto som myslela na vytvorenie tehotensko-maminovského gangu 😀 zmietajúceho sa po krásne zľadovatelom Sekčove.
čo vy na to? pridáte sa?

sisi1
23. feb 2008

To tu nik cely den nebooool? ☹

My mame dnes 11mesiacikov, este mesiac a budeme mat rocik...booze, ako to preslo... 😨

aneti78
23. feb 2008

ahojte

sisi, vsetko naj k 11 mesiacikom, my mame 2 roky a 5 mesiacov dnes 😉

Tufa, aj ja prajem malickej vsetko naj k prvym narodeninkam, hlavne nech je zdravucka 🙂

mne sa vcera podarilo predat nas dvojkocik a dnes obe postielky, s cim som ani neratala, tak mam dobru naladu 😀

ankam
23. feb 2008

ahojte maminky,mozno poradite:::::::
Vraj je na Sekcove nejake nove zdravotne stredisko???Ako sa vola???Je to niekde oproti poliklinike?Sme tam objednane na vysetrenie a aby sme zbytocne nebludili tak poradte kde presnejsie to je a ako sa vola.Nie sme s PO.dakujem

denik
23. feb 2008

caute, jasne ze dam vediet,co nove.. dnes uz ale isto viem, ze ma alergiu na hrozno.. potvrdilo sa moje podozrenie, vcera som jej dala styri bobulky a rano sa zobudilacela doskriabana, rucky mauplne dodriapane do krvi.. som skoro odpadla, ked som ju prezliekala..

a aby mi nebolo malo,vcera ma seklo.. som ani dychat nemohla.. rano som bola na pohotovosti.. dostala som veral injekciu a este mydocalm, ze mam brat doma.. ale ten sa nesmie, keym dojcim.. podobne ani fastum gel, tak nechapem, sak kvoli tomu som sla k doktorovi, ze kojim, aby mi poradil a on da lieky, co nesmiem.. jak u debilov.. no ale aj tak sme slavili Veronikinych 11mesiacov 😉 sa nam blížia jednotky.. Laurušky, my, Timko 😵 a ste nepisali, ci viete nieco o mihalicke.. alebo som si len nevsimla?

sisi1
24. feb 2008

Aneti, dakujeme aj my blahozelame 😵

sisi1
24. feb 2008

denik, vy ste mali tiez vcera "vymesacnik"? Jaj, alergia na hrozno, moja, to aj taka je? Mozno to aj prejde kym vyrastie...hmmm, ci to stale uz bude mat?
No a s tymi liekmi....ti dr niekedy akoby ani nas nepocuvali...ja tiez mam niekedy pocit, ze su myslou inde...a potom takto to dopadne 😒

aneti: ideme v stredu?

ankam: ja neviem co mas na mysli, ake stredisko? Oproti poliklinike maju nejaki Dr ambulancie....neviem na ake vys. tam ides..hmmm...

tufa
24. feb 2008

Ahojky,
dakujeme za gratulacie 😀 😀
denik: mala nemusi mat alergiu priamo na hrozno, ale na to co je na nom - teda chemia, priznam sa, ze my si pockame na hrozno zo zahrady, lebo tam mam 100% istotu, ze je zdrave bez chemie 😝

kubanka
24. feb 2008

ahooojte, vsetkym oslavencom naraz gratulujem ci uz k vyrociu alebo vymesaciu a prajem vela vela zdravicka
dnes varim na obed slepaciu polievocku, Lalka ju ma rada a cervenu kapustu ravcove masko, len zemiaky su este v supke heh

deniskajakubko
24. feb 2008

Ahojte holky, tak po dlhšej dobe som tu.

Kubi - v stedu ste neboli si posedieť, čo? Ja som sa tam vybrala ale až po 20-tej a nikoho tam nebolo. Tak som stretla spolužiačku tak sme si aspoň my posedeli.

Aneti, Sisi neviete náhodou či spinning je aj cez víkend? a o ktorej začína, je na výber, či majú len jeden termín? Joj ja by som šla si zašľapať 😀 Chodila som pravidelne, len od kedy mam Jakubka tak som nebola. Chodila som cvičiť k Dr. Hladkej, schudla som 7 kg, ale ešte by som chcela aspoň 4-5 kg. Ale cítim to na veciach, že nohavice, ktoré som neprepchala cez stehná hore, teraz v pohode oblečiem, tak sa vytešujem.

Aj ja sa pripájam s blahoželaním všetkým oslávencom.

