Maminy, tehuľky a snažilky zo Sekčova

nisa
25. jan 2007

🙂 ahoj baby,
o pár chvíľ nastupujem na MD a manžel ma už moc nechce nechať šoférovať aj keď ja sa zatiaľ cítim (vďaka bohu)v poho, a preto som myslela na vytvorenie tehotensko-maminovského gangu 😀 zmietajúceho sa po krásne zľadovatelom Sekčove.
čo vy na to? pridáte sa?

kubanka
10. apr 2008

vitaj katka.m a prezrad nieco viac o sebe 🙂

tufa ty uz mas posadene? waw sikovna mamicka

katka.m
10. apr 2008

Ahojte dievčatá. Takže, som učiteľka, mám 2 detičky, dobrého manželíka a dvoch psíkov. Bývam pri sklenárstve, úplne na začiatku sídliska. Na túto stránku chodím už dlhšie, len som sa nezapájala do debát, skúr som si čítala niektoré rady. V podstate som duša spokojná a keď mám trošku času, tak si rada porozprávam. Síce pri malom bábätku ho veľa nie je, ale dá sa. Zatiaľ fungujem medzi domácnosťou, papaním, prechádzkami, prezliekaním ap. Ale to istotne všetky poznáte. Tak, to je asi tak v skratke o mne 😉

adypo
10. apr 2008

ahoj katka ...

a co tak pridat nejake foto, aby sme videli tvoje ratolesti ....

caute inac ... bola som vcera na ultrazvuk a este vzdy nevieme co to bude ... potvorka jedna, tak nas natahuje ...

no nic utekam .. tak sa drzte a pekny den ... 😉 😉

sisi1
10. apr 2008

Ahojte,
katka vitaj, jak si to pekne napisala: "v podstate som dusa spokojna" 🙂 ...ja tiez ucitelnica, kde si ucila?

adypo: ty bleskovica, potom nam daj vediet co to bude 😉

Ja robim jeden preklad pre bratranca do rigorozky, no porazit ma z toho ide...do noci som nad tym sedela....este stranu aj nieco a som hotova...

Kubi, nestretneme sa niekde za Intersportom? Hmm? Timo zatial sice nespal, ale sa tak ani netvari....tak neviem ci si este schrupne ci co....

kubanka
10. apr 2008

sisi Lalka teraz zaspala...... ale poobede, ked este budes mat cas, tak by sme mohli

sisi1
10. apr 2008

Timo tiez teraz zaspal, nedarilo sa, zistila som, ze ma nalozene 😅 Dnes uz 3.krat... 😀

sisi1
10. apr 2008

Takze ked vstanu mohli by sme, hmm? Prave sa znova ozval, ja myslela,ze uz spi 😠

kubanka
10. apr 2008

Hej poobede by sme mohli, ja aj tak skoro kazdy den chodim tym smerom okolo vas 😀

sisi1
10. apr 2008

Ejha, ta ty tak inkognito 😎
Teraz som Tima znova ukladala, este tu behal... 😠 😠 asi pomaly prechadzame na rezim ako Anetka spominala....a to som sa chvalila, ze spime 2x po 2 hodky 😔

kubanka
10. apr 2008

Timko spi?

aneti78
10. apr 2008

ahojky

Sisi, aj ja som sa vcera chvalila, ze tri hodky a spali dve, stale ked sa nam v niecom dari a pochvalim ich,tak hned pri najblizsej prilezitosti sa to pobabre, cize ja uz hned poviem: ale nic som nepovedala 😀

ale nasi ako rocni v pohode zvladli den s jednym dlhym spankom.

sisi1
10. apr 2008

Kubi, hej spinka....a potrebujem do mesta na postu, lebo mi prisiel zupan pre Tima z HMka a vraj bol trochu poskodeny, tak to musia davat na postu 1, no na nervy....a aj do DMky potrebujem, tak neviem ci stihneme prechadzku...este s jednou babou sa mam v meste stretnut...no som zvedava ako dlho bude spat, no usudzujem, ze dlho, kedze od 7mej bol hore 😠

aneti: vcera sme spali len raz 2,5 hodky....veru, ked pochvalis, na potvoru sa to zhorsi 😀

kubanka
10. apr 2008

sisi no ked budem blizko, tak Ti cinknem a povies ci hej alebo nie oki?

katka.m
10. apr 2008

Tak foto momentálne nedám, lebo mi ho nechce pustiť, že je veľké. Tak s tým bude musieť môj manželík niečo urobiť. Učím 1.-4., Podhorany, za Kapušanami.

alcapalca
10. apr 2008

pekny vecer, komu uz spinkaju deticky? 🙂

sisi1
10. apr 2008

napriklad nam 🙂

aneti78
10. apr 2008

aj nase, uf 😉

alcapalca
10. apr 2008

tak teraz je nam HEJ

alcapalca
10. apr 2008

sisi idem pozreit tu tortu co ste minule tu spominali, nech si narobim chute

aneti78
10. apr 2008

dohodila som fotky z dnesneho obednajsieho prebudenia, ako sa im nechcelo ist z posteli 🙂

alcapalca
10. apr 2008

sisi, Timko je riadny herec
a ako si vykracuje, moji ked mali oslavu 1. roka, tak presli asi jeden meter, este to mame na kamere zachytene ako sa prave ucili chodit, odo mna ku ockovi, to sme tam boli stastni 🙂

anetka idem mrknut

aneti78
10. apr 2008

jeee, Alenka, kukam Tvoj album, malinky v brusku je kraasny a mate uz peknu vybavicku. snad sa uz buduci tyzden dokopem k tomu obrazku, co som Ti slubila 🙂

alcapalca
10. apr 2008

anetka u vas je zas vecsia herecka Tamarka ze? po kom je?
vsimla som si ze aj u vas v detskej pouzivaju stenu ako tabulu, ja som dnes nasla pocarbanu uz aj postel

aneti78
10. apr 2008

no nasi s pisanim na stenu prestali, to popisali asi pred rokom a takisto aj v obyvacke. ale zatial nemalujeme a iba klopem na drevo 😀
Tamarka sa rada foti, rada spieva, tancuje a predvadza sa. Jakubko je teraz viac hanblivy, ale zas sa skor ozve k cudzim, ona sa s cudzimi nebavi 😕

alcapalca
10. apr 2008

uz mam viac nakupene, aj taky peknucky bielucky spaci vak so zajacikom, aj do postielky sada mi pride na buduci tyzden, este ten kociar kupit a budeme mat vsetko na zaciatok, a zajtra idem po tu komodu s prebalovacim pultom do Aska, je perfektna

alcapalca
10. apr 2008

muz hundre ze netreba novy kociar, tak s nim nehovorim

alcapalca
10. apr 2008

som si prave vsimla ze ten meter co som dala do albumu je blby, vobec mi nepripocitava dni sakra

aneti78
10. apr 2008

podla mna je aj super, ze si vsetko po chlapcoch predala...ja kebyze aj mam tretie babo, tak by som uz take obnosene po dvojkach nechcela, chcela by som mu kupit nove veci. aj postielku, kocik a vsetko...

alcapalca
10. apr 2008

anetka ved presne aj ja tak planujem, ale chlapi to asi nemaju v hlave vsetko v poriadku 😠
ale sak kus pomlcim a potom snad pochopi

nevies nahodou ci tu v PO predavaju farby vhodne na detky nabytok?

aneti78
10. apr 2008

myslim, ze vo vsetkych farby-laky predavaju take farby. my sme takym lakom natierali dvere v celom byte. tu na svaboch sme ho kupili.