Maminy, tehuľky a snažilky zo Sekčova

nisa
25. jan 2007

🙂 ahoj baby,
o pár chvíľ nastupujem na MD a manžel ma už moc nechce nechať šoférovať aj keď ja sa zatiaľ cítim (vďaka bohu)v poho, a preto som myslela na vytvorenie tehotensko-maminovského gangu 😀 zmietajúceho sa po krásne zľadovatelom Sekčove.
čo vy na to? pridáte sa?

alcapalca
31. máj 2009

Dobre ranko, noc bola eňo ňuňo 😉 , manzelik sa mi vratil 😵
kiert ahoj, setri sa, naco tolko robis? aj doma aj v praci, nechaj to na druhych 🙂
no dnes som sa tesli ze spravim detom pekny program, ale neviem neviem ci sa z domu pohneme, dazdik by mohol prestat

ten kupon na sunar mi mohol prist aj preto, lebo este ked sa maly narodil tak som sa registrovala na rozne stranky, hami club, mama aja......ani si nepamatam kde vsade aa ke mam prihlas. udaje 😀

dievcata šikulky prosim vas o tipy na chutne papkanie, na oslavu, sisi ty stale mas vo vrecku super linky

monky1
31. máj 2009

wow, alenka, takze rodinka je zase pekne spolu 😵 ....my si este musime trosku pockat, ale uz je to za dverami 😵 😵
...ake tipy na papkanie zhanas? nejaky chutny obedik na Tedyho oslavu? ci nieco mnamkove pre deti? kedy mate oslavu?

monky1
31. máj 2009

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=3263 - chutovky a jednohubky
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=1977&user... ---toto je skor na ranajky
http://www.mimibazar.sk/recepty.php?user=5741 - tu su pekne torty 😵

ale ty asi zhanas nejake menu na slavnostny obed, ze?

alcapalca
31. máj 2009

monky dik za tipy, ano zhanam nieco na obedik, ale najma take odskusane

zade
31. máj 2009

Ahojte, my sa dnes chystame do DJZ na den otvorenych dveri. Ani neviem co tam ma byt, no muzik to vybral, ked videl plagatik v meste. Ved tam aspon neprsi. Este nam malicka spinka, tak dufam, ze to stihneme. Zacina to o 13.30, co uz ani nestihame, knci o 17.30. Tusim...

sisi1
31. máj 2009

AHojte,
zade, potom napis ako bolo v DJZ....

Neviete, su nejake zlavy niekde na den deti? Min. rok mali v Reserved na detske vecicky 50%....

Alenka, hodim ti dva linky, obidva recepty mam vyskusane a je to super mnamka, este doma mam nieco zazalozkovane, takze ostatne, ked sa vratime....
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=10549
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=3979

janazuza
31. máj 2009

Ahojte.
Všetkých pozdravujem, konečne som sa sem dostala. Takže malý je po operácií a zatiľ soplí o 106. takže neviem , či je to operáciou, alebo je chorý. ☹

alcapalca
31. máj 2009

Sisi diiiik, ten prvy recept robievame tiez, mnam
a ten druhy vyzera byt mnamky tiez, len ryzu? hm ja ju robim rada ale stale mam strach aka sa mi podari, rozmyslam ze urobim salatik aby bolo nachystane aj pre tych co radi neskoro chodia, a k tomu nejake speci masko 🙂

Janka Branko soplil este mesiac od vybratia mandle, doky vravela ze je to normalne skoro u vsetkych komu vyberali

kubanka
1. jún 2009

ahojte....straaasne pocasie je vonnku a v bytovkach ani nezatopia, ved tu pomrzneme 😒
V sobotu sme boli vsetci na Sigorde, kde pokracovala ujova oslava narodenin......bolo celkom teplo a nefukalo, Mimka cely cas spinkala vonku v kociariku 🙂

sisi restiku....boli sme pozriet ten Fleck club a naozaj je tam vonku ihrisko pre deticky a aj salonik celkom pekny

kiert dakujeme..........waaaw ved aj Tebe sa to nebezpecne blizi. Ty pojdes do starej ci novej porodnice? Uz som zabudla, kde si vravela.

monky1
1. jún 2009

ahoj, zienky......veru, aj u nas v byte je zima - horsia ako v zime 😀 😀 😀 , vtedy aspon kurili
..my sme s Hankou dnesny den uz oslavili - dostala lego Vesely vlacik, tak sa nevie od radosti od neho odtrhnut 😵
...aj ostatnym detickam prajeme pekny, i ked uprsany, dnicek 😉 , ked uz maju ten sviatok 😉

kubanka
1. jún 2009

Veru vsetko najlepsie vsetkym detickam 🙂

ivana82
1. jún 2009

Ahojte, vsetkym detickam prajeme krasny den deti 🙂

sisi1
1. jún 2009

kubi: vyzera to dobre, ten podnik...sice len na nete som videla, ale fajn....akurat ihrisko nemaju odfotene....

My sme boli v Maxe, trosku sme sa vyvetrali, vonku dost hnusne prsi, pocko teda detickam nevyslo....Timo bol nadseny z knizky s magnetkami....v Reserved maju sice akciu 1+1, ale nic moc....

Vy mate tak chladno vo vnutri? 😕 Neviem ci je to tym, ze mame zatepleny blok, ale my mame teda dost teplo, 23 stupnov v celom byte....
Orava sa "pochlapila" nakoniec nam ten reklamovany budik doniesol kurier....super.

jani: Slavkovi skore zotavenie prajeme!!!

alenka: a z akeho maska chces robit?