ALCAPALCA - môj Jakubko chodí na Zemplínsku, na Bratislavskú by som ho v žiadnom prípade nedala, aj keď to máme o dosť bližšie. A že vraj sa Bratislavská škôlka bude rušiť, že majú málo detičiek.
Môžem mi prosím Ťa napísať, ako dlho Ti trvá cesta od Opálu do súkromnej škôlky na Smatanovej? Tiež som nad ňou rozmýšľala. A koľko sa platí? Počula som, že na to, že je to súkromná škôlka, tak až toľko veľa sa neplatí. Oproti mojej práci je súkromná materská škôlka, ale tam sa platí 6000,-
Prajem Vám pekný podvečer

deniskajakubko
24. feb 2008

Rozprávali ste sa o spinkaní a rannom vstávaní detičiek, že keď sú staršie, tak dlhšie vydržia spať. No u nás to bolo dobré so spaním až dovtedy, dokiaľ začal Jakubko chodiť do škôlky. Pred tým spal pekne v noci od 20-tej do 7 -mej
a teraz, čo chodí do škôlky tam ma nepokojné noci, budí sa, od 4-tej už sa len prehadzuje a o 5.30 až o 6-tej - čo je super čas u nás tak vstáva. A ešte mi nezabudne povedať, mami už sa prebúdzam, už nechcem spať, pozdraví sa mi dobré ráno, dá mi pusu a vstáva. Takže ja som o 20-tej už ako zabitá a väčšinou už spím, keď Jakubko spí.

kubanka
24. feb 2008

ahoj deniskajakubko - no neboli sme v stredu, lebo baby sa rozhodli stredu cvicit, ta tak, ale keby si napisala, ze prides tak by som dosla ja aj denik tusim xcela. To je tak, ze nikto neodpovie, ked sa pytam a potom by kazdy xcel ist. 😀

denik
24. feb 2008

popravde povedane, nevedela som, ze taka alergia moze byt, tiez si myslim, ze to bude skor tou chemiou, ale nadejala som sa, ze hrozno ju pohne.. no vidite, ani tak, ani tak.. gastro povedala, ze to moze byt alergia na hrozno vyvolana niecom inym alebo v kombinacii s niecim.. tazko povedat.. a dodala, ze v dnesnej dobe mozeme mat alergiu na vsetko.. uvidime v lete, ked bude domace, nechemicke hrozno, ze ako ho zvladne..

alcapalca
24. feb 2008

ahoj deniskajakubko....cesta na Smatanovu nam trva 15 minut, a to normalnym tempom, cize pohoda, platim za jedneho skolne na mesiac 1000,- Sk, cize v mojom pripade je to 2000,-....ale uz nic nekupujes, ani ziadne triedne fondy neplatis, este aj kefku a pastu dostavaju, ked si zratam ze v statnej som platila skolne na dvoch 500 + 100 do triedy kazdy mesiac + hyg. baliky pokupit, a + stale nieco vymyslali a pytali prachy tak to mam na rovnako, este by som povedala ze vyhodnejsie lebo zaplatim a viac sa nestaram. Stravna jednotka je tam 40 korun na den, pretoze maju az dve desiate, pretoze viac cvicia, maju k dispozicii telocvicnu na Elbe.
Potom je tam aj cudzojazycna trieda ale tam skolne je az 4000 co pri dvoch detoch by sme nezvladli.

denik
24. feb 2008

kubi ja by som šla, stále platí,čo som napísala.. ak prídete do mesta, dôjdem, len mi pre istotu dajte vedieť aj sms 😵 tak o 19,45 som v meste a o 22,15 mi ide posledný spoj 🙂

alcapalca
24. feb 2008

uz som sa vas asi pytala, nebola z vas niektora na 4D ultrazvuk tu v PO v Gynstare? Lebo ja ked som cakala svojich drobcov tak vtedy o tom este nebolo ano chyru ani slychu

aneti78
24. feb 2008

ahojte

sisi, este neviem, ci pojdem, jedna noha ma hrozne boli, ale mam pocit, ze sa mi nieco stalo s kolenom. dnes sme boli na bazene a nevladala som ani tri dlzky poriadne, tak v takom stave urcite nepojdem, dokalicit sa nechcem.

