Maminy, tehuľky a snažilky zo Sekčova

nisa
25. jan 2007

🙂 ahoj baby,
o pár chvíľ nastupujem na MD a manžel ma už moc nechce nechať šoférovať aj keď ja sa zatiaľ cítim (vďaka bohu)v poho, a preto som myslela na vytvorenie tehotensko-maminovského gangu 😀 zmietajúceho sa po krásne zľadovatelom Sekčove.
čo vy na to? pridáte sa?

kubanka
28. apr 2009

tina ano idem len tu do PO....do starej porodnice 🙂

sisi1
28. apr 2009

Dlho tu nik nebol.... 😨

My sme boli na prechadzke, pozreli sme aj Intersport, ale nic moc....myslim vyber tenisiek pre deti...Alenka, ty kde kupujes tenisky?
Timovi sa uz ani pesi nechcelo ist, len na ruky sa driapal, tak som skusala rozne finty, aby som ho nemusela vlacit...dosli nam rozpravky na DVD, tak uz sa kuka krtko...dala som upiect take orechove hrebene, kupila som zmrazene, tak som zvedava co to bude....a cakame furt tatinka, dnes sa mu to nejako natiahlo 😒

kubi, tak uz si si zbalila tasku? 😉

tina_
28. apr 2009

kubi, tak to sa uz blíži.. 😉

Prečo ideš do starej? maš tam nejakeho doktora? Ja som tam bola 5 tyzdnov, a dobrovolne by ma tam nik nedostal...Predtym som bola 3 tyzdne v monobloku, aspon wecko tam mas na izbe a ciste...

alcapalca
28. apr 2009

je tu niekto?
dnes je hokej tak som bez svojho serialu 😒 joooj antihokej, strajkujem 😀

sisi1
28. apr 2009

Mne je na grc z toho hokeja, sa divim, ze na to moze muzik pozerat..... 😒

alcapalca
28. apr 2009

Aj moj pozera anadava, no toto potrebuje na vecer???????????
Ja som vyuzila chvilku a vyhrala som pre Tedyho rifle na aukcii 🙂

sisi1
28. apr 2009

sikulka....hod link...nech sa pokochame...
Ja som vravela, ze dostaneme jak madari od nich ....devat aspon... 😀

sisi1
28. apr 2009

Kraaaaasne, juj....ten bude fesaaacisko.... 😉

alcapalca
28. apr 2009

a pritom vobec nepotrebuje ziadne nohavice, som zvedava kolkoktar mu ich stihnem obliect, ale co narobim ked mi tak padli do oka???? 😵

alcapalca
28. apr 2009

a peknu koselu ma ta baba na MMB som jej pisala ze ked mi da zlavu tak vezmem aj tu

sisi1
28. apr 2009

Ponosi, su perfektne....velmi sa mi lubia...budes mu ich rada obliekat, uvidis...do leta pre deticky este daleko...

alcapalca
28. apr 2009

sisi tenisky ake myslis? normalne botasky ci take na leto platenky?
ja som ich botasky kupovala adidasy, ale z NL tam sa znackova obuv velmi oplatila vo vypredaji 50-75% zlavy, ale aj bez zlavy su tam lacnejsie ako tu, na to ze som potrebovala stale kupit dvojmo
a platenky tiez tam z HM a k nim stale siltovky, tu netusim kde im kupim,
botasky som im teraz na jar kupila v tescu ale nic moc, a platenky neviem kde, v J.Garfieldovi som pozerala, uvidim este v KE ci mi nejake padnu do ocka 😉

sisi1
28. apr 2009

Platenky aj my u Garfielda kupujeme...hlavne ked maju akciu 1+1 😀
Tenisky kozene - adidasky, alebo latkovokozene....ale tie ceny...min. rok sme trafili v Maxe, mali super zlavy....tam su v OK sporte tusim najlacnejsie...vsade su drahe....na porazenie...

alcapalca
28. apr 2009

no a este k tomu su mu dobre jednu sezonu

sisi1
28. apr 2009

No ved to...sice sa po tom aj predaju dobre...ale aj tak...ved ja si kupim topanky za 20Eur a prenho tenisky za 40....? Sila...

alcapalca
28. apr 2009

Ja som obuv nepredavala, vsetky botasky maju vpredu osuchane
a zas ani ja by som pouzivanu obuv nekupila

sisi1
28. apr 2009

Ja som predala adidasky, boli ako nove, kozene...nechcela som ich nechavat...predali sa...

alcapalca
28. apr 2009

prave mi odpisala ze koslielka je uz predana skoda
vazne sa ti predali tak lahko? tak musim aj ja popozerat povyberat z krabice, dufam ze ich este mam

sisi1
28. apr 2009

Dvoje adidasky a jedny sandalky do vody adidasky....predali sa takmer okamzite...

sisi1
28. apr 2009

Skoda tej kosielky...peknucka...

alcapalca
28. apr 2009

Zajtra sisi budes doma? Nepridate sa ku nam na prechadzku?

sisi1
28. apr 2009

Zajtra mam muzika doma doobeda, skocili by sme tie tenisky niekam este orknut, takze ak by ste sli poobede, pridali by sme sa...

sisi1
28. apr 2009

No, idem do hajan, dobru nuocku prajem.... 🙂

alcapalca
28. apr 2009

uvidim e zajtra
dobru nocku

zade
29. apr 2009

Sisi1 - aj nam by sa zisli tenisky, nieco do pieskoviska. Ak nieco natrafis, tak daj vediet. Ja mam muzicka doma na cely den - ideme s alickou na alergo. Cakali sme skoro dva mesiace v poradovniku, tak som zvedava, co a ako. Malicka sa velmi boji odberov, tak uvidime. Aspon, ze ideme dvaja...

kubanka
29. apr 2009

Na topanky sa chysta nasa babka do PL.....a ked nekupi budeme hladat tu.

Tasku este nemam zbalenu, ale uz by asi trebalo. Bola som v starej porodnici pri prvom tehu, tak aj teraz pojdem. Volala som jednej sestricke a mam sa prist ukazat......ale ona ma na moj termin statnice, tak neviem ci nam to vyjde.

sisi1
29. apr 2009

Dobre ranko,
aj dnes vyzera byt pekne, juj ako sa tesim...este zbehneme na postu, mal by tam byt prsiplastik, budeme moct aj po dazdi brazdit Sekcov 😀 Gumaciky su nam este dobre....

zade: drzime prsti na alergo...neboj, Emka to zvladne... 😉 Je to statocne dievcatko...Ak by ste sa chystali niekedy do KE, u Deichmana maju dobry vyber teniskiek...teda v porovnani s nasimi obchodmi tu v PO.

alenka: rozmyslam, my spime potom tak do tretej, stvrtej....asi uz neskoro, vsak?

kubi: babina jej kupi topanocky aj bez skusania? Vraj aj tenisky sa tam daju v obchodoch lacnejsie kupit....neviem..

sisi1
29. apr 2009

Jooj, prsty....samozrejme...

Este som sa chcela opytat, ci mate nejake plany na piatok - vyletiky...dajte nejake tipy.... 🙂