Aj my prajeme vsetko najlepsie detickam ku dnu deti!!!

zade
1. jún 2009

sisi - v DJZ bolo fajn. Mali to pekne pripravene. Teda, hlavne pre deticky. Mohli kreslit na starodavnych laviciach, za kresbicku dostavali lizanky. Vyrabali im tam postavicky z balonov. My sme dostali psika, no a pre nas naj boli koniky a moznost odfotit sa v dobovych kostymoch. Ani sa mi verit nechcelo, ze sa mojej slecne bude chcuiet obliekat. Dali jej kostym pupavy, dokonca sa to bude dat pozriet aj na webe do konca juna. Bolo to ozaj pekne. Az na moderatorku. Ta bola strasna, pripadala mi jak amater. Neutale sa opravovala, zapinala a vypinala mikrofon, upravovala si vlasy a co ja viem co este.
Vystupoval PULS, Komajota, uzasne boli spevacke ukazky z muzikalov a inych hier z divadla. Boli sme aj na obidvoch scenach. Malovali na tvar.... jaj ale som ich tu vychvalila 🙂

Dnes aj u nas prsi, aj u nas je zima jak na Sibiri. Trosa pritapam fukarom, ale aj tak. Je to drahe...
Boli sme rano u Dr. na prevaz a aj s vysledkami z vateru nosteka. Emke sa tam objavil Streptokok, tak od piatku beriem ATB. Nic prijemne, tlacit kocik jednou rukou a druhou drzat dazdnik. Dosli sme totalne premocene. Teda topanky ☹

sisi1
1. jún 2009

zade: super, tak to bol teda program, az lutujem, ze sme tu neboli ☹

monky1
1. jún 2009

hm, to hej....mohla si dat vediet skor
...(volala som Ti v sobotu, ale nedovolala sa 😒 )

danielkapo
1. jún 2009

Ahojte,
zade fakt to vyzera super, aj sestra tam bola (v DJZ) a pacilo sa jej...skoda, ze bolo tak skaredo a nam (teda mne) sa nechcelo ani na krok 😅
my sme prave prisli z maxu, boli sme "oslavit" MDD...aj s kamoskou a jej malym, simka dostala plavacie koleso, take pre deticky malinke, som zvedava ci ho teda vyuzijeme aspon 😀
tak pekny vecer

zade
1. jún 2009

Ozaj, pochvalime sa - v detskej mame stan 🙂 🙂 🙂
Nie detsky, ale taky ozajstny pre dve osoby. je este z cias nasho randenia a chodenia po Vychodnej a tak podobne. Proste sme ho postavili, dali don deku a nafukovaciu postel a mame paradny "bunker". Inspirovali sme sa vecernickom Mala Princezna, ktory nase dieta neskutocne hlta jednym dychom. V tej postavicke sa skuticne vidi 🙂
Uz nam chyba iba bazen 🙂 😉

alcapalca
2. jún 2009

ahojte, kde ste?
presne pred rokom o tomto case som uz lezala pod nozmi,a o 12,15 sa narodil Tadeasko 😵 😵 😵
človiečik ktory nam zas zmenil život 🙂

sisi1
2. jún 2009

Tedy blahozelaaaaaaaaaaame z celeho srdiecka k jeho prvym narodeninkaaaaaaaaaaaaaaam, nech robi rodicom len a len radost 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

alcapalca
2. jún 2009

Tedy dakujeeeeeeeeeeeeeeeeee 🙂

sisi1
2. jún 2009

Alenka, oslava uz premyslena? 😉

My sme boli v meste, povodne sme sa sli len tu prejst, ale maly len na bus do mesta....tak sme kupili listok a sli....popapal forneti, to on ma rad, kupili sme jahodky a zviezli sa domov...bala som sa ci nesprchne, ale vydrzalo....

monky1
2. jún 2009

alenka, aj my s Haninkou sa pridavame 😵 😵 😵 a zelame malemu chrustikovi vsetko stastie sveta, nech ho maju vsetci radi, mamka - tatko pocuvaju 😀 a nech sa mu v zivote dari 😉

kubanka
2. jún 2009

Tedymu vseeeeetko najlepsie k prvemu rociku zivota.

Aj my sme dnes boli vonku, celkom prijemne je, aj ked cez okno nevyzeralo velmi. Sme sa fajne presli po cerstvom vzduchu.

danielkapo
2. jún 2009

Tedymu zelame vsetko najkrajsie k prvemu rociku, nech stale robi radost ludom okolo seba, nech je zdravucky a stasstny 😵

alcapalca
2. jún 2009

Dievcata dakujem za Tedyho 🙂 🙂 🙂

..............mam Vas velmi rada.............. 😵

sisi1
2. jún 2009

Alenka, aj my teba..... 😵 😵 😵 😵 😵 😵 Sme vsetci radi, ze ta tu mame!!!

monky1
2. jún 2009

aha sem - idem na nich oci nechat 😵 😵 😵 😵 😵 http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=14768#dis...

adrianamickova
2. jún 2009

paradne vesele,pre deti lakavé 😵 😵

adrianamickova
2. jún 2009

není to babračka?ale šikovne rucičky,maminke čo to piekla posielam100bodov 😀 😀