Maminy, tehuľky a snažilky zo Sekčova

nisa
25. jan 2007

🙂 ahoj baby,
o pár chvíľ nastupujem na MD a manžel ma už moc nechce nechať šoférovať aj keď ja sa zatiaľ cítim (vďaka bohu)v poho, a preto som myslela na vytvorenie tehotensko-maminovského gangu 😀 zmietajúceho sa po krásne zľadovatelom Sekčove.
čo vy na to? pridáte sa?

sisi1
20. máj 2009

deniska: uz sme po tebe patrali 😅 Chvalabohu, ze si uz ok....pomaly sa aj tebe to krati, opatruj sa, oddychuj!!!

petra1985
20. máj 2009

ahojte ako zienky? no ta kolika nam snad presla 😕 uz dlhsi cas nic.. musim poklopat..

deniska ahoj ah ty obdivujem ta este aj skola do toho vsetkeho ah jee ☹

inak o tych streptokokoch bolo vcera v ordinacii no je to nebezpecne tam to doktor zle kukol v knizke resp. si nevsimol a dieta sa nakazilo pri porode .. mal ju rodit pod antibiotikami no ta tak.. niekedy mam az strach kukat tu ordinaciu .. deniska hlavne, ze uz je to ok .. no uz to mas za par drzim palce 😉

alcapalca
20. máj 2009

ahojte, kde ste dnes?
deniska drz sa, uz si tiez v cielovej rovinke
petra to je super ze malicku uz neboli brusko

ja sa mordujem doma s drobcami, nas ked chyti choroba, nedajboze sa jej striast 😠

aneti78
20. máj 2009

ahojte

Deniska, aj ja drzim palce 😉 😵 😵 😵

Aleni a Tebe a uz je dobre? mne uz nastastie hej, preslo to.

vcera mi pisala kamoska z anglicka, ze druhy tyzden pracuje v HMku, ma aj kartu na zlavy, tak mi nasadila takeho chrobaka, lebo pride v lete, tak jej dam asi kupit veci pre deti tam, vyjde to urcite lacnejsie nez tu, ze? myslim, ze sa mozem spolahnut na jej vkus. lebo chcem toho viac.

monky1
21. máj 2009

Dobre ranko 😵

sisi1
21. máj 2009

Dobre raaanko 🙂

ivana82
21. máj 2009

Aj my Vam prajeme krasne ranko 🙂

danielkapo
21. máj 2009

Pekny den zelame...
anet urcite sa to oplati viac nez tu 😎
simik spinka, mozem dat kavu 😀 normalne som ju musela rano trosku okupkat, taka spotena sa zobudila 😅 to zas bude leto...v byte 😝

monky1
21. máj 2009

dani -to veru bude 😒...my sme na tom podobne, len hanka je spotena ked zaspava - ma dlhe vlasy a hreju ju na krku 😀

zade
21. máj 2009

Aj my sme tu. Sme obe chore. Mame silne sopliky, kychame, kasleme. Boli ma "cely clovek."
Emka je nervozna a neskutocne mrzuta ☹ Chudatko.

monky1
21. máj 2009

zade, opatrujte sa a nech ste cim skor fit!!! 😉

my sme sa dnes presli do Lidlu, nakupili, spät sme sa priviezli, lebo nakup bol priťazky a aj Hanka sa vytesuje, ked sa moze previezt....a aj som sa bala, ci by to zvladla - predsalen slnko palilo a je to od nas riadny kus cesty (myslim, ze cez 2 km). Teraz uz spinka, uboziatko zmordovane 😀 ....ale do postielky isla klasika so slovami: nejdem spinkat, mamka 😀 😀

alcapalca
21. máj 2009

monky ty sa mas super
nasim sa v poslednej dobe uz nechce tak skoro zaspavat, asi preto slnko a teplo v byte, uz su vsetci vykupani, velkym som zapla dvd, a maly tu okolo mna pobehuje a obija si riťku, este ze ma plienku 😀

sisi1
21. máj 2009

zade: skore uzdravenie tebe aj Emke prajeme....nech to cim skor prejde.... 😉

Timo sa vyspal cez obed, tak teraz chyta druhy dych, siel s tatinom von aj s kolegom a jeho dcerkou, tusim stvorrocnou....
Ja mam chvilu pokoj, stihla som dnes kozmeticku, v kostoliku sme boli...a teraz som si urobila na veceru zeleninkovy salat s balsamikom, nech trocha zo mna odbudne do toho leta 😅 Hoci tatino ma volal na pizzu, odolala som....

alenka: ako ti Tedy dnes spinkal?