Deniska, o Zemplinskej som pocula len dobre, a Jakubko este stale v skolke nespi? a este sa aj v noci budi 😖 nuz, snad to coskoro prejde a bude zas spinkat celu noc. on ma este v noci plienku? nase krstna sestrocne este stale vstava v noci curat, aj ked vecer toho vela nevypije. nuz, ale asi by som vela chcela od dvaa pol rocnych deti, aby prespali noc bez curania, ale ked mne sa tak nechce vstavat, tak radsej im stale dam plienku. Tamarka ale vstava curat alebo vydrzi celu noc. ked je vsak velmi unavena, tak len mrnci a vtedy sa asi vycura do plienky. ja som vsak prilis dobita na to, aby som vstala a aj mi jej ju luto budit, ked sa jej chce spat.

Denik, drzim palce, nech su vysledky dobre. skus jej nedavat lepok, zapcha je jednym z priznakov celiakie, ale nechcem malovat certa na stenu. ale vyskusat mozes, ci sa potom nevykaka lepsie.

Aleni, tak to mas dobre, ked len tolko platis, to fakt nie je az tak vela. ja som zvedava velmi ako nasi zvladnu skolku, ale teraz sa zacali na nu velmi tesit.

alcapalca
24. feb 2008

aneti kam s nimi chodis na bazen? tu na elektrotechnicku?

aneti78
24. feb 2008

aleni, IP 🙂

alcapalca
24. feb 2008

hm, nie je tu teraz ziadna baba ktora bola na ten UZV? Ja som zajtra objednana tak som chcela vediet ze co a ako, ci sa oplati vobec, ci je kvalitne to dvd, ked uz zacvakam tie nekrestanske prachy

aneti78
24. feb 2008

Ja som nebola, ved ani nebolo kedy, ked som bola v tej blbej nemocnici 😒 ale ja by som sla 🙂 asi preto, ze som nebola 😉 niekto vravi, ze vsetky deti tam vyzeraju rovnako, ale ten pocit, ze ho takto vidis musi byt super.

alcapalca
24. feb 2008

ved preto teraz idem, ze pri dvojickach mi nikto ani foto neurobil, a teraz to lutujem.........xi teraz si chcem vsetko dopriat co som predtym nemohla

kubanka
25. feb 2008

dobre ranko, aaale mame pekny den

kubanka
25. feb 2008

Lalka vcera presla sama celu obyvacku

aneti78
25. feb 2008

ahojte

Kubi, gratulujeme k chodeniu 😵

my uz spime asi pol hodky, aby sme potom mohli utekat von 😉

aneti78
25. feb 2008

kde ste vsetky?

my sme boli von, super bolo.

nasi sa krasne spolu hraju, uz druhy den za sebou, bez zvad a bitiek. a ked sa chcem zapojit, ignoruju ma. paci sa mi to velmi ako si vymyslaju hry a ako sa maju radi.

denik
25. feb 2008

aneti dufam, ze nemas pravdu.. aj ked, mam malu dusicku.. ale pevne verim, ze to bude ok..

kubi blahozelam 😉 Lauli je šikulka..

moja malá už zalomila.. sme boli dvakrát vonku, asi som ju umorila 😀 len dúfam, že nevstane o deviatej plná sily 😝 zajtra nám držte prsty.. papa

sisi1
25. feb 2008

denik, myslime zajtra na vas 😉

My sme tiez boli dlho von, este co sa nam stalo:na konci prechadzky sme zasli do Lidlu, urobila som nakup, vylozila pri pokladni....ked som mala ist platit, zistila som, ze penazenku nemam. Spomenula som si, ze zostala doma, v poslednom momente, ked som ju chcela dat do tasky, tak ma Timo asi vyrusil....jaj, hanba...predavacka vsak bola mila, vravela som jej, ze zabehnem domov (este stastie, ze byvame blizko) a ona mi nakup dala k sebe. Takze pekne svihom domov s kocikom, a naspat do obchodu....az som bola spotena....no to sa mi este nikdy nestalo 😠 😠

Uz pomaly dame stretko aj s deturencami ked je tak pekne...a konecne by som chcela spoznat aj Tamku a Kubka 🙂

aneti78
25. feb 2008

Sisi, spoznas neboj 🙂 nasi sa hrabu v piesku jedna radost, normalne si pri tom oddychnem.

Denik, drzime palce, velmi.

denik
25. feb 2008

dakujeme kocky, ste zlate 😉

nisa
autor
25. feb 2008

Baby cafte,
Kubi kokso vy chodite, Lala ma o chvilu rok ale este sa jej samej nechce, popri nabytku spaciruje vo velkom, pusta sa a postoji tak 20 sek. a potom bacne no ale sak ma cas.