alcapalca
21. máj 2009

sisi do pol jednej som ho uspavala, i v kociari, i narukach, aj ze len som si ho dala k sebe lahnut ze sa pritulim a zaspi, hodinu a pol som sa tak trapila, no az o plo jednej odpadol mi na rukach, musela som ho hojdat a spievat, spainkal do poltretej, tak celkom klop klop az na to zaspavanie
to co som nemala problem s dvojkami tak si teraz uzivam s tym trpaslickom mojim zlatym

alcapalca
21. máj 2009

akosi mi usli pismenkA 🙂

sisi1
21. máj 2009

My sme Tima na fitlopte uspavali, a potom od nejakeho veku zacal sam zaspavat, len neviem uz odkedy....asi tak od desiatich mesiacov...samozrejme mal aj potom obdobia, ked nechcel len tak sam zaspat....
Dnes potiahol skoro 3 hodky cez obed a do vecera bol von....teraz zalahol, hadam bude spat... 🙂

monky1
21. máj 2009

sisi - na fit lopte????? neveriiiiiiim, aj my sme tak Hanku isty cas uspavali 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...a sa nam to osvedcilo...niekedy som ju tam polozila aj s celou vanickou z kocika - to ked este bola malinka a mala koliky...a zaberalo to...do toho CD pro miminka... 😵 😵

sisi1
21. máj 2009

Hej, monky, je to prakticka vec, vsak? Kedze sa babenka s nami pohojdavali 9 mesiacov, nechcelo sa im tak skoro odvykat 😀 😀

kubanka
22. máj 2009

ahojte dakujeme za gratulacie.....vcera sme prisli domov......Lalka sa tesi babatku, a ked zaplace Mimka tak sestersky zacne plakat aj ona, lebo sa boji co jej je. Uffff. Inac sa mame obidve dobre a aj prva noc sa dala celkom pekne zvladnut. Kojila som asi 4x, ale pozerat na nu som bola aj 10x 😀

danielkapo
22. máj 2009

Pekne ranko
kubi, no lalka ma vyvinuty silny zmysel pre spolupatricnost 😀 tak len pevne nervy 😉
pekny den vsetkym

sisi1
22. máj 2009

Kubi, ahooooj, tusim som vas vcera videla, nesli ste na auticku okolo?
Joj, jak sa tesim....hlavne, ze ste v poriadku.... 😉 Daj malinkej a vacsej pusinku za nas!! 😵 😵

petra1985
22. máj 2009

ahojte sisi viem o com hovoris.. s tou fitloptou nasa chce len na lopte poskakovat inak poriadne nezaspi.. a hlavne ked place tak to zabera 100% 😉 pomahalo to pri tej kolike.. plakala strasne a ked som s nou sadla na loptu a skakala tak bola ticho ale okamzite.. 😉

sisi1
22. máj 2009

petra: deticky vedia co je dobre, vsak? 😉

monky1
22. máj 2009

pekny dnicek....kubi, to je dobre, ze ste uz domateraz si uz si len uzivat starosti i radosti 😅

petra1985
22. máj 2009

sisi noo len keby pri tom tak chrbat nebolel 😒 😀

kubanka
22. máj 2009

nooo uz aj dr. bola pozriet malu.....tak mame dalsiu vec za sebou 🙂
Nebude dnes nejaky nizky tlak? Nejak sa to so mnou toci heh....a dusnooooo

sisi1
22. máj 2009

Dusno teda je a dost neprijemne, my sme boli v Maxe, na vlaciku a na nakup, za Maxom su nejake kolotoce, ale neficali prave...esteze som Tima prehovorila na ten vlacik....na kolotoce sa mi veru nechcelo....
Mala som v plane sisky, ale v HN mali akciu na sisky, robota usetrena 😀 😀

petra: veru, a cim je dietatko tazsie, tym je to horsie....ale vzdy lepsie, ako len na rukach pohojdavat, potom aj ruky bolia... 😅

kubi: ako malinka, spinka, je v pohode? Lalka bude cez obed spat pri malej?

kubanka
22. máj 2009

sisi ano malinka zatial spinka pekne, aj ked jej to trosku trvalo, lebo Lalka tu dost vykrikovala......po tom tyzdni bez mamicky je riadne rozkekesena a da mi zabrat, kym ju dostanem do starych kolaji.....babky jej vela dovolili. 😉 Teraz isla Lalka s babkou vonku a dufam, ze pride unavena a bude spinkat, lebo vcera sa jej velmi nexcelo, kedze prisla mamicka so sestrickou konecne domov heh

sisi1
22. máj 2009
monky1
22. máj 2009

No diki, 1850 € !!!!!! 😒
My sme tiez boli vonku, ale je na zomretie 😝 ...hlava ma akosi boli...asi si idem dat kavejko

A este sme dnes vypekali http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=9139 😵